1ag | 1ap | 1bg | 1bp | 2a |
2b | 2c | 3a | 3b | 8ap |
8bp | 1atg | 1atp | 1btg | 1btp |
1ctg | 1ctp | 1dtg | 1dtp | 2at |
2bt | 2ct | 2dt | 3at | 3bt |
3ct | 3dt | 4at | 4bt | 4ct |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   |   | INF-Gr1 Greń 14 |
  |
2. 8.10 |
  |   |   | Hist Hojczyk 6 |
Geogr Caputa 11 |
3. 9.05 |
Niem-Gr Mrowiec CZYT1 |
  |   | RysTech-Gr Kukla 9 PKM-Gr Ellnain PomTeatr |
Chemia Jarosz 14 |
4. 9.55 |
Fizyka Ryśko CKP31 |
  |   | Pol Kołodziej 10 |
EdBez Jarczyk CKP31 |
5. 11.00 |
Biolog Sobół-Guzik 12 |
  |   | Pol Kołodziej 10 |
WF GR1 Lubertowicz-Stokłosa SGim1 |
6. 11.55 |
Matem Jarosz CKP31 |
  |   | WF GR1 Lubertowicz-Stokłosa SGim1 |
PKM-Gr Ellnain 13a |
7. 12.50 |
Religia-Gr Jóźwiak CKP31 |
  |   | WF GR1 Lubertowicz-Stokłosa SGim1 |
PKM-Gr Ellnain CZYT1 |
8. 13.40 |
Matem Jarosz CKP31 |
  |   | ZzW Lubertowicz-Stokłosa 10 |
TObSk-Gr Twardzik 11 |
9. 14.35 |
RystECH-Gr Budzyński 1/1 MMiUrz-Gr Ellnain CKP31 |
  |   | PKMiM-Gr Twardzik 1 |
TObSk-Gr Twardzik CZYT1 |
10. 15.25 |
Religia-Gr Jóźwiak Świet |
  |   |   |   |
11. 16.15 |
Ang-Gr Kwaśniak 1 INF-Gr2 Jero 8 |
  |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   | PKMiM-Gr Kukla PomTeatr |
Fizyka Kalika 11 |
  |
2. 8.10 |
  |   | Matem Ryśko 11 |
INF-Gr1 Greń 3 INF-Gr2 Kalika 4 |
  |
3. 9.05 |
  |   | Matem Ryśko 1/1 |
ZzW Mrowiec CKP31 |
  |
4. 9.55 |
  |   | Religia-Gr Jóźwiak 15 |
PP Rzymek J CKP31 |
  |
5. 11.00 |
  | WF GR1 Miszczyk R SGim2 |
Religia-Gr Jóźwiak 2 |
Geogr Caputa 5 |
  |
6. 11.55 |
  | WF GR1 Miszczyk R SGim2 |
Hist Hojczyk 2 |
WF GR1 Miszczyk R SGim2 |
  |
7. 12.50 |
  | EdBez Jarczyk CKP31 |
PP Rzymek J 12 |
RystECH-Gr Dziubek 7 |
  |
8. 13.40 |
  | Niem-Gr Mrowiec 3 Ang-Gr Plewa 11 |
PKM-Gr Kępka 13a |
PKM-Gr Kępka 15 |
  |
9. 14.35 |
  | Niem-Gr Mrowiec PomTeatr Ang-Gr Plewa 10 |
PKM-Gr Kępka 1/1 |
  |   |
10. 15.25 |
  | Pol Konik-Sporek 1 |
  |   |   |
11. 16.15 |
  | Pol Konik-Sporek 1 |
  |   |   |
12. 17.10 |
  | TObSk-Gr Koźmiński M 1 MMiUrz-Gr Kępka 2 |
  |   |   |
13. 18.00 |
  | TObSk-Gr Koźmiński M 1 RysTech-Gr Kępka 2 |
  |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
UiSwF-Gr Gajewski 9 |
  | EdBez Koźmiński J 6 |
WF GR2 Krywult SGim2 WF GR1 Kolis Świet |
  |
2. 8.10 |
TObrFot-Gr Gajewski 9 |
Pol Konik-Sporek 13 |
WF GR2 Krywult SGim2 WF GR1 Kolis Świet |
Hist Wawrzyszkiewicz 10 |
  |
3. 9.05 |
COO-Gr Maśnica 14 |
Pol Konik-Sporek 13 |
WF GR2 Krywult Świet WF GR1 Kolis SGim1 |
INF-Gr1 Greń 14 ObsłKl Gołyszny 13 |
  |
4. 9.55 |
COO-Gr Maśnica 14 |
Matem Czaicka 2 |
Fizyka Ryśko 4 |
ZzW Czyżowska 6 |
  |
5. 11.00 |
  | Biolog Sobół-Guzik 15 |
Chemia Jarosz 5 |
TowPrzHand Gołyszny 13 |
DziałGosp Czyżowska CZYT2 |
6. 11.55 |
  | Matem Czaicka 15 |
Religia-Gr Rzymek M Świet |
INF-Gr2 Kalika 14 |
TFot-Gr Borowicz 15 |
7. 12.50 |
  | OrgTechSp Czyżowska CZYT2 |
Religia-Gr Rzymek M 1 |
  | RysKomp-Gr Wilusz-Kotwicz 15 |
8. 13.40 |
  | PrzwHand Rzymek J CZYT2 |
Geogr Caputa 1 |
  | TObrFot-Gr Gajewski 12 |
9. 14.35 |
  |   | Ros-Gr Kozaczko 3 Ang-Gr Mędrzak-Belczyk 5 |
  | BHPFot-Gr Jóźwiak 6 |
10. 15.25 |
  |   |   |   | RysKomp-Gr Wilusz-Kotwicz 4 |
11. 16.15 |
  |   |   |   | TFot-Gr Borowicz 12 |
12. 17.10 |
  |   |   |   | TFot-Gr Borowicz 12 |
13. 18.00 |
  |   |   |   | TFot-Gr Borowicz 12 |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   | Pol Kołodziej 2 |
WF GR1 Koźmiński J SGim1 WF GR2 Krywult SGim2 |
COO-Gr Pilecki 8 |
2. 8.10 |
  |   | WF GR2 Krywult SGim2 WF GR1 Koźmiński J SGim1 |
Religia-Gr Jóźwiak 11 |
COO-Gr Pilecki 4 |
3. 9.05 |
  |   | WF GR2 Krywult Świet WF GR1 Koźmiński J SGim2 |
Pol Kołodziej 11 |
TFot-Gr Gajewski CZYT1 |
4. 9.55 |
EdBez Koźmiński J 11 |
  | Chemia Woźniczka 2 |
PP wakat handlowe 11 |
TFot-Gr Gajewski 15 |
5. 11.00 |
ZzW Koźmiński J 11 |
  | Hist Puchałka 12 |
PP wakat handlowe 1/1 |
BHPFot-Gr Pilch 15 |
6. 11.55 |
ObsłKl Gołyszny CZYT1 DziałGosp Procyk-Prusak 1/1 |
  | ORGspTow Czyżowska 12 |
Matem Olszewska-Patykiewicz CZYT1 |
UiSwF-Gr Gajewski CZYT1 |
7. 12.50 |
Ang-Gr Kwaśniak CZYT2 INF-Gr2 Greń 13a |
RysKomp-Gr Wilusz-Kotwicz 15 |
  | Matem Olszewska-Patykiewicz CZYT1 |
Ros-Gr Kozaczko 2 |
8. 13.40 |
Religia-Gr Jóźwiak Świet |
RysKomp-Gr Wilusz-Kotwicz 15 |
  | Biolog Sobół-Guzik 2 |
Ros-Gr Kozaczko 1 |
9. 14.35 |
OBkasFis Gołyszny 13 |
TFot-Gr Gajewski 15 |
  |   |   |
10. 15.25 |
Ang-Gr Kwaśniak 3 |
TFot-Gr Gajewski 15 |
  |   |   |
11. 16.15 |
BHPwHand Ragan 6 |
TObrFot-Gr Gajewski 15 |
  |   |   |
12. 17.10 |
INF-Gr1 Filipiak 4 |
TObrFot-Gr Gajewski 15 |
  |   |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   |   |   |   |
2. 8.10 |
  |   |   | WF GR1 Koźmiński J SGim2 |
  |
3. 9.05 |
  |   |   | WF GR1 Koźmiński J SGim2 |
  |
4. 9.55 |
Niem-Gr Mrowiec 7 |
  |   | ZzW Wójtowicz-Brzezińska 14 |
PTWytw-Gr Ellnain 10a |
5. 11.00 |
PP Berek M CZYT1 |
  |   | Hist Puchałka Świet |
WF GR1 Koźmiński J Świet |
6. 11.55 |
Religia-Gr Rzymek M 2 |
  |   | TechZM-Gr Dziubek 10a PTWytw-Gr Ellnain PomTeatr |
Pol Grabska 5 |
7. 12.50 |
Pol Grabska 8 |
  |   | Ros-Gr Kozaczko 13a Ang-Gr Wójtowicz-Brzezińska 10a Niem-Gr Mrowiec 5 |
Religia-Gr Rzymek M 5 |
8. 13.40 |
ObsłMiU-Gr Ellnain CZYT2 RystECH-Gr Budzyński 5 |
  |   | Ros-Gr Kozaczko 13a Ang-Gr Wójtowicz-Brzezińska PomTeatr |
TObSk-Gr Kamiński www PKMiM-Gr Kępka 3 |
9. 14.35 |
Matem Olszewska-Patykiewicz CZYT1 |
  |   |   | PP Berek M 3 |
10. 15.25 |
PTWytw-Gr Ellnain 13a RysTech-Gr Budzyński 6 |
  |   |   | PKM-Gr Puczka 1 PKMiM-Gr Kępka 3 |
11. 16.15 |
TObSk-Gr Kamiński www ObsłMiU-Gr Ellnain 3 |
  |   |   | PEiE-Gr Sytniewski 1 MMiUrz-Gr Kępka 3 |
12. 17.10 |
TObSk-Gr Kamiński www EiEl-Gr Sytniewski 1 |
  |   |   | EiEl-Gr Sytniewski 2 |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
Pol Konik-Sporek 6 |
  |   | NiemDzH-Gr Mrowiec 3 |
Niem-Gr Mrowiec 3 |
2. 8.10 |
Hist Hojczyk 13 |
  |   | WF GR1 Krywult SGim1 |
Pol Konik-Sporek CKP31 |
3. 9.05 |
ZzW Gołyszny 10 |
  |   | WF GR1 Krywult SGim1 |
ObsłKl Gołyszny CZYT2 |
4. 9.55 |
PrzwHand Berek M 4 |
  |   | Religia-Gr Jóźwiak 1/1 |
ObsłKl Gołyszny CZYT2 |
5. 11.00 |
Matem Greń 8 |
  |   | Religia-Gr Jóźwiak CKP31 |
WF GR1 Krywult SGim2 |
6. 11.55 |
Ang-Gr Kilianek 13a Niem-Gr Mrowiec 10a RosDzH-Gr Kozaczko CZYT2 |
  |   | OrgTechSp Czyżowska 1/1 |
OrgTechSp Czyżowska CZYT2 |
7. 12.50 |
Ang-Gr Kilianek CZYT1 |
  |   | Ros-Gr Kozaczko 13a |
TowPrzHand Czyżowska LO5 2 |
8. 13.40 |
AngDzH-Gr Kilianek 13a |
  |   | Ros-Gr Kozaczko 13a |
PP Czyżowska PomTeatr |
9. 14.35 |
  |   |   |   | PP Czyżowska 11 |
10. 15.25 |
  |   |   |   | OrgTechSp Czyżowska 11 |
11. 16.15 |
  |   |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  | TFot-Gr Pilch 12 |
TFot-Gr Pilch 15 |
TFot-Gr Pilch 15 |
Religia-Gr Rzymek M 1 |
2. 8.10 |
  | TFot-Gr Pilch 12 |
TFot-Gr Pilch 15 |
TFot-Gr Pilch 15 |
Ang-Gr Kilianek 9 |
3. 9.05 |
  | TFot-Gr Pilch 12 |
TFot-Gr Pilch 15 |
COO-Gr Pilecki 3 |
Religia-Gr Rzymek M 13a |
4. 9.55 |
  | UiSwF-Gr Pilch 15 |
ZzW Pilch CZYT1 |
COO-Gr Pilecki 3 |
UiSwF-Gr Pilch 13a |
5. 11.00 |
  | WF GR1 Maik-Kamińska Świet |
WF GR1 Maik-Kamińska Świet |
COO-Gr Pilecki 3 |
  |
6. 11.55 |
  | WF GR1 Maik-Kamińska SGim1 |
TObrFot-Gr Borowicz CZYT1 |
Ang-Gr Kilianek 13a |
  |
7. 12.50 |
PP Czyżowska PomTeatr |
EstFot Godek CZYT1 |
TObrFot-Gr Borowicz CZYT1 |
PP Czyżowska 15 |
  |
8. 13.40 |
DziałGosp Rzymek J CZYT1 |
Pol Piskorek 10 |
TObrFot-Gr Borowicz CZYT1 |
RysKomp-Gr Wilusz-Kotwicz CZYT1 |
  |
9. 14.35 |
Hist Hojczyk 2 |
  | TObrFot-Gr Borowicz CZYT1 |
Pol Piskorek 6 |
  |
10. 15.25 |
Matem Jarosz 13 |
  |   |   |   |
11. 16.15 |
  |   |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   |   |   |   |
2. 8.10 |
  |   | MMiUrz-Gr Dziubek 10 |
  |   |
3. 9.05 |
  | RystECH-Gr Twardzik CKP31 |
TechZM-Gr Dziubek 11 |
  |   |
4. 9.55 |
  | PTWytw-Gr Ellnain 13a |
WOS Hojczyk CZYT2 |
  |   |
5. 11.00 |
  | PTWytw-Gr Ellnain 13a |
DzG-Gr Czyżowska LO5 1 |
  |   |
6. 11.55 |
  | PTWytw-Gr Ellnain CZYT1 |
ZzW Korzonkiewicz E CZYT2 |
  |   |
7. 12.50 |
  | Matem Czaicka 1/1 |
MMiUrz-Gr Dziubek 10a TObSk-Gr Koźmiński M CZYT2 |
  |   |
8. 13.40 |
WF GR1 Miszczyk R SGim1 |
WF GR1 Miszczyk R SGim2 |
MMiUrz-Gr Dziubek 10a TObSk-Gr Koźmiński M Świet |
  |   |
9. 14.35 |
WF GR1 Miszczyk R SGim2 |
NiemZ Korzonkiewicz E 11 AngZ-Gr Kilianek 12 |
ObsłMiU-Gr Ellnain 11 TObSk-Gr Koźmiński M 8 |
  |   |
10. 15.25 |
Pol Konik-Sporek CZYT1 |
ObsłMiU-Gr Ellnain 3 |
Niem-Gr Korzonkiewicz E 6 Ang-Gr Kwaśniak 11 |
  |   |
11. 16.15 |
Religia-Gr Jóźwiak 11 |
ObsłMiU-Gr Ellnain 3 |
  |   |   |
12. 17.10 |
PKMiM-Gr Kukla 3 |
RysTech-Gr Budzyński 3 |
  |   |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  | COO-Gr Borowicz 3 |
  |   | TFot-Gr Pilch 12 |
2. 8.10 |
OrgTechSp Czyżowska 12 |
COO-Gr Borowicz 3 |
  |   | TFot-Gr Pilch 12 |
3. 9.05 |
PrzwHand Czyżowska 11 |
Pol Piskorek CZYT1 |
  |   | TFot-Gr Pilch 12 |
4. 9.55 |
ObsłKl Gołyszny 1/1 |
ZzW Piskorek CZYT1 |
EstFot Godek 12 |
AngDzH-Gr Kilianek 10a NiemDzH-Gr Mrowiec PomTeatr |
UiSwF-Gr Borowicz CZYT1 |
5. 11.00 |
TowPrzHand Gołyszny 14 |
WF GR1 Kolis SGim1 |
TFot-Gr Pilch 15 |
RosDzH-Gr Kozaczko 13a NiemDzH-Gr Mrowiec 10a AngDzH-Gr Kilianek CZYT2 |
UiSwF-Gr Borowicz CZYT1 |
6. 11.55 |
WOS Hojczyk 11 |
KomSpoł Rzymek J 13a RosZ Kozaczko 10a |
TFot-Gr Pilch 15 |
ObsłKl Gołyszny CZYT2 |
TFot-Gr Pilch 12 |
7. 12.50 |
Matem Jarosz 1/1 |
RosDzH-Gr Kozaczko 10a |
TFot-Gr Pilch 15 |
ObsłKl Gołyszny CZYT2 |
TFot-Gr Pilch 12 |
8. 13.40 |
WF GR1 Kolis SGim2 |
  | TFot-Gr Pilch 15 |
TowPrzHand Gołyszny CZYT2 |
  |
9. 14.35 |
WF GR1 Kolis SGim1 |
  | TFot-Gr Pilch 12 |
Niem-Gr Mrowiec 13a Ang-Gr Wójtowicz-Brzezińska 10a Ros-Gr Kozaczko PomTeatr |
  |
10. 15.25 |
NiemZ Korzonkiewicz E 14 AngZ-Gr Kilianek CZYT2 |
  | TObrFot-Gr Pilch 10 |
Religia-Gr Jóźwiak 1/1 |
  |
11. 16.15 |
  |   | COO-Gr Borowicz 4 |
  |   |
12. 17.10 |
  |   | COO-Gr Borowicz 4 |
  |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
Hist Hojczyk 11 |
  |   |   |   |
2. 8.10 |
ZzW Sobół-Guzik 8 |
  | Chemia Woźniczka 12 |
  |   |
3. 9.05 |
Biolog Sobół-Guzik 3 |
  | Matem Gąsiorek 13a |
  |   |
4. 9.55 |
Ang-Gr Kilianek 15 |
  | Matem Gąsiorek 13a |
  |   |
5. 11.00 |
Ang-Gr Kilianek CZYT2 |
  | Ang-Gr Kilianek 13a |
  |   |
6. 11.55 |
Pol Piskorek 15 |
Pol Piskorek CZYT2 |
Pol Piskorek 13a |
  |   |
7. 12.50 |
  | Pol Piskorek 1 |
Pol Piskorek 13a |
  |   |
8. 13.40 |
  | Geogr Caputa 13a |
Fizyka Ryśko CZYT2 |
  |   |
9. 14.35 |
  | Matem Gąsiorek 1/1 |
  |   |   |
10. 15.25 |
  | Matem Gąsiorek 2 |
  |   |   |
11. 16.15 |
  | INF Kalika 4 |
  |   |   |
12. 17.10 |
  | WOS Hojczyk 5 |
  |   |   |
13. 18.00 |
  | Hist Hojczyk 5 |
  |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   |   | Chemia Jarosz 6 |
  |
2. 8.10 |
  | Biolog Sobół-Guzik PomTeatr |
  | Pol Grabska 12 |
  |
3. 9.05 |
  | Geogr Caputa 15 |
  | Ang-Gr Kilianek 12 |
  |
4. 9.55 |
  | Hist Wawrzyszkiewicz CKP31 |
  | INF Greń 13a |
WOS Hojczyk PomTeatr |
5. 11.00 |
  | Hist Wawrzyszkiewicz PomTeatr |
  | Fizyka Ryśko CZYT1 |
Ang-Gr Kilianek 13a |
6. 11.55 |
  | Matem Gąsiorek CKP31 |
  |   | Ang-Gr Kilianek 11 |
7. 12.50 |
  | Matem Gąsiorek 10 |
  |   | Matem Gąsiorek 13a |
8. 13.40 |
  | Pol Grabska CKP31 |
  |   | Matem Gąsiorek CZYT2 |
9. 14.35 |
  | Pol Grabska CKP31 |
  |   | Pol Grabska 13 |
10. 15.25 |
  |   |   |   | ZzW Gąsiorek 7 |
11. 16.15 |
  |   |   |   | Pol Grabska 2 |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  | WF GR2 Krywult SGim1 WF GR1 Kolis SGim2 |
WF GR2 Krywult SGim1 WF GR1 Kolis Świet |
ZajLot-Gr Cieslawski www PKMa-Gr Ellnain 5 |
  |
2. 8.10 |
TWiKM-Gr Twardzik 5 |
WF GR1 Kolis SGim1 WF GR2 Krywult SGim2 |
PEiEl-Gr Myśliński LO5 1 TOSkr-Gr Kamiński CKP |
ZajLot-Gr Cieslawski www PKMa-Gr Ellnain 9 |
  |
3. 9.05 |
TWiKM-Gr Twardzik 8 |
Hist Duda-Majdak 14 |
PEiEl-Gr Myśliński LO5 1 TOSkr-Gr Kamiński CKP |
ZzW Kalika 8 |
PKMa-Gr Ellnain CKP31 |
4. 9.55 |
Biolog Sobół-Guzik 10 |
Pol Kołodziej 3 |
KonMech-Gr Kępka 3 PSiRM-Gr Dziubek 1/1 |
Hist Duda-Majdak 7 |
Matem Olszewska-Patykiewicz 1/1 |
5. 11.00 |
Geogr Caputa 3 |
Religia-Gr Jóźwiak 1/1 |
KonMech-Gr Kępka CZYT1 PSiRM-Gr Dziubek CZYT2 |
Fizyka Kalika 11 |
Matem Olszewska-Patykiewicz 2 |
6. 11.55 |
EdBez Koźmiński J 14 |
Religia-Gr Jóźwiak Świet |
KonMech-Gr Kępka 8 PSiRM-Gr Dziubek 10 |
Wł-Gr Niemirowska CKP31 Ros-Gr Kozaczko 3 |
PP Procyk-Prusak 4 |
7. 12.50 |
Matem Olszewska-Patykiewicz 3 |
Chemia Jarosz LO5 1 |
KonMech-Gr Kępka 2 |
Ang-Gr2 Plewa LO5 1 |
Pol Kołodziej 3 |
8. 13.40 |
WOS Hojczyk 13 |
WOK Wylężek 1 |
  |   | Pol Kołodziej LO5 1 |
9. 14.35 |
Ang-Gr1 Kapała 12 INF-Gr2 Kalika 14 |
Ros-Gr Kozaczko 3 Wł-Gr Niemirowska 9 |
  |   | INF-Gr1 Jero 7 Etyka-Gr Piskorek 13a |
10. 15.25 |
Ang-Gr2 Plewa 1 |
  |   |   | Ang-Gr1 Kapała 12 Etyka-Gr Piskorek 5 |
11. 16.15 |
  |   |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  | Pol Kołodziej 6 |
ZajLot-Gr Cieslawski |
  | Pol Kołodziej 5 |
2. 8.10 |
  | Pol Kołodziej 11 |
ZajLot-Gr Cieslawski www TOSkr-Gr Kępka 6 |
  | WF GR1 Lubertowicz-Stokłosa SGim2 WF GR2 Kolis Świet |
3. 9.05 |
  | Matem Ryśko 1/1 |
Hist wakat historia 12 |
  | Matem Ryśko 2 |
4. 9.55 |
WF GR1 Lubertowicz-Stokłosa SGim2 WF GR2 Kolis Świet |
KompPiS Rzymek J 13 |
Geogr Caputa 13 |
PSiRM-Gr Kukla CZYT1 |
MatRoz-Gr Ryśko 14 |
5. 11.00 |
WF GR1 Lubertowicz-Stokłosa SGim2 WF GR2 Kolis Świet |
CzynLUDZwLot Stokłosa 10 TW-Gr Kukla CKP31 |
Biolog Sobół-Guzik 1/1 |
PSiRM-Gr Kukla LO 5 kom |
Ros-Gr Kozaczko CKP31 Wł-Gr Niemirowska 5 |
6. 11.55 |
ZzW Kukla 3 |
Fizyka Ryśko 1/1 |
Religia-Gr Jóźwiak 14 |
plastyka Fejklowicz-Górecka Świet |
BHP Jóźwiak 9 |
7. 12.50 |
TW-Gr Kukla L3 RysTech Kępka 15 |
  | Religia-Gr Jóźwiak 14 |
EdBez Koźmiński J 1/1 |
PKMa-Gr Puczka 13 RysTech Kępka 4 |
8. 13.40 |
TW-Gr Kukla L3 MaterLot Kępka 1/1 |
  | Chemia Jarosz 5 |
INF-Gr1 Kalika 14 Ang-Gr2 Kwaśniak 5 |
PKM Puczka 13 |
9. 14.35 |
RysTech Kukla L3 MaterLot Kępka 11 |
  | Wł-Gr Niemirowska CKP31 Etyka-Gr Piskorek 1 |
Ang-Gr1 Plewa 13 INF-Gr2 Filipiak 3 |
MaterLot Kępka 1/1 |
10. 15.25 |
RysTech Kukla L3 Elektrotechnika Sytniewski 1/1 |
  | Etyka-Gr Piskorek 5 |
Ang-Gr1 Plewa 5 Ang-Gr2 Kwaśniak 9 |
  |
11. 16.15 |
RysTech Kukla L3 Elektrotechnika Sytniewski 10 |
  |   | Hist wakat historia 5 |
  |
12. 17.10 |
  |   |   | Ros-Gr Kozaczko 1 |
  |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  | WF GR2 Krywult SGim1 WF GR1 Maik-Kamińska Świet |
WF GR2 Krywult SGim1 WF GR1 Maik-Kamińska SGim2 |
  |   |
2. 8.10 |
  | WF GR2 Krywult SGim2 WF GR1 Maik-Kamińska Świet |
Pol Kuś 2 |
Niem-Gr Mrowiec 5 Ang-Gr2 Kapała 1/1 |
INF-Gr2 Kalika 14 |
3. 9.05 |
  | Matem Jarosz 3 |
Pol Kuś 6 |
Pol Kuś 6 |
Ang-Gr1 Plewa 1 Ang-Gr2 Kapała 5 |
4. 9.55 |
  | PP Berek M 12 |
Matem Jarosz 11 |
Religia-Gr Rzymek M 13 |
Ang-Gr1 Plewa 2 AngR-Gr2 Kapała 3 |
5. 11.00 |
AngR-Gr1 Plewa CKP31 |
Matem Jarosz 14 |
Sprz wR-Gr Gołyszny CKP31 |
Hist wakat histora g 14 |
WOS Hojczyk 1/1 |
6. 11.55 |
WOK Wylężek 10 |
EdBez Jarczyk 14 |
ZzW Berek M LO5 2 |
Biolog Sobół-Guzik 8 |
Religia-Gr Rzymek M 1/1 |
7. 12.50 |
Sprz wR-Gr Gołyszny 14 |
OSR-Gr2 Gołyszny 3 |
Chemia Jarosz 8 |
Hist wakat histora g 6 |
Sprz wR-Gr Gołyszny 1/1 |
8. 13.40 |
MDzRek-Grk Berek M 6 |
OSR-Gr2 Gołyszny 7 |
Wł-Gr Niemirowska CKP31 Niem-Gr Mrowiec 1/1 |
Fizyka Ryśko CKP31 |
Wł-Gr Niemirowska 6 |
9. 14.35 |
MDzRek-Grk Berek M 6 |
  |   | Geogr Caputa LO5 2 |
Etyka-Gr Piskorek 13a |
10. 15.25 |
OSR-Gr1 Gołyszny 8 |
  |   | INF-Gr1 Filipiak 7 |
Etyka-Gr Piskorek 5 |
11. 16.15 |
OSR-Gr1 Gołyszny 14 |
  |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   | Pol Kuś 1 |
  |   |
2. 8.10 |
  |   | Geogr Caputa 9 |
PodstRek Berek M 1 |
WF GR1 Miszczyk R SGim1 WF GR2 Kolis Świet |
3. 9.05 |
plastyka Fejklowicz-Górecka 1/1 |
  | Religia-Gr Jóźwiak 13 |
Religia-Gr Jóźwiak 5 |
Niem-Gr Janikowska-Irauth 11 Wł-Gr Niemirowska 13 |
4. 9.55 |
WF GR1 Miszczyk R SGim1 WF GR2 Kolis Świet |
INF-Gr1 Jero 14 |
Hist Wylężek 6 |
Fizyka Kalika 5 |
Wł-Gr Niemirowska 12 Niem-Gr Janikowska-Irauth 13 |
5. 11.00 |
WF GR1 Miszczyk R SGim1 WF GR2 Kolis Świet |
MDzRek-Grk Berek M 12 |
Hist Wylężek 14 |
StratwRekGr1 Rzymek J 4 GrKom-Gr2 Wilusz-Kotwicz 7 |
PrzekiKomwRek Berek M 14 |
6. 11.55 |
PodstRek Berek M LO5 1 |
MDzRek-Grk Berek M 3 |
EdBez Koźmiński J 1/1 |
StratwRekGr1 Rzymek J 4 GrKom-Gr2 Wilusz-Kotwicz 7 |
Biolog Sobół-Guzik 14 |
7. 12.50 |
PodstRek Berek M LO5 1 |
Matem Ryśko 12 |
Ang-Gr1 Plewa 6 Ang-Gr2 Kwaśniak 10 |
ZzW Wilusz-Kotwicz 14 |
Chemia Jarosz 9 |
8. 13.40 |
INF-Gr2 Kalika 14 |
Matem Ryśko 12 |
Ang-Gr1 Plewa 13 Ang-Gr2 Kwaśniak 10 |
Pol Kuś 11 |
StratwRekGr2 Rzymek J 1/1 GrKom-Gr1 Wilusz-Kotwicz 14 |
9. 14.35 |
  | GeoRoz-Gr Caputa 6 |
Etyka-Gr Piskorek 1 |
Pol Kuś 11 |
StratwRekGr2 Rzymek J 4 GrKom-Gr1 Wilusz-Kotwicz 14 |
10. 15.25 |
  | BHP Budzyński 6 |
Etyka-Gr Piskorek 5 |
  |   |
11. 16.15 |
  |   |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
WF GR2 Maik-Kamińska SGim1 WF GR1 Kolis Świet |
  |   |   | WF GR1 Kolis SGim2 WF GR2 Maik-Kamińska Świet |
2. 8.10 |
WF GR2 Maik-Kamińska SGim1 WF GR1 Kolis Świet |
Hist Duda-Majdak 9 |
  |   | Pol Kołodziej 10 |
3. 9.05 |
Chemia Jarosz 6 |
Religia-Gr Rzymek M 11 |
  |   | KompOb Pilecki 6 |
4. 9.55 |
WOS Hojczyk 6 |
Ang-Gr1 Kapała 11 Ang-Gr2 Wójtowicz-Brzezińska 1/1 |
  |   | Hist Duda-Majdak 4 |
5. 11.00 |
Religia-Gr Rzymek M 10 |
PP Procyk-Prusak 3 |
  |   | UrzSprzF Gajewski 3 |
6. 11.55 |
BHP Ragan 5 |
EstIhisF Godek 12 |
AngR-Gr1 Kapała 7 AngR-Gr2 Wójtowicz-Brzezińska CKP31 |
Niem-Gr Mrowiec 6 |
WOK Wylężek 8 |
7. 12.50 |
ZzW Godek 12 |
Niem-Gr Mrowiec PomTeatr Wł-Gr Niemirowska 13a |
Ang-Gr1 Kapała 3 Ang-Gr2 Wójtowicz-Brzezińska CKP31 |
Pol Kołodziej 12 |
EdBez Jarczyk 8 |
8. 13.40 |
Matem Ryśko 12 |
Fizyka Kalika 2 |
Pol Kołodziej 12 |
Geogr Caputa 1/1 |
Biolog Sobół-Guzik 9 |
9. 14.35 |
Matem Ryśko 9 |
  | INF-Gr1 Kalika 14 TechF-Gr2 Pilecki 15 |
Matem Ryśko 2 |
Wł-Gr Niemirowska 5 Etyka-Gr Piskorek 13a |
10. 15.25 |
  |   | TechF-Gr1 Godek 12 TechF-Gr2 Pilecki 15 |
KomSp Rzymek J 13 |
Etyka-Gr Piskorek 5 |
11. 16.15 |
  |   | TechF-Gr1 Godek 12 TechF-Gr2 Pilecki 15 |
INF-Gr2 Filipiak 3 |
  |
12. 17.10 |
  |   | TechF-Gr1 Godek 12 |
  |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  | GeoRoz-Gr Caputa 1 |
  |   | TeoriaOF Gajewski 10 |
2. 8.10 |
  | Chemia Jarosz 5 |
  |   | ZzW Plewa 5 |
3. 9.05 |
  | KomObzElRys Wilusz-Kotwicz 7 |
CObO-Gr1 Borowicz 14 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk 3 |
  | WF GR1 Lubertowicz-Stokłosa SGim2 WF GR2 Miszczyk R Świet |
4. 9.55 |
  | KomObzElRys Wilusz-Kotwicz 5 |
CObO-Gr1 Borowicz 14 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk CKP31 |
CObO-Gr2 Maśka 4 |
Religia-Gr Jóźwiak 11 |
5. 11.00 |
Hist Hojczyk 1/1 |
Matem Olszewska-Patykiewicz 13 |
Pol Grabska 1 |
CObO-Gr2 Maśka 8 |
Religia-Gr Jóźwiak 12 |
6. 11.55 |
WF GR2 Miszczyk R SGim2 WF GR1 Lubertowicz-Stokłosa SGim1 |
Matem Olszewska-Patykiewicz 13 |
RysTech Godek 13 |
UrzSprzF Pilch 13 |
Niem-Gr Janikowska-Irauth PomTeatr Wł-Gr Niemirowska CKP31 |
7. 12.50 |
WF GR2 Miszczyk R SGim1 WF GR1 Lubertowicz-Stokłosa Świet |
Biolog Sobół-Guzik 13 |
Geogr Caputa 1/1 |
plastyka Fejklowicz-Górecka Świet |
Niem-Gr Janikowska-Irauth 14 Wł-Gr Niemirowska CKP31 |
8. 13.40 |
Ang-Gr1 Plewa 3 KlasTechF-Gr2 Pilecki 15 |
Hist Hojczyk 1/1 |
INF-Gr1 Kalika 14 INF-Gr2 Jero 3 |
EdBez Koźmiński J 12 |
KlasTechF-Gr1 Pilch 15 |
9. 14.35 |
Ang-Gr1 Plewa 3 TechF-Gr2 Pilecki 15 |
  | Etyka-Gr Piskorek 1 |
Fizyka Kalika CZYT1 |
  |
10. 15.25 |
TechF-Gr1 Godek 12 TechF-Gr2 Pilecki 15 |
  | Etyka-Gr Piskorek 5 |
Pol Grabska 3 |
  |
11. 16.15 |
TechF-Gr1 Godek 12 |
  |   | Pol Grabska 6 |
  |
12. 17.10 |
  |   |   | BHP Ragan 2 |
  |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
WF GR2 Maik-Kamińska SGim1 WF GR1 Miszczyk R SGim2 |
  |   | EksUTK-Gr1 Łysek 8 ASO-Gr2 Stefko 4 |
WF GR1 Miszczyk R SGim1 WF GR2 Maik-Kamińska Świet |
2. 8.10 |
WF GR2 Maik-Kamińska SGim1 WF GR1 Miszczyk R SGim2 |
  |   | INF-Gr1 Jero 14 ASO-Gr2 Stefko 8 |
Religia-Gr Jóźwiak 1 |
3. 9.05 |
UTK-Gr Binek L1 |
  |   | Geogr Caputa 2 |
Religia-Gr Jóźwiak 4 |
4. 9.55 |
UTK-Gr Binek L1 |
  |   | Hist Wawrzyszkiewicz 9 |
Chemia Jarosz 1 |
5. 11.00 |
Matem Ryśko L1 |
  |   | Hist Wawrzyszkiewicz 9 |
ZzW Jarosz LO5 1 |
6. 11.55 |
Matem Ryśko L1 |
PP Procyk-Prusak 2 |
  | Pol Piskorek 5 |
Matem Ryśko 6 |
7. 12.50 |
Fizyka Ryśko L1 |
WOK Wylężek 9 |
  | Biolog Sobół-Guzik 2 |
Pol Piskorek 6 |
8. 13.40 |
Ros-Gr Kozaczko L4 |
EdBez Jarczyk 5 |
ASO- Gr1 Stefko L2 Ang-Gr2 Kapała L3 |
EksUTK-Gr2 Raczek LO 5 kom |
Pol Piskorek 5 |
9. 14.35 |
Ros-Gr Kozaczko L4 |
WOS Hojczyk 1 |
ASO- Gr1 Stefko L2 Ang-Gr2 Kapała L3 |
  | Etyka-Gr Piskorek 13a |
10. 15.25 |
  | INF-Gr2 Kalika 4 Niem-Gr Janikowska-Irauth 10 |
Ang-Gr1 Plewa L3 SysOp-Gr2 Stefko L1 |
  | Etyka-Gr Piskorek 5 |
11. 16.15 |
  | BHP Budzyński 5 |
Ang-Gr1 Plewa L3 SysOp-Gr2 Stefko L1 |
  |   |
12. 17.10 |
  | Niem-Gr Janikowska-Irauth 4 |
SysOp-Gr1 Stefko L1 |
  |   |
13. 18.00 |
  |   | SysOp-Gr1 Stefko L1 |
  |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
Matem Ryśko 1 |
  | UTK-Gr Seniow L1 |
  | SysOp-Gr2 Filipiak 7 |
2. 8.10 |
Matem Ryśko 1 |
  | UTK-Gr Seniow L1 |
  | SysOp-Gr2 Filipiak 3 |
3. 9.05 |
Pol Grabska 1 |
  | ZzW Jero L1 |
  | WF GR1 Krywult SGim1 WF GR2 Miszczyk R Świet |
4. 9.55 |
Hist Wylężek 9 |
  | INF-Gr1 Kalika L1 INF-Gr2 Jero L2 |
Pol Grabska 8 |
Ang-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska L3 EksUTK-Gr2 Łysek L2 |
5. 11.00 |
Hist Wylężek 9 |
Niem-Gr Dejer-Tokarz L2 |
Fizyka Kalika L1 |
Religia-Gr Rzymek M 2 |
Ang-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska L3 EksUTK-Gr2 Łysek L2 |
6. 11.55 |
WF GR2 Miszczyk R SGim2 WF GR1 Krywult Świet |
Niem-Gr Dejer-Tokarz L2 |
ASO- Gr1 Jero L2 ASO-Gr2 Stefko L1 |
Religia-Gr Rzymek M 2 |
SysOp-Gr1 Łysek L2 |
7. 12.50 |
WF GR1 Krywult SGim2 WF GR2 Miszczyk R SGim1 |
Geogr Caputa L1 |
ASO- Gr1 Jero L2 ASO-Gr2 Stefko L1 |
MatRoz-Gr Ryśko 1 |
SysOp-Gr1 Łysek L2 |
8. 13.40 |
LokSieciKom-Gr2 Raczek LO 5 kom |
Chemia Jarosz L1 |
Pol Grabska L1 |
plastyka Fejklowicz-Górecka Świet |
  |
9. 14.35 |
LokSieciKom-Gr2 Raczek LO 5 kom |
EksUTK-Gr1 Binek L2 Ang-Gr2 Kapała L3 |
Etyka-Gr Piskorek 1 |
Biolog Sobół-Guzik 1/1 |
  |
10. 15.25 |
  | EksUTK-Gr1 Binek L2 Ang-Gr2 Kapała L3 |
Etyka-Gr Piskorek 5 |
EdBez Koźmiński J 1 |
  |
11. 16.15 |
  | LokSieciKom-Gr1 Jero L2 Ros-Gr Kozaczko L3 |
  | BHP Ragan 1 |
  |
12. 17.10 |
  | LokSieciKom-Gr1 Jero L2 Ros-Gr Kozaczko L3 |
  |   |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   |   | KonMa-Gr Myśliński LO5 1 |
SysOp-Gr1 Stefko L2 |
2. 8.10 |
Pol Kołodziej 11 |
  |   | KonMa-Gr Myśliński LO5 1 |
SysOp-Gr1 Stefko L2 |
3. 9.05 |
Ang-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska 2 Ang-Gr2 Kapała PomTeatr |
  |   | PTWyt-Gr Myśliński LO5 1 |
ASO- Gr1 Stefko L1 |
4. 9.55 |
Ang-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska 3 Ang-Gr2 Kapała PomTeatr |
  |   | PTWyt-Gr Myśliński LO5 1 |
ASO- Gr1 Stefko L1 BiESP-Gr Stokłosa 10 |
5. 11.00 |
Matem Szczechura 6 |
MonIKONsk-GR1 Jero L1 |
HiS-Uz Hojczyk 11 |
PSiRM-Gr Dziubek LO5 1 |
ASO- Gr1 Stefko L1 BiESP-Gr Stokłosa 10 |
6. 11.55 |
Matem Szczechura 9 |
MonIKONsk-GR1 Jero L1 |
Pol Kołodziej 4 |
TWiKM-Gr Kukla LO5 2 |
WF GR2 Koźmiński J Świet WF GR1 Lubertowicz-Stokłosa SGim2 |
7. 12.50 |
ZzW Kapała 6 |
UTK-Gr Binek L2 |
WF GR2 Koźmiński J SGim1 WF GR1 Lubertowicz-Stokłosa SGim2 |
TWiKM-Gr Kukla LO5 2 |
WF GR2 Koźmiński J SGim1 WF GR1 Lubertowicz-Stokłosa Świet |
8. 13.40 |
Pol Kołodziej LO5 1 |
UTK-Gr Binek L2 |
MatRoz-Gr Szczechura 11 |
TWiKM-Gr Kukla LO5 2 |
Religia-Gr Rzymek M 10 |
9. 14.35 |
Religia-Gr Rzymek M 1 |
PrakZawod-Gr1 Seniow L1 |
MatRoz-Gr Szczechura 6 |
LokSieciKom-Gr1 Łysek L2 TWiKM-Gr Kukla LO5 1 |
WypSP-Gr Kroczek 10 PKMa-Gr Puczka CZYT2 |
10. 15.25 |
Wł-Gr Niemirowska 2 Ros-Gr Kozaczko 11 |
PrakZawod-Gr1 Seniow L1 |
PP Procyk-Prusak 4 |
EksUTK-Gr1 Łysek L2 KonMech-Gr Kukla LO5 2 |
TOSkr-Gr Kamiński www |
11. 16.15 |
  | PrakZawod-Gr1 Seniow L1 |
FizRoz-Gr Kalika 11 |
LokSieciKom-Gr1 Łysek L2 KonMech-Gr Kukla LO5 2 |
TOSkr-Gr Kamiński www |
12. 17.10 |
  | PrakZawod-Gr1 Seniow L1 |
FizRoz-Gr Kalika 1 |
INF R-GR1 Filipiak L2 |
TOSkr-Gr Kamiński www |
13. 18.00 |
  | PrakZawod-Gr1 Seniow L1 |
  | INF R-GR1 Filipiak L2 |
  |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
GrKom-Gr1 Maśka 14 RysiL-Gr2 Fejklowicz-Górecka 10 |
  |   |   | GrKom-Gr2 Wilusz-Kotwicz 4 |
2. 8.10 |
GrKom-Gr1 Maśka 14 RysiL-Gr2 Fejklowicz-Górecka 10 |
  |   |   | OrgTRek-Gr Berek M 13 |
3. 9.05 |
WF GR2 Kolis SGim1 WF GR1 Maik-Kamińska Świet |
WF GR1 Maik-Kamińska SGim2 WF GR2 Kolis Świet |
Pol Piskorek 9 |
  | OrgTRek-Gr Berek M 10 |
4. 9.55 |
Sprz wR-Gr Czyżowska 13 |
WF GR1 Maik-Kamińska SGim2 WF GR2 Kolis Świet |
Pol Piskorek 9 |
  | ZzW Kozaczko 6 |
5. 11.00 |
Sprz wR-Gr Czyżowska 13 |
Pol Piskorek 11 |
AngR-Gr1 Plewa LO5 2 AngR-Gr2 Mędrzak-Belczyk 3 |
  | Religia-Gr Rzymek M 11 |
6. 11.55 |
Sprz wR-Gr Czyżowska 13 |
HiS-Uz Puchałka 10 |
Ang-Gr1 Plewa LO5 1 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk 3 |
  | AngR-Gr1 Plewa 13 AngR-Gr2 Mędrzak-Belczyk 3 |
7. 12.50 |
Etyka-Gr Piskorek 10a Ros-Gr Kozaczko LO5 2 Niem-Gr Mrowiec 11 |
Ang-Gr1 Plewa 5 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk 11 |
MDzRek-Grk Berek M 13 |
AngDR-Gr Kilianek 3 |
PP Procyk-Prusak 7 |
8. 13.40 |
Etyka-Gr Piskorek 2 |
Matem Olszewska-Patykiewicz 13 |
Religia-Gr Rzymek M 8 |
Matem Olszewska-Patykiewicz 1 |
MDzRek-Grk Berek M 7 |
9. 14.35 |
  | OSR-Gr1 Rzymek J 7 OSR-Gr2 Gołyszny 14 |
GeoRoz-Gr Caputa 13 |
RysiL-Gr1 Fejklowicz-Górecka Świet OSR-Gr2 Gołyszny 14 |
  |
10. 15.25 |
  | OSR-Gr1 Rzymek J 7 OSR-Gr2 Gołyszny 14 |
GeoRoz-Gr Caputa 13 |
RysiL-Gr1 Fejklowicz-Górecka 11 OSR-Gr2 Gołyszny 14 |
  |
11. 16.15 |
  | GrKom-Gr2 Wilusz-Kotwicz 8 |
  | OSR-Gr1 Rzymek J 7 OSR-Gr2 Gołyszny 14 |
  |
12. 17.10 |
  |   |   | OSR-Gr1 Rzymek J 7 |
  |
13. 18.00 |
  |   |   | OSR-Gr1 Rzymek J 7 |
  |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  | Religia-Gr Rzymek M 2 |
  |   | Ang-Gr2 Kapała 9 |
2. 8.10 |
AngR-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska 2 CObO-Gr2 Maśnica 7 |
Religia-Gr Rzymek M 6 |
  |   | Ang-Gr2 Kapała 2 |
3. 9.05 |
ZzW Fuchs 5 |
Matem Fuchs 9 |
  |   | TeoriaOF Borowicz 9 |
4. 9.55 |
GeoRoz-Gr Caputa 12 |
PP Procyk-Prusak 7 |
AngR-Gr2 Kapała 1 |
  | Matem Fuchs 5 |
5. 11.00 |
Pol Kołodziej 1 |
Wł-Gr Niemirowska 9 Niem-Gr Mrowiec CZYT1 |
Ang-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska 10 CObO-Gr2 Maśnica 4 |
  | Pol Kołodziej 13 |
6. 11.55 |
Pol Kołodziej 12 |
UrzSprzF Pilch 7 |
EstIhisF Pilecki 6 |
  | WF GR1 Krywult SGim1 WF GR2 Koźmiński J Świet |
7. 12.50 |
GeoRoz-Gr Caputa 2 |
CtechM-GR1 Jero 14 |
WF GR2 Koźmiński J SGim1 WF GR1 Krywult Świet |
RysTech Godek 10 |
WF GR2 Koźmiński J SGim1 WF GR1 Krywult SGim2 |
8. 13.40 |
HiS-Uz Duda-Majdak 8 |
  | KompOb Godek 6 |
TeoriaOF Borowicz 9 |
CObO-Gr1 Borowicz 8 |
9. 14.35 |
  |   | RysTech Godek 9 |
TechF-Gr1 Pilecki 15 TechF-Gr2 Godek 12 |
CObO-Gr1 Borowicz 8 |
10. 15.25 |
  |   | TeoriaOF Borowicz 8 |
TechF-Gr1 Pilecki 15 TechF-Gr2 Godek 12 |
Ang-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska 8 |
11. 16.15 |
  |   | UrzSprzF Pilch 8 |
TechF-Gr1 Pilecki 15 TechF-Gr2 Godek 12 |
  |
12. 17.10 |
  |   | EstIhisF Pilecki 6 |
TechF-Gr1 Pilecki 15 TechF-Gr2 Godek 12 |
  |
13. 18.00 |
  |   |   | TechF-Gr1 Pilecki 15 TechF-Gr2 Godek 12 |
  |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
MonIKONsk-GR1 Raczek LO 5 kom LokSieciKom-Gr2 Seniow 8 |
SysOp-Gr2 Stefko L1 LokSieciKom-Gr1 Raczek 7 |
INF R-GR1 Jero 8 INF R-GR2 Filipiak LO 5 kom |
  |   |
2. 8.10 |
MonIKONsk-GR1 Raczek LO 5 kom LokSieciKom-Gr2 Seniow 3 |
LokSieciKom-Gr1 Raczek 7 SysOp-Gr2 Stefko L1 |
INF R-GR1 Jero 8 INF R-GR2 Filipiak LO 5 kom |
  |   |
3. 9.05 |
WF GR2 Kolis SGim1 WF GR1 Krywult SGim2 |
WF GR1 Krywult SGim1 WF GR2 Kolis Świet |
Ang-Gr1 Plewa 2 Ang-Gr2 Wójtowicz-Brzezińska 1 |
  |   |
4. 9.55 |
Matem Olszewska-Patykiewicz 1 |
WF GR1 Krywult SGim1 WF GR2 Kolis Świet |
Ang-Gr1 Plewa 5 Ang-Gr2 Wójtowicz-Brzezińska PomTeatr |
ZzW Olszewska-Patykiewicz L1 |
  |
5. 11.00 |
Matem Olszewska-Patykiewicz LO5 1 |
HiS-Uz Puchałka 1 |
MatRoz-Gr Olszewska-Patykiewicz 13 |
UTK-Gr Binek L1 |
  |
6. 11.55 |
Pol Grabska LO5 2 |
Pol Grabska 1 |
MatRoz-Gr Olszewska-Patykiewicz 1 |
UTK-Gr Binek L1 |
  |
7. 12.50 |
Religia-Gr Rzymek M 1 Etyka-Gr Piskorek 10a |
PP Procyk-Prusak 6 |
  | EksUTK-Gr1 Binek L1 EksUTK-Gr2 Łysek L2 |
Pol Grabska L1 |
8. 13.40 |
Religia-Gr Rzymek M 1 Etyka-Gr Piskorek 2 |
Niem-Gr2 Ellnain 14 Niem-Gr1 Janikowska-Irauth 6 |
  | PrakZawod-Gr1 Binek L1 gr2 PrakZawod-Gr2 Seniow L1 |
ASO- Gr1 Seniow L1 ASO-Gr2 Łysek L2 |
9. 14.35 |
SysOp-Gr1 Jero 8 |
  |   | PrakZawod-Gr1 Binek L1 gr2 PrakZawod-Gr2 Seniow L1 |
ASO- Gr1 Seniow L1 ASO-Gr2 Łysek L2 |
10. 15.25 |
  |   |   | PrakZawod-Gr1 Binek L1 gr2 PrakZawod-Gr2 Seniow L1 |
ASO- Gr1 Seniow L2 ASO-Gr2 Łysek L1 |
11. 16.15 |
  |   |   | PrakZawod-Gr1 Binek L1 gr2 PrakZawod-Gr2 Seniow L1 |
SysOp-Gr1 Jero L2 MonIKONsk-GR2 Binek L1 |
12. 17.10 |
  |   |   | PrakZawod-Gr1 Binek L1 gr2 PrakZawod-Gr2 Seniow L1 |
MonIKONsk-GR2 Binek L1 |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   |   |   |   |
2. 8.10 |
  | TWiKM-Gr Kukla 1 PTWyt-Gr Ellnain 10a |
TWiKM-Gr Kukla 1 |
  |   |
3. 9.05 |
  | TWiKM-Gr Kukla 1 PTWyt-Gr Ellnain 10a |
BiESL-Gr Nowakowski 10 |
  |   |
4. 9.55 |
  | BiESP-Gr Stokłosa 1 ProcPr-Gr Kukla 10a |
BiESL-Gr Nowakowski 10 ProcPr-Gr Kukla 10a |
WF GR1 Miszczyk R SGim1 |
  |
5. 11.00 |
  | ZzW Duda-Majdak 7 |
HiS-Uz Duda-Majdak 8 |
WF GR1 Miszczyk R SGim1 |
  |
6. 11.55 |
  | FizRoz-Gr Kalika 11 |
Pol Grabska PomTeatr |
Ang-Gr Wójtowicz-Brzezińska 11 |
  |
7. 12.50 |
  | WF GR1 Miszczyk R SGim1 |
Pol Grabska PomTeatr |
FizRoz-Gr Kalika 11 |
  |
8. 13.40 |
  | TOSkr-Gr Koźmiński M CZYT1 |
Ang-Gr Wójtowicz-Brzezińska PomTeatr |
Religia-Gr Jóźwiak LO5 1 |
KonMech-Gr Kukla 4 POOSn-Gr Więcek CKP |
9. 14.35 |
  | TOSkr-Gr Koźmiński M 13 |
Ang-Gr Wójtowicz-Brzezińska PomTeatr |
Religia-Gr Jóźwiak 5 |
KonMech-Gr Kukla 9 POOSn-Gr Więcek CKP |
10. 15.25 |
  | TOSkr-Gr Koźmiński M 9 |
Wł-Gr Niemirowska 1 Ros-Gr Kozaczko 2 Niem-Gr Ellnain 10a |
MatRoz-Gr Ragan 6 |
Pol Grabska 9 |
11. 16.15 |
  |   |   | WypSP-Gr Kroczek 9 |
Matem Ragan 6 |
12. 17.10 |
  |   |   |   | Matem Ragan 6 |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   |   |   |   |
2. 8.10 |
  |   | Ang-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska PomTeatr |
Religia-Gr Rzymek M 13 |
Ang-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska PomTeatr PKR-Gr2 Wilusz-Kotwicz 8 |
3. 9.05 |
GrKom-Gr2 Maśka 7 |
  | Pol Kołodziej 5 |
Religia-Gr Rzymek M 4 |
AngR-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska PomTeatr PKR-Gr2 Wilusz-Kotwicz 8 |
4. 9.55 |
GrKom-Gr2 Maśka 8 |
  | OrgTRek-Gr Berek M 7 |
WF GR1 Koźmiński J SGim2 |
GrKom-Gr1 Wilusz-Kotwicz 8 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk 7 |
5. 11.00 |
PKR-Gr1 Maśka 7 AngR-Gr2 Mędrzak-Belczyk PomTeatr |
  | OrgTRek-Gr Berek M 7 |
WF GR1 Koźmiński J SGim2 |
GrKom-Gr1 Wilusz-Kotwicz 8 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk 7 |
6. 11.55 |
PKR-Gr1 Maśka 7 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk PomTeatr |
Niem-Gr Mrowiec PomTeatr |
MDzRek-Grk Gołyszny 5 |
ZzW Caputa 9 |
TechPol-Gr Wilusz-Kotwicz 7 |
7. 12.50 |
Matem Ragan 9 |
WF GR1 Koźmiński J SGim2 |
MDzRek-Grk Gołyszny 5 |
GeoRoz-Gr Caputa 9 |
Ang-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska CZYT2 |
8. 13.40 |
Matem Ragan 9 |
AngDR-Gr Kilianek 9 |
PEKZ-Gr Puchałka 2 |
DzGR-Gr Rzymek J 7 |
  |
9. 14.35 |
Pol Kołodziej 5 |
FotRek-Gr Godek 5 |
PEKZ-Gr Puchałka 2 |
DzGR-Gr Rzymek J 9 |
  |
10. 15.25 |
Pol Kołodziej 5 |
FotRek-Gr Godek 1/1 |
Wł-Gr Niemirowska 1 Ros-Gr Kozaczko 2 |
GeoRoz-Gr Caputa 2 |
  |
11. 16.15 |
OrgTRek-Gr Berek M 2 |
HiS-Uz Hojczyk 2 |
  |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  | Matem Szczechura 5 |
  | PMM-Gr2 Maśka 7 |
  |
2. 8.10 |
  | Matem Szczechura 2 |
  | PMM-Gr2 Maśka 7 |
PMM-Gr2 Maśka 7 |
3. 9.05 |
  | CtechM-Gr2 Jero 5 |
PMM-Gr1 Maśnica 8 |
CObO-Gr2 Maśka 7 |
PMM-Gr2 Maśka 7 |
4. 9.55 |
  | Pol Majdak-Maj 9 |
PMM-Gr1 Maśnica 8 |
TechF-Gr1 Borowicz 15 TechF-Gr2 Godek 12 |
WF GR1 Miszczyk R SGim2 |
5. 11.00 |
PMM-Gr1 Maśnica 4 |
AngR-Gr1 Mędrzak-Belczyk 6 |
WF GR1 Miszczyk R SGim2 |
TechF-Gr1 Borowicz 15 TechF-Gr2 Godek 12 |
HiS-Uz Duda-Majdak 9 |
6. 11.55 |
PMM-Gr1 Maśnica 4 |
CObO-Gr1 Maśnica 4 PrzyMatCyf-Gr2 Maśka 8 |
WF GR1 Miszczyk R SGim2 |
TechF-Gr1 Borowicz 15 TechF-Gr2 Godek 12 |
ChemRoz-Gr Jarosz LO5 2 |
7. 12.50 |
Pol Majdak-Maj 10 |
PrzyMatCyf-Gr2 Maśka 8 |
Ang-Gr Mędrzak-Belczyk 9 |
TeoriaOF Pilecki 13 |
Religia-Gr Jóźwiak 11 |
8. 13.40 |
Pol Majdak-Maj 10 |
PrzyMatCyf-Gr2 Maśka 8 |
Ang-Gr Mędrzak-Belczyk 9 |
RysTech Godek 13 |
Religia-Gr Jóźwiak CZYT1 |
9. 14.35 |
RysTech Godek 10 |
  | ChemRoz-Gr Jarosz 10 |
PrzyMatCyf-Gr1 Borowicz 7 |
AngR-Gr1 Mędrzak-Belczyk PomTeatr |
10. 15.25 |
Ang-Gr Mędrzak-Belczyk 10 |
  | Wł-Gr Niemirowska 1 Ros-Gr Kozaczko 2 Niem-Gr Mrowiec 9 |
PrzyMatCyf-Gr1 Borowicz 8 |
CtechM-Gr2 Jero 14 |
11. 16.15 |
Ang-Gr Mędrzak-Belczyk 5 |
  | ZzW Mędrzak-Belczyk 1 |
PrzyMatCyf-Gr1 Borowicz 8 |
  |
12. 17.10 |
EstIhisF Godek 10 |
  |   |   |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   |   |   |   |
2. 8.10 |
  |   |   |   |   |
3. 9.05 |
ProjBD Jero L2 |
  |   | SYSbd Łysek L2 |
  |
4. 9.55 |
ProjBD Jero L2 |
Niem-Gr Dejer-Tokarz L4 |
  | SYSbd Łysek L2 |
WF GR1 Krywult SGim1 |
5. 11.00 |
WitIapl-Gr Jero L2 |
Religia-Gr Rzymek M L4 |
WF GR1 Krywult SGim1 |
LokSieciKom-Gr1 Łysek L2 |
Pol Grabska PomTeatr |
6. 11.55 |
WitIapl-Gr Jero L2 |
Religia-Gr Rzymek M L4 |
WF GR1 Krywult SGim1 |
LokSieciKom-Gr1 Łysek L2 |
HiS-Uz Hojczyk 2 |
7. 12.50 |
TwStronIapl-Gr Jero L2 |
AngZ-Gr Kilianek L4 |
DzG-Gr Czyżowska LO5 1 |
Pol Grabska L3 |
AngZ-Gr Kilianek PomTeatr |
8. 13.40 |
TwStronIapl-Gr Jero L2 |
Ang-Gr Mędrzak-Belczyk L4 |
DzG-Gr Czyżowska LO5 1 |
Pol Grabska L3 |
Ang-Gr Mędrzak-Belczyk 2 |
9. 14.35 |
KomSpIorgPZ Rzymek J L2 |
Ang-Gr Mędrzak-Belczyk L4 |
MatRoz-Gr Ragan LO5 1 |
ZzW Grabska L3 |
Matem Ragan 2 |
10. 15.25 |
MonIKONsk-GR1 Filipiak L2 |
INF R-GR1 Raczek LO 5 kom |
Wł-Gr Niemirowska 1 |
  | Matem Ragan 2 |
11. 16.15 |
MonIKONsk-GR1 Filipiak L2 |
INF R-GR1 Raczek LO 5 kom |
  |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  | BiESL-Gr Kopeć 10 TW-Gr Polak CKP31 |
OrgProcPr-Gr Sarapata CKP31 |
  |   |
2. 8.10 |
  | BiESL-Gr Kopeć 10 TW-Gr Polak CKP31 |
OrgProcPr-Gr Sarapata CKP31 |
  |   |
3. 9.05 |
  | BiESL-Gr Kopeć 10 dzGOSP-Gr Czyżowska PomTeatr |
OrgProcPr-Gr Sarapata CKP31 |
  |   |
4. 9.55 |
Pol Majdak-Maj 5 |
BiESL-Gr Kopeć 10 dzGOSP-Gr Czyżowska PomTeatr |
WF GR1 Miszczyk R SGim2 |
  |   |
5. 11.00 |
Pol Majdak-Maj 5 |
Ang-Gr Plewa 5 |
MatRoz-Gr Fuchs 6 |
Niem-Gr Dejer-Tokarz PomTeatr |
MatRoz-Gr Fuchs 6 |
6. 11.55 |
Matem Fuchs 6 |
Ang-Gr Plewa 9 |
FizRoz-Gr Kalika 11 |
HiS-Uz Wawrzyszkiewicz 10 |
BiESP-Gr Stokłosa 10 ProcPr-Gr Kukla 10a |
7. 12.50 |
Matem Fuchs 13 |
FizRoz-Gr Kalika 7 |
FizRoz-Gr Kalika 11 |
Religia-Gr Rzymek M CKP31 |
BiESP-Gr Stokłosa 10 ProcPr-Gr Kukla 10a |
8. 13.40 |
AngLotTech-Gr Kwaśniak PomTeatr AngMech-Gr Mędrzak-Belczyk 10a |
Ros-Gr Kozaczko 10a Wł-Gr Niemirowska 4 |
  | ZzW Niemirowska 6 |
WF GR1 Miszczyk R SGim2 |
9. 14.35 |
AngLotTech-Gr Kwaśniak PomTeatr AngMech-Gr Mędrzak-Belczyk 10a |
  |   | WypSP-Gr Kroczek 10 OrgProcPr-Gr Sarapata CKP31 |
WF GR1 Miszczyk R SGim2 |
10. 15.25 |
DzGosp-Gr Rzymek J 9 TW-Gr Polak CKP31 |
  |   | WypSP-Gr Kroczek 10 OrgProcPr-Gr Sarapata CKP31 |
WypSP-Gr Kroczek 10 |
11. 16.15 |
DzGosp-Gr Rzymek J 9 TW-Gr Polak CKP31 |
  |   | AngLotTech-Gr Kwaśniak 2 OrgProcPr-Gr Sarapata CKP31 |
WypSP-Gr Kroczek 10 |
12. 17.10 |
  |   |   | AngLotTech-Gr Kwaśniak 3 |
  |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  | GrKom-Gr1 Wilusz-Kotwicz 8 |
  | Religia-Gr Rzymek M 1 |
  |
2. 8.10 |
  | GrKom-Gr1 Wilusz-Kotwicz 8 |
PsychRek-Gr Olszewska-Patykiewicz 7 |
GeoRoz-Gr Caputa 2 |
  |
3. 9.05 |
  | Matem Szczechura 6 |
OrgTRek-Gr Berek M 7 |
Ang-Gr Mędrzak-Belczyk 1 |
PsychRek-Gr Olszewska-Patykiewicz 3 |
4. 9.55 |
  | Matem Szczechura 6 |
WF GR1 Krywult SGim1 |
Ang-Gr Mędrzak-Belczyk 2 |
OrgTRek-Gr Berek M 9 |
5. 11.00 |
  | GeoRoz-Gr Caputa 2 |
Pol Piskorek 9 |
Pol Piskorek 6 |
GeoRoz-Gr Caputa 4 |
6. 11.55 |
GrKom-Gr2 Wilusz-Kotwicz 8 |
DzGR-Gr Czyżowska 6 |
ZzW Maśka 9 |
  | OrgTRek-Gr Berek M LO5 1 |
7. 12.50 |
PKR-Gr1 Maśka 4 GrKom-Gr2 Wilusz-Kotwicz 7 |
HiS-Uz Hojczyk Świet |
PKR-Gr1 Maśka 7 PKR-Gr2 Wilusz-Kotwicz 4 |
  | OrgTRek-Gr Berek M LO5 1 |
8. 13.40 |
PKR-Gr1 Maśka 4 PKR-Gr2 Wilusz-Kotwicz 7 |
Ros-Gr Kozaczko 10a Wł-Gr Niemirowska 4 Niem-Gr Dejer-Tokarz PomTeatr |
PKR-Gr1 Maśka 7 PKR-Gr2 Wilusz-Kotwicz 4 |
  | WF GR1 Krywult SGim1 |
9. 14.35 |
PKR-Gr1 Maśka 4 PKR-Gr2 Wilusz-Kotwicz 7 |
GrKom-Gr2 Wilusz-Kotwicz 8 |
PKR-Gr1 Maśka 7 PKR-Gr2 Wilusz-Kotwicz 4 |
  | WF GR1 Krywult SGim1 |
10. 15.25 |
PKR-Gr1 Maśka 4 PKR-Gr2 Wilusz-Kotwicz 7 |
GrKom-Gr2 Wilusz-Kotwicz 8 |
PKR-Gr2 Wilusz-Kotwicz 7 |
  | AngR-Gr1 Mędrzak-Belczyk 6 |
11. 16.15 |
GrKom-Gr1 Wilusz-Kotwicz 7 |
  |   |   |   |
12. 17.10 |
GrKom-Gr1 Wilusz-Kotwicz 7 |
  |   |   |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
TechMM- Gr1 Berek J 4 |
TechMM- Gr1 Berek J 4 |
TechMM- Gr1 Berek J 4 |
  |   |
2. 8.10 |
TechMM- Gr1 Berek J 4 |
TechMM- Gr1 Berek J 4 |
TechMM- Gr1 Berek J 4 |
  |   |
3. 9.05 |
TechMM- Gr1 Berek J 4 |
PMM-Gr1 Maśka 8 PMM-Gr2 Maśnica 4 |
TechMM- Gr1 Berek J 4 |
  |   |
4. 9.55 |
ChemRoz-Gr Jarosz 2 |
PMM-Gr1 Maśka 8 PMM-Gr2 Maśnica 4 |
WF GR1 Koźmiński J Świet |
Niem-Gr Dejer-Tokarz 1 |
WF GR1 Koźmiński J Świet |
5. 11.00 |
ChemRoz-Gr Jarosz 2 |
PMM-Gr1 Maśka 8 PMM-Gr2 Maśnica 4 |
WF GR1 Koźmiński J SGim1a |
DzGF-Gr Czyżowska 1 |
AngR-Gr1 Kapała 1 |
6. 11.55 |
Religia-Gr Jóźwiak 1 |
Pol Kołodziej 5 |
  | Ang-Gr Kapała 1 |
Matem Olszewska-Patykiewicz 1 |
7. 12.50 |
ZzW Kołodziej 5 |
Pol Kołodziej 4 |
  | PMM-Gr1 Maśka 8 PMM-Gr2 Maśnica 4 |
Matem Olszewska-Patykiewicz 1 |
8. 13.40 |
DzGF-Gr Czyżowska 11 |
Ros-Gr Kozaczko 10a Wł-Gr Niemirowska 4 |
  | PMM-Gr1 Maśka 8 PMM-Gr2 Maśnica 4 |
HiS-Uz Hojczyk CKP31 |
9. 14.35 |
  |   |   | PMM-Gr1 Maśka 8 PMM-Gr2 Maśnica 4 |
Ang-Gr Kapała 1 |
10. 15.25 |
  |   |   | TechMM- Gr1 Berek J 4 |
  |
11. 16.15 |
  |   |   | TechMM- Gr1 Berek J 4 |
  |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
13. 18.00 |
  |   |   |   |   |
Astar Plany Lekcji. http://www.astar05.pl | |