Plan lekcji na rok szk. 2018/2019
1a1b1c2a2b
3a3b7ap3aG3bG
1at1bt1ct1dt2at
2bt2ct2dt3at3bt
3ct4at4bt4ct

1a
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
    TObSk-Gr
Kamiński
CKP31
   
2.
8.10
    TObSk-Gr
Kamiński
CKP31
Religia-Gr
Rzymek M
12
 
3.
9.05
    Chemia
Woźniczka
CZYT1
Matem
Czaicka
9
 
4.
9.55
  WF-dz-Gr4
Krywult
SGim1
WF-chł-Gr1
Koźmiński J
SGim1a
WF-dz-Gr4
Krywult
SGim1
WF-chł-Gr1
Koźmiński J
SGim1a
Matem
Czaicka
9
 
5.
11.00
  Pol
Grabska
9
WF-dz-Gr4
Krywult
SGim1
WF-chł-Gr1
Koźmiński J
SGim1a
Geogr
Caputa
11
 
6.
11.55
  EdBez
Koźmiński J
3
Biolog
Sobół-Guzik
1
Hist
Puchałka
12
 
7.
12.50
  Fizyka
Kalika
11
ZzW
Kępka
Świet
Religia-Gr
Rzymek M
5
 
8.
13.40
  MMiUrz-Gr
Dziubek
2
PKM-Gr
Puczka
CKP31
Ang-Gr
Maciaś
PomTeatr
Ros-Gr
Kozaczko
13
Niem-Gr
Mrowiec
3
INF-Gr2
Maśnica
7
RystECH-Gr
Budzyński
5
 
9.
14.35
  PKMiM-Gr
Kępka
2
PKM-Gr
Puczka
CKP31
Pol
Grabska
10
RysTech-Gr
Budzyński
13
PKM-Gr
Puczka
13a
 
10.
15.25
  INF-Gr1
Greń
3
     
11.
16.15
         
12.
17.10
         


1b
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
    Fizyka
Kalika
11
   
2.
8.10
  Niem-Gr
Mrowiec
5
Ang-Gr
Kilianek
CZYT1
TowPrzHand
Czyżowska
10
INF-Gr2
Greń
13a
 
3.
9.05
  Religia-Gr
Jóźwiak
Świet
Religia-Gr
Jóźwiak
8
PrzwHand
Ciemała
13
 
4.
9.55
  WF-dz-Gr4
Krywult
SGim1
WF-chł-Gr1
Miszczyk R
SGim2
WF-dz-Gr4
Krywult
SGim1
WF-chł-Gr1
Miszczyk R
SGim2
Matem
Greń
7
 
5.
11.00
  Hist
Denik
8
WF-dz-Gr4
Krywult
SGim1
WF-chł-Gr1
Miszczyk R
SGim2
Matem
Greń
5
 
6.
11.55
  ObsłKl
Gołyszny
13
Chemia
Jarosz
10
ZzW
Gołyszny
5
 
7.
12.50
  EdBez
Koźmiński J
13
Geogr
Caputa
12
Biolog
Sobół-Guzik
1
 
8.
13.40
  Pol
Kołodziej
13
Ros-Gr
Kozaczko
13
OrgTechSp
Czyżowska
10
 
9.
14.35
  Pol
Kołodziej
1/1
  INF-Gr1
Maśnica
7
 
10.
15.25
         
11.
16.15
         
12.
17.10
         


1c
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
  INF-Gr2
Maśnica
4
Religia-Gr
Rzymek M
5
INF-Gr1
Greń
13a
TFot-Gr
Godek
12
TFot-Gr
Pilch
14
2.
8.10
  Geogr
Caputa
1
Chemia
Woźniczka
13
UiSwF-Gr
Gajewski
1/1
TFot-Gr
Godek
12
TFot-Gr
Pilch
14
3.
9.05
  Hist
Duda-Majdak
2
Fizyka
Kalika
11
Biolog
Sobół-Guzik
14
TObrFot-Gr
Gajewski
12
4.
9.55
  WF-chł-Gr1
Miszczyk R
SGim2
WF-dz-Gr4
Maik-Kamińska
Świet
WF-chł-Gr1
Miszczyk R
SGim2
WF-dz-Gr4
Maik-Kamińska
Świet
Religia-Gr
Rzymek M
Świet
TObrFot-Gr
Gajewski
12
5.
11.00
  EdBez
Koźmiński J
1
WF-chł-Gr1
Miszczyk R
SGim2
WF-dz-Gr4
Maik-Kamińska
Świet
ZzW
Pilch
12
RysKomp-Gr
Wilusz-Kotwicz
7
6.
11.55
  Pol
Grabska
1/1
Matem
Czaicka
5
DziałGosp
Ciemała
2
RysKomp-Gr
Wilusz-Kotwicz
8
7.
12.50
BHPFot-Gr
Kurz
CKP31
Pol
Grabska
1/1
Matem
Czaicka
CZYT1
Ang-Gr
Kilianek
3
 
8.
13.40
COO-Gr
Maśnica
3
COO-Gr
Borowicz
13a
       
9.
14.35
COO-Gr
Maśnica
3
COO-Gr
Borowicz
8
       
10.
15.25
TFot-Gr
Pilch
12
TFot-Gr
Godek
14
       
11.
16.15
TFot-Gr
Pilch
12
TFot-Gr
Godek
14
       
12.
17.10
         


2a
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
        MMiUrz-Gr
Dziubek
PomTeatr
2.
8.10
        TechZM-Gr
Dziubek
PomTeatr
3.
9.05
        Ang-Gr
Kwaśniak
PomTeatr
Niem-Gr
Korzonkiewicz E
CZYT1
4.
9.55
      Religia-Gr
Jóźwiak
14
Pol
Konik-Sporek
2
5.
11.00
WF-chł-Gr1
Lubertowicz-Stokłosa
SGim1a
WF-chł-Gr2
Miszczyk R
SGim2
    Religia-Gr
Jóźwiak
Świet
Pol
Konik-Sporek
CKP31
6.
11.55
WF-chł-Gr1
Lubertowicz-Stokłosa
SGim1a
WF-chł-Gr2
Miszczyk R
SGim2
    WF-chł-Gr1
Lubertowicz-Stokłosa
SGim1a
WF-chł-Gr2
Miszczyk R
SGim2
Matem
Czaicka
CKP31
7.
12.50
Hist
Hojczyk
9
    PP
Rzymek J
9
PTWytw-Gr
Ellnain
1/1
EiEl-Gr
Czarniak
7
8.
13.40
ZzW
Korzonkiewicz E
2
    PP
Rzymek J
2
PEiE-Gr
Sytniewski
13
ObsłMiU-Gr
Ellnain
9
9.
14.35
PKMiM-Gr
wakat1
2
PTWytw-Gr
Ellnain
1
    Ang-Gr
Kwaśniak
6
Niem-Gr
Korzonkiewicz E
14
RystECH-Gr
Budzyński
1
ObsłMiU-Gr
Ellnain
9
10.
15.25
PKMiM-Gr
wakat1
2
PTWytw-Gr
Ellnain
1
    PKM-Gr
Puczka
9
RysTech-Gr
Budzyński
2
RystECH-Gr
Budzyński
1
11.
16.15
TObSk-Gr
Koźmiński M
1
    TObSk-Gr
Koźmiński M
1
RysTech-Gr
Budzyński
9
 
12.
17.10
TObSk-Gr
Koźmiński M
1
       


2b
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
Pol
Piskorek
5
TFot-Gr
Pilch
12
TObrFot-Gr
Pilecki
3
   
2.
8.10
Pol
Piskorek
5
TFot-Gr
Pilch
12
TObrFot-Gr
Pilecki
3
Religia-Gr
Jóźwiak
1
 
3.
9.05
Niem-Gr
Mrowiec
PomTeatr
Ros-Gr
Kozaczko
CZYT1
Ang-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
CZYT2
TFot-Gr
Pilch
12
TObrFot-Gr
Pilecki
3
Religia-Gr
Jóźwiak
1
Ang-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
5
4.
9.55
Matem
Czaicka
6
TFot-Gr
Pilch
12
TObrFot-Gr
Pilecki
3
OrgTechSp
Czyżowska
13
UiSwF-Gr
Gajewski
8
Hist
Hojczyk
3
5.
11.00
WF-dz Gr3
Krywult
SGim1
WF-chł-Gr2
Miszczyk R
SGim2
TFot-Gr
Pilch
12
TFot-Gr
Pilch
12
OrgTechSp
Czyżowska
13
UiSwF-Gr
Gajewski
8
ZzW
Piskorek
Świet
6.
11.55
WF-dz Gr3
Krywult
SGim1
WF-chł-Gr2
Miszczyk R
SGim2
TFot-Gr
Pilch
12
TFot-Gr
Pilch
12
WF-dz Gr3
Krywult
SGim1
WF-chł-Gr2
Miszczyk R
SGim2
PP
Ciemała
13
7.
12.50
TowPrzHand
Gołyszny
13
COO-Gr
Borowicz
3
    ObsłKl
Gołyszny
13
COO-Gr
Borowicz
8
PP
Ciemała
13
8.
13.40
Niem-Gr
Mrowiec
11
Ros-Gr
Kozaczko
1/1
    ObsłKl
Gołyszny
13
COO-Gr
Borowicz
8
PrzwHand
Czarniak
Świet
RysKomp-Gr
Wilusz-Kotwicz
8
9.
14.35
NiemDzH-Gr
Mrowiec
4
RosDzH-Gr
Kozaczko
CZYT1
    AngDzH-Gr
Kilianek
8
OrgTechSp
Czyżowska
13
DziałGosp
Ciemała
11
10.
15.25
         
11.
16.15
         
12.
17.10
         


3a
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
  ObsłMiU-Gr
Ellnain
9
     
2.
8.10
  PTWytw-Gr
Ellnain
9
MMiUrz-Gr
Kępka
2
     
3.
9.05
WOS
Denik
1
PTWytw-Gr
Ellnain
10
MMiUrz-Gr
Kępka
CZYT2
Niem-Gr
Mrowiec
13a
Ang-Gr
Kilianek
CZYT2
Ros-Gr
Kozaczko
5
   
4.
9.55
Religia-Gr
Rzymek M
Świet
AngZ-Gr
Kwaśniak
CKP31
RosZ
Kozaczko
10a
NiemZ
Mrowiec
14
Niem-Gr
Mrowiec
13a
Ang-Gr
Kilianek
CZYT2
Ros-Gr
Kozaczko
1/1
   
5.
11.00
Matem
Czaicka
1/1
WF-chł-Gr1
Miszczyk R
SGim1
WF-dz Gr3
Maik-Kamińska
SGim1a
WF-chł-Gr2
wakat3
SGim2
ZzW
Mrowiec
1/1
   
6.
11.55
Matem
Czaicka
1/1
DzG-Gr
Rzymek J
1
Pol
Kołodziej
CZYT1
   
7.
12.50
WF-chł-Gr1
Miszczyk R
SGim1
WF-dz Gr3
Maik-Kamińska
SGim1a
WF-chł-Gr2
wakat3
SGim2
PKMiM-Gr
Dziubek
1
Pol
Kołodziej
4
   
8.
13.40
WF-chł-Gr1
Miszczyk R
SGim1a
WF-dz Gr3
Maik-Kamińska
SGim2
WF-chł-Gr2
wakat3
Świet
  PTWytw-Gr
Ellnain
9
MMiUrz-Gr
Kępka
1
   
9.
14.35
    TObSk-Gr
Więcek
CKP31
ObsłMiU-Gr
Ellnain
11
   
10.
15.25
    TObSk-Gr
Więcek
CKP31
ObsłMiU-Gr
Ellnain
11
   
11.
16.15
         
12.
17.10
         


3b
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
  Religia-Gr
Jóźwiak
13
Ang-Gr
Kapała
PomTeatr
Niem-Gr
Mrowiec
1
   
2.
8.10
Matem
Czaicka
6
WOS
Denik
13
Ang-Gr
Kapała
PomTeatr
Niem-Gr
Mrowiec
1
   
3.
9.05
Matem
Czaicka
6
AngDzH-Gr
Kilianek
13a
NiemDzH-Gr
Janikowska-Irauth
CZYT1
ObsłKl
Gołyszny
13
   
4.
9.55
Pol
Piskorek
13a
AngDzH-Gr
Kilianek
PomTeatr
NiemDzH-Gr
Janikowska-Irauth
CZYT1
TowPrzHand
Czyżowska
PomTeatr
   
5.
11.00
Pol
Piskorek
CKP31
WF-chł-Gr1
Miszczyk R
SGim1
WF-dz Gr3
Maik-Kamińska
SGim1a
TowPrzHand
Czyżowska
13
   
6.
11.55
ZzW
Czyżowska
CKP31
  OrgTechSp
Czyżowska
1/1
   
7.
12.50
WF-chł-Gr1
Miszczyk R
SGim1
WF-dz Gr3
Maik-Kamińska
SGim1a
       
8.
13.40
WF-chł-Gr1
Miszczyk R
SGim1a
WF-dz Gr3
Maik-Kamińska
SGim2
       
9.
14.35
ObsłKl
Gołyszny
13
       
10.
15.25
         
11.
16.15
         
12.
17.10
         


7ap
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
    Chemia
Woźniczka
9
   
2.
8.10
WOS
Denik
2
  Pol
Grabska
13a
   
3.
9.05
INF
Greń
13a
  Biolog
Sobół-Guzik
PomTeatr
   
4.
9.55
ZzW
Kurz
PomTeatr
Ang-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
CZYT2
Chemia
Woźniczka
2
   
5.
11.00
Pol
Grabska
CZYT2
Ang-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
PomTeatr
Ang-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
PomTeatr
   
6.
11.55
Pol
Grabska
CZYT2
Hist
Wawrzyszkiewicz
8
     
7.
12.50
Matem
Czaicka
PomTeatr
Hist
Wawrzyszkiewicz
CZYT1
     
8.
13.40
Fizyka
Kalika
CZYT2
Matem
Czaicka
CZYT1
     
9.
14.35
Matem
Czaicka
5
Matem
Czaicka
14
     
10.
15.25
Geogr
Kurz
6
Pol
Grabska
9
     
11.
16.15
  Pol
Grabska
1
     
12.
17.10
         


3aG
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
        Ang-Gr
Maciaś
11
2.
8.10
        Chemia
Woźniczka
CZYT2
3.
9.05
Ang-Gr
Maciaś
CKP31
WOS
Denik
14
    Niem-Gr
Dejer-Tokarz
13a
Ros-Gr
Kozaczko
10a
4.
9.55
WOS
Denik
CZYT2
Fizyka
Kalika
9
    Biolog
Sobół-Guzik
CKP31
5.
11.00
INF
Maśnica
13a
Pol
Niemirowska
CKP31
    Pol
Niemirowska
CZYT2
6.
11.55
Geogr
Caputa
13a
Pol
Niemirowska
PomTeatr
    Pol
Niemirowska
CZYT1
7.
12.50
ZzW
Sobół-Guzik
13a
Religia-Gr
Jóźwiak
3
    Towarozn
Kilianek
CZYT2
8.
13.40
Matem
Czaicka
CZYT1
Hist
Wawrzyszkiewicz
1/1
     
9.
14.35
BiNMiU-Gr
Kępka
10a
TechPS
Jarosz
1/1
Hist
Wawrzyszkiewicz
13
     
10.
15.25
BiNMiU-Gr
Kępka
5
Matem
Czaicka
5
     
11.
16.15
  Matem
Czaicka
5
     
12.
17.10
         


3bG
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
  INF
Kalika
8
    ZzW
Wylężek
13
2.
8.10
  Religia-Gr
Jóźwiak
1/1
    Niem-Gr
Dejer-Tokarz
13
3.
9.05
  Matem
Olszewska-Patykiewicz
PomTeatr
    Chemia
Woźniczka
CZYT2
4.
9.55
  Matem
Olszewska-Patykiewicz
13a
    Pol
Piskorek
PomTeatr
5.
11.00
  Ang-Gr
Kilianek
13a
Biolog
Sobół-Guzik
13a
  Matem
Olszewska-Patykiewicz
13a
6.
11.55
  Pol
Piskorek
13a
Geogr
Caputa
6
  WOS
Hojczyk
13a
7.
12.50
  Pol
Piskorek
Świet
Pol
Piskorek
14
  WOS
Hojczyk
PomTeatr
8.
13.40
  Fizyka
Kalika
9
Hist
Wylężek
13a
  Ang-Gr
Kilianek
PomTeatr
9.
14.35
    Hist
Wylężek
9
  Towarozn
Kilianek
PomTeatr
10.
15.25
    TechPS
Jarosz
1/1
BiNMiU-Gr
Kępka
PomTeatr
   
11.
16.15
    BiNMiU-Gr
Kępka
PomTeatr
   
12.
17.10
         


1at
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
UTK-Gr
Seniow
12
BHP-Gr
Kurz
1
WF-chł-Gr2
Koźmiński J
SGim1a
WF-dz-Gr4
Kolis
SGim2
ZajLot-Gr
Cieslawski
2
SysOp-Gr1
Seniow
4
 
2.
8.10
UTK-Gr
Seniow
8
WF-chł-Gr2
Koźmiński J
SGim1
WF-dz-Gr4
Kolis
SGim1a
WF-chł-Gr2
Koźmiński J
SGim1a
WF-dz-Gr4
Kolis
SGim2
ZajLot-Gr
Cieslawski
2
SysOp-Gr1
Seniow
4
 
3.
9.05
INF-Gr1
Kalika
4
INF-Gr2
Maśnica
3
Pol
Kołodziej
5
Matem
Szlagor
6
Religia-Gr
Rzymek M
2
 
4.
9.55
Pol
Kołodziej
5
WOS
Denik
4
Hist
Duda-Majdak
8
PP
Procyk-Prusak
2
Ang-Gr2
Wójtowicz-Brzezińska
1/1
5.
11.00
Pol
Kołodziej
5
Hist
Duda-Majdak
4
Geogr
Caputa
2
Biolog
Sobół-Guzik
2
PSiRM-Gr
Dziubek
1/1
TWiKM-Gr
Kępka
13
EksUTK-Gr1
Szlagor
4
6.
11.55
Matem
Szlagor
9
PKMa-Gr
Kukla
6
KonMech-Gr
Kępka
CKP31
EdBez
Jarczyk
2
Fizyka
Kalika
11
WOK
Wylężek
2
7.
12.50
Matem
Szlagor
10
PKMa-Gr
Kukla
8
KonMech-Gr
Kępka
CKP31
Chemia
Jarosz
2
ZzW
Kapała
Świet
PSiRM-Gr
Dziubek
1
KonMech-Gr
Kępka
2
ASO- Gr1
Szlagor
4
8.
13.40
Ang-Gr1
Kapała
CKP31
PKMa-Gr
Kukla
7
TWiKM-Gr
Kępka
1
Religia-Gr
Rzymek M
2
Ros-Gr
Kozaczko
3
Wł-Gr
Niemirowska
13a
PSiRM-Gr
Dziubek
1
KonMech-Gr
Kępka
2
ASO- Gr1
Szlagor
4
9.
14.35
  Etyka-Gr
Piskorek
1
Ang-Gr1
Kapała
1/1
Ang-Gr2
Wójtowicz-Brzezińska
3
Wł-Gr
Niemirowska
11
Ros-Gr
Kozaczko
2
TOSkr-Gr
Kamiński
1/1
PEiEl-Gr
Sytniewski
2
10.
15.25
      Etyka-Gr
Piskorek
11
TOSkr-Gr
Kamiński
5
PEiEl-Gr
Sytniewski
2
11.
16.15
         
12.
17.10
         


1bt
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
INF-Gr1
Kalika
7
    Religia-Gr
Rzymek M
5
Pol
Piskorek
5
2.
8.10
Fizyka
Kalika
11
    EdBez
Koźmiński J
14
Pol
Piskorek
5
3.
9.05
Pol
Piskorek
5
OSR-Gr1
Rzymek J
13
OSR-Gr2
Gołyszny
1/1
  Geogr
Caputa
10
WOK
Konik-Sporek
1
4.
9.55
Niem-Gr
Mrowiec
2
Ros-Gr
Kozaczko
9
OSR-Gr1
Rzymek J
13
OSR-Gr2
Gołyszny
1/1
  MDzRek-Gr
Ciemała
1
PP
Procyk-Prusak
1
5.
11.00
Niem-Gr
Mrowiec
14
Ros-Gr
Kozaczko
9
Sprz wR-Gr
Czyżowska
2
ZzW
Kozaczko
1
MDzRek-Gr
Ciemała
1
Hist
Wawrzyszkiewicz
9
6.
11.55
WOS
Hojczyk
2
WF-dz Gr3
Miszczyk R
SGim1a
WF-chł-Gr1
Maik-Kamińska
SGim2
WF-dz Gr3
Miszczyk R
SGim1a
WF-chł-Gr1
Maik-Kamińska
SGim2
Sprz wR-Gr
Czyżowska
9
Hist
Wawrzyszkiewicz
9
7.
12.50
INF-Gr2
Maśnica
7
WF-dz Gr3
Miszczyk R
SGim1a
WF-chł-Gr1
Maik-Kamińska
SGim2
Religia-Gr
Rzymek M
10
Sprz wR-Gr
Czyżowska
10
Matem
Gąsiorek
6
8.
13.40
  Matem
Gąsiorek
14
Biolog
Sobół-Guzik
10
Ang-Gr1
Maciaś
9
AngR-Gr2
Mędrzak-Belczyk
12
Matem
Gąsiorek
6
9.
14.35
  Etyka-Gr
Piskorek
1
AngR-Gr1
Maciaś
2
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
5
   
10.
15.25
    Ang-Gr1
Maciaś
2
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
5
Etyka-Gr
Piskorek
11
 
11.
16.15
    Chemia
Jarosz
1
   
12.
17.10
         


1ct
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
    WF-chł-Gr2
Koźmiński J
SGim1a
WF-dz-Gr4
Kolis
SGim2
WF-dz Gr3
Krywult
Świet
   
2.
8.10
Pol
Kołodziej
9
WF-chł-Gr2
Koźmiński J
SGim1
WF-dz-Gr4
Kolis
SGim1a
WF-dz Gr3
Krywult
SGim2
WF-chł-Gr2
Koźmiński J
SGim1a
WF-dz-Gr4
Kolis
SGim2
WF-dz Gr3
Krywult
Świet
  WOK
Konik-Sporek
9
3.
9.05
Hist
Duda-Majdak
9
INF-Gr1
Maśnica
8
INF-Gr2
Kalika
3
Pol
Kołodziej
9
  PP
Procyk-Prusak
9
4.
9.55
AngR-Gr2
Kapała
11
AngR-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
12
Geogr
Caputa
5
Pol
Kołodziej
9
Biolog
Sobół-Guzik
5
Religia-Gr
Rzymek M
5
5.
11.00
KompOb
Pilecki
12
Matem
Fuchs
5
ZzW
Fuchs
9
Fizyka
Kalika
9
Religia-Gr
Rzymek M
5
6.
11.55
EstIhisF
Pilecki
12
Matem
Fuchs
9
Hist
Duda-Majdak
9
Niem-Gr
Mrowiec
6
Wł-Gr
Niemirowska
13
Chemia
Jarosz
5
7.
12.50
TechF-Gr1
Godek
12
TechF-Gr2
Pilch
14
BHP
Caputa
9
UrzSprzF
Pilecki
9
Niem-Gr
Mrowiec
6
Wł-Gr
Niemirowska
4
Matem
Fuchs
5
8.
13.40
TechF-Gr1
Godek
12
TechF-Gr2
Pilch
14
KomSp
Rzymek J
5
EdBez
Jarczyk
5
Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
1/1
Ang-Gr2
Kapała
6
WOS
Hojczyk
5
9.
14.35
TechF-Gr1
Godek
12
TechF-Gr2
Pilch
14
Etyka-Gr
Piskorek
1
  Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
9
Ang-Gr2
Kapała
1/1
 
10.
15.25
      Etyka-Gr
Piskorek
11
 
11.
16.15
         
12.
17.10
         


1dt
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
Ang-Gr2
Wójtowicz-Brzezińska
6
Niem-Gr2
Mrowiec
2
Hist
Puchałka
2
    ASO- Gr1
Szlagor
4
ASO-Gr2
Stefko
8
2.
8.10
Ang-Gr2
Wójtowicz-Brzezińska
1
Niem-Gr2
Mrowiec
PomTeatr
INF-Gr1
Maśnica
8
INF-Gr2
Kalika
3
  Niem-Gr1
Ellnain
5
ASO- Gr1
Szlagor
4
ASO-Gr2
Stefko
8
3.
9.05
Pol
Grabska
2
Hist
Puchałka
1
Ang-Gr1
Kapała
4
Niem-Gr1
Ellnain
5
SysOp-Gr1
Szlagor
4
SysOp-Gr2
Stefko
8
4.
9.55
Pol
Grabska
10
ZzW
Szlagor
6
Matem
Szlagor
6
Fizyka
Kalika
11
SysOp-Gr1
Szlagor
4
SysOp-Gr2
Stefko
8
5.
11.00
Religia-Gr
Rzymek M
2
Biolog
Sobół-Guzik
6
Matem
Szlagor
6
WOS
Hojczyk
10
WOK
Wylężek
1
6.
11.55
BHP-Gr
Kurz
11
WF-chł-Gr2
Krywult
SGim1
WF-dz Gr3
Miszczyk R
SGim1a
WF-chł-Gr1
Maik-Kamińska
SGim2
WF-chł-Gr2
Krywult
SGim1
WF-dz Gr3
Miszczyk R
SGim1a
WF-chł-Gr1
Maik-Kamińska
SGim2
PP
Procyk-Prusak
1
Matem
Szlagor
10
7.
12.50
Religia-Gr
Rzymek M
Świet
WF-chł-Gr2
Krywult
SGim1
WF-dz Gr3
Miszczyk R
SGim1a
WF-chł-Gr1
Maik-Kamińska
SGim2
EdBez
Jarczyk
11
UTK-Gr
Binek
14
EksUTK-Gr2
Binek
8
8.
13.40
  Pol
Grabska
10
Geogr
Caputa
7
UTK-Gr
Binek
14
 
9.
14.35
  Etyka-Gr
Piskorek
1
Chemia
Jarosz
6
EksUTK-Gr1
Szlagor
3
 
10.
15.25
      Ang-Gr1
Kapała
6
Etyka-Gr
Piskorek
11
 
11.
16.15
         
12.
17.10
         


2at
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
Ang-Gr1
Maciaś
10
  ZzW
Duda-Majdak
10
   
2.
8.10
Ang-Gr1
Maciaś
10
  FizRoz-Gr
Kalika
11
Pol
Grabska
6
 
3.
9.05
WF-chł-Gr1
Kolis
SGim1
  Pol
Grabska
12
Pol
Grabska
6
Ang-Gr2
Plewa
13
4.
9.55
WF-chł-Gr1
Kolis
SGim1
  WF-chł-Gr1
Kolis
siłownia
Matem
Szlagor
6
Ang-Gr2
Plewa
CZYT1
5.
11.00
KonMa-Gr
Twardzik
1
BiESP-Gr
Stokłosa
10
  Religia-Gr
Jóźwiak
8
Matem
Szlagor
6
PP
Procyk-Prusak
8
6.
11.55
PKMa-Gr
Ellnain
PomTeatr
BiESP-Gr
Stokłosa
10
  FizRoz-Gr
Kalika
11
Religia-Gr
Jóźwiak
10
PSiRM-Gr
Dziubek
7
WypSP-Gr
Kroczek
1
7.
12.50
KonMa-Gr
Twardzik
2
TWiKM-Gr
Budzyński
CZYT2
  Wł-Gr
Niemirowska
5
Ros-Gr
Kozaczko
PomTeatr
Niem-Gr
Ellnain
CKP31
HiS-Uz
Duda-Majdak
12
PTWyt-Gr
Twardzik
10a
TWiKM-Gr
Budzyński
13a
8.
13.40
TWiKM-Gr
Budzyński
13
    TOSkr-Gr
Koźmiński M
CZYT2
KonMech-Gr
Kępka
CZYT1
PTWyt-Gr
Twardzik
12
TWiKM-Gr
Budzyński
13a
9.
14.35
      TOSkr-Gr
Koźmiński M
1
KonMech-Gr
Kępka
10
MatRoz-Gr
Szlagor
10
10.
15.25
      TOSkr-Gr
Koźmiński M
1
MatRoz-Gr
Szlagor
10
11.
16.15
         
12.
17.10
         


2bt
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
      WF-dz-Gr4
Miszczyk R
SGim1
 
2.
8.10
    AngDR-Gr
Kilianek
6
WF-dz-Gr4
Miszczyk R
SGim1
Pol
Kołodziej
2
3.
9.05
WF-chł-Gr2
Koźmiński J
SGim1a
  OrgTRek-Gr
Berek M
7
Pol
Kołodziej
12
AngR-Gr1
Maciaś
14
AngR-Gr2
Mędrzak-Belczyk
10
4.
9.55
WF-chł-Gr2
Koźmiński J
SGim1a
  OSR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
4
OSR-Gr2
Gołyszny
7
HiS-Uz
Hojczyk
3
AngR-Gr1
Maciaś
9
AngR-Gr2
Mędrzak-Belczyk
10
5.
11.00
Sprz wR-Gr
Gołyszny
13
GeoRoz-Gr
Caputa
7
OSR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
4
OSR-Gr2
Gołyszny
7
MDzRek-Gr
Rzymek J
14
WF-chł-Gr2
Koźmiński J
SGim1
WF-dz-Gr4
Miszczyk R
SGim1a
6.
11.55
Sprz wR-Gr
Gołyszny
13
GeoRoz-Gr
Caputa
7
OSR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
4
OSR-Gr2
Gołyszny
7
ZzW
Caputa
Świet
PP
Procyk-Prusak
4
7.
12.50
OrgTRek-Gr
Berek M
1/1
MDzRek-Gr
Rzymek J
2
Wł-Gr
Niemirowska
5
Ros-Gr
Kozaczko
PomTeatr
Matem
Ragan
2
Sprz wR-Gr
Gołyszny
14
8.
13.40
Religia-Gr
Rzymek M
10
Ang-Gr1
Maciaś
11
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
Świet
RysiL-Gr1
Fejklowicz-Górecka
Świet
Etyka-Gr
Piskorek
12
Matem
Ragan
1
Pol
Kołodziej
14
9.
14.35
Religia-Gr
Rzymek M
10
Ang-Gr1
Maciaś
11
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
9
RysiL-Gr1
Fejklowicz-Górecka
14
Etyka-Gr
Piskorek
12
Niem-Gr
Mrowiec
CZYT1
GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
7
10.
15.25
OSR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
3
OSR-Gr2
Gołyszny
7
GrKom-Gr1
Maśka
8
RysiL-Gr2
Wilusz-Kotwicz
2
    GrKom-Gr2
Wilusz-Kotwicz
7
11.
16.15
OSR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
3
OSR-Gr2
Gołyszny
7
GrKom-Gr1
Maśka
8
RysiL-Gr2
Wilusz-Kotwicz
2
     
12.
17.10
         


2ct
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
CtechM-GR1
Maśnica
8
    CObO-Gr2
Maśka
7
CObO-Gr1
Pilecki
3
UrzSprzF
Gajewski
2
2.
8.10
Pol
Grabska
13
  Religia-Gr
Jóźwiak
5
CObO-Gr2
Maśka
7
CObO-Gr1
Pilecki
3
Matem
Szczechura
6
3.
9.05
WF-chł-Gr2
Koźmiński J
SGim1a
WF-dz-Gr4
Lubertowicz-Stokłosa
SGim2
  PP
Procyk-Prusak
2
AngR-Gr1
Mędrzak-Belczyk
CZYT1
AngR-Gr2
Kapała
3
Matem
Szczechura
6
4.
9.55
WF-chł-Gr2
Koźmiński J
SGim1a
WF-dz-Gr4
Lubertowicz-Stokłosa
SGim2
  Ang-Gr1
Mędrzak-Belczyk
13
Ang-Gr2
Kapała
11
AngR-Gr1
Mędrzak-Belczyk
CZYT1
AngR-Gr2
Kapała
PomTeatr
HiS-Uz
Duda-Majdak
14
5.
11.00
KompOb
Borowicz
7
EstIhisF
Godek
14
Ang-Gr1
Mędrzak-Belczyk
CZYT2
Ang-Gr2
Kapała
10
ZzW
Mędrzak-Belczyk
1/1
WF-chł-Gr2
Koźmiński J
SGim1
WF-dz-Gr4
Lubertowicz-Stokłosa
SGim2
6.
11.55
KompOb
Borowicz
7
EstIhisF
Godek
14
Religia-Gr
Jóźwiak
Świet
TeoriaOF
Borowicz
8
BHP
Kurz
12
7.
12.50
ChemRoz-Gr
Jarosz
6
TeoriaOF
Borowicz
12
Wł-Gr
Niemirowska
5
Niem-Gr
Mrowiec
CZYT2
Ros-Gr
Kozaczko
13a
Pol
Grabska
12
8.
13.40
ChemRoz-Gr
Jarosz
6
TeoriaOF
Borowicz
12
Etyka-Gr
Piskorek
12
  DzGF-Gr
Czyżowska
1/1
9.
14.35
Pol
Grabska
11
KomSp
Rzymek J
12
Etyka-Gr
Piskorek
12
   
10.
15.25
CtechM-Gr2
Maśnica
4
TechF-Gr1
Borowicz
12
TechF-Gr2
Godek
14
     
11.
16.15
  TechF-Gr1
Borowicz
12
TechF-Gr2
Godek
14
     
12.
17.10
  TechF-Gr1
Borowicz
12
TechF-Gr2
Godek
14
     


2dt
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
MonIKONsk-gR
Filipiak
3
  Ang-Gr1
Maciaś
1/1
INF R-GR2
Michniowski
4
WF-dz-Gr4
Miszczyk R
SGim1
WF-chł-Gr2
Krywult
SGim1a
 
2.
8.10
MonIKONsk-gR
Filipiak
3
  Ang-Gr1
Maciaś
1/1
INF R-GR2
Michniowski
4
WF-dz-Gr4
Miszczyk R
SGim1
WF-chł-Gr2
Krywult
SGim1a
 
3.
9.05
UTK-Gr
Filipiak
7
  Religia-Gr
Rzymek M
1/1
PP
Procyk-Prusak
4
 
4.
9.55
UTK-Gr
Filipiak
4
Niem-Gr
Ellnain
1
Pol
Grabska
12
ZzW
Maśnica
1/1
 
5.
11.00
EksUTK-Gr2
Binek
4
Religia-Gr
Rzymek M
Świet
Pol
Grabska
3
Pol
Grabska
4
WF-dz-Gr4
Miszczyk R
SGim1a
WF-chł-Gr2
Krywult
siłownia
6.
11.55
LokSieci - Gr
Binek
4
Matem
Ragan
2
HiS-Uz
Hojczyk
CKP31
INF R-GR1
Szlagor
4
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
13a
MatRoz-Gr
Ragan
1/1
7.
12.50
LokSieci - Gr
Binek
4
Matem
Ragan
14
Wł-Gr
Niemirowska
5
Ros-Gr
Kozaczko
13a
MatRoz-Gr
Ragan
9
8.
13.40
INF R-GR1
Szlagor
4
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
9
SysOp-Gr2
Stefko
4
Etyka-Gr
Piskorek
12
  PrakZawod-Gr1
Binek
CZYT2
PrakZawod-Gr2
Seniow
3
9.
14.35
  SysOp-Gr2
Stefko
4
Etyka-Gr
Piskorek
12
  PrakZawod-Gr1
Binek
CZYT2
PrakZawod-Gr2
Seniow
3
10.
15.25
  ASO-Gr2
Stefko
4
    PrakZawod-Gr1
Binek
CZYT2
PrakZawod-Gr2
Seniow
3
11.
16.15
  ASO-Gr2
Stefko
4
    PrakZawod-Gr1
Binek
CZYT2
PrakZawod-Gr2
Seniow
3
12.
17.10
  ASO-Gr2
Stefko
4
    PrakZawod-Gr1
Binek
CZYT2
PrakZawod-Gr2
Seniow
3


3at
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
      Niem-Gr
Ellnain
6
 
2.
8.10
    Religia-Gr
Rzymek M
9
Matem
Fuchs
11
 
3.
9.05
    BiESL-Gr
Nowakowski
10
TOSkr-Gr
Kamiński
CKP31
FizRoz-Gr
Kalika
11
KonMech-Gr
Dziubek
11
4.
9.55
    BiESL-Gr
Nowakowski
10
TOSkr-Gr
Kamiński
CKP31
WF-chł-Gr1
Miszczyk R
SGim1a
WF-dz-Gr4
Lubertowicz-Stokłosa
SGim2
PTWyt-Gr
Twardzik
CZYT2
KonMech-Gr
Dziubek
11
5.
11.00
  HiS-Uz
Wawrzyszkiewicz
13
Pol
Majdak-Maj
5
WF-chł-Gr1
Miszczyk R
SGim1a
WF-dz-Gr4
Lubertowicz-Stokłosa
SGim2
FizRoz-Gr
Kalika
11
6.
11.55
  Pol
Majdak-Maj
5
Ang-Gr1
Maciaś
3
Ang-Gr2
Plewa
PomTeatr
Ang-Gr1
Maciaś
PomTeatr
Ang-Gr2
Plewa
CZYT2
WF-chł-Gr1
Miszczyk R
SGim1a
WF-dz-Gr4
Lubertowicz-Stokłosa
SGim2
7.
12.50
  Pol
Majdak-Maj
5
Matem
Fuchs
1/1
Ang-Gr1
Maciaś
PomTeatr
Ang-Gr2
Plewa
CZYT2
Religia-Gr
Rzymek M
Świet
8.
13.40
  ZzW
Niemirowska
3
MatRoz-Gr
Fuchs
1/1
  TOSkr-Gr
Kamiński
www
BiESP-Gr
Stokłosa
10
9.
14.35
  TWiKM-Gr
Kukla
6
POOSn-Gr
Więcek
7
Ros-Gr
Kozaczko
1
Wł-Gr
Niemirowska
13
  PTWyt-Gr
Twardzik
6
WypSP-Gr
Kroczek
5
10.
15.25
  TWiKM-Gr
Kukla
6
POOSn-Gr
Więcek
7
Etyka-Gr
Piskorek
9
  ProcPr-Gr
Kukla
8
11.
16.15
  TWiKM-Gr
Kukla
6
Etyka-Gr
Piskorek
9
  ProcPr-Gr
Kukla
8
12.
17.10
         


3bt
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
WF-dz Gr3
Koźmiński J
SGim1
OrgTRek-Gr
Berek M
7
    Ang-Gr1
Plewa
6
PKR-Gr1
Maśka
7
2.
8.10
WF-dz Gr3
Koźmiński J
SGim1
OrgTRek-Gr
Berek M
7
OrgTRek-Gr
Berek M
7
  Ang-Gr1
Plewa
1/1
PKR-Gr1
Maśka
7
3.
9.05
GrKom-Gr2
Maśka
14
PKR-Gr2
Wilusz-Kotwicz
8
DzGR-Gr
Czyżowska
11
HiS-Uz
Denik
Świet
  Religia-Gr
Rzymek M
1/1
4.
9.55
GrKom-Gr2
Maśka
3
PKR-Gr2
Wilusz-Kotwicz
8
DzGR-Gr
Czyżowska
11
Pol
Piskorek
5
WF-chł-Gr2
Krywult
SGim1
Matem
Szczechura
6
5.
11.00
GrKom-Gr1
Maśka
3
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
PomTeatr
MDzRek-Gr
Gołyszny
1/1
Pol
Piskorek
CZYT1
WF-chł-Gr2
Krywult
SGim1
Matem
Szczechura
6
6.
11.55
GrKom-Gr1
Maśka
3
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
Świet
Religia-Gr
Rzymek M
Świet
ZzW
Maśka
13
AngDR-Gr
Kilianek
14
WF-chł-Gr2
Krywult
SGim1
WF-dz Gr3
Koźmiński J
Świet
7.
12.50
Pol
Piskorek
CZYT1
MDzRek-Gr
Gołyszny
7
TechPol-Gr
Wilusz-Kotwicz
7
GeoRoz-Gr
Caputa
CKP31
PEKZ-Gr
Puchałka
10
8.
13.40
Niem-Gr
Ellnain
PomTeatr
FotRek-Gr
Godek
8
Ang-Gr1
Plewa
11
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
14
GeoRoz-Gr
Caputa
CKP31
PEKZ-Gr
Puchałka
7
9.
14.35
  FotRek-Gr
Godek
8
Ros-Gr
Kozaczko
1
Wł-Gr
Niemirowska
13
AngR-Gr1
Plewa
5
AngR-Gr2
Mędrzak-Belczyk
PomTeatr
 
10.
15.25
         
11.
16.15
         
12.
17.10
         


3ct
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
PMM-Gr2
Maśka
14
  TechF-Gr1
Godek
12
TechF-Gr2
Borowicz
14
   
2.
8.10
CObO-Gr1
Maśnica
7
CObO-Gr2
Maśka
14
  TechF-Gr1
Godek
12
TechF-Gr2
Borowicz
14
Niem-Gr
Dejer-Tokarz
13
Ang-Gr1
Kapała
1
Ang-Gr2
Kwaśniak
11
3.
9.05
Pol
Kołodziej
11
  TechF-Gr1
Godek
Ciemnia
C
Ciemnia
TechF-Gr2
Borowicz
14
CObO-Gr1
Maśnica
7
PMM-Gr2
Maśka
8
AngR-Gr1
Kapała
2
CObO-Gr2
Maśka
7
4.
9.55
ProcFotog
Borowicz
14
Religia-Gr
Jóźwiak
3
TechF-Gr1
Godek
Ciemnia
C
Ciemnia
TechF-Gr2
Borowicz
14
WF-chł-Gr2
Krywult
SGim1
WF-dz-Gr4
Lubertowicz-Stokłosa
SGim2
Ang-Gr1
Kapała
13
CObO-Gr2
Maśka
7
5.
11.00
Matem
Szczechura
6
Religia-Gr
Jóźwiak
3
ProcFotog
Borowicz
14
WF-chł-Gr2
Krywult
SGim1
WF-dz-Gr4
Lubertowicz-Stokłosa
SGim2
HiS-Uz
Hojczyk
3
6.
11.55
Matem
Szczechura
6
Pol
Kołodziej
4
ProcFotog
Borowicz
14
TechMM- Gr1
Maśnica
7
WF-dz-Gr4
Lubertowicz-Stokłosa
SGim2
WF-chł-Gr2
Krywult
SGim1
7.
12.50
DzGF-Gr
Czyżowska
11
Pol
Kołodziej
4
ProcFotog
Borowicz
3
CObO-Gr1
Maśnica
7
Ang-Gr2
Kwaśniak
CZYT1
ChemRoz-Gr
Jarosz
11
8.
13.40
PMM-Gr1
Maśka
7
Ang-Gr1
Kapała
PomTeatr
AngR-Gr2
Kwaśniak
13a
TechMM- Gr1
Maśnica
4
Ang-Gr2
Kwaśniak
Świet
ChemRoz-Gr
Jarosz
11
9.
14.35
PMM-Gr1
Maśka
7
AngR-Gr1
Kapała
10
AngR-Gr2
Kwaśniak
5
Ros-Gr
Kozaczko
1
Wł-Gr
Niemirowska
13
   
10.
15.25
  ZzW
Kołodziej
1
Etyka-Gr
Piskorek
9
   
11.
16.15
    Etyka-Gr
Piskorek
9
   
12.
17.10
         


4at
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
  OrgProcPr-Gr
Sarapata
CKP31
WypSP-Gr
Kroczek
6
BiESL-Gr
Kopeć
2
   
2.
8.10
  OrgProcPr-Gr
Sarapata
CKP31
WypSP-Gr
Kroczek
6
BiESL-Gr
Kopeć
2
   
3.
9.05
Fran-Gr
Pietrzyk
10a
OrgProcPr-Gr
Sarapata
CKP31
WypSP-Gr
Kroczek
6
BiESL-Gr
Kopeć
1
WF-dz-Gr4
Krywult
SGim1
WF-chł-Gr2
Miszczyk R
SGim1a
WF-dz-Gr4
Krywult
SGim1
WF-chł-Gr2
Miszczyk R
SGim1a
4.
9.55
MatRoz-Gr
Szlagor
13
ProcPr-Gr
Kępka
2
BiESP-Gr
Stokłosa
10
BiESL-Gr
Kopeć
1
AngMech-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
CZYT1
Ang-Gr1
Maciaś
10
Ang-Gr2
Plewa
CZYT2
WF-dz-Gr4
Krywult
SGim1
WF-chł-Gr2
Miszczyk R
SGim1a
5.
11.00
FizRoz-Gr
Kalika
11
ProcPr-Gr
Kępka
CZYT2
BiESP-Gr
Stokłosa
10
FizRoz-Gr
Kalika
11
Ang-Gr1
Maciaś
CZYT1
Ang-Gr2
Plewa
CZYT2
dzGOSP-Gr
Ciemała
10
AngLotTech-Gr
Kwaśniak
PomTeatr
6.
11.55
Pol
Kuś
1
dzGOSP-Gr
Ciemała
CZYT1
AngLotTech-Gr
Kwaśniak
CZYT2
Ros-Gr
Kozaczko
CZYT2
Wł-Gr
Niemirowska
8
Religia-Gr
Rzymek M
CZYT1
FizRoz-Gr
Kalika
11
7.
12.50
Pol
Kuś
1
MatRoz-Gr
Szlagor
10
  Matem
Szlagor
11
OrgProcPr-Gr
Sarapata
CKP31
WypSP-Gr
Kroczek
3
8.
13.40
HiS-Uz
Hojczyk
5
Niem-Gr
Janikowska-Irauth
CZYT2
  Matem
Szlagor
11
OrgProcPr-Gr
Sarapata
CKP31
9.
14.35
TW-Gr
Polak
CKP31
DzGosp-Gr
Czyżowska
6
    ZzW
Kalika
12
OrgProcPr-Gr
Sarapata
CKP31
10.
15.25
TW-Gr
Polak
CKP31
DzGosp-Gr
Czyżowska
8
    AngLotTech-Gr
Kwaśniak
5
AngMech-Gr
Wójtowicz-Brzezińska
7
 
11.
16.15
TW-Gr
Polak
CKP31
    AngLotTech-Gr
Kwaśniak
5
TW-Gr
Polak
CKP31
 
12.
17.10
         


4bt
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
      Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
10
Ang-Gr2
Kapała
9
AngR-Gr2
Kapała
9
AngR-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
10
2.
8.10
  Niem-Gr
Janikowska-Irauth
11
  Ang-Gr1
Wójtowicz-Brzezińska
10
Ang-Gr2
Kapała
9
HiS-Uz
Wylężek
10
3.
9.05
Pol
Kuś
12
OrgTRek-Gr
Berek M
7
  WF-dz-Gr4
Krywult
SGim1
WF-chł-Gr2
Koźmiński J
SGim2
WF-dz-Gr4
Krywult
SGim1
WF-chł-Gr2
Koźmiński J
Świet
4.
9.55
Pol
Kuś
1/1
OrgTRek-Gr
Berek M
8
  GrKom-Gr1
Maśka
4
WF-dz-Gr4
Krywult
SGim1
WF-chł-Gr2
Koźmiński J
Świet
5.
11.00
ZzW
Wilusz-Kotwicz
Świet
PsychRek-Gr
Olszewska-Patykiewicz
CZYT1
  Religia-Gr
Rzymek M
PomTeatr
GeoRoz-Gr
Caputa
2
6.
11.55
PKR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
8
DzGR-Gr
Czyżowska
10
Wł-Gr
Niemirowska
8
PsychRek-Gr
Olszewska-Patykiewicz
CKP31
GeoRoz-Gr
Caputa
14
7.
12.50
PKR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
8
Matem
Szczechura
6
GrKom-Gr1
Maśka
8
   
8.
13.40
PKR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
8
Matem
Szczechura
6
GrKom-Gr1
Maśka
8
   
9.
14.35
OrgTRek-Gr
Berek M
9
GrKom-Gr1
Maśka
3
PKR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
8
   
10.
15.25
OrgTRek-Gr
Berek M
9
GeoRoz-Gr
Caputa
11
PKR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
8
   
11.
16.15
    PKR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
8
   
12.
17.10
    PKR-Gr1
Wilusz-Kotwicz
8
   


4ct
Data publikacji: 2018-09-17

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.
7.20
TechMM- Gr1
Berek J
4
WF-dz-Gr4
Kolis
SGim1
    TechMM- Gr1
Berek J
3
2.
8.10
TechMM- Gr1
Berek J
4
TechMM- Gr1
Berek J
4
    TechMM- Gr1
Berek J
3
3.
9.05
Ang-Gr1
Kapała
10
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
13
TechMM- Gr1
Berek J
4
  WF-chł-Gr2
Koźmiński J
SGim2
WF-dz-Gr4
Kolis
SGim2
WF-chł-Gr2
Koźmiński J
Świet
4.
9.55
PMM-Gr1
Maśnica
7
ZzW
Godek
7
  HiS-Uz
Wylężek
12
WF-dz-Gr4
Kolis
SGim2
WF-chł-Gr2
Koźmiński J
Świet
5.
11.00
ChemRoz-Gr
Jarosz
CZYT1
MatRoz-Gr
Szlagor
11
  PMM-Gr1
Maśnica
7
ChemRoz-Gr
Jarosz
14
6.
11.55
ChemRoz-Gr
Jarosz
CZYT1
MatRoz-Gr
Szlagor
11
Ros-Gr
Kozaczko
CZYT2
Wł-Gr
Niemirowska
8
Pol
Kołodziej
1/1
Religia-Gr
Rzymek M
3
7.
12.50
  Niem-Gr
Janikowska-Irauth
CZYT2
Ang-Gr2
Mędrzak-Belczyk
13a
Matem
Szlagor
6
Pol
Kołodziej
1/1
Ang-Gr1
Kapała
CZYT1
8.
13.40
    Matem
Szlagor
6
TechMM- Gr1
Berek J
4
 
9.
14.35
    PMM-Gr1
Maśnica
7
TechMM- Gr1
Berek J
4
 
10.
15.25
    PMM-Gr1
Maśnica
7
TechMM- Gr1
Berek J
4
 
11.
16.15
    PMM-Gr1
Maśnica
7
TechMM- Gr1
Berek J
4
 
12.
17.10
    PMM-Gr1
Maśnica
7
   

Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl