Godło
08 Grudzień 2022 - Marii i Wirgiliusza

Konkurs na fotografię października rozstrzygnięty

8 listopada 2013 Aktualności

Konkurs na fotografie miesiąca pazdziernik został rozstrzygnięty. Profesjonalne jury wybrało następujące zdjęcia. W katogoriach: EKSPERYMENTY FOTOGRAFICZNE – Marta Walla „Smugi czasu” MAKRO I MIKRO- Marcelina Grąbkowska ” Wędrówka” KRAJOBRAZ- Marta Walla ” Ławka na świat „ W kategorii człowiek nie zostanie przyznana nagroda z powodu deficytu dobrych zdjęć. Zwyciężcy w największej ilości lajków są : EKSPERYMENTY FOTOGRAFICZNE – Marta Walla ” Smugi czasu ” – 38 głosów MAKRO I MIKRO – Agata Glos ” Przeszłość ” – 231 głosów KRAJOBRAZ – Paulina Młynarczyk ” Odbicie ” – 240 głosów CZŁOWIEK – Paulina Młynarczyk ” Tajemnica ” – 132 głosy ZACHĘCAMY DO BRANIA UDZIAŁU W KONKURSIE W PRZYSZŁYM MIESIĄCU.