1a | 1b | 1c | 2a | 2b |
3a | 3b | 7ap | 3aG | 3bG |
1at | 1bt | 1ct | 1dt | 2at |
2bt | 2ct | 2dt | 3at | 3bt |
3ct | 4at | 4bt | 4ct |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   | TObSk-Gr Kamiński CKP31 |
  |   |
2. 8.10 |
  |   | TObSk-Gr Kamiński CKP31 |
Religia-Gr Rzymek M 12 |
  |
3. 9.05 |
  |   | Chemia Woźniczka CZYT1 |
Matem Czaicka 9 |
  |
4. 9.55 |
  | WF-dz-Gr4 Krywult SGim1 WF-chł-Gr1 Koźmiński J SGim1a |
WF-dz-Gr4 Krywult SGim1 WF-chł-Gr1 Koźmiński J SGim1a |
Matem Czaicka 9 |
  |
5. 11.00 |
  | Pol Grabska 9 |
WF-dz-Gr4 Krywult SGim1 WF-chł-Gr1 Koźmiński J SGim1a |
Geogr Caputa 11 |
  |
6. 11.55 |
  | EdBez Koźmiński J 3 |
Biolog Sobół-Guzik 1 |
Hist Puchałka 12 |
  |
7. 12.50 |
  | Fizyka Kalika 11 |
ZzW Kępka Świet |
Religia-Gr Rzymek M 5 |
  |
8. 13.40 |
  | MMiUrz-Gr Dziubek 2 PKM-Gr Puczka CKP31 |
Ang-Gr Maciaś PomTeatr Ros-Gr Kozaczko 13 Niem-Gr Mrowiec 3 |
INF-Gr2 Maśnica 7 RystECH-Gr Budzyński 5 |
  |
9. 14.35 |
  | PKMiM-Gr Kępka 2 PKM-Gr Puczka CKP31 |
Pol Grabska 10 |
RysTech-Gr Budzyński 13 PKM-Gr Puczka 13a |
  |
10. 15.25 |
  | INF-Gr1 Greń 3 |
  |   |   |
11. 16.15 |
  |   |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   | Fizyka Kalika 11 |
  |   |
2. 8.10 |
  | Niem-Gr Mrowiec 5 Ang-Gr Kilianek CZYT1 |
TowPrzHand Czyżowska 10 |
INF-Gr2 Greń 13a |
  |
3. 9.05 |
  | Religia-Gr Jóźwiak Świet |
Religia-Gr Jóźwiak 7 |
PrzwHand Ciemała 13 |
  |
4. 9.55 |
  | WF-dz-Gr4 Krywult SGim1 WF-chł-Gr1 Miszczyk R SGim2 |
WF-dz-Gr4 Krywult SGim1 WF-chł-Gr1 Miszczyk R SGim2 |
Matem Greń 7 |
  |
5. 11.00 |
  | Hist Denik 8 |
WF-dz-Gr4 Krywult SGim1 WF-chł-Gr1 Miszczyk R SGim2 |
Matem Greń 5 |
  |
6. 11.55 |
  | ObsłKl Gołyszny 13 |
Chemia Jarosz 10 |
ZzW Gołyszny 1 |
  |
7. 12.50 |
  | EdBez Koźmiński J 13 |
Geogr Caputa 12 |
Biolog Sobół-Guzik 1 |
  |
8. 13.40 |
  | Pol Kołodziej 13 |
Ros-Gr Kozaczko 13 |
OrgTechSp Czyżowska 10 |
  |
9. 14.35 |
  | Pol Kołodziej 13 |
  | INF-Gr1 Maśnica 7 |
  |
10. 15.25 |
  |   |   |   |   |
11. 16.15 |
  |   |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  | INF-Gr2 Maśnica 4 |
Religia-Gr Rzymek M 5 |
INF-Gr1 Greń 13a |
TFot-Gr Godek 12 TFot-Gr Pilch 14 |
2. 8.10 |
  | Geogr Caputa 1 |
Chemia Woźniczka 13 |
UiSwF-Gr Gajewski 1/1 |
TFot-Gr Godek 12 TFot-Gr Pilch 14 |
3. 9.05 |
  | Hist Duda-Majdak 14 |
Fizyka Kalika 11 |
Biolog Sobół-Guzik 14 |
TObrFot-Gr Gajewski 12 |
4. 9.55 |
  | WF-chł-Gr1 Miszczyk R SGim2 WF-dz-Gr4 Maik-Kamińska Świet |
WF-chł-Gr1 Miszczyk R SGim2 WF-dz-Gr4 Maik-Kamińska Świet |
Religia-Gr Rzymek M 13a |
TObrFot-Gr Gajewski 12 |
5. 11.00 |
  | EdBez Koźmiński J 1 |
WF-chł-Gr1 Miszczyk R SGim2 WF-dz-Gr4 Maik-Kamińska Świet |
ZzW Pilch 12 |
RysKomp-Gr Wilusz-Kotwicz 7 |
6. 11.55 |
  | Pol Grabska 1/1 |
Matem Czaicka 5 |
DziałGosp Ciemała 2 |
RysKomp-Gr Wilusz-Kotwicz 8 |
7. 12.50 |
BHPFot-Gr Kurz CKP31 |
Pol Grabska 1/1 |
Matem Czaicka CZYT1 |
Ang-Gr Kilianek 3 |
  |
8. 13.40 |
COO-Gr Maśnica 3 COO-Gr Borowicz 13a |
  |   |   |   |
9. 14.35 |
COO-Gr Maśnica 3 COO-Gr Borowicz 8 |
  |   |   |   |
10. 15.25 |
TFot-Gr Pilch 12 TFot-Gr Godek 14 |
  |   |   |   |
11. 16.15 |
TFot-Gr Pilch 12 TFot-Gr Godek 14 |
  |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   |   |   | MMiUrz-Gr Dziubek PomTeatr |
2. 8.10 |
  |   |   |   | TechZM-Gr Dziubek PomTeatr |
3. 9.05 |
  |   |   |   | Ang-Gr Kwaśniak PomTeatr Niem-Gr Korzonkiewicz E CZYT1 |
4. 9.55 |
  |   |   | Religia-Gr Jóźwiak 14 |
Pol Konik-Sporek 2 |
5. 11.00 |
WF-chł-Gr1 Lubertowicz-Stokłosa SGim1a WF-chł-Gr2 Miszczyk R SGim2 |
  |   | Religia-Gr Jóźwiak 3 |
Pol Konik-Sporek 12 |
6. 11.55 |
WF-chł-Gr1 Lubertowicz-Stokłosa SGim1a WF-chł-Gr2 Miszczyk R SGim2 |
  |   | WF-chł-Gr1 Lubertowicz-Stokłosa SGim1a WF-chł-Gr2 Miszczyk R SGim2 |
Matem Czaicka CKP31 |
7. 12.50 |
Hist Hojczyk CZYT1 |
  |   | PP Rzymek J 9 |
PTWytw-Gr Ellnain 1/1 EiEl-Gr Czarniak 7 |
8. 13.40 |
ZzW Korzonkiewicz E 2 |
  |   | PP Rzymek J 2 |
PEiE-Gr Sytniewski 13 ObsłMiU-Gr Ellnain 9 |
9. 14.35 |
PKMiM-Gr Twardzik 2 PTWytw-Gr Ellnain 1 |
  |   | Ang-Gr Kwaśniak 6 Niem-Gr Korzonkiewicz E 14 |
RystECH-Gr Budzyński 1 ObsłMiU-Gr Ellnain 9 |
10. 15.25 |
PKMiM-Gr Twardzik 2 PTWytw-Gr Ellnain 1 |
  |   | PKM-Gr Puczka 9 RysTech-Gr Budzyński 2 |
RystECH-Gr Budzyński 1 |
11. 16.15 |
TObSk-Gr Koźmiński M 1 |
  |   | TObSk-Gr Koźmiński M 1 RysTech-Gr Budzyński 2 |
  |
12. 17.10 |
TObSk-Gr Koźmiński M 1 |
  |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
Pol Piskorek 5 |
TFot-Gr Pilch 12 |
TObrFot-Gr Pilecki 3 |
  |   |
2. 8.10 |
Pol Piskorek 5 |
TFot-Gr Pilch 12 |
TObrFot-Gr Pilecki 3 |
Religia-Gr Jóźwiak 1 |
  |
3. 9.05 |
Niem-Gr Mrowiec PomTeatr Ros-Gr Kozaczko CZYT1 Ang-Gr Wójtowicz-Brzezińska CZYT2 |
TFot-Gr Pilch 12 |
TObrFot-Gr Pilecki 3 |
Religia-Gr Jóźwiak 1 |
Ang-Gr Wójtowicz-Brzezińska 5 |
4. 9.55 |
Matem Czaicka 6 |
TFot-Gr Pilch 12 |
TObrFot-Gr Pilecki 3 |
OrgTechSp Czyżowska 13 UiSwF-Gr Gajewski 8 |
Hist Hojczyk 3 |
5. 11.00 |
WF-dz Gr3 Krywult SGim1 WF-chł-Gr2 Miszczyk R SGim2 |
TFot-Gr Pilch 12 |
TFot-Gr Pilch 12 |
OrgTechSp Czyżowska 13 UiSwF-Gr Gajewski 8 |
ZzW Piskorek Świet |
6. 11.55 |
WF-dz Gr3 Krywult SGim1 WF-chł-Gr2 Miszczyk R SGim2 |
TFot-Gr Pilch 12 |
TFot-Gr Pilch 12 |
WF-dz Gr3 Krywult SGim1 WF-chł-Gr2 Miszczyk R SGim2 |
PP Ciemała 13 |
7. 12.50 |
TowPrzHand Gołyszny 13 COO-Gr Borowicz 3 |
  |   | ObsłKl Gołyszny 13 COO-Gr Borowicz 8 |
PP Ciemała 13 |
8. 13.40 |
Niem-Gr Mrowiec 11 Ros-Gr Kozaczko 1/1 |
  |   | ObsłKl Gołyszny 13 COO-Gr Borowicz 8 |
PrzwHand Czarniak Świet RysKomp-Gr Wilusz-Kotwicz 8 |
9. 14.35 |
NiemDzH-Gr Mrowiec 13a RosDzH-Gr Kozaczko CZYT1 |
  |   | AngDzH-Gr Kilianek 8 |
OrgTechSp Czyżowska 13 DziałGosp Ciemała 11 |
10. 15.25 |
  |   |   |   |   |
11. 16.15 |
  |   |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  | ObsłMiU-Gr Ellnain 9 |
  |   |   |
2. 8.10 |
  | PTWytw-Gr Ellnain 9 MMiUrz-Gr Kępka 2 |
  |   |   |
3. 9.05 |
WOS Denik 1 |
PTWytw-Gr Ellnain 10 MMiUrz-Gr Kępka CZYT2 |
Niem-Gr Mrowiec 13a Ang-Gr Kilianek CZYT2 Ros-Gr Kozaczko 5 |
  |   |
4. 9.55 |
Religia-Gr Rzymek M CZYT1 |
AngZ-Gr Kwaśniak CKP31 RosZ Kozaczko 10a NiemZ Mrowiec 14 |
Niem-Gr Mrowiec 13a Ang-Gr Kilianek CZYT2 Ros-Gr Kozaczko 1/1 |
  |   |
5. 11.00 |
Matem Czaicka 1/1 |
WF-chł-Gr1 Miszczyk R SGim1 WF-dz Gr3 Maik-Kamińska SGim1a WF-chł-Gr2 wakat3 SGim2 |
ZzW Mrowiec 1/1 |
  |   |
6. 11.55 |
Matem Czaicka 1/1 |
DzG-Gr Rzymek J 1 |
Pol Kołodziej CZYT1 |
  |   |
7. 12.50 |
WF-chł-Gr1 Miszczyk R SGim1 WF-dz Gr3 Maik-Kamińska SGim1a WF-chł-Gr2 wakat3 SGim2 |
PKMiM-Gr Dziubek PomTeatr |
Pol Kołodziej 4 |
  |   |
8. 13.40 |
WF-chł-Gr1 Miszczyk R SGim1a WF-dz Gr3 Maik-Kamińska SGim2 WF-chł-Gr2 wakat3 Świet |
  | PTWytw-Gr Ellnain 9 MMiUrz-Gr Kępka 1 |
  |   |
9. 14.35 |
  |   | TObSk-Gr Więcek CKP31 ObsłMiU-Gr Ellnain 11 |
  |   |
10. 15.25 |
  |   | TObSk-Gr Więcek CKP31 ObsłMiU-Gr Ellnain 11 |
  |   |
11. 16.15 |
  |   |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  | Religia-Gr Jóźwiak 13 |
Ang-Gr Kapała PomTeatr Niem-Gr Mrowiec 1 |
  |   |
2. 8.10 |
Matem Czaicka 6 |
WOS Denik 13 |
Ang-Gr Kapała PomTeatr Niem-Gr Mrowiec 1 |
  |   |
3. 9.05 |
Matem Czaicka 6 |
AngDzH-Gr Kilianek 13a NiemDzH-Gr Janikowska-Irauth CZYT1 |
ObsłKl Gołyszny 13 |
  |   |
4. 9.55 |
Pol Piskorek 13a |
AngDzH-Gr Kilianek PomTeatr NiemDzH-Gr Janikowska-Irauth CZYT1 |
TowPrzHand Czyżowska PomTeatr |
  |   |
5. 11.00 |
Pol Piskorek CKP31 |
WF-chł-Gr1 Miszczyk R SGim1 WF-dz Gr3 Maik-Kamińska SGim1a |
TowPrzHand Czyżowska 13 |
  |   |
6. 11.55 |
OrgTechSp Czyżowska PomTeatr |
  | ZzW Czyżowska 1/1 |
  |   |
7. 12.50 |
WF-chł-Gr1 Miszczyk R SGim1 WF-dz Gr3 Maik-Kamińska SGim1a |
  |   |   |   |
8. 13.40 |
WF-chł-Gr1 Miszczyk R SGim1a WF-dz Gr3 Maik-Kamińska SGim2 |
  |   |   |   |
9. 14.35 |
ObsłKl Gołyszny 13 |
  |   |   |   |
10. 15.25 |
  |   |   |   |   |
11. 16.15 |
  |   |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   | Chemia Woźniczka 9 |
  |   |
2. 8.10 |
WOS Denik 2 |
  | Pol Grabska 13a |
  |   |
3. 9.05 |
INF Greń 13a |
  | Biolog Sobół-Guzik PomTeatr |
  |   |
4. 9.55 |
ZzW Kurz PomTeatr |
Ang-Gr Wójtowicz-Brzezińska CZYT2 |
Chemia Woźniczka 2 |
  |   |
5. 11.00 |
Pol Grabska CZYT2 |
Ang-Gr Wójtowicz-Brzezińska PomTeatr |
Ang-Gr Wójtowicz-Brzezińska PomTeatr |
  |   |
6. 11.55 |
Pol Grabska CZYT2 |
Hist Wawrzyszkiewicz CZYT2 |
  |   |   |
7. 12.50 |
Matem Czaicka PomTeatr |
Hist Wawrzyszkiewicz 8 |
  |   |   |
8. 13.40 |
Fizyka Kalika CZYT2 |
Matem Czaicka CZYT1 |
  |   |   |
9. 14.35 |
Matem Czaicka 5 |
Matem Czaicka CZYT1 |
  |   |   |
10. 15.25 |
Geogr Kurz 6 |
Pol Grabska 9 |
  |   |   |
11. 16.15 |
  | Pol Grabska 1 |
  |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   |   |   | Ang-Gr Maciaś 11 |
2. 8.10 |
  |   |   |   | Chemia Woźniczka CZYT2 |
3. 9.05 |
Ang-Gr Maciaś CKP31 |
WOS Denik 2 |
  |   | Niem-Gr Dejer-Tokarz 13a Ros-Gr Kozaczko 10a |
4. 9.55 |
WOS Denik CZYT2 |
Fizyka Kalika 9 |
  |   | Biolog Sobół-Guzik CKP31 |
5. 11.00 |
INF Maśnica 13a |
Pol Niemirowska CKP31 |
  |   | Pol Niemirowska CZYT2 |
6. 11.55 |
Geogr Caputa 13a |
Pol Niemirowska PomTeatr |
  |   | Pol Niemirowska CZYT1 |
7. 12.50 |
ZzW Sobół-Guzik 13a |
Religia-Gr Jóźwiak 3 |
  |   | Towarozn Kilianek CZYT2 |
8. 13.40 |
Matem Czaicka CZYT1 |
Hist Wawrzyszkiewicz 1/1 |
  |   |   |
9. 14.35 |
BiNMiU-Gr Kępka 10a TechPS Jarosz 1/1 |
Hist Wawrzyszkiewicz 1/1 |
  |   |   |
10. 15.25 |
BiNMiU-Gr Kępka 5 |
Matem Czaicka 5 |
  |   |   |
11. 16.15 |
  | Matem Czaicka 5 |
  |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  | INF Kalika 8 |
  |   | ZzW Wylężek 13 |
2. 8.10 |
  | Religia-Gr Jóźwiak 1/1 |
  |   | Niem-Gr Dejer-Tokarz 13 |
3. 9.05 |
  | Matem Olszewska-Patykiewicz PomTeatr |
  |   | Chemia Woźniczka CZYT2 |
4. 9.55 |
  | Matem Olszewska-Patykiewicz 13a |
  |   | Pol Piskorek PomTeatr |
5. 11.00 |
  | Ang-Gr Kilianek 13a |
Biolog Sobół-Guzik 13a |
  | Matem Olszewska-Patykiewicz 13a |
6. 11.55 |
  | Pol Piskorek 13a |
Geogr Caputa 6 |
  | WOS Hojczyk 13a |
7. 12.50 |
  | Pol Piskorek 1 |
Pol Piskorek 3 |
  | WOS Hojczyk PomTeatr |
8. 13.40 |
  | Fizyka Kalika 9 |
Hist Wylężek CZYT1 |
  | Ang-Gr Kilianek PomTeatr |
9. 14.35 |
  |   | Hist Wylężek 9 |
  | Towarozn Kilianek PomTeatr |
10. 15.25 |
  |   | TechPS Jarosz 1/1 BiNMiU-Gr Kępka PomTeatr |
  |   |
11. 16.15 |
  |   | BiNMiU-Gr Kępka PomTeatr |
  |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
UTK-Gr Seniow 12 |
BHP-Gr Kurz 1 |
WF-chł-Gr2 Koźmiński J SGim1a WF-dz-Gr4 Kolis SGim2 |
ZajLot-Gr Cieslawski 2 SysOp-Gr1 Seniow 4 |
  |
2. 8.10 |
UTK-Gr Seniow 8 |
WF-chł-Gr2 Koźmiński J SGim1 WF-dz-Gr4 Kolis Świet |
WF-chł-Gr2 Koźmiński J SGim1a WF-dz-Gr4 Kolis SGim2 |
ZajLot-Gr Cieslawski 2 SysOp-Gr1 Seniow 4 |
  |
3. 9.05 |
INF-Gr1 Kalika 4 INF-Gr2 Maśnica 3 |
Pol Kołodziej 5 |
Matem Szlagor 6 |
Religia-Gr Rzymek M 2 |
  |
4. 9.55 |
Pol Kołodziej 5 |
WOS Denik 4 |
Hist Duda-Majdak 8 |
PP Procyk-Prusak 2 |
Ang-Gr2 Wójtowicz-Brzezińska 1 |
5. 11.00 |
Pol Kołodziej 5 |
Hist Duda-Majdak 4 |
Geogr Caputa 2 |
Biolog Sobół-Guzik 2 |
PSiRM-Gr Dziubek 1/1 TWiKM-Gr Kępka 13 EksUTK-Gr1 Szlagor 4 |
6. 11.55 |
Matem Szlagor 2 |
PKMa-Gr Kukla 6 KonMech-Gr Kępka CKP31 |
EdBez Jarczyk 2 |
Fizyka Kalika 11 |
WOK Wylężek 2 |
7. 12.50 |
Matem Szlagor 10 |
PKMa-Gr Kukla CZYT1 KonMech-Gr Kępka CKP31 |
Chemia Jarosz 2 |
ZzW Kapała Świet |
PSiRM-Gr Dziubek 1 KonMech-Gr Kępka 2 ASO- Gr1 Szlagor 4 |
8. 13.40 |
Ang-Gr1 Kapała CKP31 |
PKMa-Gr Kukla 7 TWiKM-Gr Kępka 1 |
Religia-Gr Rzymek M 2 |
Ros-Gr Kozaczko 3 Wł-Gr Niemirowska 13a |
PSiRM-Gr Dziubek 1 KonMech-Gr Kępka 2 ASO- Gr1 Szlagor 4 |
9. 14.35 |
  | Etyka-Gr Piskorek 1 |
Ang-Gr1 Kapała 1/1 Ang-Gr2 Wójtowicz-Brzezińska 3 |
Wł-Gr Niemirowska 11 Ros-Gr Kozaczko 2 Etyka-Gr Piskorek Świet |
TOSkr-Gr Kamiński 1/1 PEiEl-Gr Sytniewski 2 |
10. 15.25 |
  |   |   |   | TOSkr-Gr Kamiński 5 PEiEl-Gr Sytniewski 2 |
11. 16.15 |
  |   |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
INF-Gr1 Kalika 7 |
  |   |   | Pol Piskorek 5 |
2. 8.10 |
Fizyka Kalika 11 |
Religia-Gr Rzymek M 10 |
  | EdBez Koźmiński J 14 |
Pol Piskorek 5 |
3. 9.05 |
Pol Piskorek 5 |
OSR-Gr1 Rzymek J 13 OSR-Gr2 Gołyszny 1/1 |
  | Geogr Caputa 10 |
WOK Konik-Sporek 1 |
4. 9.55 |
Niem-Gr Mrowiec 2 Ros-Gr Kozaczko 9 |
OSR-Gr1 Rzymek J 13 OSR-Gr2 Gołyszny 1/1 |
  | MDzRek-Gr Ciemała 1 |
PP Procyk-Prusak 1/1 |
5. 11.00 |
Niem-Gr Mrowiec 14 Ros-Gr Kozaczko 12 |
Sprz wR-Gr Czyżowska 2 |
ZzW Kozaczko 1 |
MDzRek-Gr Ciemała 1 |
Hist Wawrzyszkiewicz 9 |
6. 11.55 |
WOS Hojczyk 12 |
WF-dz Gr3 Miszczyk R SGim1a WF-chł-Gr1 Maik-Kamińska Świet |
WF-dz Gr3 Miszczyk R SGim1a WF-chł-Gr1 Maik-Kamińska SGim2 |
Sprz wR-Gr Czyżowska 9 |
Hist Wawrzyszkiewicz 9 |
7. 12.50 |
INF-Gr2 Maśnica 7 |
WF-dz Gr3 Miszczyk R SGim1a WF-chł-Gr1 Maik-Kamińska SGim2 |
Religia-Gr Rzymek M 10 |
Sprz wR-Gr Czyżowska 10 |
Matem Gąsiorek 6 |
8. 13.40 |
  | Matem Gąsiorek 14 |
Biolog Sobół-Guzik 10 |
Ang-Gr1 Maciaś 9 AngR-Gr2 Mędrzak-Belczyk 12 |
Matem Gąsiorek 6 |
9. 14.35 |
  | Etyka-Gr Piskorek 1 |
AngR-Gr1 Maciaś 2 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk 5 |
Etyka-Gr Piskorek Świet |
  |
10. 15.25 |
  |   | Ang-Gr1 Maciaś 2 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk 5 |
  |   |
11. 16.15 |
  |   | Chemia Jarosz 1 |
  |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   | WF-chł-Gr2 Koźmiński J SGim1a WF-dz-Gr4 Kolis SGim2 WF-dz Gr3 Krywult Świet |
  |   |
2. 8.10 |
Pol Kołodziej 9 |
WF-chł-Gr2 Koźmiński J SGim1 WF-dz-Gr4 Kolis Świet WF-dz Gr3 Krywult SGim2 |
WF-chł-Gr2 Koźmiński J SGim1a WF-dz-Gr4 Kolis SGim2 WF-dz Gr3 Krywult Świet |
  | Matem Fuchs 9 |
3. 9.05 |
Hist Duda-Majdak 9 |
INF-Gr1 Maśnica 8 INF-Gr2 Kalika 3 |
Pol Kołodziej 9 |
  | PP Procyk-Prusak 9 |
4. 9.55 |
AngR-Gr2 Kapała 11 AngR-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska 12 |
Geogr Caputa 5 |
Pol Kołodziej 9 |
Biolog Sobół-Guzik 5 |
Religia-Gr Rzymek M 5 |
5. 11.00 |
KompOb Pilecki 9 |
Matem Fuchs 5 |
ZzW Fuchs 9 |
Fizyka Kalika 9 |
Religia-Gr Rzymek M 5 |
6. 11.55 |
EstIhisF Pilecki 9 |
Matem Fuchs 9 |
Hist Duda-Majdak 9 |
Niem-Gr Mrowiec 6 Wł-Gr Niemirowska 13 |
Chemia Jarosz 5 |
7. 12.50 |
TechF-Gr1 Godek 12 TechF-Gr2 Pilch 14 |
BHP Caputa 9 |
UrzSprzF Pilecki 9 |
Niem-Gr Mrowiec 6 Wł-Gr Niemirowska 4 |
WOK Konik-Sporek 5 |
8. 13.40 |
TechF-Gr1 Godek 12 TechF-Gr2 Pilch 14 |
KomSp Rzymek J 5 |
EdBez Jarczyk 5 |
Ang-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska 1/1 Ang-Gr2 Kapała 6 |
WOS Hojczyk 5 |
9. 14.35 |
TechF-Gr1 Godek 12 TechF-Gr2 Pilch 14 |
Etyka-Gr Piskorek 1 |
  | Ang-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska 9 Ang-Gr2 Kapała 1/1 Etyka-Gr Piskorek Świet |
  |
10. 15.25 |
  |   |   |   |   |
11. 16.15 |
  |   |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
Ang-Gr2 Wójtowicz-Brzezińska 6 Niem-Gr2 Mrowiec 2 |
Hist Puchałka 2 |
  |   | ASO- Gr1 Szlagor 4 ASO-Gr2 Stefko 8 |
2. 8.10 |
Ang-Gr2 Wójtowicz-Brzezińska 1 Niem-Gr2 Mrowiec PomTeatr |
INF-Gr1 Maśnica 8 INF-Gr2 Kalika 3 |
  | Niem-Gr1 Ellnain 5 |
ASO- Gr1 Szlagor 4 ASO-Gr2 Stefko 8 |
3. 9.05 |
Pol Grabska 2 |
Hist Puchałka 1 |
Ang-Gr1 Kapała 4 |
Niem-Gr1 Ellnain 5 |
SysOp-Gr1 Szlagor 4 SysOp-Gr2 Stefko 8 |
4. 9.55 |
Pol Grabska 10 |
ZzW Szlagor 6 |
Matem Szlagor 6 |
Fizyka Kalika 11 |
SysOp-Gr1 Szlagor 4 SysOp-Gr2 Stefko 8 |
5. 11.00 |
Religia-Gr Rzymek M 2 |
Biolog Sobół-Guzik 6 |
Matem Szlagor 6 |
WOS Hojczyk 10 |
WOK Wylężek 1 |
6. 11.55 |
BHP-Gr Kurz 11 |
WF-chł-Gr2 Krywult SGim1 WF-dz Gr3 Miszczyk R SGim1a WF-chł-Gr1 Maik-Kamińska Świet |
WF-chł-Gr2 Krywult Świet WF-dz Gr3 Miszczyk R SGim1a WF-chł-Gr1 Maik-Kamińska SGim2 |
PP Procyk-Prusak 5 |
Matem Szlagor 10 |
7. 12.50 |
Religia-Gr Rzymek M Świet |
WF-chł-Gr2 Krywult SGim1 WF-dz Gr3 Miszczyk R SGim1a WF-chł-Gr1 Maik-Kamińska SGim2 |
EdBez Jarczyk 11 |
UTK-Gr Binek 14 |
EksUTK-Gr2 Binek 8 |
8. 13.40 |
  | Pol Grabska 10 |
Geogr Caputa 7 |
UTK-Gr Binek 14 |
  |
9. 14.35 |
  | Etyka-Gr Piskorek 1 |
Chemia Jarosz 6 |
EksUTK-Gr1 Szlagor 3 Etyka-Gr Piskorek Świet |
  |
10. 15.25 |
  |   |   | Ang-Gr1 Kapała 6 |
  |
11. 16.15 |
  |   |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
Ang-Gr1 Maciaś 10 |
  | ZzW Duda-Majdak 10 |
  |   |
2. 8.10 |
Ang-Gr1 Maciaś 10 |
  | FizRoz-Gr Kalika 11 |
Pol Grabska 6 |
  |
3. 9.05 |
WF-chł-Gr1 Kolis SGim1 |
  | Pol Grabska 12 |
Pol Grabska 6 |
Ang-Gr2 Plewa 13 |
4. 9.55 |
WF-chł-Gr1 Kolis SGim1 |
  | WF-chł-Gr1 Kolis siłownia |
Matem Szlagor 6 |
Ang-Gr2 Plewa CZYT1 |
5. 11.00 |
KonMa-Gr Twardzik 1 BiESP-Gr Stokłosa 10 |
  | Religia-Gr Jóźwiak 8 |
Matem Szlagor 6 |
PP Procyk-Prusak 8 |
6. 11.55 |
PKMa-Gr Ellnain CKP31 BiESP-Gr Stokłosa 10 |
  | FizRoz-Gr Kalika 11 |
Religia-Gr Jóźwiak 10 |
PSiRM-Gr Dziubek 7 WypSP-Gr Kroczek 1 |
7. 12.50 |
KonMa-Gr Twardzik 2 TWiKM-Gr Budzyński CZYT2 |
  | Wł-Gr Niemirowska 5 Ros-Gr Kozaczko PomTeatr Niem-Gr Ellnain CKP31 |
HiS-Uz Duda-Majdak 12 |
PTWyt-Gr Twardzik 10a TWiKM-Gr Budzyński 13a |
8. 13.40 |
TWiKM-Gr Budzyński 13 |
  |   | TOSkr-Gr Koźmiński M CZYT2 KonMech-Gr Kępka CZYT1 |
PTWyt-Gr Twardzik 12 TWiKM-Gr Budzyński 13a |
9. 14.35 |
  |   |   | TOSkr-Gr Koźmiński M 1 KonMech-Gr Kępka 10 |
MatRoz-Gr Szlagor 10 |
10. 15.25 |
  |   |   | TOSkr-Gr Koźmiński M 1 |
MatRoz-Gr Szlagor 10 |
11. 16.15 |
  |   |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   |   | WF-dz-Gr4 Miszczyk R SGim1 |
  |
2. 8.10 |
  |   | AngDR-Gr Kilianek 6 |
WF-dz-Gr4 Miszczyk R SGim1 |
Pol Kołodziej 2 |
3. 9.05 |
WF-chł-Gr2 Koźmiński J SGim1a |
  | OrgTRek-Gr Berek M 8 |
Pol Kołodziej 12 |
AngR-Gr1 Maciaś 14 AngR-Gr2 Mędrzak-Belczyk 10 |
4. 9.55 |
WF-chł-Gr2 Koźmiński J SGim1a |
  | OSR-Gr1 Wilusz-Kotwicz 4 OSR-Gr2 Gołyszny 7 |
HiS-Uz Hojczyk 3 |
AngR-Gr1 Maciaś 9 AngR-Gr2 Mędrzak-Belczyk 10 |
5. 11.00 |
Sprz wR-Gr Gołyszny 13 |
GeoRoz-Gr Caputa 7 |
OSR-Gr1 Wilusz-Kotwicz 4 OSR-Gr2 Gołyszny 7 |
MDzRek-Gr Rzymek J 14 |
WF-chł-Gr2 Koźmiński J SGim1 WF-dz-Gr4 Miszczyk R SGim1a |
6. 11.55 |
Sprz wR-Gr Gołyszny 13 |
GeoRoz-Gr Caputa 7 |
OSR-Gr1 Wilusz-Kotwicz 4 OSR-Gr2 Gołyszny 7 |
ZzW Caputa Świet |
PP Procyk-Prusak 4 |
7. 12.50 |
OrgTRek-Gr Berek M 1/1 |
MDzRek-Gr Rzymek J 2 |
Wł-Gr Niemirowska 5 Ros-Gr Kozaczko PomTeatr |
Matem Ragan 2 |
Sprz wR-Gr Gołyszny 14 |
8. 13.40 |
Religia-Gr Rzymek M 10 |
Ang-Gr1 Maciaś 11 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk Świet |
RysiL-Gr1 Fejklowicz-Górecka Świet Etyka-Gr Piskorek 12 |
Matem Ragan 1 |
Pol Kołodziej 14 |
9. 14.35 |
Religia-Gr Rzymek M 10 |
Ang-Gr1 Maciaś 11 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk 9 |
RysiL-Gr1 Fejklowicz-Górecka Świet Etyka-Gr Piskorek 12 |
Niem-Gr Mrowiec CZYT1 |
GrKom-Gr2 Wilusz-Kotwicz 7 |
10. 15.25 |
OSR-Gr1 Wilusz-Kotwicz 3 OSR-Gr2 Gołyszny 7 |
GrKom-Gr1 Maśka 8 RysiL-Gr2 Wilusz-Kotwicz 2 |
  |   | GrKom-Gr2 Wilusz-Kotwicz 7 |
11. 16.15 |
OSR-Gr1 Wilusz-Kotwicz 3 OSR-Gr2 Gołyszny 7 |
GrKom-Gr1 Maśka 8 RysiL-Gr2 Wilusz-Kotwicz 2 |
  |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
CtechM-GR1 Maśnica 8 |
  |   | CObO-Gr2 Maśka 7 CObO-Gr1 Pilecki 3 |
UrzSprzF Gajewski 2 |
2. 8.10 |
Pol Grabska 13 |
  | Religia-Gr Jóźwiak 5 |
CObO-Gr2 Maśka 7 CObO-Gr1 Pilecki 3 |
Matem Szczechura 6 |
3. 9.05 |
WF-chł-Gr2 Koźmiński J SGim1a WF-dz-Gr4 Lubertowicz-Stokłosa SGim2 |
  | PP Procyk-Prusak 2 |
AngR-Gr1 Mędrzak-Belczyk CZYT1 AngR-Gr2 Kapała 3 |
Matem Szczechura 6 |
4. 9.55 |
WF-chł-Gr2 Koźmiński J SGim1a WF-dz-Gr4 Lubertowicz-Stokłosa SGim2 |
  | Ang-Gr1 Mędrzak-Belczyk 13 Ang-Gr2 Kapała 11 |
AngR-Gr1 Mędrzak-Belczyk CZYT1 AngR-Gr2 Kapała PomTeatr |
HiS-Uz Duda-Majdak 14 |
5. 11.00 |
KompOb Borowicz 7 |
EstIhisF Godek 14 |
Ang-Gr1 Mędrzak-Belczyk CZYT2 Ang-Gr2 Kapała 10 |
ZzW Mędrzak-Belczyk 1/1 |
WF-chł-Gr2 Koźmiński J SGim1 WF-dz-Gr4 Lubertowicz-Stokłosa SGim2 |
6. 11.55 |
KompOb Borowicz 7 |
EstIhisF Godek 14 |
Religia-Gr Jóźwiak 3 |
TeoriaOF Borowicz 8 |
BHP Kurz 12 |
7. 12.50 |
ChemRoz-Gr Jarosz 6 |
TeoriaOF Borowicz 12 |
Wł-Gr Niemirowska 5 Niem-Gr Mrowiec CZYT2 |
Ros-Gr Kozaczko 13a |
Pol Grabska 12 |
8. 13.40 |
ChemRoz-Gr Jarosz 6 |
TeoriaOF Borowicz 12 |
Etyka-Gr Piskorek 12 |
  | DzGF-Gr Czyżowska 1/1 |
9. 14.35 |
Pol Grabska 11 |
KomSp Rzymek J 12 |
Etyka-Gr Piskorek 12 |
  |   |
10. 15.25 |
CtechM-Gr2 Maśnica 8 |
TechF-Gr1 Borowicz 12 TechF-Gr2 Godek 14 |
  |   |   |
11. 16.15 |
  | TechF-Gr1 Borowicz 12 TechF-Gr2 Godek 14 |
  |   |   |
12. 17.10 |
  | TechF-Gr1 Borowicz 12 TechF-Gr2 Godek 14 |
  |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
MonIKONsk-gR Filipiak 3 |
  | Ang-Gr1 Maciaś 1/1 INF R-GR2 Michniowski 4 |
WF-dz-Gr4 Miszczyk R SGim1 WF-chł-Gr2 Krywult SGim1a |
  |
2. 8.10 |
MonIKONsk-gR Filipiak 3 |
  | Ang-Gr1 Maciaś 1/1 INF R-GR2 Michniowski 4 |
WF-dz-Gr4 Miszczyk R SGim1 WF-chł-Gr2 Krywult SGim1a |
  |
3. 9.05 |
UTK-Gr Filipiak 7 |
  | Religia-Gr Rzymek M 1/1 |
PP Procyk-Prusak 4 |
  |
4. 9.55 |
UTK-Gr Filipiak 4 |
Niem-Gr Ellnain 1 |
Pol Grabska 12 |
ZzW Maśnica 1/1 |
  |
5. 11.00 |
EksUTK-Gr2 Binek 4 |
Religia-Gr Rzymek M Świet |
Pol Grabska 3 |
Pol Grabska 4 |
WF-dz-Gr4 Miszczyk R SGim1a WF-chł-Gr2 Krywult siłownia |
6. 11.55 |
LokSieci - Gr Binek 4 |
Matem Ragan 2 |
HiS-Uz Hojczyk CKP31 |
INF R-GR1 Szlagor 4 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk 13a |
MatRoz-Gr Ragan 1/1 |
7. 12.50 |
LokSieci - Gr Binek 4 |
Matem Ragan 14 |
Wł-Gr Niemirowska 5 |
Ros-Gr Kozaczko 13a Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk 10a |
MatRoz-Gr Ragan 9 |
8. 13.40 |
INF R-GR1 Szlagor 4 |
SysOp-Gr2 Stefko 4 |
Etyka-Gr Piskorek 12 |
  | PrakZawod-Gr1 Binek CZYT2 PrakZawod-Gr2 Seniow 3 |
9. 14.35 |
  | SysOp-Gr2 Stefko 4 |
Etyka-Gr Piskorek 12 |
  | PrakZawod-Gr1 Binek CZYT2 PrakZawod-Gr2 Seniow 3 |
10. 15.25 |
  | ASO-Gr2 Stefko 4 |
  |   | PrakZawod-Gr1 Binek CZYT2 PrakZawod-Gr2 Seniow 3 |
11. 16.15 |
  | ASO-Gr2 Stefko 4 |
  |   | PrakZawod-Gr1 Binek CZYT2 PrakZawod-Gr2 Seniow 3 |
12. 17.10 |
  | ASO-Gr2 Stefko 4 |
  |   | PrakZawod-Gr1 Binek CZYT2 PrakZawod-Gr2 Seniow 3 |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   |   | Niem-Gr Ellnain 6 |
  |
2. 8.10 |
  |   | Religia-Gr Rzymek M 9 |
Matem Fuchs 11 |
  |
3. 9.05 |
  |   | BiESL-Gr Nowakowski 10 TOSkr-Gr Kamiński CKP31 |
FizRoz-Gr Kalika 11 |
KonMech-Gr Dziubek 11 |
4. 9.55 |
  |   | BiESL-Gr Nowakowski 10 TOSkr-Gr Kamiński CKP31 |
WF-chł-Gr1 Miszczyk R SGim1a WF-dz-Gr4 Lubertowicz-Stokłosa SGim2 |
PTWyt-Gr Twardzik CZYT2 KonMech-Gr Dziubek 11 |
5. 11.00 |
  | HiS-Uz Wawrzyszkiewicz 13 |
Pol Majdak-Maj 5 |
WF-chł-Gr1 Miszczyk R SGim1a WF-dz-Gr4 Lubertowicz-Stokłosa SGim2 |
FizRoz-Gr Kalika 11 |
6. 11.55 |
  | Pol Majdak-Maj 5 |
Ang-Gr1 Maciaś PomTeatr Ang-Gr2 Plewa CZYT2 |
Ang-Gr1 Maciaś PomTeatr Ang-Gr2 Plewa CZYT2 |
WF-chł-Gr1 Miszczyk R SGim1a WF-dz-Gr4 Lubertowicz-Stokłosa SGim2 |
7. 12.50 |
  | Pol Majdak-Maj 5 |
Matem Fuchs 1/1 |
Ang-Gr1 Maciaś PomTeatr Ang-Gr2 Plewa CZYT2 |
Religia-Gr Rzymek M Świet |
8. 13.40 |
  | ZzW Niemirowska 3 |
MatRoz-Gr Fuchs 1/1 |
  | TOSkr-Gr Kamiński www BiESP-Gr Stokłosa 10 |
9. 14.35 |
  | TWiKM-Gr Kukla 6 POOSn-Gr Więcek 7 |
Ros-Gr Kozaczko 1 Wł-Gr Niemirowska 13 |
  | PTWyt-Gr Twardzik 6 WypSP-Gr Kroczek 5 |
10. 15.25 |
  | TWiKM-Gr Kukla 6 POOSn-Gr Więcek 7 |
Etyka-Gr Piskorek 9 |
  | ProcPr-Gr Kukla 8 |
11. 16.15 |
  | TWiKM-Gr Kukla 6 |
Etyka-Gr Piskorek 9 |
  | ProcPr-Gr Kukla 8 |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
WF-dz Gr3 Koźmiński J SGim1 |
OrgTRek-Gr Berek M 7 |
  |   | Ang-Gr1 Plewa 6 PKR-Gr1 Maśka 7 |
2. 8.10 |
WF-dz Gr3 Koźmiński J SGim1 |
OrgTRek-Gr Berek M 7 |
OrgTRek-Gr Berek M 7 |
  | Ang-Gr1 Plewa 1/1 PKR-Gr1 Maśka 7 |
3. 9.05 |
GrKom-Gr2 Maśka 14 PKR-Gr2 Wilusz-Kotwicz 8 |
DzGR-Gr Czyżowska 11 |
HiS-Uz Denik Świet |
  | Religia-Gr Rzymek M 1/1 |
4. 9.55 |
GrKom-Gr2 Maśka 3 PKR-Gr2 Wilusz-Kotwicz 8 |
DzGR-Gr Czyżowska 11 |
Pol Piskorek 5 |
WF-chł-Gr2 Krywult SGim1 |
Matem Szczechura 6 |
5. 11.00 |
GrKom-Gr1 Maśka 3 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk PomTeatr |
MDzRek-Gr Gołyszny 1/1 |
Pol Piskorek CZYT1 |
WF-chł-Gr2 Krywult SGim1 |
Matem Szczechura 6 |
6. 11.55 |
GrKom-Gr1 Maśka 3 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk Świet |
Religia-Gr Rzymek M 8 |
ZzW Maśka 13 |
AngDR-Gr Kilianek 14 |
WF-chł-Gr2 Krywult SGim1 WF-dz Gr3 Koźmiński J Świet |
7. 12.50 |
Pol Piskorek 9 |
MDzRek-Gr Gołyszny 7 |
TechPol-Gr Wilusz-Kotwicz 7 |
GeoRoz-Gr Caputa CKP31 |
PEKZ-Gr Puchałka 10 |
8. 13.40 |
Niem-Gr Ellnain PomTeatr |
FotRek-Gr Godek 8 |
Ang-Gr1 Plewa 11 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk 14 |
GeoRoz-Gr Caputa CKP31 |
PEKZ-Gr Puchałka 7 |
9. 14.35 |
  | FotRek-Gr Godek 8 |
Ros-Gr Kozaczko 1 Wł-Gr Niemirowska 13 |
AngR-Gr1 Plewa 5 AngR-Gr2 Mędrzak-Belczyk PomTeatr |
  |
10. 15.25 |
  |   |   |   |   |
11. 16.15 |
  |   |   |   |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
PMM-Gr2 Maśka 14 |
  | TechF-Gr1 Godek 12 TechF-Gr2 Borowicz 14 |
  |   |
2. 8.10 |
CObO-Gr1 Maśnica 7 CObO-Gr2 Maśka 14 |
  | TechF-Gr1 Godek 12 TechF-Gr2 Borowicz 14 |
Niem-Gr Dejer-Tokarz 13 |
Ang-Gr1 Kapała 1 Ang-Gr2 Kwaśniak 11 |
3. 9.05 |
Pol Kołodziej 11 |
  | TechF-Gr1 Godek Ciemnia C Ciemnia TechF-Gr2 Borowicz 14 |
CObO-Gr1 Maśnica 7 PMM-Gr2 Maśka 8 |
AngR-Gr1 Kapała 2 CObO-Gr2 Maśka 7 |
4. 9.55 |
ProcFotog Borowicz 14 |
Religia-Gr Jóźwiak 3 |
TechF-Gr1 Godek Ciemnia C Ciemnia TechF-Gr2 Borowicz 14 |
WF-chł-Gr2 Krywult SGim1 WF-dz-Gr4 Lubertowicz-Stokłosa SGim2 |
Ang-Gr1 Kapała 13 CObO-Gr2 Maśka 7 |
5. 11.00 |
Matem Szczechura 6 |
Religia-Gr Jóźwiak 3 |
ProcFotog Borowicz 14 |
WF-chł-Gr2 Krywult SGim1 WF-dz-Gr4 Lubertowicz-Stokłosa SGim2 |
HiS-Uz Hojczyk 3 |
6. 11.55 |
Matem Szczechura 6 |
Pol Kołodziej 4 |
ProcFotog Borowicz 14 |
TechMM- Gr1 Maśnica 7 |
WF-dz-Gr4 Lubertowicz-Stokłosa SGim2 WF-chł-Gr2 Krywult SGim1 |
7. 12.50 |
DzGF-Gr Czyżowska 11 |
Pol Kołodziej 4 |
ProcFotog Borowicz 14 |
CObO-Gr1 Maśnica 7 Ang-Gr2 Kwaśniak CZYT1 |
ChemRoz-Gr Jarosz 11 |
8. 13.40 |
PMM-Gr1 Maśka 7 |
Ang-Gr1 Kapała PomTeatr AngR-Gr2 Kwaśniak 13a |
TechMM- Gr1 Maśnica 4 |
Ang-Gr2 Kwaśniak Świet |
ChemRoz-Gr Jarosz 11 |
9. 14.35 |
PMM-Gr1 Maśka 7 |
AngR-Gr1 Kapała PomTeatr AngR-Gr2 Kwaśniak 5 |
Ros-Gr Kozaczko 1 Wł-Gr Niemirowska 13 |
  |   |
10. 15.25 |
  | ZzW Kołodziej 1 |
Etyka-Gr Piskorek 9 |
  |   |
11. 16.15 |
  |   | Etyka-Gr Piskorek 9 |
  |   |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  | OrgProcPr-Gr Sarapata CKP31 WypSP-Gr Kroczek 6 |
BiESL-Gr Kopeć 2 |
  |   |
2. 8.10 |
  | OrgProcPr-Gr Sarapata CKP31 WypSP-Gr Kroczek 6 |
BiESL-Gr Kopeć 2 |
  |   |
3. 9.05 |
Fran-Gr Pietrzyk 10a |
OrgProcPr-Gr Sarapata CKP31 WypSP-Gr Kroczek 6 |
BiESL-Gr Kopeć 1 |
WF-dz-Gr4 Krywult SGim1 WF-chł-Gr2 Miszczyk R SGim1a |
WF-dz-Gr4 Krywult SGim1 WF-chł-Gr2 Miszczyk R SGim1a |
4. 9.55 |
MatRoz-Gr Szlagor 13 |
ProcPr-Gr Kępka 2 BiESP-Gr Stokłosa 10 |
BiESL-Gr Kopeć 1 AngMech-Gr Wójtowicz-Brzezińska CZYT1 |
Ang-Gr1 Maciaś 10 Ang-Gr2 Plewa CZYT2 |
WF-dz-Gr4 Krywult SGim1 WF-chł-Gr2 Miszczyk R SGim1a |
5. 11.00 |
FizRoz-Gr Kalika 11 |
ProcPr-Gr Kępka CZYT2 BiESP-Gr Stokłosa 10 |
FizRoz-Gr Kalika 11 |
Ang-Gr1 Maciaś CZYT1 Ang-Gr2 Plewa CZYT2 |
dzGOSP-Gr Ciemała 10 AngLotTech-Gr Kwaśniak PomTeatr |
6. 11.55 |
Pol Kuś 1 |
dzGOSP-Gr Ciemała CZYT1 AngLotTech-Gr Kwaśniak 10a |
Ros-Gr Kozaczko 10a Wł-Gr Niemirowska 8 |
Religia-Gr Rzymek M CZYT1 |
FizRoz-Gr Kalika 11 |
7. 12.50 |
Pol Kuś 1 |
MatRoz-Gr Szlagor 10 |
  | Matem Szlagor 11 |
OrgProcPr-Gr Sarapata CKP31 WypSP-Gr Kroczek 3 |
8. 13.40 |
HiS-Uz Hojczyk 1 |
Niem-Gr Janikowska-Irauth CZYT2 |
  | Matem Szlagor 11 |
OrgProcPr-Gr Sarapata CKP31 |
9. 14.35 |
TW-Gr Polak CKP31 DzGosp-Gr Czyżowska 6 |
  |   | ZzW Kalika 12 |
OrgProcPr-Gr Sarapata CKP31 |
10. 15.25 |
TW-Gr Polak CKP31 DzGosp-Gr Czyżowska 9 |
  |   | AngLotTech-Gr Kwaśniak 5 AngMech-Gr Wójtowicz-Brzezińska 7 |
  |
11. 16.15 |
TW-Gr Polak CKP31 |
  |   | AngLotTech-Gr Kwaśniak 5 TW-Gr Polak CKP31 |
  |
12. 17.10 |
  |   |   |   |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
  |   |   | Ang-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska 10 Ang-Gr2 Kapała 9 |
AngR-Gr2 Kapała 9 AngR-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska 10 |
2. 8.10 |
  | Niem-Gr Janikowska-Irauth 11 |
  | Ang-Gr1 Wójtowicz-Brzezińska 10 Ang-Gr2 Kapała 9 |
HiS-Uz Wylężek 10 |
3. 9.05 |
Pol Kuś 12 |
OrgTRek-Gr Berek M 7 |
  | WF-dz-Gr4 Krywult SGim1 WF-chł-Gr2 Koźmiński J SGim2 |
WF-dz-Gr4 Krywult SGim1 WF-chł-Gr2 Koźmiński J Świet |
4. 9.55 |
Pol Kuś 1/1 |
OrgTRek-Gr Berek M 8 |
  | GrKom-Gr1 Maśka 4 |
WF-dz-Gr4 Krywult SGim1 WF-chł-Gr2 Koźmiński J Świet |
5. 11.00 |
ZzW Wilusz-Kotwicz Świet |
PsychRek-Gr Olszewska-Patykiewicz CZYT1 |
  | Religia-Gr Rzymek M PomTeatr |
GeoRoz-Gr Caputa 2 |
6. 11.55 |
PKR-Gr1 Wilusz-Kotwicz 8 |
DzGR-Gr Czyżowska 10 |
Wł-Gr Niemirowska 8 |
PsychRek-Gr Olszewska-Patykiewicz CKP31 |
GeoRoz-Gr Caputa 14 |
7. 12.50 |
PKR-Gr1 Wilusz-Kotwicz 8 |
Matem Szczechura 6 |
GrKom-Gr1 Maśka 8 |
  |   |
8. 13.40 |
PKR-Gr1 Wilusz-Kotwicz 8 |
Matem Szczechura 6 |
GrKom-Gr1 Maśka 8 |
  |   |
9. 14.35 |
OrgTRek-Gr Berek M 9 |
GrKom-Gr1 Maśka 3 |
PKR-Gr1 Wilusz-Kotwicz 8 |
  |   |
10. 15.25 |
OrgTRek-Gr Berek M 13 |
GeoRoz-Gr Caputa 11 |
PKR-Gr1 Wilusz-Kotwicz 8 |
  |   |
11. 16.15 |
  |   | PKR-Gr1 Wilusz-Kotwicz 8 |
  |   |
12. 17.10 |
  |   | PKR-Gr1 Wilusz-Kotwicz 8 |
  |   |
  | Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
1. 7.20 |
TechMM- Gr1 Berek J 4 |
WF-dz-Gr4 Kolis SGim1 |
  |   | TechMM- Gr1 Berek J 3 |
2. 8.10 |
TechMM- Gr1 Berek J 4 |
TechMM- Gr1 Berek J 4 |
  |   | TechMM- Gr1 Berek J 3 |
3. 9.05 |
Ang-Gr1 Kapała 10 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk 13 |
TechMM- Gr1 Berek J 4 |
  | WF-chł-Gr2 Koźmiński J SGim2 |
WF-dz-Gr4 Kolis SGim2 WF-chł-Gr2 Koźmiński J Świet |
4. 9.55 |
PMM-Gr1 Maśnica 7 |
ZzW Godek 7 |
  | HiS-Uz Wylężek 12 |
WF-dz-Gr4 Kolis SGim2 WF-chł-Gr2 Koźmiński J Świet |
5. 11.00 |
ChemRoz-Gr Jarosz CZYT1 |
MatRoz-Gr Szlagor 11 |
  | PMM-Gr1 Maśnica 7 |
ChemRoz-Gr Jarosz 14 |
6. 11.55 |
ChemRoz-Gr Jarosz CZYT1 |
MatRoz-Gr Szlagor 11 |
Ros-Gr Kozaczko 10a Wł-Gr Niemirowska 8 |
Pol Kołodziej 1/1 |
Religia-Gr Rzymek M 3 |
7. 12.50 |
  | Niem-Gr Janikowska-Irauth CZYT2 Ang-Gr2 Mędrzak-Belczyk 13a |
Matem Szlagor 6 |
Pol Kołodziej 1/1 |
Ang-Gr1 Kapała CZYT1 |
8. 13.40 |
  |   | Matem Szlagor 6 |
TechMM- Gr1 Berek J 4 |
  |
9. 14.35 |
  |   | PMM-Gr1 Maśnica 7 |
TechMM- Gr1 Berek J 4 |
  |
10. 15.25 |
  |   | PMM-Gr1 Maśnica 7 |
TechMM- Gr1 Berek J 4 |
  |
11. 16.15 |
  |   | PMM-Gr1 Maśnica 7 |
TechMM- Gr1 Berek J 4 |
  |
12. 17.10 |
  |   | PMM-Gr1 Maśnica 7 |
  |   |
Astar Plany Lekcji. http://www.astar05.pl | |