Plan lekcji na rok szk. 2019/2020
1ag1ap1bg1bp2a
2b2c3a3b8ap
8bp1atg1atp1btg1btp
1ctg1ctp1dtg1dtp2at
2bt2ct2dt3at3bt
3ct3dt4at4bt4ct

1ag
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
      INF-Gr1
Greń
14
PKM-Gr
Ellnain
6
2.
8.10
      Hist
Hojczyk
6
Geogr
Caputa
11
3.
9.05
Niem-Gr
Mrowiec
CZYT2
    RysTech-Gr
Kukla
9
PKM-Gr
Ellnain
1/1
Chemia
Jarosz
14
4.
9.55
Fizyka
Ryśko
4
    Pol
Kołodziej
10
EdBez
Jarczyk
2
5.
11.00
Biolog
Sobół-Guzik
12
    Pol
Kołodziej
10
WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
SGim1
WF GR2
Miszczyk R
SGim1a
6.
11.55
Matem
Jarosz
9
    ZzW
Lubertowicz-Stokłosa
6
TObSk-Gr
Twardzik
L k
7.
12.50
Religia-Gr
Jóźwiak
11
    WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
SGim1
WF GR2
Miszczyk R
SGim2
TObSk-Gr
Twardzik
L k
8.
13.40
Matem
Jarosz
5
    WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
SGim1
WF GR2
Miszczyk R
SGim2
 
9.
14.35
RystECH-Gr
Budzyński
CKP31
MMiUrz-Gr
Ellnain
CZYT2
    PKMiM-Gr
Twardzik
1
 
10.
15.25
Religia-Gr
Jóźwiak
Świet
       
11.
16.15
Ang-Gr
Kwaśniak
1
INF-Gr2
Jero
8
       
12.
17.10
PKM-Gr
Ellnain
2
       
13.
18.00
         


1ap
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
    PKMiM-Gr
Kukla
5
Fizyka
Kalika
11
 
2.
8.10
    Matem
Ryśko
11
INF-Gr1
Greń
3
INF-Gr2
Kalika
4
 
3.
9.05
    Hist
Hojczyk
1/1
ZzW
Mrowiec
7
 
4.
9.55
    Religia-Gr
Jóźwiak
12
PP
Rzymek J
CKP31
 
5.
11.00
  WF GR1
Miszczyk R
SGim2
Religia-Gr
Jóźwiak
Świet
Geogr
Caputa
5
 
6.
11.55
  WF GR1
Miszczyk R
SGim2
Matem
Ryśko
2
WF GR1
Miszczyk R
SGim2
 
7.
12.50
  EdBez
Jarczyk
CKP31
PP
Rzymek J
2
RystECH-Gr
Dziubek
CKP31
 
8.
13.40
  Niem-Gr
Mrowiec
3
Ang-Gr
Plewa
11
PKM-Gr
Kępka
13a
PKM-Gr
Kępka
CKP31
 
9.
14.35
  Niem-Gr
Mrowiec
2
Ang-Gr
Plewa
10
PKM-Gr
Kępka
13
   
10.
15.25
  Pol
Piskorek
1
     
11.
16.15
  Pol
Piskorek
1
     
12.
17.10
  TObSk-Gr
Koźmiński M
1
MMiUrz-Gr
Kępka
2
     
13.
18.00
  TObSk-Gr
Koźmiński M
1
RysTech-Gr
Kępka
2
     


1bg
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
UiSwF-Gr
Gajewski
9
  EdBez
Koźmiński J
6
WF GR2
Krywult
SGim2
WF GR1
Kolis
Świet
 
2.
8.10
TObrFot-Gr
Gajewski
9
Pol
Konik-Sporek
12
WF GR2
Krywult
SGim2
WF GR1
Kolis
Świet
Hist
Wawrzyszkiewicz
10
 
3.
9.05
COO-Gr
Maśnica
14
Pol
Konik-Sporek
13
WF GR2
Krywult
Świet
WF GR1
Kolis
SGim1
INF-Gr1
Greń
14
ObsłKl
Gołyszny
13
 
4.
9.55
COO-Gr
Maśnica
14
Matem
Czaicka
12
Fizyka
Ryśko
4
ZzW
Czyżowska
6
 
5.
11.00
Ros-Gr
Kozaczko
13a
Biolog
Sobół-Guzik
5
Chemia
Jarosz
5
TowPrzHand
Gołyszny
13
 
6.
11.55
RysKomp-Gr
Wilusz-Kotwicz
L k
Matem
Czaicka
CZYT1
Religia-Gr
Rzymek M
Świet
INF-Gr2
Kalika
14
 
7.
12.50
  OrgTechSp
Czyżowska
13
Religia-Gr
Rzymek M
1
  RysKomp-Gr
Wilusz-Kotwicz
12
8.
13.40
  PrzwHand
Rzymek J
1/1
Geogr
Caputa
1
  TObrFot-Gr
Gajewski
12
9.
14.35
    Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
5
DziałGosp
Czyżowska
9
  BHPFot-Gr
Jóźwiak
6
10.
15.25
        TFot-Gr
Borowicz
L3
11.
16.15
        TFot-Gr
Borowicz
L3
12.
17.10
        TFot-Gr
Borowicz
L3
13.
18.00
        TFot-Gr
Borowicz
L3


1bp
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
    Pol
Kołodziej
2
WF GR1
Koźmiński J
SGim1
WF GR2
Krywult
SGim2
COO-Gr
Pilecki
3
2.
8.10
    WF GR2
Krywult
SGim2
WF GR1
Koźmiński J
SGim1
Religia-Gr
Jóźwiak
11
COO-Gr
Pilecki
3
3.
9.05
    WF GR2
Krywult
Świet
WF GR1
Koźmiński J
SGim2
Biolog
Sobół-Guzik
8
TFot-Gr
Gajewski
ciemnia
4.
9.55
EdBez
Koźmiński J
11
  Chemia
Woźniczka
2
PP
Procyk-Prusak
11
TFot-Gr
Gajewski
studio
5.
11.00
Matem
Olszewska-Patykiewicz
11
  Hist
Puchałka
10
PP
Procyk-Prusak
1/1
BHPFot-Gr
Pilch
CZYT1
6.
11.55
ObsłKl
Gołyszny
CZYT1
DziałGosp
Procyk-Prusak
1/1
  ORGspTow
Czyżowska
L k
ZzW
Koźmiński J
1/1
UiSwF-Gr
Gajewski
CZYT1
7.
12.50
Ang-Gr
Kwaśniak
PomTeatr
INF-Gr2
Greń
8
RysKomp-Gr
Wilusz-Kotwicz
studio
  Matem
Olszewska-Patykiewicz
5
Ros-Gr
Kozaczko
2
8.
13.40
Religia-Gr
Jóźwiak
Świet
RysKomp-Gr
Wilusz-Kotwicz
studio
  Pol
Kołodziej
2
Ros-Gr
Kozaczko
1
9.
14.35
OBkasFis
Gołyszny
13
TFot-Gr
Gajewski
L3
     
10.
15.25
Ang-Gr
Kwaśniak
3
TFot-Gr
Gajewski
L3
     
11.
16.15
BHPwHand
Ragan
6
TObrFot-Gr
Gajewski
L3
     
12.
17.10
INF-Gr1
Filipiak
4
TObrFot-Gr
Gajewski
L3
     
13.
18.00
         


2a
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
      PEiE-Gr
Sytniewski
CKP31
 
2.
8.10
      WF GR1
Koźmiński J
SGim2
 
3.
9.05
      WF GR1
Koźmiński J
SGim2
 
4.
9.55
Niem-Gr
Mrowiec
CZYT2
    ZzW
Wójtowicz-Brzezińska
12
PTWytw-Gr
Ellnain
10a
5.
11.00
PP
Berek M
7
    Religia-Gr
Rzymek M
Świet
WF GR1
Koźmiński J
Świet
6.
11.55
Hist
Puchałka
CKP31
    TechZM-Gr
Dziubek
10a
PTWytw-Gr
Ellnain
CZYT2
Pol
Grabska
13a
7.
12.50
Pol
Grabska
CKP31
    Ros-Gr
Kozaczko
13a
Ang-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
PomTeatr
Niem-Gr
Mrowiec
L k
Religia-Gr
Rzymek M
5
8.
13.40
ObsłMiU-Gr
Ellnain
CZYT2
RystECH-Gr
Budzyński
CKP31
    Ros-Gr
Kozaczko
11
Ang-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
PomTeatr
TObSk-Gr
Kamiński
www
PKMiM-Gr
Kępka
3
9.
14.35
Matem
Olszewska-Patykiewicz
CZYT1
      PP
Berek M
3
10.
15.25
PTWytw-Gr
Ellnain
CZYT2
RysTech-Gr
Budzyński
1/1
      PKM-Gr
Puczka
1
PKMiM-Gr
Kępka
3
11.
16.15
TObSk-Gr
Kamiński
www
ObsłMiU-Gr
Ellnain
3
      MMiUrz-Gr
Kępka
3
12.
17.10
TObSk-Gr
Kamiński
www
EiEl-Gr
Sytniewski
1
      EiEl-Gr
Sytniewski
2
13.
18.00
         


2b
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
Pol
Konik-Sporek
6
    NiemDzH-Gr
Mrowiec
3
Niem-Gr
Mrowiec
8
2.
8.10
Hist
Hojczyk
13
    WF GR1
Krywult
SGim1
Pol
Konik-Sporek
CKP31
3.
9.05
ZzW
Gołyszny
10
    WF GR1
Krywult
SGim1
ObsłKl
Gołyszny
13
4.
9.55
PrzwHand
Berek M
7
    Religia-Gr
Jóźwiak
1/1
ObsłKl
Gołyszny
13
5.
11.00
Matem
Greń
CZYT1
    Religia-Gr
Jóźwiak
CKP31
WF GR1
Krywult
SGim2
6.
11.55
Ang-Gr
Kilianek
10a
Niem-Gr
Mrowiec
L3
RosDzH-Gr
Kozaczko
CZYT2
    OrgTechSp
Czyżowska
CZYT1
OrgTechSp
Czyżowska
CZYT2
7.
12.50
Ang-Gr
Kilianek
10a
    Ros-Gr
Kozaczko
13a
TowPrzHand
Czyżowska
CZYT1
8.
13.40
AngDzH-Gr
Kilianek
10a
    Ros-Gr
Kozaczko
11
PP
Czyżowska
PomTeatr
9.
14.35
        PP
Czyżowska
11
10.
15.25
        OrgTechSp
Czyżowska
11
11.
16.15
         
12.
17.10
         
13.
18.00
         


2c
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
  TFot-Gr
Pilch
L3
TFot-Gr
Pilch
studio
TFot-Gr
Pilch
studio
Religia-Gr
Rzymek M
1
2.
8.10
  TFot-Gr
Pilch
L3
TFot-Gr
Pilch
studio
TFot-Gr
Pilch
studio
Ang-Gr
Kilianek
13
3.
9.05
  TFot-Gr
Pilch
L3
TFot-Gr
Pilch
studio
COO-Gr
Pilecki
3
Religia-Gr
Rzymek M
13a
4.
9.55
  UiSwF-Gr
Pilch
L3
ZzW
Pilch
L k
COO-Gr
Pilecki
3
UiSwF-Gr
Pilch
13a
5.
11.00
  WF GR1
Maik-Kamińska
Świet
Pol
Piskorek
CZYT2
COO-Gr
Pilecki
3
 
6.
11.55
  WF GR1
Maik-Kamińska
SGim1
TObrFot-Gr
Borowicz
12
Ang-Gr
Kilianek
13a
 
7.
12.50
Hist
Hojczyk
13a
WF GR1
Maik-Kamińska
SGim1a
TObrFot-Gr
Borowicz
12
PP
Czyżowska
11
 
8.
13.40
DziałGosp
Rzymek J
13a
EstFot
Godek
12
TObrFot-Gr
Borowicz
12
RysKomp-Gr
Wilusz-Kotwicz
5
 
9.
14.35
PP
Czyżowska
2
  TObrFot-Gr
Borowicz
12
Pol
Piskorek
6
 
10.
15.25
Matem
Jarosz
13
       
11.
16.15
         
12.
17.10
         
13.
18.00
         


3a
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
         
2.
8.10
    MMiUrz-Gr
Dziubek
10
   
3.
9.05
  RystECH-Gr
Twardzik
CKP31
TechZM-Gr
Dziubek
10
   
4.
9.55
  PTWytw-Gr
Ellnain
CZYT2
WOS
Hojczyk
CZYT2
   
5.
11.00
  PTWytw-Gr
Ellnain
CZYT2
DzG-Gr
Czyżowska
LO5 1
   
6.
11.55
  PTWytw-Gr
Ellnain
CZYT2
ZzW
Korzonkiewicz E
CZYT2
   
7.
12.50
  Matem
Czaicka
PomTeatr
MMiUrz-Gr
Dziubek
10a
TObSk-Gr
Koźmiński M
L k
   
8.
13.40
WF GR1
Miszczyk R
SGim1
WF GR1
Miszczyk R
SGim2
MMiUrz-Gr
Dziubek
10a
TObSk-Gr
Koźmiński M
L k
   
9.
14.35
WF GR1
Miszczyk R
SGim2
NiemZ
Korzonkiewicz E
11
AngZ-Gr
Kilianek
13a
ObsłMiU-Gr
Ellnain
PomTeatr
TObSk-Gr
Koźmiński M
L k
   
10.
15.25
Pol
Konik-Sporek
2
ObsłMiU-Gr
Ellnain
11
Niem-Gr
Korzonkiewicz E
6
Ang-Gr
Kwaśniak
L k
   
11.
16.15
Religia-Gr
Jóźwiak
11
ObsłMiU-Gr
Ellnain
9
     
12.
17.10
PKMiM-Gr
Kukla
3
RysTech-Gr
Budzyński
9
     
13.
18.00
         


3b
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
  COO-Gr
Borowicz
3
    TFot-Gr
Pilch
L3
2.
8.10
OrgTechSp
Czyżowska
12
COO-Gr
Borowicz
3
    TFot-Gr
Pilch
L3
3.
9.05
PrzwHand
Czyżowska
11
Pol
Piskorek
3
    TFot-Gr
Pilch
L3
4.
9.55
TowPrzHand
Gołyszny
1/1
ZzW
Piskorek
11
EstFot
Godek
L3
AngDzH-Gr
Kilianek
10a
NiemDzH-Gr
Mrowiec
PomTeatr
RosDzH-Gr
Kozaczko
1
UiSwF-Gr
Borowicz
L3
5.
11.00
ObsłKl
Gołyszny
14
WF GR1
Kolis
SGim1
TFot-Gr
Pilch
L3
RosDzH-Gr
Kozaczko
13a
NiemDzH-Gr
Mrowiec
10a
AngDzH-Gr
Kilianek
CZYT2
UiSwF-Gr
Borowicz
L3
6.
11.55
WOS
Hojczyk
11
KomSpoł
Rzymek J
13a
TFot-Gr
Pilch
L3
ObsłKl
Gołyszny
13
TFot-Gr
Pilch
studio
7.
12.50
Matem
Jarosz
13
  TFot-Gr
Pilch
L3
ObsłKl
Gołyszny
13
TFot-Gr
Pilch
studio
8.
13.40
WF GR1
Kolis
SGim2
  TFot-Gr
Pilch
L3
TowPrzHand
Gołyszny
13
AngZ-Gr
Kilianek
13a
9.
14.35
WF GR1
Kolis
SGim1
  TFot-Gr
Pilch
L1
Niem-Gr
Mrowiec
CZYT2
Ang-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
PomTeatr
Ros-Gr
Kozaczko
10a
 
10.
15.25
NiemZ
Korzonkiewicz E
10a
  TObrFot-Gr
Pilch
10
Religia-Gr
Jóźwiak
1/1
 
11.
16.15
    COO-Gr
Borowicz
8
RosZ
Kozaczko
10
 
12.
17.10
    COO-Gr
Borowicz
8
   
13.
18.00
         


8ap
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
Hist
Hojczyk
11
       
2.
8.10
Fizyka
Ryśko
6
  Chemia
Woźniczka
12
   
3.
9.05
Biolog
Sobół-Guzik
3
  Matem
Gąsiorek
13a
   
4.
9.55
Ang-Gr
Kilianek
CZYT1
  Matem
Gąsiorek
13a
   
5.
11.00
Ang-Gr
Kilianek
CZYT2
  Ang-Gr
Kilianek
13a
   
6.
11.55
Pol
Piskorek
13a
Pol
Piskorek
9
Pol
Piskorek
13a
   
7.
12.50
  Pol
Piskorek
12
Pol
Piskorek
13a
   
8.
13.40
  Geogr
Caputa
13a
ZzW
Sobół-Guzik
CZYT2
   
9.
14.35
  Matem
Gąsiorek
1/1
     
10.
15.25
  Matem
Gąsiorek
2
     
11.
16.15
  INF
Kalika
4
     
12.
17.10
  WOS
Hojczyk
5
     
13.
18.00
  Hist
Hojczyk
5
     


8bp
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
      Chemia
Jarosz
6
 
2.
8.10
      Pol
Grabska
CZYT1
 
3.
9.05
  Geogr
Caputa
12
  Ang-Gr
Kilianek
12
 
4.
9.55
  Hist
Wawrzyszkiewicz
CKP31
  INF
Greń
14
Biolog
Sobół-Guzik
PomTeatr
5.
11.00
  Hist
Wawrzyszkiewicz
PomTeatr
  Fizyka
Ryśko
CZYT1
Ang-Gr
Kilianek
13a
6.
11.55
  Matem
Gąsiorek
CKP31
    Ang-Gr
Kilianek
11
7.
12.50
  Matem
Gąsiorek
10
    Matem
Gąsiorek
13a
8.
13.40
  Pol
Grabska
CKP31
    Matem
Gąsiorek
CZYT2
9.
14.35
  Pol
Grabska
CKP31
    Pol
Grabska
13
10.
15.25
  WOS
Hojczyk
9
    ZzW
Gąsiorek
7
11.
16.15
        Pol
Grabska
2
12.
17.10
         
13.
18.00
         


1atg
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
  WF GR2
Krywult
SGim1
WF GR1
Kolis
SGim2
WF GR2
Krywult
SGim1
WF GR1
Kolis
Świet
ZajLot-Gr
Cieslawski
www
Ang-Gr2
Plewa
13
2.
8.10
TWiKM-Gr
Twardzik
5
WF GR1
Kolis
SGim1
WF GR2
Krywult
SGim2
PEiEl-Gr
Myśliński
LO5 1
TOSkr-Gr
Kamiński
CKP
ZajLot-Gr
Cieslawski
www
PKMa-Gr
Ellnain
9
PKMa-Gr
Ellnain
6
3.
9.05
TWiKM-Gr
Twardzik
9
Hist
Duda-Majdak
11
PEiEl-Gr
Myśliński
LO5 1
TOSkr-Gr
Kamiński
CKP
Matem
Olszewska-Patykiewicz
10
PKMa-Gr
Ellnain
CKP31
4.
9.55
Biolog
Sobół-Guzik
10
Pol
Kołodziej
3
KonMech-Gr
Kępka
3
PSiRM-Gr
Dziubek
CZYT1
Hist
Duda-Majdak
7
Matem
Olszewska-Patykiewicz
1/1
5.
11.00
EdBez
Koźmiński J
3
Religia-Gr
Jóźwiak
1/1
KonMech-Gr
Kępka
3
PSiRM-Gr
Dziubek
PomTeatr
ZzW
Kalika
11
Matem
Olszewska-Patykiewicz
2
6.
11.55
Geogr
Caputa
14
Religia-Gr
Jóźwiak
Świet
KonMech-Gr
Kępka
CZYT1
PSiRM-Gr
Dziubek
8
Wł-Gr
Niemirowska
CKP31
Ros-Gr
Kozaczko
3
PP
Procyk-Prusak
4
7.
12.50
Fizyka
Kalika
3
Chemia
Jarosz
LO5 1
KonMech-Gr
Kępka
CZYT1
  Pol
Kołodziej
3
8.
13.40
WOS
Hojczyk
13
WOK
Wylężek
1
    Pol
Kołodziej
LO5 1
9.
14.35
Ang-Gr1
Kapała
12
INF-Gr2
Kalika
14
Ros-Gr
Kozaczko
3
Wł-Gr
Niemirowska
9
    INF-Gr1
Jero
14
Etyka-Gr
Piskorek
13a
10.
15.25
Ang-Gr2
Plewa
1
      Ang-Gr1
Kapała
12
Etyka-Gr
Piskorek
5
11.
16.15
         
12.
17.10
         
13.
18.00
         


1atp
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
  Pol
Kołodziej
5
ZajLot-Gr
Cieslawski
  Pol
Kołodziej
5
2.
8.10
  Pol
Kołodziej
5
ZajLot-Gr
Cieslawski
www
  WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
SGim2
WF GR2
Kolis
Świet
3.
9.05
  Matem
Ryśko
1
Hist
Wylężek
12
  Matem
Ryśko
2
4.
9.55
WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
SGim2
WF GR2
Kolis
Świet
KompPiS
Rzymek J
13
Geogr
Caputa
1/1
PSiRM-Gr
Kukla
CZYT1
MatRoz-Gr
Ryśko
6
5.
11.00
WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
SGim2
WF GR2
Kolis
Świet
CzynLUDZwLot
Stokłosa
10
TOSkr-Gr
Kukla
CKP31
Fizyka
Ryśko
1/1
PSiRM-Gr
Kukla
LO5 1
Ros-Gr
Kozaczko
7
Wł-Gr
Niemirowska
5
6.
11.55
ZzW
Kukla
12
Biolog
Sobół-Guzik
1/1
Religia-Gr
Jóźwiak
14
plastyka
Fejklowicz-Górecka
Świet
BHP
Jóźwiak
9
7.
12.50
TW-Gr
Kępka
CZYT1
RysTech
Kukla
L3
  Religia-Gr
Jóźwiak
14
EdBez
Koźmiński J
7
PKMa-Gr
Puczka
13
MaterLot
Kępka
4
8.
13.40
TW-Gr
Kępka
CZYT1
RysTech
Kukla
L1
  Chemia
Jarosz
5
INF-Gr1
Kalika
14
Ang-Gr2
Kwaśniak
3
PKM
Puczka
13
9.
14.35
RysTech
Kukla
6
MaterLot
Kępka
L1
  Wł-Gr
Niemirowska
CKP31
Ros-Gr
Kozaczko
3
Ang-Gr1
Plewa
13
INF-Gr2
Filipiak
3
MaterLot
Kępka
12
10.
15.25
RysTech
Kukla
6
Elektrotechnika
Sytniewski
L1
  TW-Gr
Kępka
11
Ang-Gr1
Plewa
5
Ang-Gr2
Kwaśniak
9
 
11.
16.15
RysTech
Kukla
10
Elektrotechnika
Sytniewski
L1
    Hist
Wylężek
5
 
12.
17.10
         
13.
18.00
         


1btg
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
  WF GR2
Krywult
SGim1
WF GR1
Maik-Kamińska
Świet
WF GR2
Krywult
SGim1
WF GR1
Maik-Kamińska
SGim2
   
2.
8.10
  WF GR2
Krywult
SGim2
WF GR1
Maik-Kamińska
Świet
Pol
Kuś
2
Niem-Gr
Mrowiec
5
Ang-Gr2
Kapała
1/1
INF-Gr2
Kalika
14
3.
9.05
  Matem
Jarosz
2
Pol
Kuś
6
Pol
Kuś
6
Ang-Gr1
Plewa
4
Ang-Gr2
Kapała
5
4.
9.55
  PP
Berek M
2
Matem
Jarosz
11
Religia-Gr
Rzymek M
13
Ang-Gr1
Plewa
3
AngR-Gr2
Kapała
CZYT1
5.
11.00
AngR-Gr1
Plewa
CKP31
Matem
Jarosz
14
Hist
Duda-Majdak
11
Hist
Duda-Majdak
1
Sprz wR-Gr
Gołyszny
1/1
6.
11.55
Religia-Gr
Rzymek M
10
EdBez
Jarczyk
14
ZzW
Berek M
10
Biolog
Sobół-Guzik
8
Sprz wR-Gr
Gołyszny
1/1
7.
12.50
Sprz wR-Gr
Gołyszny
2
OSR-Gr2
Gołyszny
3
Chemia
Jarosz
7
WOK
Wylężek
1
WOS
Hojczyk
1/1
8.
13.40
MDzRek-Grk
Berek M
1/1
OSR-Gr2
Gołyszny
7
Wł-Gr
Niemirowska
CKP31
Niem-Gr
Mrowiec
CZYT1
Fizyka
Ryśko
6
Wł-Gr
Niemirowska
6
9.
14.35
MDzRek-Grk
Berek M
1/1
    Geogr
Caputa
11
Etyka-Gr
Piskorek
13a
10.
15.25
OSR-Gr1
Gołyszny
8
    INF-Gr1
Filipiak
7
Etyka-Gr
Piskorek
5
11.
16.15
OSR-Gr1
Gołyszny
14
       
12.
17.10
         
13.
18.00
         


1btp
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
    Pol
Kuś
1
Pol
Kuś
1
PodstRek
Berek M
2
2.
8.10
    Geogr
Caputa
9
Pol
Kuś
1
WF GR1
Miszczyk R
SGim1
WF GR2
Kolis
Świet
3.
9.05
plastyka
Fejklowicz-Górecka
1/1
  Religia-Gr
Jóźwiak
13
Religia-Gr
Jóźwiak
5
Niem-Gr
Janikowska-Irauth
11
Wł-Gr
Niemirowska
1/1
4.
9.55
WF GR1
Miszczyk R
SGim1
WF GR2
Kolis
Świet
INF-Gr1
Jero
14
Hist
Wylężek
6
Fizyka
Kalika
5
Wł-Gr
Niemirowska
12
Niem-Gr
Janikowska-Irauth
7
5.
11.00
WF GR1
Miszczyk R
SGim1
WF GR2
Kolis
Świet
MDzRek-Grk
Berek M
2
Hist
Wylężek
14
StratwRekGr1
Rzymek J
8
GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
7
PrzekiKomwRek
Berek M
14
6.
11.55
PodstRek
Berek M
2
MDzRek-Grk
Berek M
3
EdBez
Koźmiński J
1/1
StratwRekGr1
Rzymek J
4
GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
7
Biolog
Sobół-Guzik
14
7.
12.50
PodstRek
Berek M
1/1
Matem
Ryśko
1
Ang-Gr1
Plewa
6
Ang-Gr2
Kwaśniak
10
ZzW
Wilusz-Kotwicz
12
Chemia
Jarosz
9
8.
13.40
INF-Gr2
Kalika
14
Matem
Ryśko
10
Ang-Gr1
Plewa
13
Ang-Gr2
Kwaśniak
10
  StratwRekGr2
Rzymek J
1/1
GrKom-Gr1
Wilusz-Kotwicz
14
9.
14.35
  GeoRoz-Gr
Caputa
6
    StratwRekGr2
Rzymek J
7
GrKom-Gr1
Wilusz-Kotwicz
4
10.
15.25
  BHP
Budzyński
5
     
11.
16.15
         
12.
17.10
         
13.
18.00
         


1ctg
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
WF GR2
Maik-Kamińska
SGim1
WF GR1
Kolis
Świet
      WF GR1
Kolis
SGim2
WF GR2
Maik-Kamińska
Świet
2.
8.10
WF GR2
Maik-Kamińska
SGim1
WF GR1
Kolis
Świet
Hist
Duda-Majdak
9
    Pol
Kołodziej
10
3.
9.05
Chemia
Jarosz
6
Religia-Gr
Rzymek M
14
    KompOb
Pilecki
6
4.
9.55
WOS
Hojczyk
6
Ang-Gr1
Kapała
CZYT1
Ang-Gr2
Wójtowicz-Brzezińska
1/1
    Hist
Duda-Majdak
4
5.
11.00
Religia-Gr
Rzymek M
10
PP
Procyk-Prusak
3
    UrzSprzF
Gajewski
3
6.
11.55
BHP
Ragan
5
EstIhisF
Godek
12
AngR-Gr1
Kapała
7
AngR-Gr2
Wójtowicz-Brzezińska
CKP31
Niem-Gr
Mrowiec
LO5 1
EdBez
Jarczyk
8
7.
12.50
ZzW
Godek
1
Niem-Gr
Mrowiec
CZYT1
Wł-Gr
Niemirowska
2
Ang-Gr1
Kapała
3
Ang-Gr2
Wójtowicz-Brzezińska
CKP31
Pol
Kołodziej
14
WOK
Wylężek
8
8.
13.40
Matem
Ryśko
12
Fizyka
Kalika
2
Pol
Kołodziej
1/1
Geogr
Caputa
1/1
Biolog
Sobół-Guzik
9
9.
14.35
Matem
Ryśko
9
  INF-Gr1
Kalika
14
TechF-Gr2
Pilecki
L3
Matem
Ryśko
2
Wł-Gr
Niemirowska
5
Etyka-Gr
Piskorek
13a
10.
15.25
    TechF-Gr1
Godek
12
TechF-Gr2
Pilecki
L3
KomSp
Rzymek J
13
Etyka-Gr
Piskorek
5
11.
16.15
    TechF-Gr1
Godek
12
TechF-Gr2
Pilecki
L3
INF-Gr2
Filipiak
3
 
12.
17.10
    TechF-Gr1
Godek
12
   
13.
18.00
         


1ctp
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
  GeoRoz-Gr
Caputa
1
    TeoriaOF
Gajewski
10
2.
8.10
  Chemia
Jarosz
11
Hist
Hojczyk
13
  ZzW
Plewa
5
3.
9.05
TechF-Gr1
Godek
L3
KomObzElRys
Wilusz-Kotwicz
5
CObO-Gr1
Borowicz
14
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
CZYT1
  WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
SGim2
WF GR2
Miszczyk R
Świet
4.
9.55
TechF-Gr1
Godek
L3
KomObzElRys
Wilusz-Kotwicz
5
CObO-Gr1
Borowicz
14
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
CKP31
CObO-Gr2
Maśka
4
Religia-Gr
Jóźwiak
11
5.
11.00
RysTech
Godek
L3
Matem
Olszewska-Patykiewicz
1
Pol
Grabska
1
KlasTechF-Gr1
Pilch
12
CObO-Gr2
Maśka
4
Religia-Gr
Jóźwiak
11
6.
11.55
WF GR2
Miszczyk R
SGim2
WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
SGim1
  Hist
Hojczyk
13
UrzSprzF
Pilch
11
Niem-Gr
Janikowska-Irauth
PomTeatr
Wł-Gr
Niemirowska
CKP31
7.
12.50
WF GR2
Miszczyk R
SGim1
WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
Świet
  Geogr
Caputa
1/1
plastyka
Fejklowicz-Górecka
Świet
Niem-Gr
Janikowska-Irauth
14
Wł-Gr
Niemirowska
CKP31
8.
13.40
Ang-Gr1
Plewa
3
KlasTechF-Gr2
Pilecki
L3
  INF-Gr1
Kalika
14
INF-Gr2
Jero
3
EdBez
Koźmiński J
12
Matem
Olszewska-Patykiewicz
11
9.
14.35
Ang-Gr1
Plewa
11
TechF-Gr2
Pilecki
L3
  Biolog
Sobół-Guzik
1
Fizyka
Kalika
9
 
10.
15.25
TechF-Gr2
Pilecki
L3
    Pol
Grabska
3
 
11.
16.15
      Pol
Grabska
6
 
12.
17.10
      BHP
Ragan
2
 
13.
18.00
         


1dtg
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
WF GR2
Maik-Kamińska
SGim1
WF GR1
Miszczyk R
SGim2
    EksUTK-Gr1
Łysek
4
ASO-Gr2
Stefko
7
WF GR1
Miszczyk R
SGim1
WF GR2
Maik-Kamińska
Świet
2.
8.10
WF GR2
Maik-Kamińska
SGim1
WF GR1
Miszczyk R
SGim2
    INF-Gr1
Jero
14
ASO-Gr2
Stefko
7
Religia-Gr
Jóźwiak
1
3.
9.05
UTK-Gr
Binek
L1
    Geogr
Caputa
2
Religia-Gr
Jóźwiak
1
4.
9.55
UTK-Gr
Binek
L1
    Hist
Wawrzyszkiewicz
9
Chemia
Jarosz
1
5.
11.00
Matem
Ryśko
L1
    Hist
Wawrzyszkiewicz
9
ZzW
Jarosz
6
6.
11.55
Matem
Ryśko
L1
PP
Procyk-Prusak
2
  Pol
Piskorek
5
Matem
Ryśko
6
7.
12.50
Fizyka
Ryśko
L1
WOK
Wylężek
9
  Biolog
Sobół-Guzik
2
Pol
Piskorek
6
8.
13.40
Ros-Gr
Kozaczko
6
EdBez
Jarczyk
5
ASO- Gr1
Stefko
L2
Ang-Gr2
Kapała
LO5 2
EksUTK-Gr2
Raczek
LO 5 kom
Pol
Piskorek
5
9.
14.35
Ros-Gr
Kozaczko
13a
WOS
Hojczyk
1
ASO- Gr1
Stefko
L2
Ang-Gr2
Kapała
LO5 2
  Etyka-Gr
Piskorek
13a
10.
15.25
  INF-Gr2
Kalika
4
Niem-Gr
Janikowska-Irauth
10
Ang-Gr1
Plewa
5
SysOp-Gr2
Stefko
3
  Etyka-Gr
Piskorek
5
11.
16.15
  BHP
Budzyński
5
Ang-Gr1
Plewa
1
SysOp-Gr2
Stefko
3
   
12.
17.10
  Niem-Gr
Janikowska-Irauth
4
SysOp-Gr1
Stefko
4
   
13.
18.00
    SysOp-Gr1
Stefko
4
   


1dtp
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
UTK-Gr
Seniow
3
  Matem
Ryśko
9
  SysOp-Gr2
Filipiak
7
2.
8.10
UTK-Gr
Seniow
3
  Pol
Grabska
5
  SysOp-Gr2
Filipiak
4
3.
9.05
Pol
Grabska
1
  Fizyka
Kalika
3
  WF GR1
Krywult
SGim1
WF GR2
Miszczyk R
Świet
4.
9.55
Hist
Wylężek
9
  INF-Gr1
Kalika
L1
INF-Gr2
Jero
L2
Pol
Grabska
8
Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
LO5 1
EksUTK-Gr2
Łysek
L2
5.
11.00
Hist
Wylężek
9
Niem-Gr
Dejer-Tokarz
L3
Ros-Gr
Kozaczko
LO5 1
ZzW
Jero
L1
Biolog
Sobół-Guzik
14
Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
LO5 1
EksUTK-Gr2
Łysek
L2
6.
11.55
WF GR2
Miszczyk R
SGim2
WF GR1
Krywult
Świet
Niem-Gr
Dejer-Tokarz
L3
Ros-Gr
Kozaczko
LO5 1
ASO- Gr1
Jero
L2
ASO-Gr2
Stefko
L1
Religia-Gr
Rzymek M
2
SysOp-Gr1
Łysek
L2
7.
12.50
WF GR1
Krywult
SGim2
WF GR2
Miszczyk R
SGim1
Geogr
Caputa
7
ASO- Gr1
Jero
L2
ASO-Gr2
Stefko
L1
MatRoz-Gr
Ryśko
6
SysOp-Gr1
Łysek
L2
8.
13.40
LokSieciKom-Gr2
Raczek
LO 5 kom
Chemia
Jarosz
4
Matem
Ryśko
L1
plastyka
Fejklowicz-Górecka
Świet
EksUTK-Gr1
Binek
L3
9.
14.35
LokSieciKom-Gr2
Raczek
LO 5 kom
EksUTK-Gr1
Binek
L2
Ang-Gr2
Kapała
13
  Religia-Gr
Rzymek M
1/1
 
10.
15.25
  LokSieciKom-Gr1
Jero
L2
Ang-Gr2
Kapała
6
  EdBez
Koźmiński J
1
 
11.
16.15
  LokSieciKom-Gr1
Jero
L2
  BHP
Ragan
1
 
12.
17.10
         
13.
18.00
         


2at
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
Wł-Gr
Niemirowska
1
    KonMa-Gr
Myśliński
LO5 1
SysOp-Gr1
Stefko
L2
2.
8.10
Pol
Kołodziej
11
    KonMa-Gr
Myśliński
LO5 1
SysOp-Gr1
Stefko
L2
3.
9.05
Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
2
Ang-Gr2
Kapała
PomTeatr
    PTWyt-Gr
Myśliński
LO5 1
ASO- Gr1
Stefko
L1
4.
9.55
Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
3
Ang-Gr2
Kapała
PomTeatr
  TOSkr-Gr
Kamiński
CKP
PTWyt-Gr
Myśliński
LO5 1
ASO- Gr1
Stefko
L1
BiESP-Gr
Stokłosa
10
5.
11.00
Matem
Szczechura
6
MonIKONsk-GR1
Jero
L1
HiS-Uz
Hojczyk
CKP31
PSiRM-Gr
Dziubek
PomTeatr
ASO- Gr1
Stefko
L1
BiESP-Gr
Stokłosa
10
6.
11.55
Matem
Szczechura
6
MonIKONsk-GR1
Jero
L1
Pol
Kołodziej
4
TWiKM-Gr
Kukla
12
WF GR2
Koźmiński J
Świet
WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
SGim2
7.
12.50
ZzW
Kapała
6
UTK-Gr
Binek
L2
WF GR2
Koźmiński J
SGim1
WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
SGim2
TWiKM-Gr
Kukla
10
WF GR2
Koźmiński J
SGim1
WF GR1
Lubertowicz-Stokłosa
Świet
8.
13.40
Pol
Kołodziej
LO5 1
UTK-Gr
Binek
L2
MatRoz-Gr
Szczechura
6
TWiKM-Gr
Kukla
10
Religia-Gr
Rzymek M
10
9.
14.35
Religia-Gr
Rzymek M
1
PrakZawod-Gr1
Seniow
L1
MatRoz-Gr
Szczechura
6
LokSieciKom-Gr1
Łysek
L2
TWiKM-Gr
Kukla
12
WypSP-Gr
Kroczek
10
PKMa-Gr
Puczka
CZYT2
10.
15.25
Ros-Gr
Kozaczko
11
PrakZawod-Gr1
Seniow
L1
PP
Procyk-Prusak
7
EksUTK-Gr1
Łysek
L2
KonMech-Gr
Kukla
12
TOSkr-Gr
Kamiński
www
11.
16.15
  PrakZawod-Gr1
Seniow
L1
FizRoz-Gr
Kalika
11
LokSieciKom-Gr1
Łysek
L2
KonMech-Gr
Kukla
12
TOSkr-Gr
Kamiński
www
12.
17.10
  PrakZawod-Gr1
Seniow
L1
FizRoz-Gr
Kalika
1
INF R-GR1
Filipiak
L2
 
13.
18.00
  PrakZawod-Gr1
Seniow
L1
  INF R-GR1
Filipiak
L2
 


2bt
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
GrKom-Gr1
Maśka
14
RysiL-Gr2
Fejklowicz-Górecka
10
      GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
4
2.
8.10
GrKom-Gr1
Maśka
14
RysiL-Gr2
Fejklowicz-Górecka
10
Etyka-Gr
Piskorek
13a
    OrgTRek-Gr
Berek M
9
3.
9.05
WF GR2
Kolis
SGim1
WF GR1
Maik-Kamińska
Świet
WF GR1
Maik-Kamińska
SGim2
WF GR2
Kolis
Świet
Pol
Piskorek
9
  OrgTRek-Gr
Berek M
10
4.
9.55
Sprz wR-Gr
Czyżowska
2
WF GR1
Maik-Kamińska
SGim2
WF GR2
Kolis
Świet
Pol
Piskorek
9
  ZzW
Kozaczko
14
5.
11.00
Sprz wR-Gr
Czyżowska
2
AngDR-Gr
Kilianek
11
AngR-Gr1
Plewa
4
AngR-Gr2
Mędrzak-Belczyk
CZYT1
  Religia-Gr
Rzymek M
12
6.
11.55
Sprz wR-Gr
Czyżowska
1
HiS-Uz
Puchałka
10
Ang-Gr1
Plewa
PomTeatr
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
3
  AngR-Gr1
Plewa
13
AngR-Gr2
Mędrzak-Belczyk
3
7.
12.50
Niem-Gr
Mrowiec
CZYT2
Ang-Gr1
Plewa
5
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
11
MDzRek-Grk
Berek M
9
Pol
Piskorek
3
PP
Procyk-Prusak
7
8.
13.40
  Matem
Olszewska-Patykiewicz
13
Religia-Gr
Rzymek M
Świet
Etyka-Gr
Piskorek
ciemnia
Matem
Olszewska-Patykiewicz
1
MDzRek-Grk
Berek M
7
9.
14.35
  OSR-Gr1
Rzymek J
7
OSR-Gr2
Gołyszny
14
GeoRoz-Gr
Caputa
1/1
RysiL-Gr1
Fejklowicz-Górecka
Świet
OSR-Gr2
Gołyszny
14
Ros-Gr
Kozaczko
1/1
10.
15.25
  OSR-Gr1
Rzymek J
7
OSR-Gr2
Gołyszny
14
GeoRoz-Gr
Caputa
1/1
RysiL-Gr1
Fejklowicz-Górecka
Świet
OSR-Gr2
Gołyszny
14
 
11.
16.15
    GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
14
OSR-Gr1
Rzymek J
7
OSR-Gr2
Gołyszny
14
 
12.
17.10
      OSR-Gr1
Rzymek J
7
 
13.
18.00
      OSR-Gr1
Rzymek J
7
 


2ct
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
GeoRoz-Gr
Caputa
2
Religia-Gr
Rzymek M
2
    Ang-Gr2
Kapała
9
2.
8.10
AngR-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
2
CObO-Gr2
Maśnica
8
Religia-Gr
Rzymek M
2
    Ang-Gr2
Kapała
2
3.
9.05
ZzW
Fuchs
5
Matem
Fuchs
9
    TeoriaOF
Borowicz
9
4.
9.55
GeoRoz-Gr
Caputa
12
PP
Procyk-Prusak
7
AngR-Gr2
Kapała
1
  Matem
Fuchs
5
5.
11.00
Pol
Kołodziej
1
Wł-Gr
Niemirowska
9
Niem-Gr
Mrowiec
CZYT1
Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
2
CObO-Gr2
Maśnica
8
  EstIhisF
Pilecki
13
6.
11.55
Pol
Kołodziej
3
UrzSprzF
Pilch
7
EstIhisF
Pilecki
6
  WF GR1
Krywult
SGim1
WF GR2
Koźmiński J
Świet
7.
12.50
HiS-Uz
Duda-Majdak
14
KompOb
Godek
14
WF GR2
Koźmiński J
SGim1
WF GR1
Krywult
Świet
RysTech
Godek
1/1
WF GR2
Koźmiński J
SGim1
WF GR1
Krywult
SGim2
8.
13.40
  Pol
Kołodziej
Świet
RysTech
Godek
11
TeoriaOF
Borowicz
L2
CObO-Gr1
Borowicz
8
9.
14.35
    CtechM-GR1
Jero
7
TechF-Gr1
Pilecki
ciemnia
TechF-Gr2
Godek
studio
CObO-Gr1
Borowicz
8
10.
15.25
    TeoriaOF
Borowicz
8
TechF-Gr1
Pilecki
ciemnia
TechF-Gr2
Godek
studio
Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
8
11.
16.15
    UrzSprzF
Pilch
1/1
TechF-Gr1
Pilecki
ciemnia
TechF-Gr2
Godek
studio
 
12.
17.10
      TechF-Gr1
Pilecki
ciemnia
TechF-Gr2
Godek
studio
 
13.
18.00
      TechF-Gr1
Pilecki
ciemnia
TechF-Gr2
Godek
studio
 


2dt
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
MonIKONsk-GR1
Raczek
LO 5 kom
SysOp-Gr2
Stefko
7
LokSieciKom-Gr1
Raczek
LO 5 kom
INF R-GR1
Jero
14
LokSieciKom-Gr2
Seniow
3
   
2.
8.10
MonIKONsk-GR1
Raczek
LO 5 kom
LokSieciKom-Gr1
Raczek
LO 5 kom
SysOp-Gr2
Stefko
7
INF R-GR1
Jero
14
LokSieciKom-Gr2
Seniow
3
   
3.
9.05
WF GR2
Kolis
SGim1
WF GR1
Krywult
SGim2
WF GR1
Krywult
SGim1
WF GR2
Kolis
Świet
Ang-Gr1
Plewa
2
Ang-Gr2
Wójtowicz-Brzezińska
1
   
4.
9.55
Matem
Olszewska-Patykiewicz
1
WF GR1
Krywult
SGim1
WF GR2
Kolis
Świet
Ang-Gr1
Plewa
5
Ang-Gr2
Wójtowicz-Brzezińska
PomTeatr
ZzW
Olszewska-Patykiewicz
L1
 
5.
11.00
PP
Procyk-Prusak
1/1
HiS-Uz
Puchałka
13
MatRoz-Gr
Olszewska-Patykiewicz
13
UTK-Gr
Binek
L1
 
6.
11.55
Pol
Grabska
7
Pol
Grabska
13
MatRoz-Gr
Olszewska-Patykiewicz
1
UTK-Gr
Binek
L1
 
7.
12.50
Religia-Gr
Rzymek M
12
Matem
Olszewska-Patykiewicz
6
  EksUTK-Gr1
Binek
L1
EksUTK-Gr2
Łysek
L2
Pol
Grabska
L1
8.
13.40
Religia-Gr
Rzymek M
1
Niem-Gr2
Ellnain
14
Niem-Gr1
Janikowska-Irauth
6
  PrakZawod-Gr1
Binek
L1 gr2
PrakZawod-Gr2
Seniow
L1
ASO- Gr1
Seniow
L1
ASO-Gr2
Łysek
L2
9.
14.35
SysOp-Gr1
Jero
8
INF R-GR2
Filipiak
3
    PrakZawod-Gr1
Binek
L1 gr2
PrakZawod-Gr2
Seniow
L1
ASO- Gr1
Seniow
L1
ASO-Gr2
Łysek
L2
10.
15.25
INF R-GR2
Filipiak
14
    PrakZawod-Gr1
Binek
L1 gr2
PrakZawod-Gr2
Seniow
L1
ASO- Gr1
Seniow
L2
ASO-Gr2
Łysek
L1
11.
16.15
      PrakZawod-Gr1
Binek
L1 gr2
PrakZawod-Gr2
Seniow
L1
SysOp-Gr1
Jero
L2
MonIKONsk-GR2
Binek
L1
12.
17.10
      PrakZawod-Gr1
Binek
L1 gr2
PrakZawod-Gr2
Seniow
L1
MonIKONsk-GR2
Binek
L1
13.
18.00
         


3at
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
         
2.
8.10
  TWiKM-Gr
Kukla
1
PTWyt-Gr
Ellnain
10a
TWiKM-Gr
Kukla
1
   
3.
9.05
  TWiKM-Gr
Kukla
1/1
PTWyt-Gr
Ellnain
10a
BiESL-Gr
Nowakowski
11
   
4.
9.55
  BiESP-Gr
Stokłosa
10
ProcPr-Gr
Kukla
10a
BiESL-Gr
Nowakowski
10
ProcPr-Gr
Kukla
10a
WF GR1
Miszczyk R
SGim1
 
5.
11.00
  ZzW
Duda-Majdak
7
FizRoz-Gr
Kalika
12
WF GR1
Miszczyk R
SGim1
 
6.
11.55
  HiS-Uz
Duda-Majdak
11
Pol
Grabska
LO5 1
Ang-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
PomTeatr
 
7.
12.50
  WF GR1
Miszczyk R
SGim1
Pol
Grabska
LO5 1
FizRoz-Gr
Kalika
LO5 1
 
8.
13.40
  TOSkr-Gr
Koźmiński M
CZYT2
Ang-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
LO5 1
Religia-Gr
Jóźwiak
LO5 1
KonMech-Gr
Kukla
4
POOSn-Gr
Więcek
CKP
9.
14.35
  TOSkr-Gr
Koźmiński M
CZYT2
Ang-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
11
Religia-Gr
Jóźwiak
LO5 2
KonMech-Gr
Kukla
9
POOSn-Gr
Więcek
CKP
10.
15.25
  TOSkr-Gr
Koźmiński M
CZYT2
Wł-Gr
Niemirowska
1
Ros-Gr
Kozaczko
2
Niem-Gr
Ellnain
14
MatRoz-Gr
Ragan
6
Pol
Grabska
9
11.
16.15
      WypSP-Gr
Kroczek
9
Matem
Ragan
6
12.
17.10
        Matem
Ragan
6
13.
18.00
         


3bt
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
         
2.
8.10
    Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
PomTeatr
Religia-Gr
Rzymek M
13
Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
PomTeatr
PKR-Gr2
Wilusz-Kotwicz
7
3.
9.05
GrKom-Gr2
Maśka
8
  Pol
Kołodziej
5
Religia-Gr
Rzymek M
4
AngR-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
PomTeatr
PKR-Gr2
Wilusz-Kotwicz
7
4.
9.55
GrKom-Gr2
Maśka
8
  OrgTRek-Gr
Berek M
7
WF GR1
Koźmiński J
SGim2
GrKom-Gr1
Wilusz-Kotwicz
8
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
CZYT2
5.
11.00
PKR-Gr1
Maśka
4
AngR-Gr2
Mędrzak-Belczyk
PomTeatr
  OrgTRek-Gr
Berek M
7
WF GR1
Koźmiński J
SGim2
GrKom-Gr1
Wilusz-Kotwicz
8
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
CZYT2
6.
11.55
PKR-Gr1
Maśka
4
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
PomTeatr
Niem-Gr
Mrowiec
PomTeatr
MDzRek-Grk
Gołyszny
5
ZzW
Caputa
9
TechPol-Gr
Wilusz-Kotwicz
7
7.
12.50
Matem
Ragan
9
WF GR1
Koźmiński J
SGim2
MDzRek-Grk
Gołyszny
5
GeoRoz-Gr
Caputa
9
Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
CZYT2
8.
13.40
Matem
Ragan
9
AngDR-Gr
Kilianek
9
PEKZ-Gr
Puchałka
2
DzGR-Gr
Rzymek J
7
 
9.
14.35
Pol
Kołodziej
5
FotRek-Gr
Godek
5
PEKZ-Gr
Puchałka
2
DzGR-Gr
Rzymek J
5
 
10.
15.25
Pol
Kołodziej
5
FotRek-Gr
Godek
1/1
Wł-Gr
Niemirowska
1
Ros-Gr
Kozaczko
2
GeoRoz-Gr
Caputa
2
 
11.
16.15
OrgTRek-Gr
Berek M
2
HiS-Uz
Hojczyk
2
     
12.
17.10
         
13.
18.00
         


3ct
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
  Matem
Szczechura
6
  PMM-Gr2
Maśka
L2
 
2.
8.10
  Matem
Szczechura
6
PMM-Gr1
Maśnica
8
PMM-Gr2
Maśka
L2
PMM-Gr2
Maśka
8
3.
9.05
  CtechM-Gr2
Jero
7
PMM-Gr1
Maśnica
8
CObO-Gr2
Maśka
L2
PMM-Gr2
Maśka
8
4.
9.55
  Pol
Majdak-Maj
9
PMM-Gr1
Maśnica
8
TechF-Gr1
Borowicz
studio
TechF-Gr2
Godek
ciemnia
WF GR1
Miszczyk R
SGim2
5.
11.00
PMM-Gr1
Maśnica
8
AngR-Gr1
Mędrzak-Belczyk
6
WF GR1
Miszczyk R
SGim2
TechF-Gr1
Borowicz
studio
TechF-Gr2
Godek
ciemnia
HiS-Uz
Duda-Majdak
4
6.
11.55
EstIhisF
Godek
8
CObO-Gr1
Maśnica
4
PrzyMatCyf-Gr2
Maśka
8
WF GR1
Miszczyk R
SGim2
TechF-Gr1
Borowicz
studio
TechF-Gr2
Godek
ciemnia
ChemRoz-Gr
Jarosz
5
7.
12.50
Pol
Majdak-Maj
10
PrzyMatCyf-Gr2
Maśka
8
Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
13
TeoriaOF
Pilecki
L3
Religia-Gr
Jóźwiak
11
8.
13.40
Pol
Majdak-Maj
10
PrzyMatCyf-Gr2
Maśka
8
Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
7
RysTech
Godek
L3
Religia-Gr
Jóźwiak
CZYT1
9.
14.35
RysTech
Godek
10
  ChemRoz-Gr
Jarosz
10
PrzyMatCyf-Gr1
Borowicz
7
AngR-Gr1
Mędrzak-Belczyk
PomTeatr
10.
15.25
Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
10
  Wł-Gr
Niemirowska
1
Ros-Gr
Kozaczko
2
Niem-Gr
Mrowiec
9
PrzyMatCyf-Gr1
Borowicz
8
CtechM-Gr2
Jero
14
11.
16.15
Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
5
    PrzyMatCyf-Gr1
Borowicz
8
 
12.
17.10
ZzW
Mędrzak-Belczyk
5
       
13.
18.00
         


3dt
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
      MonIKONsk-GR1
Filipiak
L1
 
2.
8.10
      MonIKONsk-GR1
Filipiak
L1
 
3.
9.05
ProjBD
Jero
L2
    SYSbd
Łysek
L1
 
4.
9.55
ProjBD
Jero
L2
Niem-Gr
Dejer-Tokarz
13a
  SYSbd
Łysek
L2
WF GR1
Krywult
SGim1
5.
11.00
WitIapl-Gr
Jero
L2
Religia-Gr
Rzymek M
13a
WF GR1
Krywult
SGim1
LokSieciKom-Gr1
Łysek
L2
Pol
Grabska
PomTeatr
6.
11.55
WitIapl-Gr
Jero
L2
Religia-Gr
Rzymek M
1
WF GR1
Krywult
SGim1
LokSieciKom-Gr1
Łysek
L2
HiS-Uz
Hojczyk
2
7.
12.50
TwStronIapl-Gr
Jero
L2
AngZ-Gr
Kilianek
L k
DzG-Gr
Czyżowska
PomTeatr
Pol
Grabska
CZYT1
AngZ-Gr
Kilianek
PomTeatr
8.
13.40
TwStronIapl-Gr
Jero
L2
Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
L k
DzG-Gr
Czyżowska
PomTeatr
Pol
Grabska
CZYT1
Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
2
9.
14.35
KomSpIorgPZ
Rzymek J
L2
Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
L k
MatRoz-Gr
Ragan
LO5 1
ZzW
Grabska
CZYT1
Matem
Ragan
2
10.
15.25
  INF R-GR1
Raczek
LO 5 kom
Wł-Gr
Niemirowska
1
  Matem
Ragan
2
11.
16.15
  INF R-GR1
Raczek
LO 5 kom
     
12.
17.10
         
13.
18.00
         


4at
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
  BiESL-Gr
Kopeć
10
OrgProcPr-Gr
Sarapata
CKP31
OrgProcPr-Gr
Sarapata
CKP31
   
2.
8.10
  BiESL-Gr
Kopeć
10
OrgProcPr-Gr
Sarapata
CKP31
TW-Gr
Polak
CKP31
   
3.
9.05
  BiESL-Gr
Kopeć
10
dzGOSP-Gr
Czyżowska
PomTeatr
TW-Gr
Polak
CKP31
   
4.
9.55
Pol
Majdak-Maj
5
BiESL-Gr
Kopeć
1
dzGOSP-Gr
Czyżowska
PomTeatr
WF GR1
Miszczyk R
SGim2
   
5.
11.00
Pol
Majdak-Maj
5
Ang-Gr
Plewa
L2
MatRoz-Gr
Fuchs
6
Niem-Gr
Dejer-Tokarz
L k
 
6.
11.55
Matem
Fuchs
LO5 1
Ang-Gr
Plewa
L2
FizRoz-Gr
Kalika
11
HiS-Uz
Wawrzyszkiewicz
10
BiESP-Gr
Stokłosa
10
ProcPr-Gr
Kukla
10a
7.
12.50
Matem
Fuchs
LO5 1
FizRoz-Gr
Kalika
L1
FizRoz-Gr
Kalika
11
Religia-Gr
Rzymek M
CZYT2
BiESP-Gr
Stokłosa
10
ProcPr-Gr
Kukla
10a
8.
13.40
AngLotTech-Gr
Kwaśniak
PomTeatr
AngMech-Gr
Mędrzak-Belczyk
2
Ros-Gr
Kozaczko
LO5 1
Wł-Gr
Niemirowska
L1
MatRoz-Gr
Fuchs
9
ZzW
Niemirowska
9
WF GR1
Miszczyk R
SGim2
9.
14.35
AngLotTech-Gr
Kwaśniak
PomTeatr
AngMech-Gr
Mędrzak-Belczyk
10a
    WypSP-Gr
Kroczek
10
OrgProcPr-Gr
Sarapata
CKP31
WF GR1
Miszczyk R
SGim2
10.
15.25
DzGosp-Gr
Rzymek J
9
TW-Gr
Polak
CKP31
    WypSP-Gr
Kroczek
10
OrgProcPr-Gr
Sarapata
CKP31
WypSP-Gr
Kroczek
10
11.
16.15
DzGosp-Gr
Rzymek J
9
TW-Gr
Polak
CKP31
    AngLotTech-Gr
Kwaśniak
2
OrgProcPr-Gr
Sarapata
CKP31
WypSP-Gr
Kroczek
10
12.
17.10
      AngLotTech-Gr
Kwaśniak
3
 
13.
18.00
         


4bt
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
  GrKom-Gr1
Wilusz-Kotwicz
8
  GeoRoz-Gr
Caputa
2
 
2.
8.10
  GrKom-Gr1
Wilusz-Kotwicz
8
PsychRek-Gr
Olszewska-Patykiewicz
7
GeoRoz-Gr
Caputa
2
 
3.
9.05
  Matem
Szczechura
6
OrgTRek-Gr
Berek M
7
Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
1
PsychRek-Gr
Olszewska-Patykiewicz
3
4.
9.55
  Matem
Szczechura
6
WF GR1
Krywult
SGim1
Ang-Gr
Mędrzak-Belczyk
2
OrgTRek-Gr
Berek M
9
5.
11.00
  Pol
Piskorek
12
Religia-Gr
Rzymek M
9
Pol
Piskorek
6
GeoRoz-Gr
Caputa
9
6.
11.55
  DzGR-Gr
Czyżowska
6
ZzW
Maśka
9
  OrgTRek-Gr
Berek M
LO5 1
7.
12.50
PKR-Gr1
Maśka
4
GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
7
HiS-Uz
Hojczyk
Świet
PKR-Gr1
Maśka
8
PKR-Gr2
Wilusz-Kotwicz
4
  OrgTRek-Gr
Berek M
LO5 1
8.
13.40
PKR-Gr1
Maśka
4
PKR-Gr2
Wilusz-Kotwicz
7
Ros-Gr
Kozaczko
LO5 1
Wł-Gr
Niemirowska
L1
Niem-Gr
Dejer-Tokarz
PomTeatr
PKR-Gr1
Maśka
8
PKR-Gr2
Wilusz-Kotwicz
4
  WF GR1
Krywult
SGim1
9.
14.35
PKR-Gr1
Maśka
4
PKR-Gr2
Wilusz-Kotwicz
7
GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
8
PKR-Gr1
Maśka
8
PKR-Gr2
Wilusz-Kotwicz
4
  WF GR1
Krywult
SGim1
10.
15.25
PKR-Gr1
Maśka
4
PKR-Gr2
Wilusz-Kotwicz
7
GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
8
PKR-Gr2
Wilusz-Kotwicz
4
  AngR-Gr1
Mędrzak-Belczyk
6
11.
16.15
GrKom-Gr1
Wilusz-Kotwicz
7
GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
8
     
12.
17.10
GrKom-Gr1
Wilusz-Kotwicz
7
       
13.
18.00
         


4ct
Data publikacji: 2019-12-11

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
TechMM- Gr1
Berek J
4
TechMM- Gr1
Berek J
4
TechMM- Gr1
Berek J
4
   
2.
8.10
TechMM- Gr1
Berek J
4
TechMM- Gr1
Berek J
4
TechMM- Gr1
Berek J
4
   
3.
9.05
TechMM- Gr1
Berek J
4
PMM-Gr1
Maśka
8
PMM-Gr2
Maśnica
4
TechMM- Gr1
Berek J
4
   
4.
9.55
ChemRoz-Gr
Jarosz
13
PMM-Gr1
Maśka
8
PMM-Gr2
Maśnica
4
WF GR1
Koźmiński J
Świet
Niem-Gr
Dejer-Tokarz
CZYT2
WF GR1
Koźmiński J
Świet
5.
11.00
ChemRoz-Gr
Jarosz
13
PMM-Gr1
Maśka
8
PMM-Gr2
Maśnica
4
WF GR1
Koźmiński J
SGim1a
DzGF-Gr
Czyżowska
2
AngR-Gr1
Kapała
1
6.
11.55
Religia-Gr
Jóźwiak
13
Pol
Kołodziej
5
  Ang-Gr
Kapała
1
Matem
Olszewska-Patykiewicz
1
7.
12.50
ZzW
Kołodziej
5
Pol
Kołodziej
4
  PMM-Gr1
Maśka
8
PMM-Gr2
Maśnica
4
Matem
Olszewska-Patykiewicz
1
8.
13.40
DzGF-Gr
Czyżowska
11
Ros-Gr
Kozaczko
LO5 1
Wł-Gr
Niemirowska
L1
  PMM-Gr1
Maśka
8
PMM-Gr2
Maśnica
4
HiS-Uz
Hojczyk
CKP31
9.
14.35
      PMM-Gr1
Maśka
8
PMM-Gr2
Maśnica
4
Ang-Gr
Kapała
1
10.
15.25
      TechMM- Gr1
Berek J
4
 
11.
16.15
      TechMM- Gr1
Berek J
4
 
12.
17.10
         
13.
18.00
         

Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl