Plan lekcji na rok szk. 2020/2021
1a1b2ag2ap2bg
2bp3a3b3c1at
1bt1ct1dt1et2atg
2atp2btg2btp2ctg2ctp
2dtg2dtp3at3bt3ct
3dt4at4bt4ct4dt

1a
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
  WF GR2
Koźmiński J
SGim1
WF GR1
Miszczyk
SGim2
Religia-Gr
Rzymek M
103-6
   
2.
8.00
  WF GR2
Koźmiński J
SGim1
WF GR1
Miszczyk
SGim2
PP
Kilianek
002-1/1
   
3.
8.55
  Matem
Czaicka
CKP31
ZzW
Miszczyk
Świet
   
4.
9.45
  Matem
Czaicka
LO5 s31
WF GR2
Koźmiński J
SGim1
WF GR1
Miszczyk
studio
   
5.
10.45
  Pol
Kołodziej
101-5
Geogr
Caputa
CKP31
   
6.
11.35
  Ang-Gr
Maciaś
LK2
Niem-Gr
Korzonkiewicz
3a-2a
BHP
Jóźwiak
CKP31
Hist
Hojczyk
002-1/1
 
7.
12.25
  Ang-Gr
Maciaś
LK2
PP
Kilianek
CKP31
Pol
Kołodziej
002-1/1
 
8.
13.20
  TObSk-Gr
Koźmiński M
LK2
  Fizyka
Ryśko
002-1/1
 
9.
14.10
  TObSk-Gr
Koźmiński M
LK2
  EdBez
Koźmiński J
203-11
 
10.
15.00
      PKM-Gr
Greń
002-1/1
Niem-Gr
Korzonkiewicz
czyt1
 
11.
15.50
      INF-Gr1
Greń
201-9
MMiUrz-Gr
Kukla
206-14
 
12.
16.45
      RystECH-Gr
Kępka
003-2
INF-Gr2
Greń
204-12
 
13.
17.35
      PKM-Gr
Greń
105-7
PKMiM-Gr
Kępka
104-7
 
14.
18.25
      PKM-Gr
Greń
101-5
RysTech-Gr
Kępka
104-7
 
15.
  ..... ..... ..... .....


1b
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
TFot-Gr
Poraniewski
L4
WF GR1
Krywult
Siłownia
WF GR2
Koźmiński J
SGim1
Religia-Gr
Jóźwiak
003-2
   
2.
8.00
TFot-Gr
Poraniewski
L4
WF GR1
Krywult
Siłownia
WF GR2
Koźmiński J
SGim1
Matem
Ryśko
205-13
   
3.
8.55
TFot-Gr
Poraniewski
L4
PP
Kilianek
002-1/1
ZzW
Kilianek
101-5
RysKomp-Gr
Godek
203-11
 
4.
9.45
TFot-Gr
Poraniewski
L4
EdBez
Koźmiński J
002-1/1
WF GR1
Krywult
Siłownia
WF GR2
Koźmiński J
SGim1
COO-Gr
Szczepańska
204-12
 
5.
10.45
TObrFot-Gr
Pilecki
LK1
Chemia
Jarosz
002-1/1
Ros-Gr
Kozaczko
czyt1
Ang-Gr
Kilianek
003-2
Ros-Gr
Kozaczko
002-1/1
 
6.
11.35
TObrFot-Gr
Pilecki
LK2
PP
Kilianek
Świet
DziałGosp
Czyżowska
106-8
OBkasFis
Gołyszny
203-11
Matem
Ryśko
L3
 
7.
12.25
  ObsłKl
Gołyszny
203-11
Pol
Piskorek
czyt1
RysKomp-Gr
Godek
L1
INF-Gr1
Greń
L2
UiSwF-Gr
Pilch
004-3
8.
13.20
  Ang-Gr
Kilianek
105-7
ORGspTow
Czyżowska
czyt1
COO-Gr
Szczepańska
L1
BHPwHand
Jóźwiak
L2
INF-Gr2
Kalika
205-13
9.
14.10
      Pol
Piskorek
L1
BHPFot-Gr
Jóźwiak
104-7
10.
15.00
      Biolog
Sobół-Guzik
L1
 
11.
15.50
      Hist
Hojczyk
L1
 
12.
16.45
         
13.
17.35
         
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


2ag
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
Matem
Czaicka
001-1
       
2.
8.00
PP
Rzymek J
206-14
       
3.
8.55
Pol
Piskorek
czyt1
      ZzW
Lubertowicz-Stokłosa
czyt1
4.
9.45
Pol
Piskorek
czyt1
      Hist
Hojczyk
CKP31
5.
10.45
TObSk-Gr
Kukla
LK2
RysTech-Gr
Kępka
104-7
    MMiUrz-Gr
Twardzik
czyt1
WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
Siłownia
6.
11.35
TObSk-Gr
Kukla
L3
TechZM-Gr
Kępka
LO5 s31
    Niem-Gr
Mrowiec
3a-2a
WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
Siłownia
7.
12.25
RystECH-Gr
Kępka
L3
PKMiM-Gr
Twardzik
002-1/1
    WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
Siłownia
Religia-Gr
Rzymek M
czyt1
8.
13.20
PTWytw-Gr
Ellnain
LK2
PKMiM-Gr
Twardzik
3a-2a
    PP
Rzymek J
206-14
 
9.
14.10
PTWytw-Gr
Ellnain
LK2
    Ang-Gr
Kilianek
CKP31
Niem-Gr
Mrowiec
002-1/1
 
10.
15.00
      Ang-Gr
Kilianek
CKP31
EiEl-Gr
Sytniewski
206-14
 
11.
15.50
      PKM-Gr
Ellnain
CKP31
EiEl-Gr
Sytniewski
107-8
 
12.
16.45
      PEiE-Gr
Sytniewski
001-1
ObsłMiU-Gr
Ellnain
103-6
 
13.
17.35
      TObSk-Gr
Kukla
102-4
ObsłMiU-Gr
Ellnain
103-6
 
14.
18.25
      PTWytw-Gr
Ellnain
001-1
 
15.
  ..... ..... ..... .....


2ap
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
         
2.
8.00
  ObsłMiU-Gr
Ellnain
203-11
     
3.
8.55
  WF GR1
Miszczyk
SGim1
PTWytw-Gr
Dziubek
203-11
Niem-Gr
Mrowiec
3a-2a
Ang-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
106-8
 
4.
9.45
  WF GR1
Miszczyk
SGim1
PTWytw-Gr
Dziubek
104-7
Niem-Gr
Mrowiec
206-14
Pol
Piskorek
CKP31
 
5.
10.45
  Fizyka
Kalika
LO5 s31
WF GR1
Miszczyk
SGim1
Geogr
Caputa
CKP31
 
6.
11.35
  Matem
Ryśko
LO5 s31
ZzW
Mrowiec
czyt1
Pol
Piskorek
LO5 s31
 
7.
12.25
  Matem
Ryśko
LO5 s31
RystECH-Gr
Dziubek
204-12
ObsłMiU-Gr
Ellnain
106-8
Religia-Gr
Rzymek M
Świet
 
8.
13.20
  Hist
Hojczyk
LO5 s31
PTWytw-Gr
Dziubek
105-7
EiEl-Gr
Sytniewski
002-1/1
TObSk-Gr
Koźmiński M
LK1
PKMiM-Gr
Puczka
LO5 s31
 
9.
14.10
  MMiUrz-Gr
Dziubek
103-6
PKM-Gr
Kępka
206-14
Ang-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
104-7
EiEl-Gr
Sytniewski
czyt1
PKMiM-Gr
Puczka
LO5 s31
 
10.
15.00
  TechZM-Gr
Kępka
001-1
TObSk-Gr
Koźmiński M
107-8
PEiE-Gr
Sytniewski
103-6
RysTech-Gr
Kępka
LO5 s31
 
11.
15.50
  TObSk-Gr
Koźmiński M
107-8
     
12.
16.45
         
13.
17.35
         
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


2bg
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
      TObrFot-Gr
Poraniewski
CKP31
 
2.
8.00
Pol
Konik-Sporek
203-11
Matem
Czaicka
CKP31
  TObrFot-Gr
Poraniewski
CKP31
 
3.
8.55
Pol
Konik-Sporek
204-12
Hist
Wawrzyszkiewicz
101-5
  Ros-Gr
Kozaczko
104-7
WF GR1
Maik-Kamińska
SGim2
WF GR2
Miszczyk
Siłownia
4.
9.45
COO-Gr
Godek
L3
Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
107-8
PP
Rzymek J
CKP31
  Ros-Gr
Kozaczko
104-7
ZzW
Czyżowska
002-1/1
5.
10.45
COO-Gr
Godek
L3
Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
107-8
AngDzH-Gr
Kilianek
czyt1
UiSwF-Gr
Szczepańska
L1
TObrFot-Gr
Poraniewski
004-3
PP
Rzymek J
CKP31
6.
11.35
WF GR1
Maik-Kamińska
SGim2
WF GR2
Miszczyk
Siłownia
TowPrzHand
Gołyszny
203-11
TFot-Gr
Pilecki
L4
COO-Gr
Godek
103-6
Religia-Gr
Rzymek M
Świet
7.
12.25
WF GR1
Maik-Kamińska
SGim2
WF GR2
Miszczyk
Siłownia
  TFot-Gr
Pilecki
L4
  UiSwF-Gr
Szczepańska
LK1
OrgTechSp
Czyżowska
LO5 s31
8.
13.20
DziałGosp
Czyżowska
205-13
ObsłKl
Gołyszny
203-11
  TFot-Gr
Pilecki
L4
  TFot-Gr
Pilecki
L4
PrzwHand
Rzymek J
103-6
9.
14.10
ObsłKl
Gołyszny
203-11
  TFot-Gr
Pilecki
L4
  TFot-Gr
Pilecki
L4
OrgTechSp
Czyżowska
107-8
10.
15.00
    TObrFot-Gr
Poraniewski
L1
  TFot-Gr
Pilecki
L4
OrgTechSp
Czyżowska
107-8
11.
15.50
    RysKomp-Gr
Godek
L1
  TFot-Gr
Pilecki
L4
12.
16.45
         
13.
17.35
         
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


2bp
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
      TFot-Gr
Pilecki
L4
ZzW
Koźmiński J
003-2
2.
8.00
      TFot-Gr
Pilecki
L4
Chemia
Jarosz
205-13
3.
8.55
  DziałGosp
Czyżowska
107-8
  TFot-Gr
Pilecki
L4
WF GR2
Miszczyk
Siłownia
WF GR1
Koźmiński J
SGim1
4.
9.45
Ros-Gr
Kozaczko
201-9
Pol
Kołodziej
201-9
  TFot-Gr
Pilecki
L4
Matem
Ryśko
czyt1
5.
10.45
Religia-Gr
Jóźwiak
002-1/1
PromocjaTowarów
Gołyszny
CKP31
Ros-Gr
Kozaczko
106-8
  TFot-Gr
Pilecki
L4
Pol
Kołodziej
203-11
6.
11.35
WF GR2
Miszczyk
Siłownia
WF GR1
Koźmiński J
Świet
OrganizSprzdTowar
Czyżowska
CKP31
UiSwF-Gr
Szczepańska
104-7
UiSwF-Gr
Szczepańska
LK1
TFot-Gr
Pilecki
L4
WłaściwTow
Gołyszny
203-11
COO-Gr
Szczepańska
L2
7.
12.25
WF GR2
Miszczyk
Siłownia
WF GR1
Koźmiński J
Świet
OrganizSprzdTowar
Czyżowska
CKP31
COO-Gr
Szczepańska
L2
TFot-Gr
Pilecki
L4
AngZ-Gr
Kilianek
L3
8.
13.20
Biolog
Sobół-Guzik
002-1/1
ObsłKl
Gołyszny
203-11
COO-Gr
Szczepańska
L2
TFot-Gr
Pilecki
L4
Ang-Gr
Kilianek
L2
9.
14.10
Hist
Hojczyk
002-1/1
WłaściwTow
Gołyszny
203-11
TObrFot-Gr
Pilch
L2
  ObsłKl
Gołyszny
203-11
10.
15.00
Matem
Ryśko
204-12
  RysKomp-Gr
Godek
L4
   
11.
15.50
Ang-Gr
Kilianek
102-4
  TObrFot-Gr
Pilch
L4
   
12.
16.45
    TObrFot-Gr
Pilch
L4
   
13.
17.35
    TObrFot-Gr
Pilch
L4
   
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


3a
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
WF GR1
Koźmiński J
SGim2
       
2.
8.00
WF GR1
Koźmiński J
SGim1
       
3.
8.55
Pol
Grabska
206-14
PKMiM-Gr
Ellnain
L2
     
4.
9.45
DzG-Gr
Czyżowska
101-5
MMiUrz-Gr
Ellnain
LK1
     
5.
10.45
AngZ-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
106-8
NiemZ
Mrowiec
3a-2a
TechZM-Gr
Dziubek
LK1
WF GR1
Koźmiński J
SGim2
   
6.
11.35
ObsłMiU-Gr
Ellnain
CKP31
MMiUrz-Gr
Ellnain
LK1
ZzW
Wójtowicz-Brzezińska
LO5 s31
   
7.
12.25
ObsłMiU-Gr
Ellnain
CKP31
MMiUrz-Gr
Ellnain
LK1
Niem-Gr
Mrowiec
LK1
Ang-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
LO5 s31
   
8.
13.20
  Religia-Gr
Rzymek M
L3
ObsłMiU-Gr
Ellnain
LK2
RystECH-Gr
Kępka
LK1
   
9.
14.10
  PTWytw-Gr
Ellnain
LK1
RysTech-Gr
Kępka
LK2
PTWytw-Gr
Ellnain
LK1
   
10.
15.00
  PTWytw-Gr
Ellnain
LK1
Matem
Olszewska-Patykiewicz
L2
   
11.
15.50
  TObSk-Gr
Kamiński
LK1
WOS
Hojczyk
L2
   
12.
16.45
  TObSk-Gr
Kamiński
LK1
     
13.
17.35
         
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


3b
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
Pol
Konik-Sporek
202-10
       
2.
8.00
Matem
Jarosz
CKP31
       
3.
8.55
WF GR1
Kolis
SGim1
       
4.
9.45
WF GR1
Kolis
SGim1
       
5.
10.45
ObsłKl
Gołyszny
203-11
       
6.
11.35
ObsłKl
Gołyszny
203-11
RosDzH-Gr
Kozaczko
czyt1
     
7.
12.25
ZzW
Gołyszny
LO5 s31
Ros-Gr
Kozaczko
czyt1
Ang-Gr
Kilianek
3a-2a
     
8.
13.20
WOS
Duda-Majdak
102-4
PrzwHand
Berek M
002-1/1
AngDzH-Gr
Kilianek
203-11
NiemDzH-Gr
Mrowiec
3a-2a
   
9.
14.10
AngDzH-Gr
Kilianek
104-7
TowPrzHand
Czyżowska
LO5 s31
TowPrzHand
Czyżowska
202-10
   
10.
15.00
  ObsłKl
Gołyszny
203-11
TowPrzHand
Czyżowska
001-1
   
11.
15.50
  WF GR1
Kolis
SGim1
OrgTechSp
Czyżowska
105-7
   
12.
16.45
  NiemDzH-Gr
Mrowiec
106-8
RosDzH-Gr
Kozaczko
001-1
OrgTechSp
Czyżowska
001-1
   
13.
17.35
  Niem-Gr
Mrowiec
106-8
Religia-Gr
Jóźwiak
001-1
   
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


3c
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
    TFot-Gr
Pilch
L4
   
2.
8.00
  WOS
Duda-Majdak
201-9
TFot-Gr
Pilch
L4
Matem
Jarosz
101-5
 
3.
8.55
COO-Gr
Szczepańska
L2
ZzW
Pilch
LK1
TFot-Gr
Pilch
L4
WF GR1
Krywult
SGim1
 
4.
9.45
COO-Gr
Szczepańska
L2
TFot-Gr
Pilch
L4
TFot-Gr
Pilch
L4
WF GR1
Krywult
SGim1
 
5.
10.45
COO-Gr
Szczepańska
L2
TFot-Gr
Pilch
L4
TFot-Gr
Pilch
L4
EstFot
Godek
LO5 s31
 
6.
11.35
Religia-Gr
Rzymek M
LK1
TFot-Gr
Pilch
L4
UiSwF-Gr
Pilch
LK2
UiSwF-Gr
Pilch
LK2
 
7.
12.25
AngZ-Gr
Kilianek
LK1
TFot-Gr
Pilch
L4
  TObrFot-Gr
Szczepańska
LK2
 
8.
13.20
Ang-Gr
Kilianek
LK1
TFot-Gr
Pilch
L4
    Pol
Piskorek
107-8
9.
14.10
        COO-Gr
Szczepańska
102-4
10.
15.00
        WF GR1
Krywult
SGim1
11.
15.50
        KompSpoł
Rzymek J
003-2
12.
16.45
         
13.
17.35
         
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


1at
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
  ZajLot-Gr
Cieslawski
001-1
RysTech
Myśliński
LO mech
     
2.
8.00
Ang-Gr2
Maciaś
001-1
ZajLot-Gr
Cieslawski
001-1
RysTech
Myśliński
LO mech
INF-Gr1
Kalika
103-6
   
3.
8.55
Pol
Kołodziej
001-1
CzynLUDZwLot
Stokłosa
104-7
PKMa-Gr
Twardzik
105-7
WF GR1
Maik-Kamińska
SGim1
WF GR2
Krywult
SGim2
  TW-Gr
Kępka
104-7
4.
9.45
Pol
Kołodziej
001-1
Geogr
Caputa
001-1
Hist
Duda-Majdak
102-4
  TW-Gr
Kępka
104-7
5.
10.45
Chemia
Jarosz
001-1
Hist
Duda-Majdak
102-4
EdBez
Jarczyk
001-1
Fizyka
Ryśko
001-1
TW-Gr
Kępka
104-7
6.
11.35
Matem
Ragan
001-1
ZzW
Niemirowska
001-1
plastyka
Fejklowicz-Górecka
Świet
Biolog
Sobół-Guzik
001-1
Pol
Kołodziej
001-1
7.
12.25
Matem
Ragan
001-1
RysTech
Kukla
105-7
PSiRM-Gr
Dziubek
104-7
Ang-Gr1
Mędrzak-Belczyk
001-1
INF-Gr2
Kalika
103-6
KompPiS
Rzymek J
103-6
WF GR2
Krywult
SGim2
WF GR1
Maik-Kamińska
Siłownia
8.
13.20
MaterLot
Kępka
105-7
RysTech
Kukla
3a-2a
PSiRM-Gr
Dziubek
104-7
Ang-Gr2
Maciaś
001-1
Ang-Gr1
Mędrzak-Belczyk
004-3
Wł-Gr
Niemirowska
001-1
Ros-Gr
Kozaczko
003-2
WF GR1
Maik-Kamińska
Siłownia
WF GR2
Krywult
SGim2
9.
14.10
MaterLot
Kępka
105-7
  Etyka-Gr
Piskorek
106-8
Religia-Gr
Jóźwiak
003-2
Wł-Gr
Niemirowska
001-1
Ros-Gr
Kozaczko
003-2
MatRoz-Gr
Ragan
001-1
10.
15.00
MaterLot
Kępka
105-7
  Etyka-Gr
Piskorek
106-8
Religia-Gr
Jóźwiak
003-2
TOSkr-Gr
Koźmiński M
105-7
RysTech
Kukla
107-8
RysTech
Puczka
104-7
BHP
Jóźwiak
003-2
11.
15.50
ElektrIelekt
Sytniewski
105-7
    RysTech
Puczka
104-7
PODSTspaw
Kępka
106-8
ElektrIelekt
Sytniewski
104-7
PodstKONSTmasz
Puczka
001-1
12.
16.45
      PodstKONSTmasz
Puczka
104-7
PKM
Puczka
001-1
13.
17.35
        RysTech
Puczka
001-1
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


1bt
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
         
2.
8.00
    StratwRekGr1
Rzymek J
L2
  Wł-Gr
Niemirowska
104-7
INF-Gr2
Kalika
202-10
3.
8.55
Religia-Gr
Jóźwiak
Świet
  Fizyka
Ryśko
002-1/1
MDzRek-Grk
Berek M
002-1/1
INF-Gr1
Kalika
102-4
AngR-Gr2
Maciaś
202-10
4.
9.45
Religia-Gr
Jóźwiak
Świet
  EdBez
Jarczyk
003-2
MDzRek-Grk
Berek M
002-1/1
Ang-Gr1
Mędrzak-Belczyk
107-8
StratwRekGr2
Rzymek J
106-8
5.
10.45
PrzekiKomwRek
Berek M
202-10
StratwRekGr2
Rzymek J
L2
Chemia
Jarosz
101-5
Pol
Piskorek
003-2
Matem
Ryśko
103-6
6.
11.35
PodstRek
Berek M
202-10
Niem-Gr
Dejer-Tokarz
106-8
Pol
Piskorek
001-1
Hist
Wawrzyszkiewicz
004-3
PodstRek
Berek M
102-4
7.
12.25
PodstRek
Berek M
202-10
GrKom-Gr1
Maśka
102-4
Niem-Gr
Dejer-Tokarz
106-8
Matem
Ryśko
102-4
Hist
Wawrzyszkiewicz
004-3
ZzW
Piskorek
102-4
8.
13.20
Geogr
Caputa
001-1
GrKom-Gr1
Maśka
102-4
GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
201-9
plastyka
Fejklowicz-Górecka
Świet
Biolog
Sobół-Guzik
202-10
Wł-Gr
Niemirowska
105-7
GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
202-10
9.
14.10
Ang-Gr1
Mędrzak-Belczyk
106-8
Ang-Gr2
Maciaś
107-8
WF GR1
Koźmiński J
SGim2
Etyka-Gr
Piskorek
106-8
BHP
Jóźwiak
102-4
StratwRekGr1
Rzymek J
106-8
10.
15.00
AngR-Gr1
Mędrzak-Belczyk
106-8
Ang-Gr2
Maciaś
107-8
WF GR1
Koźmiński J
SGim2
Etyka-Gr
Piskorek
106-8
Pol
Piskorek
201-9
 
11.
15.50
      WF GR1
Koźmiński J
SGim2
 
12.
16.45
         
13.
17.35
         
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


1ct
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
        Wł-Gr
Niemirowska
104-7
INF-Gr2
Kalika
202-10
2.
8.00
  UrzSprzF
Szczepańska
103-6
CObO-Gr1
Maśka
202-10
  Hist
Duda-Majdak
003-2
3.
8.55
  Ang-Gr1
Mędrzak-Belczyk
206-14
Niem-Gr
Dejer-Tokarz
106-8
BHP
Jóźwiak
003-2
  Hist
Duda-Majdak
003-2
4.
9.45
  INF-Gr1
Kalika
102-4
Niem-Gr
Dejer-Tokarz
107-8
Fizyka
Ryśko
101-5
  CObO-Gr2
Szczepańska
L2
5.
10.45
  Pol
Grabska
001-1
plastyka
Fejklowicz-Górecka
Świet
Wł-Gr
Niemirowska
206-14
CObO-Gr2
Szczepańska
L2
6.
11.35
WF GR1
Kolis
SGim1
RysTech
Godek
103-6
Pol
Grabska
103-6
Ang-Gr1
Mędrzak-Belczyk
104-7
 
7.
12.25
KomObzElRys
Chudy
L4
Biolog
Sobół-Guzik
001-1
Pol
Grabska
004-3
CObO-Gr1
Maśka
201-9
Ang-Gr2
Maciaś
107-8
 
8.
13.20
Chemia
Jarosz
L2
Geogr
Caputa
103-6
GeoRoz-Gr
Caputa
003-2
EdBez
Koźmiński J
101-5
 
9.
14.10
KomObzElRys
Chudy
L2
WF GR1
Kolis
SGim1
Etyka-Gr
Piskorek
106-8
Ang-Gr2
Maciaś
107-8
ZzW
Szczepańska
004-3
 
10.
15.00
TechF-Gr1
Pilch
L4
TechF-Gr2
Chudy
studio
WF GR1
Kolis
SGim1
Etyka-Gr
Piskorek
106-8
Matem
Szczechura
001-1
 
11.
15.50
TechF-Gr1
Pilch
L4
TechF-Gr2
Chudy
studio
    Matem
Szczechura
001-1
 
12.
16.45
KlasTechF-Gr1
Pilch
L4
KlasTechF-Gr2
Chudy
studio
    Religia-Gr
Rzymek M
101-5
 
13.
17.35
TeoriaOF
Pilch
L2
    Religia-Gr
Rzymek M
101-5
 
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


1dt
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
ASO- Gr1
Seniow
004-3
    SysOp-Gr1
Filipiak
L1
ASO-Gr2
Stefko
L2
 
2.
8.00
Geogr
Caputa
003-2
  Niem-Gr
Mrowiec
206-14
SysOp-Gr1
Filipiak
L1
ASO-Gr2
Stefko
L2
 
3.
8.55
Ros-Gr
Kozaczko
107-8
INF-Gr2
Jero
205-13
  WF GR2
Krywult
SGim2
WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
Siłownia
Ang-Gr1
Maciaś
L1
LokSieciKom-Gr2
Łysek
L2
 
4.
9.45
Fizyka
Kalika
003-2
SysOp-Gr2
Stefko
004-3
Chemia
Jarosz
004-3
Ang-Gr1
Maciaś
L2
LokSieciKom-Gr2
Łysek
L1
 
5.
10.45
Pol
Kołodziej
204-12
BHP
Jóźwiak
Świet
Pol
Kołodziej
004-3
EksUTK-Gr1
Łysek
L1
Ang-Gr2
Maciaś
L2
Hist
Hojczyk
004-3
6.
11.35
Pol
Kołodziej
004-3
Biolog
Sobół-Guzik
101-5
EdBez
Jarczyk
004-3
EksUTK-Gr1
Łysek
L1
Ang-Gr2
Maciaś
L2
MatRoz-Gr
Fuchs
101-5
7.
12.25
Matem
Fuchs
004-3
Matem
Fuchs
201-9
plastyka
Fejklowicz-Górecka
Świet
  WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
SGim1
WF GR2
Krywult
SGim2
8.
13.20
Hist
Hojczyk
004-3
ZzW
Sobół-Guzik
Świet
Ros-Gr
Kozaczko
104-7
  WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
SGim1
WF GR2
Krywult
SGim2
9.
14.10
SysOp-Gr2
Stefko
205-13
INF-Gr1
Kalika
102-4
Niem-Gr
Mrowiec
106-8
Etyka-Gr
Piskorek
106-8
  UTK-Gr
Binek
103-6
10.
15.00
  Religia-Gr
Rzymek M
003-2
Etyka-Gr
Piskorek
106-8
  UTK-Gr
Binek
103-6
11.
15.50
  Religia-Gr
Rzymek M
004-3
    LokSieciKom-Gr1
Seniow
102-4
EksUTK-Gr2
Binek
004-3
12.
16.45
        LokSieciKom-Gr1
Seniow
102-4
EksUTK-Gr2
Binek
004-3
13.
17.35
        ASO- Gr1
Seniow
102-4
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


1et
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
Hist
wakat historia
201-9
      Religia-Gr
Rzymek M
201-9
2.
8.00
ZzW
Korzonkiewicz
czyt1
      Religia-Gr
Rzymek M
001-1
3.
8.55
WF GR1
Koźmiński J
SGim2
      Geogr
Caputa
001-1
4.
9.45
WF GR1
Koźmiński J
Siłownia
    Wł-Gr
Niemirowska
106-8
CObO-Gr2
Wilusz-Kotwicz
205-13
Chemia
Jarosz
001-1
5.
10.45
Fizyka
Ryśko
101-5
  INF-Gr1
Kalika
102-4
CObO-Gr1
Maśka
102-4
CObO-Gr2
Wilusz-Kotwicz
205-13
EdBez
Koźmiński J
101-5
6.
11.35
Ang-Gr1
Mędrzak-Belczyk
104-7
Ang-Gr2
Maciaś
105-7
  Wł-Gr
Niemirowska
104-7
Niem-Gr
Korzonkiewicz
105-7
CObO-Gr1
Maśka
102-4
INF-Gr2
Kalika
202-10
Matem
Olszewska-Patykiewicz
103-6
7.
12.25
Ang-Gr1
Mędrzak-Belczyk
104-7
Ang-Gr2
Maciaś
105-7
  RysTech
Godek
203-11
WF GR1
Koźmiński J
SGim2
 
8.
13.20
Pol
Grabska
101-5
Hist
wakat historia
101-5
BHP
Jóźwiak
202-10
TeoriaOF
Pilch
Świet
 
9.
14.10
Niem-Gr
Korzonkiewicz
czyt1
TechF-Gr1
Pilch
L4
TechF-Gr2
Poraniewski
studio
UrzSprzF
Szczepańska
001-1
Pol
Grabska
201-9
 
10.
15.00
  TechF-Gr1
Pilch
L4
TechF-Gr2
Poraniewski
studio
plastyka
Fejklowicz-Górecka
Świet
Pol
Grabska
004-3
 
11.
15.50
  KlasTechF-Gr1
Pilch
L4
KlasTechF-Gr2
Poraniewski
studio
Matem
Olszewska-Patykiewicz
003-2
Biolog
Sobół-Guzik
103-6
 
12.
16.45
  KomObzElRys
Chudy
L4
GeoRoz-Gr
Caputa
101-5
   
13.
17.35
  KomObzElRys
Chudy
L4
     
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


2atg
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
    WF GR1
Krywult
SGim2
  TWiKM-Gr
Kukla
106-8
PTWyt-Gr
Myśliński
LO KOM
2.
8.00
    WF GR1
Krywult
SGim1
Pol
Kołodziej
004-3
TWiKM-Gr
Kukla
106-8
PTWyt-Gr
Myśliński
LO KOM
3.
8.55
    Pol
Kołodziej
004-3
Ang-Gr1
Plewa
004-3
MatRoz-Gr
Olszewska-Patykiewicz
203-11
4.
9.45
    ZzW
Kalika
105-7
FizRoz-Gr
Kalika
202-10
WF GR1
Krywult
SGim2
5.
10.45
Religia-Gr
Rzymek M
003-2
  MatRoz-Gr
Olszewska-Patykiewicz
L2
FizRoz-Gr
Kalika
202-10
WypSP-Gr
Kroczek
LK2
KonMa-Gr
Twardzik
czyt1
6.
11.35
PP
Procyk-Prusak
002-1/1
  PSiRM-Gr
Dziubek
L2
Ros-Gr
Kozaczko
206-14
BiESP-gr
Stokłosa
107-8
Wł-Gr
Niemirowska
3a-2a
7.
12.25
HiS-Uz
Hojczyk
206-14
  TOSkr-Gr
Kamiński
ckp
TWiKM-Gr
Kukla
LK1
BiESP-gr
Stokłosa
107-8
KonMa-Gr
Twardzik
3a-2a
8.
13.20
Ang-Gr1
Plewa
CKP31
  TOSkr-Gr
Kamiński
ckp
  TWiKM-Gr
Kukla
106-8
PKMa-Gr
Ellnain
3a-2a
9.
14.10
Pol
Kołodziej
CKP31
  TOSkr-Gr
Kamiński
ckp
   
10.
15.00
Matem
Olszewska-Patykiewicz
L2
       
11.
15.50
Matem
Olszewska-Patykiewicz
L2
       
12.
16.45
KonMech-Gr
Kępka
L1
       
13.
17.35
KonMech-Gr
Kępka
L1
       
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


2atp
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
      PrzepsyDOTlot
Kopeć
104-7
INF-Gr2
Kalika
201-9
 
2.
8.00
Ang-Gr1
Plewa
105-7
PKMa-Gr
Kukla
104-7
    PrzepsyDOTlot
Kopeć
106-8
Ang-Gr2
Maciaś
107-8
 
3.
8.55
ZzW
Kukla
203-11
MatRoz-Gr
Fuchs
001-1
  Hist
Wawrzyszkiewicz
202-10
Ros-Gr
Kozaczko
204-12
TOSkr-Gr
Kukla
LO5 s31
4.
9.45
Fizyka
Ryśko
002-1/1
Biolog
Sobół-Guzik
101-5
  Hist
Wawrzyszkiewicz
203-11
INF-Gr1
Kalika
202-10
TOSkr-Gr
Kukla
LO5 s31
5.
10.45
WF GR1
Maik-Kamińska
SGim1
WF GR2
Kolis
SGim2
PodsAERODiMECHlotu
Stokłosa
206-14
PKMa-Gr
Kukla
107-8
  Pol
Kołodziej
203-11
PodsAERODiMECHlotu
Stokłosa
102-4
PKMa-Gr
Kukla
LO5 s31
6.
11.35
Religia-Gr
Jóźwiak
L2
PodsAERODiMECHlotu
Stokłosa
206-14
PSiRM-Gr
Dziubek
107-8
  Pol
Kołodziej
203-11
PP
Procyk-Prusak
204-12
7.
12.25
Ang-Gr1
Plewa
czyt1
Wł-Gr
Niemirowska
LK2
WF GR2
Kolis
SGim2
WF GR1
Maik-Kamińska
SGim1
  Matem
Fuchs
003-2
Pol
Kołodziej
205-13
8.
13.20
  WF GR1
Maik-Kamińska
SGim2
WF GR2
Kolis
SGim1
  PKM
Kukla
CKP31
Ang-Gr2
Maciaś
czyt1
Matem
Fuchs
201-9
9.
14.10
  Geogr
Caputa
002-1/1
  RysTech
Kukla
206-14
Chemia
Jarosz
205-13
10.
15.00
  Ros-Gr
Kozaczko
106-8
Wł-Gr
Niemirowska
206-14
     
11.
15.50
         
12.
16.45
         
13.
17.35
         
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


2btg
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
  Matem
Jarosz
003-2
WF GR1
Miszczyk
Siłownia
WF GR2
Maik-Kamińska
SGim1
  MDzRek-Grk
Berek M
002-1/1
2.
8.00
  Ang-Gr1
Plewa
104-7
Ang-Gr2
Kapała
105-7
WF GR2
Maik-Kamińska
SGim2
WF GR1
Miszczyk
Siłownia
  MDzRek-Grk
Berek M
002-1/1
3.
8.55
  Matem
Jarosz
203-11
GrKom-Gr1
Maśka
204-12
AngR-Gr2
Kapała
104-7
  AngR-Gr1
Plewa
CKP31
GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
201-9
4.
9.45
  OrgTRek-Gr
Berek M
205-13
GrKom-Gr1
Maśka
204-12
OSR-Gr2
Gołyszny
205-13
  WF GR1
Miszczyk
Siłownia
WF GR2
Maik-Kamińska
SGim1
5.
10.45
Ang-Gr1
Plewa
LO5 s31
OrgTRek-Gr
Berek M
205-13
Pol
Grabska
002-1/1
  Sprz wR-Gr
Gołyszny
002-1/1
6.
11.35
Pol
Grabska
204-12
PP
Berek M
002-1/1
GeoRoz-Gr
Caputa
002-1/1
  HiS-Uz
Hojczyk
002-1/1
7.
12.25
Pol
Grabska
103-6
AngR-Gr1
Plewa
206-14
GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
204-12
GeoRoz-Gr
Caputa
002-1/1
  Sprz wR-Gr
Gołyszny
002-1/1
8.
13.20
RysiL-Gr1
Fejklowicz-Górecka
Świet
Wł-Gr
Niemirowska
206-14
Niem-Gr
Mrowiec
czyt1
    GrKom-Gr1
Maśka
204-12
AngR-Gr2
Kapała
104-7
9.
14.10
RysiL-Gr1
Fejklowicz-Górecka
Świet
Ang-Gr2
Kapała
206-14
    Religia-Gr
Rzymek M
Świet
ZzW
Berek M
206-14
10.
15.00
OSR-Gr1
Gołyszny
205-13
RysiL-Gr2
Fejklowicz-Górecka
Świet
    Sprz wR-Gr
Gołyszny
205-13
 
11.
15.50
OSR-Gr1
Gołyszny
205-13
RysiL-Gr2
Fejklowicz-Górecka
Świet
    OSR-Gr1
Gołyszny
204-12
GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
205-13
 
12.
16.45
OSR-Gr2
Gołyszny
102-4
    PEKZ-Gr
Puchałka
205-13
 
13.
17.35
OSR-Gr2
Gołyszny
102-4
    PEKZ-Gr
Puchałka
001-1
 
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


2btp
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
PrzekiKomwRek
Berek M
002-1/1
    PrzekiKomwRek
Berek M
002-1/1
 
2.
8.00
Hist
Wylężek
204-12
ProdREKLAMY - GR1
Poraniewski
L3
  Fizyka
Kalika
202-10
Niem-Gr
Janikowska-Irauth
203-11
ProdREKLAMY- GR2
Wilusz-Kotwicz
103-6
3.
8.55
INF-Gr1
Kalika
202-10
Ang-Gr2
Maciaś
104-7
ProdREKLAMY - GR1
Poraniewski
L3
  PP
Procyk-Prusak
201-9
Pol
Grabska
206-14
4.
9.45
Sprz wR-Gr
Rzymek J
104-7
ProdREKLAMY - GR1
Poraniewski
L2
  Biolog
Sobół-Guzik
201-9
Niem-Gr
Janikowska-Irauth
003-2
Wł-Gr
Niemirowska
203-11
5.
10.45
WF GR2
Kolis
SGim2
WF GR1
Koźmiński J
Siłownia
GrKom-Gr1
Wilusz-Kotwicz
103-6
  Sprz wR-Gr
Rzymek J
204-12
MDzRek-Grk
Berek M
205-13
6.
11.35
Chemia
Jarosz
102-4
StratwRekGr1
Rzymek J
102-4
MDzRek-Grk
Berek M
101-5
Hist
Wylężek
101-5
ZzW
Wilusz-Kotwicz
czyt1
7.
12.25
Matem
Ryśko
204-12
WF GR2
Kolis
SGim2
WF GR1
Koźmiński J
Siłownia
Ang-Gr1
Plewa
104-7
Ang-Gr2
Maciaś
105-7
ProdREKLAMY- GR2
Wilusz-Kotwicz
205-13
KreacjaWrekGr1
Wilusz-Kotwicz
204-12
8.
13.20
Matem
Ryśko
204-12
WF GR2
Kolis
SGim1
WF GR1
Koźmiński J
Siłownia
Ang-Gr1
Plewa
106-8
Wł-Gr
Niemirowska
107-8
   
9.
14.10
Geogr
Caputa
101-5
KreacjaWrekGr1
Wilusz-Kotwicz
202-10
StratwRekGr2
Rzymek J
107-8
Pol
Grabska
203-11
   
10.
15.00
  INF-Gr2
Kalika
103-6
Geogr
Caputa
203-11
   
11.
15.50
  ProdREKLAMY- GR2
Wilusz-Kotwicz
201-9
Pol
Grabska
203-11
   
12.
16.45
  KreacjaWrekGr2
Wilusz-Kotwicz
201-9
Religia-Gr
Jóźwiak
103-6
   
13.
17.35
  KreacjaWrekGr2
Wilusz-Kotwicz
201-9
     
14.
18.25
  GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
201-9
     
15.
  ..... ..... ..... .....


2ctg
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
        WF GR2
Krywult
SGim1
WF GR1
Maik-Kamińska
SGim2
2.
8.00
      ZzW
Godek
001-1
WF GR2
Krywult
SGim2
WF GR1
Maik-Kamińska
SGim1
3.
8.55
  CObO-Gr2
Szczepańska
204-12
Ang-Gr2
Kapała
102-4
  GeoRoz-Gr
Caputa
003-2
TechF-Gr1
Poraniewski
L4
TechF-Gr2
Pilecki
studio
4.
9.45
  KompOb
Pilecki
203-11
  Pol
Kołodziej
101-5
TechF-Gr1
Poraniewski
L4
TechF-Gr2
Pilecki
studio
5.
10.45
  GeoRoz-Gr
Caputa
003-2
  UrzSprzF
Szczepańska
201-9
TechF-Gr1
Poraniewski
L4
TechF-Gr2
Pilecki
studio
6.
11.35
  TeoriaOF
Poraniewski
L3
CObO-Gr1
Maśnica
L3
UrzSprzF
Szczepańska
201-9
TechF-Gr1
Poraniewski
L4
TechF-Gr2
Pilecki
studio
7.
12.25
  Religia-Gr
Rzymek M
Świet
TeoriaOF
Poraniewski
L3
Matem
Ryśko
001-1
TechF-Gr1
Poraniewski
L4
TechF-Gr2
Pilecki
studio
8.
13.20
WF GR2
Krywult
SGim1
WF GR1
Maik-Kamińska
SGim2
CtechM-GR1
Jero
202-10
TeoriaOF
Poraniewski
L3
Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
106-8
Niem-Gr
Mrowiec
107-8
CObO-Gr2
Szczepańska
L3
9.
14.10
Matem
Ryśko
202-10
AngR-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
105-7
Ang-Gr2
Kapała
201-9
EstIhisF
Godek
L3
Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
107-8
AngR-Gr2
Kapała
czyt1
 
10.
15.00
Pol
Kołodziej
201-9
CObO-Gr1
Maśnica
204-12
PP
Procyk-Prusak
101-5
Wł-Gr
Niemirowska
L3
 
11.
15.50
HiS-Uz
Hojczyk
201-9
  Pol
Kołodziej
202-10
   
12.
16.45
    RysTech
Godek
002-1/1
   
13.
17.35
    EstIhisF
Godek
002-1/1
   
14.
18.25
    RysTech
Godek
002-1/1
   
15.
  ..... ..... ..... .....


2ctp
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
ZzW
Plewa
003-2
  CObO-Gr1
Maśnica
201-9
INF-Gr2
Kalika
202-10
   
2.
8.00
CObO-Gr2
Szczepańska
004-3
INF-Gr1
Jero
205-13
UrzSprzF
Pilch
202-10
CObO-Gr2
Szczepańska
204-12
CObO-Gr1
Maśnica
201-9
   
3.
8.55
ProwadzDZg
Rzymek J
101-5
Pol
Piskorek
004-3
Chemia
Jarosz
202-10
   
4.
9.45
PP
Procyk-Prusak
204-12
Pol
Piskorek
204-12
Pol
Piskorek
203-11
   
5.
10.45
Matem
Olszewska-Patykiewicz
004-3
TeoriaOF
Poraniewski
204-12
Hist
Wylężek
205-13
  Niem-Gr
Janikowska-Irauth
LK1
6.
11.35
EstIhisF
Godek
205-13
Geogr
Caputa
003-2
WF GR2
Miszczyk
SGim1
WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
Siłownia
Wł-Gr
Niemirowska
105-7
Niem-Gr
Janikowska-Irauth
LK1
7.
12.25
Geogr
Caputa
205-13
Matem
Olszewska-Patykiewicz
205-13
WF GR2
Miszczyk
SGim1
WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
Siłownia
Biolog
Sobół-Guzik
101-5
Ang-Gr1
Plewa
106-8
Wł-Gr
Niemirowska
206-14
8.
13.20
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
107-8
TeoriaOF
Poraniewski
205-13
KompOb
Godek
103-6
WF GR2
Miszczyk
SGim1
WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
Siłownia
Fizyka
Ryśko
101-5
9.
14.10
  Religia-Gr
Rzymek M
Świet
Ang-Gr1
Plewa
206-14
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
105-7
TechF-Gr1
Pilch
L4
TechF-Gr2
Godek
studio
RysTech
Ellnain
101-5
10.
15.00
      TechF-Gr1
Pilch
L4
TechF-Gr2
Godek
studio
Hist
Wylężek
203-11
11.
15.50
      KlasTechF-Gr1
Pilch
L4
KlasTechF-Gr2
Godek
studio
 
12.
16.45
      KlasTechF-Gr1
Pilch
L4
KlasTechF-Gr2
Godek
studio
 
13.
17.35
      KlasTechF-Gr1
Pilch
L4
KlasTechF-Gr2
Godek
studio
 
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


2dtg
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
      INF R-GR1
Raczek
LO KOM
LokSieciKom-Gr2
Łysek
L3
WF GR2
Krywult
SGim1
WF GR1
Miszczyk
Siłownia
2.
8.00
ASO-Gr2
Seniow
202-10
    INF R-GR1
Raczek
LO KOM
LokSieciKom-Gr2
Łysek
L3
WF GR2
Krywult
SGim2
WF GR1
Miszczyk
Siłownia
3.
8.55
Ang-Gr2
Kapała
105-7
    EksUTK-Gr1
Raczek
LO KOM
SysOp-Gr2
Stefko
L3
Niem-Gr
Janikowska-Irauth
107-8
ASO-Gr2
Seniow
004-3
4.
9.45
Ang-Gr2
Kapała
105-7
    MonIKONsk-GR1
Jero
004-3
SysOp-Gr2
Stefko
L3
Ang-Gr1
Plewa
103-6
ASO-Gr2
Seniow
004-3
5.
10.45
Ros-Gr
Kozaczko
105-7
  Religia-Gr
Jóźwiak
LO5 s31
Etyka-Gr
Piskorek
104-7
  ZzW
Jarosz
001-1
6.
11.35
Pol
Piskorek
003-2
MonIKONsk-GR2
Binek
L1
MatRoz-Gr
Jarosz
003-2
  Pol
Piskorek
003-2
7.
12.25
Pol
Piskorek
003-2
UTK-Gr
Binek
L1
MatRoz-Gr
Jarosz
003-2
  Matem
Jarosz
001-1
8.
13.20
WF GR2
Krywult
SGim1
WF GR1
Miszczyk
Siłownia
UTK-Gr
Binek
L1
HiS-Uz
Hojczyk
101-5
  Matem
Jarosz
001-1
9.
14.10
Ang-Gr1
Plewa
LO5 s31
INF R-GR2
Filipiak
004-3
MonIKONsk-GR1
Jero
L2
MonIKONsk-GR2
Binek
L1
PP
Procyk-Prusak
101-5
  EksUTK-Gr2
Łysek
004-3
10.
15.00
ASO- Gr1
Stefko
102-4
INF R-GR2
Filipiak
004-3
PrakZawod-Gr1
Binek
L1
PrakZawod-Gr2
Seniow
L2
LokSieciKom-Gr1
Seniow
004-3
   
11.
15.50
ASO- Gr1
Stefko
004-3
PrakZawod-Gr1
Binek
L1
PrakZawod-Gr2
Seniow
L2
LokSieciKom-Gr1
Seniow
004-3
   
12.
16.45
ASO- Gr1
Stefko
004-3
PrakZawod-Gr1
Binek
L1
PrakZawod-Gr2
Seniow
L2
     
13.
17.35
SysOp-Gr1
Stefko
004-3
PrakZawod-Gr1
Binek
L1
PrakZawod-Gr2
Seniow
L2
     
14.
18.25
SysOp-Gr1
Stefko
004-3
PrakZawod-Gr1
Binek
L1
PrakZawod-Gr2
Seniow
L2
     
15.
  ..... ..... ..... .....


2dtp
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
  INF-Gr1
Jero
202-10
ASO-Gr2
Stefko
004-3
    UTK-Gr
Seniow
004-3
2.
8.00
  ZzW
Jero
003-2
    UTK-Gr
Seniow
004-3
3.
8.55
  PP
Rzymek J
003-2
    ASO- Gr1
Stefko
L2
EksUTK-Gr2
Łysek
L1
4.
9.45
  Matem
Olszewska-Patykiewicz
003-2
    Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
206-14
EksUTK-Gr2
Łysek
L1
5.
10.45
INF-Gr2
Jero
205-13
Matem
Olszewska-Patykiewicz
203-11
    Pol
Grabska
003-2
6.
11.35
Biolog
Sobół-Guzik
czyt1
Hist
Wylężek
205-13
WF GR1
Krywult
SGim2
WF GR2
Miszczyk
SGim1
Religia-Gr
Rzymek M
Świet
Pol
Grabska
004-3
7.
12.25
Chemia
Jarosz
101-5
Hist
Wylężek
003-2
WF GR1
Krywult
SGim2
WF GR2
Miszczyk
SGim1
Fizyka
Kalika
202-10
SysOp-Gr1
Łysek
L1
8.
13.20
Matem
Olszewska-Patykiewicz
103-6
Ros-Gr
Kozaczko
001-1
Niem-Gr
Dejer-Tokarz
003-2
PodstPROGR - GR1
Filipiak
102-4
Ang-Gr2
Kapała
LO5 s31
WF GR2
Miszczyk
SGim1
WF GR1
Krywult
SGim2
SysOp-Gr1
Łysek
L1
9.
14.10
Pol
Grabska
003-2
Ros-Gr
Kozaczko
001-1
Niem-Gr
Dejer-Tokarz
003-2
PodstPROGR - GR1
Filipiak
102-4
Ang-Gr2
Kapała
103-6
Geogr
Caputa
101-5
 
10.
15.00
Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
104-7
LokSieciKom-Gr2
Jero
103-6
  SysOp-Gr2
Filipiak
102-4
EKSlokSIECIkom - gr1
Binek
102-4
 
11.
15.50
LokSieciKom-Gr1
Raczek
LO KOM
LokSieciKom-Gr2
Jero
103-6
  SysOp-Gr2
Filipiak
102-4
EKSlokSIECIkom - gr1
Binek
004-3
 
12.
16.45
LokSieciKom-Gr1
Raczek
LO KOM
PodstPROGR- GR2
Filipiak
103-6
  EKSlokSIECIkom- gr2
Seniow
004-3
EksUTK-Gr1
Binek
004-3
 
13.
17.35
PodstPROGR- GR2
Filipiak
103-6
  EKSlokSIECIkom- gr2
Seniow
004-3
EksUTK-Gr1
Binek
004-3
 
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


3at
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
    BiESL-Gr
Knefel
104-7
PTWyt-Gr
Myśliński
LO mech
   
2.
8.00
  SYSbd- gr2
Stefko
L1
BiESL-Gr
Knefel
104-7
PTWyt-Gr
Myśliński
107-8
   
3.
8.55
DzG-Gr
Procyk-Prusak
003-2
ProcPr-Gr
Kukla
103-6

SYSbd- gr2
Stefko
L1
FizRoz-Gr
Kalika
206-14
   
4.
9.45
MonIKONsk-GR1
Jero
L1
ProcPr-Gr
Kukla
104-7
BiESP-gr
Stokłosa
105-7
MonIKONsk-GR1
Jero
L3
Pol
Kołodziej
002-1/1
   
5.
10.45
KomSpIorgPZ
Rzymek J
L1
MatRoz-Gr
Szczechura
004-3
Matem
Szczechura
202-10
  LokSieci - Gr
Łysek
L1
6.
11.35
INF R-GR1
Jero
L1
Ang-Gr
Kapała
004-3
Matem
Szczechura
202-10
DzG-Gr
Procyk-Prusak
czyt1
LokSieci - Gr
Łysek
L1
WypSP-Gr
Kroczek
104-7
7.
12.25
INF R-GR1
Jero
L1
Ang-Gr
Kapała
004-3
HiS-Uz
Hojczyk
101-5
Wł-Gr
Niemirowska
105-7
Ros-Gr
Kozaczko
104-7
Ang-Gr
Kapała
003-2
8.
13.20
TwStronIapI- Gr1
Jero
L1
FizRoz-Gr
Kalika
004-3
WF GR1
Miszczyk
SGim2
ZzW
Kapała
004-3
Pol
Kołodziej
003-2
9.
14.10
TwStronIapI- Gr1
Jero
L1
POOSn-Gr
Więcek
CKP31
KonMech-Gr
Kukla
104-7
AngZ-Gr
Kilianek
004-3
WF GR1
Miszczyk
SGim1
Pol
Kołodziej
003-2
10.
15.00
AngZ-Gr
Kilianek
LK1
POOSn-Gr
Więcek
CKP31
KonMech-Gr
Kukla
104-7
  WF GR1
Miszczyk
SGim1
WitIapl-Gr
Łysek
L1
TOSkr-Gr
Kamiński
ckp
11.
15.50
  TWiKM-Gr
Kukla
104-7
  Religia-Gr
Rzymek M
002-1/1
WitIapl-Gr
Łysek
L1
TOSkr-Gr
Kamiński
ckp
12.
16.45
  TWiKM-Gr
Kukla
104-7
  TWiKM-Gr
Kukla
105-7
ProjBD- gr1
Filipiak
L1
TOSkr-Gr
Kamiński
ckp
13.
17.35
        ProjBD- gr1
Filipiak
L1
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


3bt
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
  GrKom-Gr1
Maśka
102-4
TechPol-Gr
Rzymek J
101-5
   
2.
8.00
MDzRek-Grk
Berek M
002-1/1
GrKom-Gr1
Maśka
102-4
Pol
Piskorek
101-5
   
3.
8.55
MDzRek-Grk
Berek M
002-1/1
OrgTRek-Gr
Berek M
201-9
Pol
Piskorek
103-6
  Religia-Gr
Rzymek M
106-8
4.
9.45
Matem
Olszewska-Patykiewicz
203-11
DzGR-Gr
Czyżowska
206-14
OrgTRek-Gr
Berek M
202-10
  PEKZ-Gr
Puchałka
204-12
5.
10.45
Pol
Piskorek
103-6
Ang-Gr1
Plewa
104-7
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
105-7
OrgTRek-Gr
Berek M
203-11
  PEKZ-Gr
Puchałka
204-12
6.
11.35
PKR-Gr1
Maśka
103-6
Ros-Gr
Kozaczko
107-8
AngR-Gr2
Mędrzak-Belczyk
105-7
HiS-Uz
Puchałka
205-13
  AngR-Gr1
Plewa
206-14
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
LO5 s31
7.
12.25
PKR-Gr1
Maśka
ckp
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
107-8
ZzW
Kozaczko
205-13
Niem-Gr
Mrowiec
czyt1
Matem
Olszewska-Patykiewicz
103-6
8.
13.20
    GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
205-13
Ang-Gr1
Plewa
103-6
PKR-Gr2
Maśka
205-13
DzGR-Gr
Czyżowska
004-3
9.
14.10
    GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
205-13
Ang-Gr1
Plewa
106-8
PKR-Gr2
Maśka
205-13
AngDR-Gr
Kilianek
204-12
10.
15.00
      GeoRoz-Gr
Caputa
203-11
FotRek-Gr
Godek
204-12
11.
15.50
      GeoRoz-Gr
Caputa
203-11
FotRek-Gr
Godek
204-12
12.
16.45
      WF GR1
Koźmiński J
SGim1
 
13.
17.35
      WF GR1
Koźmiński J
SGim1
 
14.
18.25
      WF GR1
Koźmiński J
SGim2
 
15.
  ..... ..... ..... .....


3ct
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
  TechF-Gr1
Pilecki
L4
TechF-Gr2
Godek
studio
     
2.
8.00
  TechF-Gr1
Pilecki
L4
TechF-Gr2
Godek
studio
    AngR-Gr2
Kapała
101-5
3.
8.55
  TechF-Gr1
Pilecki
L4
TechF-Gr2
Godek
studio
AngR-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
L1
ZzW
Fuchs
001-1
PrzyMatCyf-Gr2
Maśka
205-13
4.
9.45
  TeoriaOF
Szczepańska
L1
PMM-Gr1
Maśnica
L3
GeoRoz-Gr
Caputa
003-2
PrzyMatCyf-Gr2
Maśka
205-13
5.
10.45
PMM-Gr2
Maśnica
201-9
TeoriaOF
Szczepańska
L1
PMM-Gr1
Maśnica
L3
CtechM-GR1
Jero
103-6
WF GR1
Krywult
SGim2
WF GR2
Maik-Kamińska
SGim1
6.
11.35
PMM-Gr2
Maśnica
201-9
CtechM-GR1
Jero
L2
Pol
Kołodziej
L1
GeoRoz-Gr
Caputa
204-12
Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
105-7
Ang-Gr2
Kapała
106-8
7.
12.25
Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
106-8
Ang-Gr2
Kapała
107-8
Wł-Gr
Niemirowska
L2
Niem-Gr
Mrowiec
L3
DzGF-Gr
Czyżowska
L1
Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
LO5 s31
AngR-Gr2
Kapała
106-8
Matem
Fuchs
101-5
8.
13.20
AngR-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
104-7
Ang-Gr2
Kapała
106-8
PMM-Gr1
Maśnica
204-12
Matem
Fuchs
L1
PrzyMatCyf-Gr1
Wilusz-Kotwicz
L3
PMM-Gr2
Maśnica
204-12
Religia-Gr
Jóźwiak
206-14
9.
14.10
WF GR1
Krywult
SGim1
WF GR2
Maik-Kamińska
SGim2
CObO-Gr1
Maśnica
204-12
HiS-Uz
Hojczyk
L1
PrzyMatCyf-Gr1
Wilusz-Kotwicz
L2
PMM-Gr2
Maśnica
204-12
 
10.
15.00
WF GR1
Krywult
SGim1
WF GR2
Maik-Kamińska
SGim2
  PrzyMatCyf-Gr1
Wilusz-Kotwicz
202-10
PMM-Gr1
Maśnica
204-12
CObO-Gr2
Maśka
202-10
 
11.
15.50
Pol
Kołodziej
101-5
    PrzyMatCyf-Gr2
Maśka
202-10
 
12.
16.45
Pol
Kołodziej
101-5
       
13.
17.35
         
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


3dt
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
MonIKONsk-GR1
Binek
103-6
INF R-GR1
Filipiak
204-12
    SYSbd- gr1
Stefko
L2
ProjBD- gr2
Łysek
L1
2.
8.00
MonIKONsk-GR1
Binek
103-6
INF R-GR1
Filipiak
204-12
    SYSbd- gr1
Stefko
L2
ProjBD- gr2
Łysek
L1
3.
8.55
Ang-Gr1
Plewa
004-3
MonIKONsk-GR2
Binek
103-6
ProjBD- gr1
Jero
205-13
    DzG-Gr
Procyk-Prusak
101-5
4.
9.45
Ang-Gr1
Plewa
004-3
MonIKONsk-GR2
Binek
103-6
AngZ-Gr
Kapała
103-6
    DzG-Gr
Procyk-Prusak
201-9
5.
10.45
Pol
Grabska
102-4
AngZ-Gr
Kapała
201-9
Ang-Gr2
Wójtowicz-Brzezińska
105-7
Religia-Gr
Rzymek M
101-5
Ang-Gr1
Plewa
106-8
TwStronIapl-Gr 2
Jero
L3
6.
11.35
MatRoz-Gr
Olszewska-Patykiewicz
101-5
Pol
Grabska
201-9
Matem
Olszewska-Patykiewicz
206-14
HiS-Uz
Puchałka
003-2
TwStronIapl-Gr 2
Jero
L3
7.
12.25
ZzW
Olszewska-Patykiewicz
102-4
KomSpIorgPZ
Rzymek J
002-1/1
Matem
Olszewska-Patykiewicz
202-10
WitIapl-Gr
Łysek
102-4
Ang-Gr2
Wójtowicz-Brzezińska
L2
8.
13.20
    WF GR1
Krywult
SGim1
WitIapl-Gr
Łysek
102-4
LokSieciKom-Gr2
Raczek
LO KOM
9.
14.10
    WF GR1
Krywult
SGim1
WF GR1
Krywult
SGim2
LokSieciKom-Gr2
Raczek
LO KOM
10.
15.00
    Niem-Gr1
Janikowska-Irauth
107-8
INF R-GR2
Raczek
LO KOM
TwStronIapI- Gr1
Łysek
101-5
Niem-Gr2
Ellnain
106-8
 
11.
15.50
    ProjBD- gr1
Jero
204-12
INF R-GR2
Raczek
LO KOM
TwStronIapI- Gr1
Łysek
101-5
Ang-Gr2
Wójtowicz-Brzezińska
105-7
 
12.
16.45
    LokSieciKom-Gr1
Filipiak
102-4
SYSbd- gr2
Stefko
201-9
Pol
Grabska
201-9
 
13.
17.35
    LokSieciKom-Gr1
Filipiak
102-4
SYSbd- gr2
Stefko
201-9
   
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


4at
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
    BiESL-Gr
Kopeć
106-8
OrgProcPr-Gr
Sarapata
CKP31
   
2.
8.00
    BiESL-Gr
Kopeć
106-8
OrgProcPr-Gr
Sarapata
CKP31
   
3.
8.55
    BiESL-Gr
Kopeć
107-8
OrgProcPr-Gr
Sarapata
CKP31
  BiESP-gr
Stokłosa
105-7
OrgProcPr-Gr
Sarapata
ckp
4.
9.45
  Religia-Gr
Jóźwiak
Świet
BiESL-Gr
Kopeć
106-8
OrgProcPr-Gr
Sarapata
CKP31
AngLotTech-Gr
Kapała
107-8
BiESP-gr
Stokłosa
105-7
OrgProcPr-Gr
Sarapata
ckp
5.
10.45
  WF GR1
Miszczyk
SGim1
ZzW
Duda-Majdak
106-8
AngLotTech-Gr
Kapała
104-7
FizRoz-Gr
Kalika
202-10
6.
11.35
DzGosp-Gr
Czyżowska
3a-2a
WF GR1
Miszczyk
SGim1
AngMech-Gr
Mędrzak-Belczyk
107-8
WypSP-Gr
Kroczek
107-8
FizRoz-Gr
Kalika
202-10
7.
12.25
DzGosp-Gr
Czyżowska
3a-2a
FizRoz-Gr
Kalika
202-10
ProcPr-Gr
Kukla
107-8
WF GR1
Miszczyk
SGim1
WypSP-Gr
Kroczek
105-7
ProcPr-Gr
Kukla
104-7
8.
13.20
MatRoz-Gr
Ragan
003-2
dzGOSP-Gr
Czyżowska
106-8
AngLotTech-Gr
Kapała
107-8
  WypSP-Gr
Kroczek
104-7
dzGOSP-Gr
Czyżowska
105-7
Ang-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
002-1/1
9.
14.10
HiS-Uz
Duda-Majdak
102-4
Pol
Grabska
205-13
  WypSP-Gr
Kroczek
104-7
AngMech-Gr
Mędrzak-Belczyk
105-7
Ang-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
002-1/1
10.
15.00
TW-Gr
Polak
CKP31
AngLotTech-Gr
Kapała
101-5
Pol
Grabska
205-13
  Matem
Ragan
003-2
MatRoz-Gr
Ragan
002-1/1
11.
15.50
TW-Gr
Polak
CKP31
Ros-Gr
Kozaczko
103-6
Wł-Gr
Niemirowska
101-5
Niem-Gr
Ellnain
106-8
  Matem
Ragan
003-2
 
12.
16.45
TW-Gr
Polak
CKP31
       
13.
17.35
TW-Gr
Polak
CKP31
       
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


4bt
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
    PKR-Gr2
Maśka
004-3
   
2.
8.00
    OrgTRek-Gr
Berek M
001-1
PKR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
103-6
PKR-Gr2
Maśka
201-9
 
3.
8.55
  GrKom-Gr2
Maśka
202-10
OrgTRek-Gr
Berek M
001-1
PKR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
103-6
PKR-Gr2
Maśka
102-4
 
4.
9.45
  Ang-Gr1
Plewa
106-8
PKR-Gr2
Maśka
202-10
ZzW
Caputa
001-1
Ang-Gr1
Plewa
105-7
PKR-Gr2
Maśka
102-4
 
5.
10.45
  WF GR1
Koźmiński J
Siłownia
PKR-Gr2
Maśka
204-12
AngR-Gr1
Plewa
105-7
Ang-Gr2
Wójtowicz-Brzezińska
106-8
Religia-Gr
Rzymek M
Świet
6.
11.35
Niem-Gr
Mrowiec
106-8
WF GR1
Koźmiński J
Siłownia
PKR-Gr2
Maśka
204-12
GrKom-Gr1
Wilusz-Kotwicz
205-13
AngR-Gr2
Wójtowicz-Brzezińska
106-8
DzGR-Gr
Czyżowska
CKP31
7.
12.25
Pol
Kołodziej
203-11
GeoRoz-Gr
Caputa
103-6
GrKom-Gr2
Maśka
3a-2a
GeoRoz-Gr
Caputa
203-11
OrgTRek-Gr
Berek M
203-11
8.
13.20
Pol
Kołodziej
202-10
PsychRek-Gr
Olszewska-Patykiewicz
L2
GrKom-Gr2
Maśka
204-12
GeoRoz-Gr
Caputa
203-11
OrgTRek-Gr
Berek M
203-11
9.
14.10
Matem
Ragan
103-6
PsychRek-Gr
Olszewska-Patykiewicz
L3
GrKom-Gr2
Maśka
204-12
HiS-Uz
Hojczyk
103-6
GrKom-Gr1
Wilusz-Kotwicz
202-10
10.
15.00
Matem
Ragan
003-2
GrKom-Gr1
Wilusz-Kotwicz
102-4
Ang-Gr2
Wójtowicz-Brzezińska
105-7
  WF GR1
Koźmiński J
SGim2
GrKom-Gr1
Wilusz-Kotwicz
202-10
11.
15.50
PKR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
202-10
Ros-Gr
Kozaczko
103-6
Wł-Gr
Niemirowska
101-5
    PKR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
202-10
12.
16.45
PKR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
202-10
      PKR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
202-10
13.
17.35
PKR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
202-10
       
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


4ct
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
CtechM-Gr2
Berek J
102-4
  CtechM-GR1
Berek J
102-4
CtechM-Gr2
Berek J
102-4
CtechM-GR1
Berek J
102-4
PrzyMatCyf-Gr2
Maśka
204-12
2.
8.00
PMM-Gr1
Maśnica
201-9
CtechM-Gr2
Berek J
102-4
  CtechM-GR1
Berek J
102-4
CtechM-Gr2
Berek J
102-4
CtechM-GR1
Berek J
102-4
PrzyMatCyf-Gr2
Maśka
204-12
3.
8.55
PMM-Gr1
Maśnica
201-9
CtechM-Gr2
Berek J
102-4
  CtechM-GR1
Berek J
102-4
Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
101-5
AngZ-Gr
Kapała
103-6
4.
9.45
ChemRoz-Gr
Jarosz
206-14
  Religia-Gr
Jóźwiak
103-6
Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
103-6
AngZ-Gr
Kapała
101-5
5.
10.45
Pol
Majdak-Maj
206-14
PrzyMatCyf-Gr2
Maśka
202-10
Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
206-14
WF GR1
Miszczyk
SGim2
PMM-Gr2
Maśka
201-9
6.
11.35
Pol
Majdak-Maj
206-14
PrzyMatCyf-Gr2
Maśka
202-10
HiS-Uz
Duda-Majdak
102-4
WF GR1
Miszczyk
SGim2
PMM-Gr2
Maśka
201-9
7.
12.25
PrzyMatCyf-Gr1
Wilusz-Kotwicz
201-9
Matem
Szczechura
101-5
AngZ-Gr
Kapała
206-14
PMM-Gr1
Maśnica
204-12
PMM-Gr2
Maśka
201-9
8.
13.20
PrzyMatCyf-Gr1
Wilusz-Kotwicz
201-9
Matem
Szczechura
CKP31
ChemRoz-Gr
Jarosz
206-14
   
9.
14.10
PrzyMatCyf-Gr1
Wilusz-Kotwicz
201-9
ZzW
Mędrzak-Belczyk
101-5
WF GR1
Miszczyk
SGim2
   
10.
15.00
PrzyMatCyf-Gr1
Wilusz-Kotwicz
202-10
AngZ-Gr
Kapała
101-5
     
11.
15.50
  Ros-Gr
Kozaczko
103-6
Wł-Gr
Niemirowska
101-5
Niem-Gr
Mrowiec
202-10
     
12.
16.45
         
13.
17.35
         
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....


4dt
Data publikacji: 2020-09-15

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.10
    Niem-Gr
Mrowiec
001-1
   
2.
8.00
    ProjBD- gr2
Jero
004-3
  TwStronIapl-Gr 2
Jero
L3
3.
8.55
    ProjBD- gr2
Jero
201-9
  ProjBD- gr2
Jero
L3
4.
9.45
    TwStronIapl-Gr 2
Jero
201-9
  ProjBD- gr2
Jero
L3
5.
10.45
    TwStronIapl-Gr 2
Jero
201-9
WF GR1
Krywult
SGim1
Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
206-14
6.
11.35
    TwStronIapl-Gr 2
Jero
201-9
WF GR1
Krywult
SGim1
WF GR1
Krywult
SGim2
7.
12.25
Religia-Gr
Rzymek M
L2
  WitIapl-Gr
Jero
201-9
Pol
Grabska
206-14
WitIapl-Gr
Jero
202-10
8.
13.20
Matem
Fuchs
L3
Matem
Fuchs
206-14
WitIapl-Gr
Jero
201-9
Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
201-9
TwStronIapl-Gr 2
Jero
102-4
9.
14.10
MatRoz-Gr
Fuchs
L3
MatRoz-Gr
Fuchs
004-3
WitIapl-Gr
Jero
201-9
SYSbd- gr1
Łysek
202-10
 
10.
15.00
Pol
Grabska
L3
TwStronIapl-Gr 2
Jero
004-3
  HiS-Uz
Hojczyk
103-6
 
11.
15.50
INF R-GR1
Filipiak
L3
Ros-Gr
Kozaczko
103-6
Wł-Gr
Niemirowska
101-5
  ZzW
Grabska
102-4
 
12.
16.45
      SYSbd- gr1
Łysek
102-4
 
13.
17.35
      INF R-GR1
Filipiak
201-9
 
14.
18.25
         
15.
  ..... ..... ..... .....

Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl