Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Podstawy konstrukcji maszyn i maszynoznawstwo 1 a MM - Dziubek W. (CKP31) |
Chemia 1 a - Woźniczka A. (11) |
Informatyka 1 a GR1 - Greń G. (3) Informatyka 1 a GR2 - Maśnica A. (7) |
||
2 | 08:10-08:55 | Wychowanie fizyczne 1 a WF-CHŁ - Miszczyk R. (SGim1) |
Religia 1 a Religia - Jóźwiak M. (5) |
Fizyka 1 a - Kalika M. (13) |
||
3 | 09:05-09:50 | Wychowanie fizyczne 1 a WF-CHŁ - Miszczyk R. (SGim1) |
Edukacja dla bezpieczeństwa 1 a - Caputa M. (2) |
Język angielski 1 a Angielski - Biela S. (13a) Język niemiecki 1 a Niemiecki - Korzonkiewicz E. (8) |
||
4 | 09:55-10:40 | Matematyka 1 a - Czaicka A. (1/1) |
Religia 1 a Religia - Jóźwiak M. (13) |
Język polski 1 a - Niemirowska D. (11) |
||
5 | 11:00-11:45 | Geografia 1 a - Kurz B. (4) |
Matematyka 1 a - Czaicka A. (11) |
Język polski 1 a - Niemirowska D. (11) |
||
6 | 11:55-12:40 | Historia 1 a - Sapeta U. (8) |
Wychowanie fizyczne 1 a WF-CHŁ - Miszczyk R. (SGim1) |
Zajęcia z wychowawcą 1 a - Korzonkiewicz E. (12) |
||
7 | 12:50-13:35 | Biologia 1 a - Sobół-Guzik L. (5) |
Podstawy konstrukcji maszyn - os 1 a OS - Puczka T. (10) Montaż maszyn i urządzeń 1 a MM - Ciućka T. (CKP31) |
Technologia obróbki skrawaniem - os 1 a OS - Koźmiński M. (CKP31) |
||
8 | 13:40-14:25 | Podstawy konstrukcji maszyn - os 1 a OS - Puczka T. (CKP31) |
||||
9 | 14:35-15:20 | Podstawy konstrukcji maszyn - os 1 a OS - Puczka T. (CKP31) |
||||
10 | 15:25-16:10 | |||||
11 | 16:15-17:00 | |||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Podstawy sterowania i regulacji maszyn 1 at TM - Dziubek W. (1) |
Podstawy konstrukcji maszyn - tm 1 at TM - Ellnain A. (7) |
Zajęcia lotnicze 1 at TML - Cieślawski K. (1/1) |
Informatyka 1 at GR1 - Kalika M. (4) |
|
2 | 08:10-08:55 | Wychowanie fizyczne 1 at WF-CHŁ - Krywult M. (SGim1) |
Podstawy sterowania i regulacji maszyn 1 at TM - Dziubek W. (CKP31) |
Zajęcia lotnicze 1 at TML - Cieślawski K. (1/1) |
Podstawy konstrukcji maszyn - tm 1 at TM - Ellnain A. (9) Konstrukcje mechaniczne 1 at TML - Kępka M. (1) |
|
3 | 09:05-09:50 | Język angielski 1 at GR1 - Plewa A. (7) Język angielski 1 at GR2 - Sachajko A. (1/1) |
Podstawy sterowania i regulacji maszyn 1 at TM - Dziubek W. (CKP31) |
Fizyka 1 at - Kalika M. (11) |
Podstawy konstrukcji maszyn - tm 1 at TM - Ellnain A. (9) Konstrukcje mechaniczne 1 at TML - Kępka M. (1) |
|
4 | 09:55-10:40 | Język angielski 1 at GR1 - Plewa A. (7) Język angielski 1 at GR2 - Sachajko A. (1/1) |
Wychowanie fizyczne 1 at WF-CHŁ - Krywult M. (SGim1) |
Zajęcia z wychowawcą 1 at - Duda-Majdak J. (14) |
Informatyka 1 at GR2 - Maśnica A. (8) |
Podstawy przedsiębiorczości 1 at - Procyk-Prusak A. (1) |
5 | 11:00-11:45 | Historia 1 at - Duda-Majdak J. (1) |
Wychowanie fizyczne 1 at WF-CHŁ - Krywult M. (SGim1) |
Geografia 1 at - Caputa M. (2) |
Chemia 1 at - Jarosz-Pasierbek M. (8) |
Matematyka 1 at - Janik P. (1) |
6 | 11:55-12:40 | Religia 1 at Religia - Jóźwiak M. (Świet) |
Język polski 1 at - Grabska A. (9) |
Historia 1 at - Duda-Majdak J. (1) |
Język polski 1 at - Grabska A. (2) |
Religia 1 at Religia - Jóźwiak M. (11) |
7 | 12:50-13:35 | Technologia obróbki skrawaniem - tm 1 at TM - Koźmiński M. (CKP31) Konstrukcje mechaniczne 1 at TML - Kępka M. (5) |
Techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne - tml 1 at TML - Budzyński R. (1) |
Wiedza o kulturze 1 at - Kołodziej D. (5) |
Język polski 1 at - Grabska A. (1) |
Matematyka 1 at - Janik P. (6) |
8 | 13:40-14:25 | Technologia obróbki skrawaniem - tm 1 at TM - Koźmiński M. (CKP31) Konstrukcje mechaniczne 1 at TML - Kępka M. (11) |
Techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne - tml 1 at TML - Budzyński R. (1) |
Edukacja dla bezpieczeństwa 1 at - Jarczyk M. (6) |
Matematyka 1 at - Janik P. (6) |
Wiedza o społeczeństwie 1 at - Hojczyk R. (9) |
9 | 14:35-15:20 | Podstawy elektrotechniki i elektroniki - tml 1 at TML - Sytniewski T. (1) |
Język niemiecki 1 at Niemiecki - Janikowska-Irauth A. (1) Język rosyjski rozszerzony 1 1atct Rosyjski roz - Kozaczko A. (2) |
Biologia 1 at - Sobół-Guzik L. (5) |
||
10 | 15:25-16:10 | Podstawy elektrotechniki i elektroniki - tml 1 at TML - Sytniewski T. (1) |
Język niemiecki 1 at Niemiecki - Janikowska-Irauth A. (1/1) Język włoski 1 1atbt Włoski - Niemirowska D. (2) Język rosyjski 1 1atbt Rosyjski - Kozaczko A. (1) |
|||
11 | 16:15-17:00 | Język włoski 1 1atbt Włoski - Niemirowska D. (2) Język rosyjski 1 1atbt Rosyjski - Kozaczko A. (1) |
||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Cyfrowa obróbka obrazu 1 b FOT - Borowicz P. (14) |
Informatyka 1 b GR1 - Maśnica A. (4) |
Informatyka 1 b GR2 - Kalika M. (4) |
||
2 | 08:10-08:55 | Cyfrowa obróbka obrazu 1 b FOT - Borowicz P. (14) |
Wychowanie fizyczne 1 1ab WF-DZ - Koźmiński J. (SGim2) Wychowanie fizyczne 1 b WF-CHŁ - Krywult M. (SGim1a) |
Organizacja i techniki sprzedaży 1 b SPRZ - Czyżowska D. (10) |
Chemia 1 b - Jarosz-Pasierbek M. (1) |
|
3 | 09:05-09:50 | Techniki fotograficzne 1 b FOT - Pilch S. (14) |
Wychowanie fizyczne 1 1ab WF-DZ - Koźmiński J. (Świet) Wychowanie fizyczne 1 b WF-CHŁ - Krywult M. (SGim1a) |
Język polski 1 b - Piskorek K. (14) |
Język angielski 1 b Angielski - Kapała E. (1/1) Język niemiecki 1 b Niemiecki - Mrowiec I. (PomTeatr) Język rosyjski 1 b Rosyjski - Kozaczko A. (9) |
|
4 | 09:55-10:40 | Techniki fotograficzne 1 b FOT - Pilch S. (14) |
Obsługa klientów 1 b SPRZ - Gołyszny K. (13) Techniki fotograficzne 1 b FOT - Pilch S. (12) |
Zajęcia z wychowawcą 1 b - Piskorek K. (Świet) |
Religia 1 b Religia - Jóźwiak M. (Świet) |
Rysunek i kompozycja 1 b FOT - Wilusz-Kotwicz A. (12) |
5 | 11:00-11:45 | Urządzenia i sprzęt w fotografii 1 b FOT - Borowicz P. (14) |
Towar jako przedmiot handlu 1 b SPRZ - Gołyszny K. (13) Techniki fotograficzne 1 b FOT - Pilch S. (12) |
Biologia 1 b - Sobół-Guzik L. (6) |
Geografia 1 b - Caputa M. (14) |
Rysunek i kompozycja 1 b FOT - Wilusz-Kotwicz A. (12) |
6 | 11:55-12:40 | Matematyka 1 b - Czaicka A. (2) |
Wychowanie fizyczne 1 1ab WF-DZ - Koźmiński J. (SGim2) Wychowanie fizyczne 1 b WF-CHŁ - Krywult M. (SGim1a) |
Fizyka 1 b - Kalika M. (11) |
Działalność gospodarcza 1 b FOT - Rzymek J. (7) |
|
7 | 12:50-13:35 | Edukacja dla bezpieczeństwa 1 b - Jarczyk M. (12) |
Język polski 1 b - Piskorek K. (8) |
Teoria obrazu fotograficznego 1 b FOT - Gajewski K. (1/1) |
||
8 | 13:40-14:25 | Przedsiębiorca w handlu 1 b SPRZ - Rzymek J. (13) Bezpieczeństwo i higiena pracy 1 b FOT - Caputa M. (2) |
Religia 1 b Religia - Jóźwiak M. (2) |
Teoria obrazu fotograficznego 1 b FOT - Gajewski K. (1/1) |
||
9 | 14:35-15:20 | Historia 1 b - Wylężek J. (9) |
Matematyka 1 b - Czaicka A. (6) |
|||
10 | 15:25-16:10 | |||||
11 | 16:15-17:00 | |||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Język angielski 1 bt GR1 - Biela S. (1) |
||||
2 | 08:10-08:55 | Wychowanie fizyczne 1 1atbtdt WF-DZ - Miszczyk R. (SGim2) Wychowanie fizyczne 1 1btct WF-CHŁ - Koźmiński J. (SGim1a) |
Historia 1 bt - Wylężek J. (9) |
Informatyka 1 bt GR1 - Kalika M. (3) Informatyka 1 bt GR2 - Szlagor P. (4) |
||
3 | 09:05-09:50 | Matematyka 1 bt - Janik P. (1) |
Historia 1 bt - Wylężek J. (9) |
Język polski 1 bt - Kołodziej D. (1/1) |
Organizacja sprzedaży reklamy 1 bt GR1 - Ciemała E. (13a) Język angielski 1 bt GR2 - Mędrzak-Belczyk J. (13) |
|
4 | 09:55-10:40 | Matematyka 1 bt - Janik P. (1) |
Wychowanie fizyczne 1 1atbtdt WF-DZ - Miszczyk R. (SGim1a) Wychowanie fizyczne 1 1btct WF-CHŁ - Koźmiński J. (SGim2) |
Język polski 1 bt - Kołodziej D. (1/1) |
Język polski 1 bt - Kołodziej D. (5) |
|
5 | 11:00-11:45 | Marketing w działalności reklamowej 1 bt - Pilch S. (1/1) |
Wychowanie fizyczne 1 1atbtdt WF-DZ - Miszczyk R. (SGim1a) Wychowanie fizyczne 1 1btct WF-CHŁ - Koźmiński J. (SGim2) |
Podstawy przedsiębiorczości 1 bt - Ciemała E. (1) |
Sprzedaż w reklamie 1 bt - Gołyszny K. (1/1) |
Wiedza o kulturze 1 bt - Konik-Sporek M. (14) |
6 | 11:55-12:40 | Marketing w działalności reklamowej 1 bt - Pilch S. (1/1) |
Sprzedaż w reklamie 1 bt - Gołyszny K. (10) |
Geografia 1 bt - Caputa M. (2) |
Sprzedaż w reklamie 1 bt - Gołyszny K. (1/1) |
Biologia 1 bt - Sobół-Guzik L. (9) |
7 | 12:50-13:35 | Chemia 1 bt - Jarosz-Pasierbek M. (9) |
Wiedza o społeczeństwie 1 bt - Hojczyk R. (9) |
Język angielski 1 bt GR1 - Biela S. (3) Język angielski 1 bt GR2 - Mędrzak-Belczyk J. (1/1) |
Religia 1 bt Religia - Rzymek M. (Świet) |
Język angielski 1 bt GR1 - Biela S. (2) Język angielski 1 bt GR2 - Mędrzak-Belczyk J. (11) |
8 | 13:40-14:25 | Zajęcia z wychowawcą 1 bt - Caputa M. (2) |
Język niemiecki 1 bt Niemiecki - Mrowiec I. (8) |
Religia 1 bt Religia - Rzymek M. (1/1) |
Organizacja sprzedaży reklamy 1 bt GR1 - Ciemała E. (7) Organizacja sprzedaży reklamy 1 bt GR2 - Wilusz-Kotwicz A. (8) |
Fizyka 1 bt - Kalika M. (11) |
9 | 14:35-15:20 | Język niemiecki 1 bt Niemiecki - Mrowiec I. (8) |
Edukacja dla bezpieczeństwa 1 bt - Jarczyk M. (6) |
Matematyka 1 bt - Janik P. (14) |
||
10 | 15:25-16:10 | Organizacja sprzedaży reklamy 1 bt GR2 - Wilusz-Kotwicz A. (4) |
Język włoski 1 1atbt Włoski - Niemirowska D. (2) Język rosyjski 1 1atbt Rosyjski - Kozaczko A. (1) |
|||
11 | 16:15-17:00 | Język włoski 1 1atbt Włoski - Niemirowska D. (2) Język rosyjski 1 1atbt Rosyjski - Kozaczko A. (1) |
||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Wychowanie fizyczne 1 ct WF-DZ - Kolis P. (Świet) |
Chemia 1 ct - Jarosz-Pasierbek M. (6) |
|||
2 | 08:10-08:55 | Wychowanie fizyczne 1 1btct WF-CHŁ - Koźmiński J. (SGim1a) |
Wychowanie fizyczne 1 ct WF-DZ - Kolis P. (Świet) |
Urządzenia fototechniczne 1 ct - Pilch S. (11) |
||
3 | 09:05-09:50 | Język angielski 1 ct GR1 - Mędrzak-Belczyk J. (4) Techniki fotograficzne 1 ct GR2 - Borowicz P. (12) |
Matematyka 1 ct - Szczechura B. (6) |
Urządzenia fototechniczne 1 ct - Pilch S. (11) |
Wychowanie fizyczne 1 ct WF-DZ - Kolis P. (SGim1) |
|
4 | 09:55-10:40 | Język angielski 1 ct GR1 - Mędrzak-Belczyk J. (4) Techniki fotograficzne 1 ct GR2 - Borowicz P. (12) |
Wychowanie fizyczne 1 1btct WF-CHŁ - Koźmiński J. (SGim2) |
Matematyka 1 ct - Szczechura B. (6) |
Historia 1 ct - Duda-Majdak J. (9) |
Informatyka 1 ct GR1 - Szlagor P. (4) Język angielski 1 ct GR2 - Mędrzak-Belczyk J. (CZYT1) |
5 | 11:00-11:45 | Wiedza o społeczeństwie 1 ct - Hojczyk R. (10) |
Wychowanie fizyczne 1 1btct WF-CHŁ - Koźmiński J. (SGim2) |
Podstawy przedsiębiorczości 1 ct - Procyk-Prusak A. (8) |
Historia 1 ct - Duda-Majdak J. (9) |
Zajęcia z wychowawcą 1 ct - Mędrzak-Belczyk J. (8) |
6 | 11:55-12:40 | Matematyka 1 ct - Szczechura B. (14) |
Procesy fotograficzne 1 ct - Pilch S. (14) |
Fizyka 1 ct - Kalika M. (11) |
Język polski 1 ct - Kuś E. (5) |
Techniki fotograficzne 1 ct GR1 - Godek B. (14) Język angielski 1 ct GR2 - Mędrzak-Belczyk J. (10) |
7 | 12:50-13:35 | Wiedza o kulturze 1 ct - Konik-Sporek M. (14) |
Procesy fotograficzne 1 ct - Pilch S. (14) |
Edukacja dla bezpieczeństwa 1 ct - Caputa M. (2) |
Język polski 1 ct - Kuś E. (5) |
Techniki fotograficzne 1 ct GR1 - Godek B. (14) Informatyka 1 ct GR2 - Kalika M. (4) |
8 | 13:40-14:25 | Język polski 1 ct - Kuś E. (5) |
Techniki fotograficzne 1 ct GR1 - Godek B. (12) Techniki fotograficzne 1 ct GR2 - Borowicz P. (14) |
Język niemiecki 1 ct Niemiecki - Mrowiec I. (10) |
Biologia 1 ct - Sobół-Guzik L. (9) |
Geografia 1 ct - Kurz B. (1) |
9 | 14:35-15:20 | Język rosyjski 1 1ctdt Rosyjski - Kozaczko A. (1) Język włoski 1 1ctdt Włoski - Niemirowska D. (5) |
Techniki fotograficzne 1 ct GR1 - Godek B. (12) Techniki fotograficzne 1 ct GR2 - Borowicz P. (14) |
Język niemiecki 1 ct Niemiecki - Mrowiec I. (10) |
Religia 1 ct Religia - Jóźwiak M. (5) Etyka 1 1ctdt Etyka - Piskorek K. (11) |
|
10 | 15:25-16:10 | Język rosyjski 1 1ctdt Rosyjski - Kozaczko A. (1) Język włoski 1 1ctdt Włoski - Niemirowska D. (5) |
Religia 1 ct Religia - Jóźwiak M. (5) Etyka 1 1ctdt Etyka - Piskorek K. (11) |
|||
11 | 16:15-17:00 | |||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Wychowanie fizyczne 1 dt WF-CHŁ - Koźmiński J. (SGim2) |
Język niemiecki 1 dt Niemiecki - Ellnain A. (14) |
|||
2 | 08:10-08:55 | Wychowanie fizyczne 1 1atbtdt WF-DZ - Miszczyk R. (SGim2) |
Wychowanie fizyczne 1 dt WF-CHŁ - Koźmiński J. (SGim2) |
Język niemiecki 1 dt Niemiecki - Ellnain A. (14) |
||
3 | 09:05-09:50 | Język polski 1 dt - Grabska A. (8) |
Systemy operacyjne 1 dt - Stefko P. (7) |
Geografia 1 dt - Caputa M. (14) |
Wychowanie fizyczne 1 dt WF-CHŁ - Koźmiński J. (SGim1a) |
|
4 | 09:55-10:40 | Język polski 1 dt - Grabska A. (8) |
Wychowanie fizyczne 1 1atbtdt WF-DZ - Miszczyk R. (SGim1a) |
Systemy operacyjne 1 dt - Stefko P. (7) |
Chemia 1 dt - Jarosz-Pasierbek M. (1/1) |
Administracja systemami operacyjnymi 1 dt - Stefko P. (7) |
5 | 11:00-11:45 | Religia 1 dt Religia - Rzymek M. (7) |
Wychowanie fizyczne 1 1atbtdt WF-DZ - Miszczyk R. (SGim1a) |
Religia 1 dt Religia - Rzymek M. (13) |
Język polski 1 dt - Grabska A. (12) |
Biologia 1 dt - Sobół-Guzik L. (1/1) |
6 | 11:55-12:40 | Historia 1 dt - Hojczyk R. (11) |
Urządzenia techniki komputerowej 1 dt - Binek J. (3) |
Edukacja dla bezpieczeństwa 1 dt - Jarczyk M. (12) |
Matematyka 1 dt - Janik P. (6) |
Wiedza o kulturze 1 dt - Konik-Sporek M. (2) |
7 | 12:50-13:35 | Zajęcia z wychowawcą 1 dt - Maśnica A. (11) |
Urządzenia techniki komputerowej 1 dt - Binek J. (3) |
Podstawy przedsiębiorczości 1 dt - Procyk-Prusak A. (9) |
Matematyka 1 dt - Janik P. (6) |
Wiedza o społeczeństwie 1 dt - Wawrzyszkiewicz J. (1) |
8 | 13:40-14:25 | Administracja systemami operacyjnymi 1 dt - Stefko P. (4) |
Fizyka 1 dt - Kalika M. (11) |
Język angielski 1 dt GR2 - Biela S. (9) |
Historia 1 dt - Hojczyk R. (1) |
Matematyka 1 dt - Janik P. (6) |
9 | 14:35-15:20 | Język rosyjski 1 1ctdt Rosyjski - Kozaczko A. (1) Język włoski 1 1ctdt Włoski - Niemirowska D. (5) |
Eksploatacja urządzeń techniki komputerowej 1 dt - Binek J. (4) |
Bezpieczeństwo i higiena pracy 1 dt - Caputa M. (2) |
Język angielski 1 dt GR1 - Mędrzak-Belczyk J. (PomTeatr) Etyka 1 1ctdt Etyka - Piskorek K. (11) |
|
10 | 15:25-16:10 | Język rosyjski 1 1ctdt Rosyjski - Kozaczko A. (1) Język włoski 1 1ctdt Włoski - Niemirowska D. (5) |
Język angielski 1 dt GR1 - Mędrzak-Belczyk J. (2) Informatyka 1 dt GR2 - Maśnica A. (4) |
Etyka 1 1ctdt Etyka - Piskorek K. (11) |
||
11 | 16:15-17:00 | Informatyka 1 dt GR1 - Maśnica A. (4) Język angielski 1 dt GR2 - Biela S. (5) |
||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Elektrotechnika i elektronika -mm 2 a MM - Kalika M. (11) Technologia obróbki skrawaniem - os 2 a OS - Kamiński P. (CKP31) |
Wychowanie fizyczne 2 a WF CHŁ-GR1 - Krywult M. (SGim1a) Wychowanie fizyczne 2 2ab DZ-GR3 - Koźmiński J. (Świet) Wychowanie fizyczne 2 2ab CHŁ-GR2 - Kolis P. (SGim1a) |
|||
2 | 08:10-08:55 | Informatyka 2 a GR1 - Greń G. (3) Informatyka 2 a GR2 - Maśnica A. (7) |
Wychowanie fizyczne 2 a WF CHŁ-GR1 - Krywult M. (SGim1a) Wychowanie fizyczne 2 2ab DZ-GR3 - Koźmiński J. (Świet) Wychowanie fizyczne 2 2ab CHŁ-GR2 - Kolis P. (SGim1a) |
|||
3 | 09:05-09:50 | Język polski 2 a - Kołodziej D. (11) |
Podstawy przedsiębiorczości 2 a - Procyk-Prusak A. (13) |
Język rosyjski 2 a Rosyjski - Kozaczko A. (5) |
||
4 | 09:55-10:40 | Język polski 2 a - Kołodziej D. (11) |
Podstawy konstrukcji maszyn i maszynoznawstwo 2 a MM - Dziubek W. (CZYT2) Podstawy technik wytwarzania - os 2 a OS - Ellnain A. (CKP31) |
Religia 2 a Religia - Rzymek M. (8) |
||
5 | 11:00-11:45 | Matematyka 2 a - Czaicka A. (9) |
Podstawy konstrukcji maszyn i maszynoznawstwo 2 a MM - Dziubek W. (CZYT2) Podstawy technik wytwarzania - os 2 a OS - Ellnain A. (CKP31) |
Historia 2 a - Denik A. (9) |
||
6 | 11:55-12:40 | Montaż maszyn i urządzeń 2 a MM - Kępka M. (1) Podstawy technik wytwarzania - os 2 a OS - Ellnain A. (CKP31) |
Zajęcia z wychowawcą 2 a - Mrowiec I. (CKP31) |
Wychowanie fizyczne 2 a WF CHŁ-GR1 - Krywult M. (SGim1a) Wychowanie fizyczne 2 2ab DZ-GR3 - Koźmiński J. (SGim2) Wychowanie fizyczne 2 2ab CHŁ-GR2 - Kolis P. (SGim1a) |
||
7 | 12:50-13:35 | Religia 2 a Religia - Rzymek M. (12) |
Język angielski 2 a Ang - Kapała E. (PomTeatr) Język niemiecki 2 a Niem - Mrowiec I. (CZYT2) |
Podstawy przedsiębiorczości 2 a - Procyk-Prusak A. (9) |
||
8 | 13:40-14:25 | Obsługa maszyn i urządzeń 2 a MM - Ellnain A. (1) |
Obsługa maszyn i urządzeń 2 a MM - Ellnain A. (3) Podstawy elektrotechniki i elektroniki - os 2 a OS - Sytniewski T. (CKP31) |
|||
9 | 14:35-15:20 | Technologia z materiałoznawstwem 2 a MM - Ellnain A. (3) Technologia obróbki skrawaniem - os 2 a OS - Kamiński P. (CKP31) |
||||
10 | 15:25-16:10 | Technologia obróbki skrawaniem - os 2 a OS - Kamiński P. (CKP) |
||||
11 | 16:15-17:00 | |||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Język angielski 2 ag - Biela S. (10) |
Chemia 2 ag - Woźniczka A. (8) |
|||
2 | 08:10-08:55 | Fizyka 2 ag - Kalika M. (11) |
Wiedza o społeczeństwie 2 ag - Wawrzyszkiewicz J. (6) |
Język polski 2 ag - Niemirowska D. (11) |
||
3 | 09:05-09:50 | Język angielski 2 ag - Biela S. (9) |
Rysunek techniczny 2 ag M - Dziubek W. (CZYT2) Towaroznawstwo 2 ag SP - Gołyszny K. (CZYT1) |
Język polski 2 ag - Niemirowska D. (10) |
||
4 | 09:55-10:40 | Historia 2 ag - Hojczyk R. (9) |
Matematyka 2 ag - Czaicka A. (PomTeatr) |
Zajęcia z wychowawcą 2 ag - Sobół-Guzik L. (CKP31) |
||
5 | 11:00-11:45 | Geografia 2 ag - Caputa M. (PomTeatr) |
Matematyka 2 ag - Czaicka A. (PomTeatr) |
Religia 2 2 abg Religia - Jóźwiak M. (7) |
||
6 | 11:55-12:40 | Matematyka 2 ag - Czaicka A. (9) |
Język polski 2 ag - Niemirowska D. (13a) |
Historia 2 ag - Hojczyk R. (PomTeatr) |
||
7 | 12:50-13:35 | Biologia 2 ag - Sobół-Guzik L. (2) |
Wychowanie fizyczne 2 2 abg WF-CH - Krywult M. (SGim1) Wychowanie fizyczne 2 2abg WF-DZ - Miszczyk R. (SGim1a) |
|||
8 | 13:40-14:25 | Język polski 2 ag - Niemirowska D. (10) |
Język niemiecki 2 ag Niemiecki - Janikowska-Irauth A. (CZYT1) Język rosyjski 2 ag Rosyjski - Kozaczko A. (PomTeatr) |
|||
9 | 14:35-15:20 | Technologia ogólna 2 ag M - Koźmiński M. (1/1) Promocja 2 ag SP - Ciemała E. (13) |
||||
10 | 15:25-16:10 | |||||
11 | 16:15-17:00 | |||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Podstawy technik wytwarzania - tm 2 at TM - Twardzik M. (1/1) |
Technologia obróbki skrawaniem - tm 2 at TM - Kamiński P. (CKP) Techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne - tml 2 at TML - Budzyński R. (13) |
Budowa i eksploatacja statków powietrznych - tml 2 at TML - Stokłosa A. (10) |
Język włoski 2 2atbtct Wł - Niemirowska D. (11) Język niemiecki 2 at Niem - Janikowska-Irauth A. (1/1) |
|
2 | 08:10-08:55 | Technologia obróbki skrawaniem - tm 2 at TM - Kamiński P. (CKP31) |
Technologia obróbki skrawaniem - tm 2 at TM - Kamiński P. (CKP) Techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne - tml 2 at TML - Budzyński R. (13) |
Podstawy sterowania i regulacji maszyn 2 at TM - Dziubek W. (12) Budowa i eksploatacja statków powietrznych - tml 2 at TML - Stokłosa A. (10) |
Podstawy przedsiębiorczości 2 at - Czyżowska D. (13) |
|
3 | 09:05-09:50 | Wychowanie fizyczne 2 at WF CHŁ - Miszczyk R. (SGim1) Wychowanie fizyczne 2 2atct WF DZ - Koźmiński J. (Świet) Wychowanie fizyczne 2 2btct WF CHŁ - Krywult M. (SGim1a) |
Matematyka 2 at - Fuchs D. (10) |
Język polski 2 at - Kuś E. (1) |
Fizyka 2 at - Kalika M. (11) |
|
4 | 09:55-10:40 | Wychowanie fizyczne 2 at WF CHŁ - Miszczyk R. (SGim1) Wychowanie fizyczne 2 2atct WF DZ - Koźmiński J. (Świet) Wychowanie fizyczne 2 2btct WF CHŁ - Krywult M. (SGim1a) |
Język angielski 2 at GR1 - Biela S. (CZYT1) Język angielski 2 at GR2 - Plewa A. (12) |
Język polski 2 at - Kuś E. (1) |
Historia i społeczeństwo - przedmiot uzupełniający 2 at - Wawrzyszkiewicz J. (6) |
|
5 | 11:00-11:45 | Język polski 2 at - Kuś E. (6) |
Język angielski 2 at GR1 - Biela S. (CZYT1) Język angielski 2 at GR2 - Plewa A. (12) |
Matematyka 2 at - Fuchs D. (1) |
Wychowanie fizyczne 2 at WF CHŁ - Miszczyk R. (SGim1) Wychowanie fizyczne 2 2atct WF DZ - Koźmiński J. (SGim2) Wychowanie fizyczne 2 2btct WF CHŁ - Krywult M. (SGim1) |
|
6 | 11:55-12:40 | Zajęcia z wychowawcą 2 at - Niemirowska D. (8) |
Religia 2 at Religia - Rzymek M. (Świet) |
Matematyka 2 at - Fuchs D. (1) |
Podstawy konstrukcji maszyn - tm 2 at TM - Puczka T. (3) Wyposażenie statku powietrznego 2 at TML - Kroczek M. (CKP31) |
|
7 | 12:50-13:35 | Matematyka 2 at - Fuchs D. (6) |
Podstawy technik wytwarzania - tm 2 at TM - Twardzik M. (13a) Konstrukcje mechaniczne 2 at TML - Kępka M. (1) |
Fizyka 2 at - Kalika M. (11) |
Konstrukcje maszyn - tm 2 at TM - Ciućka T. (PomTeatr) Techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne - tml 2 at TML - Budzyński R. (10) |
|
8 | 13:40-14:25 | Konstrukcje mechaniczne 2 at TML - Kępka M. (1) |
Religia 2 at Religia - Rzymek M. (1/1) |
Konstrukcje maszyn - tm 2 at TM - Ciućka T. (4) Techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne - tml 2 at TML - Budzyński R. (10) |
||
9 | 14:35-15:20 | Język rosyjski 2 2atbtct Ros - Kozaczko A. (1) |
||||
10 | 15:25-16:10 | |||||
11 | 16:15-17:00 | |||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Religia 2 b Religia - Jóźwiak M. (8) |
Wychowanie fizyczne 2 2ab DZ-GR3 - Koźmiński J. (Świet) Wychowanie fizyczne 2 2ab CHŁ-GR2 - Kolis P. (SGim1a) |
|||
2 | 08:10-08:55 | Język polski 2 b - Piskorek K. (2) |
Wychowanie fizyczne 2 2ab DZ-GR3 - Koźmiński J. (Świet) Wychowanie fizyczne 2 2ab CHŁ-GR2 - Kolis P. (SGim1a) |
Język niemiecki w działalności handlowej 2 b Niem - Janikowska-Irauth A. (1/1) |
||
3 | 09:05-09:50 | Język polski 2 b - Piskorek K. (2) |
Religia 2 b Religia - Jóźwiak M. (6) |
Towar jako przedmiot handlu 2 b - Czyżowska D. (CKP31) |
||
4 | 09:55-10:40 | Podstawy przedsiębiorczości 2 b - Czyżowska D. (13) |
Organizacja i techniki sprzedaży 2 b - Czyżowska D. (13) |
Obsługa klientów 2 b - Gołyszny K. (13) |
||
5 | 11:00-11:45 | Podstawy przedsiębiorczości 2 b - Czyżowska D. (13) |
Organizacja i techniki sprzedaży 2 b - Czyżowska D. (13) |
Obsługa klientów 2 b - Gołyszny K. (13) |
||
6 | 11:55-12:40 | Zajęcia z wychowawcą 2 b - Czyżowska D. (13) |
Przedsiębiorca w handlu 2 b - Ciemała E. (7) |
Wychowanie fizyczne 2 2ab DZ-GR3 - Koźmiński J. (SGim2) Wychowanie fizyczne 2 2ab CHŁ-GR2 - Kolis P. (SGim1a) |
||
7 | 12:50-13:35 | Matematyka 2 b - Czaicka A. (1) |
Informatyka 2 b GR1 - Maśnica A. (7) Informatyka 2 b GR2 - Greń G. (13a) |
Historia 2 b - Denik A. (CKP31) |
||
8 | 13:40-14:25 | Język angielski 2 b Ang - Kapała E. (1/1) Język niemiecki 2 b Niem - Janikowska-Irauth A. (CZYT1) |
Język angielski w działalności handlowej 2 b Ang - Kwaśniak A. (13) |
|||
9 | 14:35-15:20 | |||||
10 | 15:25-16:10 | |||||
11 | 16:15-17:00 | |||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | |||||
2 | 08:10-08:55 | Historia 2 bg - Hojczyk R. (1) |
||||
3 | 09:05-09:50 | Fizyka 2 bg - Kalika M. (CZYT2) |
Historia 2 bg - Hojczyk R. (2) |
|||
4 | 09:55-10:40 | Język polski 2 bg - Piskorek K. (13a) |
Język angielski 2 bg Angielski - Plewa A. (14) |
Chemia 2 bg - Woźniczka A. (PomTeatr) |
||
5 | 11:00-11:45 | Język polski 2 bg - Piskorek K. (13a) |
Język angielski 2 bg Angielski - Plewa A. (CZYT1) |
Religia 2 2 abg Religia - Jóźwiak M. (7) |
||
6 | 11:55-12:40 | Biologia 2 bg - Sobół-Guzik L. (CZYT1) |
Matematyka 2 bg - Olszewska-Patykiewicz E. (CZYT1) |
Rysunek techniczny 2 bg M - Budzyński R. (CZYT1) Towaroznawstwo 2 bg SP - Gołyszny K. (13a) |
||
7 | 12:50-13:35 | Matematyka 2 bg - Olszewska-Patykiewicz E. (CZYT2) |
Wychowanie fizyczne 2 2 abg WF-CH - Krywult M. (SGim1) |
Język polski 2 bg - Piskorek K. (13a) |
||
8 | 13:40-14:25 | Język niemiecki 2 bg Niemiecki - Dejer-Tokarz B. (CZYT2) |
Matematyka 2 bg - Olszewska-Patykiewicz E. (CZYT2) |
Język polski 2 bg - Piskorek K. (2) |
||
9 | 14:35-15:20 | Wiedza o społeczeństwie 2 bg - Wylężek J. (11) |
Geografia 2 bg - Kurz B. (6) |
|||
10 | 15:25-16:10 | Technologia ogólna 2 bg M - Koźmiński M. (5) Promocja 2 bg SP - Ciemała E. (10) |
Zajęcia z wychowawcą 2 bg - Wylężek J. (9) |
|||
11 | 16:15-17:00 | |||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Grafika komputerowa 2 bt GR2 - Maśka A. (3) |
Zajęcia z wychowawcą 2 bt - Maśka A. (9) |
Język włoski 2 2atbtct Wł - Niemirowska D. (11) Język niemiecki 2 bt Niem - Ellnain A. (10) |
||
2 | 08:10-08:55 | Język angielski 2 bt GR1 - Plewa A. (1/1) |
Język angielski 2 bt GR1 - Plewa A. (8) |
Grafika komputerowa 2 bt GR2 - Maśka A. (3) |
Religia 2 bt Religia - Rzymek M. (1/1) |
Religia 2 bt Religia - Rzymek M. (10) |
3 | 09:05-09:50 | Wychowanie fizyczne 2 bt WF DZ - Kolis P. (SGim2) Wychowanie fizyczne 2 2btct WF CHŁ - Krywult M. (SGim1a) |
Organizacja i techniki reklamy 2 bt - Berek M. (1) |
Organizacja sprzedaży reklamy 2 bt GR2 - Gołyszny K. (8) |
Historia i społeczeństwo - przedmiot uzupełniający 2 bt - Sapeta U. (2) |
Organizacja sprzedaży reklamy 2 bt GR1 - Rzymek J. (4) Organizacja sprzedaży reklamy 2 bt GR2 - Gołyszny K. (3) |
4 | 09:55-10:40 | Wychowanie fizyczne 2 bt WF DZ - Kolis P. (SGim2) Wychowanie fizyczne 2 2btct WF CHŁ - Krywult M. (SGim1a) |
Organizacja i techniki reklamy 2 bt - Berek M. (1) |
Organizacja sprzedaży reklamy 2 bt GR2 - Gołyszny K. (8) |
Geografia 2 bt - Caputa M. (2) |
Sprzedaż w reklamie 2 bt - Czyżowska D. (14) |
5 | 11:00-11:45 | Język angielski w działalności reklamowej 2 bt - Plewa A. (11) |
Sprzedaż w reklamie 2 bt - Czyżowska D. (1) |
Grafika komputerowa 2 bt GR1 - Maśka A. (3) Język angielski 2 bt GR2 - Mędrzak-Belczyk J. (4) |
Język polski 2 bt - Piskorek K. (2) |
Wychowanie fizyczne 2 bt WF DZ - Kolis P. (Świet) Wychowanie fizyczne 2 2btct WF CHŁ - Krywult M. (SGim1) |
6 | 11:55-12:40 | Język polski 2 bt - Piskorek K. (10) |
Sprzedaż w reklamie 2 bt - Czyżowska D. (1) |
Grafika komputerowa 2 bt GR1 - Maśka A. (3) Język angielski 2 bt GR2 - Mędrzak-Belczyk J. (4) |
Podstawy przedsiębiorczości 2 bt - Procyk-Prusak A. (9) |
Marketing w działalności reklamowej 2 bt - Ciemała E. (13) |
7 | 12:50-13:35 | Język polski 2 bt - Piskorek K. (10) |
Geografia 2 bt - Caputa M. (2) |
Język angielski 2 bt GR1 - Plewa A. (13) |
Organizacja sprzedaży reklamy 2 bt GR1 - Rzymek J. (4) Organizacja sprzedaży reklamy 2 bt GR2 - Gołyszny K. (3) |
Marketing w działalności reklamowej 2 bt - Ciemała E. (13) |
8 | 13:40-14:25 | Matematyka 2 bt - Szczechura B. (6) |
Rysunek i liternictwo 2 bt GR1 - Wilusz-Kotwicz A. (Świet) Język angielski 2 bt GR2 - Mędrzak-Belczyk J. (2) |
Język angielski 2 bt GR1 - Plewa A. (CZYT1) |
Organizacja sprzedaży reklamy 2 bt GR1 - Rzymek J. (4) Organizacja sprzedaży reklamy 2 bt GR2 - Gołyszny K. (3) |
Rysunek i liternictwo 2 bt GR2 - Wilusz-Kotwicz A. (Świet) |
9 | 14:35-15:20 | Matematyka 2 bt - Szczechura B. (6) |
Rysunek i liternictwo 2 bt GR1 - Wilusz-Kotwicz A. (Świet) Język angielski 2 bt GR2 - Mędrzak-Belczyk J. (2) |
Organizacja sprzedaży reklamy 2 bt GR1 - Rzymek J. (3) |
Język rosyjski 2 2atbtct Ros - Kozaczko A. (1) |
Rysunek i liternictwo 2 bt GR2 - Wilusz-Kotwicz A. (Świet) |
10 | 15:25-16:10 | Organizacja sprzedaży reklamy 2 bt GR1 - Rzymek J. (7) |
||||
11 | 16:15-17:00 | |||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Język włoski 2 2atbtct Wł - Niemirowska D. (11) |
||||
2 | 08:10-08:55 | Język niemiecki 2 ct Niem - Dejer-Tokarz B. (8) |
Język polski 2 ct - Kołodziej D. (5) |
Procesy fotograficzne 2 ct GR1 - Borowicz P. (14) Język angielski 2 ct GR2 - Kwaśniak A. (2) |
||
3 | 09:05-09:50 | Wychowanie fizyczne 2 2atct WF DZ - Koźmiński J. (Świet) Wychowanie fizyczne 2 2btct WF CHŁ - Krywult M. (SGim1a) |
Techniki fotograficzne 2 ct GR2 - Godek B. (Ciemnia) |
Język polski 2 ct - Kołodziej D. (5) |
Procesy fotograficzne 2 ct GR1 - Borowicz P. (14) Język angielski 2 ct GR2 - Kwaśniak A. (1/1) |
|
4 | 09:55-10:40 | Wychowanie fizyczne 2 2atct WF DZ - Koźmiński J. (Świet) Wychowanie fizyczne 2 2btct WF CHŁ - Krywult M. (SGim1a) |
Techniki fotograficzne 2 ct GR2 - Godek B. (Ciemnia) |
Matematyka 2 ct - Szczechura B. (6) |
Historia i społeczeństwo - przedmiot uzupełniający 2 ct - Denik A. (2) |
|
5 | 11:00-11:45 | Podstawy przedsiębiorczości 2 ct - Procyk-Prusak A. (4) |
Język angielski 2 ct GR1 - Kapała E. (PomTeatr) Język angielski zawodowy w fotografii 2 ct GR2 - Kwaśniak A. (9) |
Religia 2 ct Religia - Jóźwiak M. (Świet) |
Matematyka 2 ct - Szczechura B. (6) |
Wychowanie fizyczne 2 2atct WF DZ - Koźmiński J. (SGim2) Wychowanie fizyczne 2 2btct WF CHŁ - Krywult M. (SGim1) |
6 | 11:55-12:40 | Język angielski 2 ct GR1 - Kapała E. (4) Cyfrowa obróbka obrazu 2 ct GR2 - Maśka A. (7) |
Język angielski 2 ct GR1 - Kapała E. (PomTeatr) Procesy fotograficzne 2 ct GR2 - Godek B. (12) |
Chemia 2 ct - Jarosz-Pasierbek M. (6) |
Zajęcia z wychowawcą 2 ct - Kołodziej D. (13) |
Urządzenia fototechniczne 2 ct - Gajewski K. (1/1) |
7 | 12:50-13:35 | Język angielski 2 ct GR1 - Kapała E. (CZYT1) Cyfrowa obróbka obrazu 2 ct GR2 - Maśka A. (7) |
Język angielski zawodowy w fotografii 2 ct GR1 - Kwaśniak A. (PomTeatr) Procesy fotograficzne 2 ct GR2 - Godek B. (12) |
Chemia 2 ct - Jarosz-Pasierbek M. (6) |
Techniki fotograficzne 2 ct GR1 - Borowicz P. (14) Procesy fotograficzne 2 ct GR2 - Godek B. (12) |
Religia 2 ct Religia - Jóźwiak M. (Świet) |
8 | 13:40-14:25 | Cyfrowa obróbka obrazu 2 ct GR1 - Maśnica A. (8) Język angielski 2 ct GR2 - Kwaśniak A. (12) |
Cyfrowa obróbka obrazu 2 ct GR1 - Maśnica A. (3) Cyfrowa obróbka obrazu 2 ct GR2 - Maśka A. (7) |
Urządzenia fototechniczne 2 ct - Gajewski K. (12) |
Techniki fotograficzne 2 ct GR1 - Borowicz P. (14) Procesy fotograficzne 2 ct GR2 - Godek B. (12) |
|
9 | 14:35-15:20 | Cyfrowa obróbka obrazu 2 ct GR1 - Maśnica A. (8) Język angielski 2 ct GR2 - Kwaśniak A. (12) |
Cyfrowa obróbka obrazu 2 ct GR1 - Maśnica A. (3) Cyfrowa obróbka obrazu 2 ct GR2 - Maśka A. (7) |
Język polski 2 ct - Kołodziej D. (11) |
Język rosyjski 2 2atbtct Ros - Kozaczko A. (1) |
|
10 | 15:25-16:10 | Techniki fotograficzne 2 ct GR1 - Borowicz P. (12) Techniki fotograficzne 2 ct GR2 - Godek B. (14) |
Urządzenia fototechniczne 2 ct - Gajewski K. (14) |
|||
11 | 16:15-17:00 | Techniki fotograficzne 2 ct GR1 - Borowicz P. (12) Techniki fotograficzne 2 ct GR2 - Godek B. (14) |
Procesy fotograficzne 2 ct GR1 - Borowicz P. (14) |
|||
12 | 17:10-17:55 | Techniki fotograficzne 2 ct GR1 - Borowicz P. (12) Techniki fotograficzne 2 ct GR2 - Godek B. (14) |
Procesy fotograficzne 2 ct GR1 - Borowicz P. (14) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Montaż maszyn i urządzeń 3 a MM - Kępka M. (2) |
||||
2 | 08:10-08:55 | Matematyka 3 a - Janik P. (12) |
||||
3 | 09:05-09:50 | Język angielski 3 a Ang - Kapała E. (CZYT1) Język niemiecki 3 a Niem - Mrowiec I. (CKP31) |
Podstawy konstrukcji maszyn i maszynoznawstwo 3 a MM - Ellnain A. (10) |
Matematyka 3 a - Janik P. (12) |
||
4 | 09:55-10:40 | Język angielski 3 a Ang - Kapała E. (CZYT1) Język niemiecki 3 a Niem - Mrowiec I. (CKP31) |
Język polski 3 a - Grabska A. (10) |
Obsługa maszyn i urządzeń 3 a MM - Kępka M. (CKP31) Technologia obróbki skrawaniem - os 3 a OS - Więcek F. (1) |
||
5 | 11:00-11:45 | Wychowanie fizyczne 3 3ab WF CHŁ-GR1 - Miszczyk R. (SGim1) Wychowanie fizyczne 3 3ab WF DZ-GR3 - Miszczyk M. (Świet) |
Język polski 3 a - Grabska A. (14) |
Obsługa maszyn i urządzeń 3 a MM - Kępka M. (CKP31) Technologia obróbki skrawaniem - os 3 a OS - Więcek F. (7) |
||
6 | 11:55-12:40 | Wychowanie fizyczne 3 3ab WF CHŁ-GR1 - Miszczyk R. (SGim1) Wychowanie fizyczne 3 3ab WF DZ-GR3 - Miszczyk M. (SGim2) |
Wychowanie fizyczne 3 3ab WF CHŁ-GR1 - Miszczyk R. (SGim1) Wychowanie fizyczne 3 3ab WF DZ-GR3 - Miszczyk M. (Świet) |
Montaż maszyn i urządzeń 3 a MM - Kępka M. (CKP31) Podstawy technik wytwarzania - os 3 a OS - Ellnain A. (7) |
||
7 | 12:50-13:35 | Religia 3 a Religia - Jóźwiak M. (Świet) |
Język angielski zawodowy 3 a Ang - Mędrzak-Belczyk J. (13a) Język niemiecki zawodowy 3 a Niem - Mrowiec I. (CKP31) Język rosyjski zawodowy 3 a RosZ - Kozaczko A. (CZYT2) |
Działalność gospodarcza 3 a - Ciemała E. (8) |
||
8 | 13:40-14:25 | Zajęcia z wychowawcą 3 a - Kozaczko A. (9) |
Wiedza o społeczeństwie 3 a - Sapeta U. (10) |
Język rosyjski 3 3ab Ros - Kozaczko A. (3) |
||
9 | 14:35-15:20 | Obsługa maszyn i urządzeń 3 a MM - Kępka M. (2) Podstawy technik wytwarzania - os 3 a OS - Ellnain A. (9) |
Język rosyjski 3 3ab Ros - Kozaczko A. (5) |
|||
10 | 15:25-16:10 | Montaż maszyn i urządzeń 3 a MM - Kępka M. (2) Podstawy technik wytwarzania - os 3 a OS - Ellnain A. (9) |
||||
11 | 16:15-17:00 | |||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Informatyka 3 ag - Greń G. (3) |
||||
2 | 08:10-08:55 | Budowa i naprawa maszyn i urządzeń 3 ag M - Dziubek W. (PomTeatr) |
Technika przetwórstwa spożywczego 3 ag SP - Jarosz-Pasierbek M. (1) |
Chemia 3 ag - Woźniczka A. (6) |
||
3 | 09:05-09:50 | Budowa i naprawa maszyn i urządzeń 3 ag M - Dziubek W. (PomTeatr) |
Fizyka 3 ag - Kalika M. (1/1) |
Język polski 3 ag - Konik-Sporek M. (CZYT2) |
||
4 | 09:55-10:40 | Zajęcia z wychowawcą 3 ag - Czaicka A. (2) |
Język angielski 3 ag - Biela S. (PomTeatr) |
Język polski 3 ag - Konik-Sporek M. (CZYT2) |
||
5 | 11:00-11:45 | Język polski 3 ag - Konik-Sporek M. (CZYT2) |
Geografia 3 ag - Caputa M. (2) |
Matematyka 3 ag - Czaicka A. (2) |
||
6 | 11:55-12:40 | Język polski 3 ag - Konik-Sporek M. (CZYT2) |
Język angielski 3 ag - Biela S. (CKP31) |
Matematyka 3 ag - Czaicka A. (CZYT2) |
||
7 | 12:50-13:35 | Wiedza o społeczeństwie 3 ag - Wawrzyszkiewicz J. (1/1) |
Język niemiecki 3 ag - Janikowska-Irauth A. (1/1) |
Biologia 3 ag - Sobół-Guzik L. (CZYT2) |
||
8 | 13:40-14:25 | Matematyka 3 ag - Czaicka A. (PomTeatr) |
Wiedza o społeczeństwie 3 ag - Wawrzyszkiewicz J. (6) |
Religia 3 ag Religia - Rzymek M. (CZYT2) |
||
9 | 14:35-15:20 | Towaroznawstwo 3 ag SP - Gołyszny K. (10) |
Historia 3 ag - Wylężek J. (9) |
|||
10 | 15:25-16:10 | Historia 3 ag - Wylężek J. (9) |
||||
11 | 16:15-17:00 | |||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Język angielski 3 at GR1 - Biela S. (1/1) Język angielski 3 at GR2 - Plewa A. (1) |
Technologia obróbki skrawaniem - tm 3 at TM - Kępka M. (1) |
|||
2 | 08:10-08:55 | Matematyka 3 at - Szlagor P. (11) |
Historia i społeczeństwo - przedmiot uzupełniający 3 at - Wylężek J. (9) |
|||
3 | 09:05-09:50 | Matematyka 3 at - Szlagor P. (11) |
Budowa i eksploatacja silników lotniczych 3 at TML - Nowakowski J. (5) Procesy produkcji - tm 3 at TM - Ciućka T. (3) |
Techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne - tml 3 at TML - Stokłosa A. (10) Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie - tm 3 at TM - Więcek F. (7) |
||
4 | 09:55-10:40 | Konstrukcje mechaniczne 3 at TML - Twardzik M. (CKP31) Technologia obróbki skrawaniem - tm 3 at TM - Kępka M. (9) |
Budowa i eksploatacja silników lotniczych 3 at TML - Nowakowski J. (5) Procesy produkcji - tm 3 at TM - Ciućka T. (3) |
Techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne - tml 3 at TML - Stokłosa A. (10) Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie - tm 3 at TM - Więcek F. (7) |
Wychowanie fizyczne 3 at WF CHŁ - Miszczyk R. (SGim1) Wychowanie fizyczne 3 3btct WF CHŁ - Koźmiński J. (SGim1a) Wychowanie fizyczne 3 3atbt WF DZ - Krywult M. (Świet) |
|
5 | 11:00-11:45 | Konstrukcje mechaniczne 3 at TML - Twardzik M. (CKP31) Technologia obróbki skrawaniem - tm 3 at TM - Kępka M. (CZYT1) |
Język polski 3 at - Kuś E. (5) |
Wychowanie fizyczne 3 at WF CHŁ - Miszczyk R. (SGim1) Wychowanie fizyczne 3 3btct WF CHŁ - Koźmiński J. (SGim1a) Wychowanie fizyczne 3 3atbt WF DZ - Krywult M. (Świet) |
Fizyka 3 at - Kalika M. (11) |
|
6 | 11:55-12:40 | Religia 3 at Religia - Rzymek M. (13) |
Język polski 3 at - Kuś E. (5) |
Wychowanie fizyczne 3 at WF CHŁ - Miszczyk R. (SGim1) Wychowanie fizyczne 3 3btct WF CHŁ - Koźmiński J. (SGim1a) Wychowanie fizyczne 3 3atbt WF DZ - Krywult M. (Świet) |
Religia 3 at Religia - Rzymek M. (Świet) |
|
7 | 12:50-13:35 | Zajęcia z wychowawcą 3 at - Kalika M. (Świet) |
Fizyka 3 at - Kalika M. (11) |
Język niemiecki 3 at Niem - Janikowska-Irauth A. (CZYT1) |
Matematyka 3 at - Szlagor P. (5) |
|
8 | 13:40-14:25 | Język francuski 3 at Fran - Pietrzyk J. (9) Język rosyjski 3 3atct Ros - Kozaczko A. (4) Język włoski 3 3atbtct Wł - Niemirowska D. (5) |
Wyposażenie statku powietrznego 3 at TML - Kroczek M. (8) Podstawy technik wytwarzania - tm 3 at TM - Twardzik M. (11) |
Język polski 3 at - Kuś E. (5) |
||
9 | 14:35-15:20 | Język angielski 3 at GR1 - Biela S. (8) Język angielski 3 at GR2 - Plewa A. (1/1) |
Budowa i eksploatacja statków powietrznych - tml 3 at TML - Stokłosa A. (10) Podstawy technik wytwarzania - tm 3 at TM - Twardzik M. (1) |
|||
10 | 15:25-16:10 | Język angielski 3 at GR1 - Biela S. (8) Język angielski 3 at GR2 - Plewa A. (1/1) |
Techniki wytwarzania i konstrukcje mechaniczne - tml 3 at TML - Stokłosa A. (10) |
|||
11 | 16:15-17:00 | |||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | |||||
2 | 08:10-08:55 | Język angielski 3 b Ang - Kapała E. (14) |
Język polski 3 b - Grabska A. (1) |
|||
3 | 09:05-09:50 | Język niemiecki w działalności handlowej 3 b Niem - Janikowska-Irauth A. (CZYT1) Język angielski w działalności handlowej 3 b Ang - Kapała E. (14) Język rosyjski w działalności handlowej 3 b RosDzH - Kozaczko A. (5) |
Język polski 3 b - Grabska A. (1) |
|||
4 | 09:55-10:40 | Religia 3 b Religia - Jóźwiak M. (PomTeatr) |
Język niemiecki w działalności handlowej 3 b Niem - Janikowska-Irauth A. (CZYT1) Język angielski w działalności handlowej 3 b Ang - Kapała E. (14) Język rosyjski w działalności handlowej 3 b RosDzH - Kozaczko A. (5) |
Matematyka 3 b - Czaicka A. (CZYT2) |
||
5 | 11:00-11:45 | Wychowanie fizyczne 3 3ab WF CHŁ-GR1 - Miszczyk R. (SGim1) Wychowanie fizyczne 3 3ab WF DZ-GR3 - Miszczyk M. (Świet) |
Matematyka 3 b - Czaicka A. (1/1) |
Zajęcia z wychowawcą 3 b - Gołyszny K. (CZYT2) |
||
6 | 11:55-12:40 | Wychowanie fizyczne 3 3ab WF CHŁ-GR1 - Miszczyk R. (SGim1) Wychowanie fizyczne 3 3ab WF DZ-GR3 - Miszczyk M. (SGim2) |
Wychowanie fizyczne 3 3ab WF CHŁ-GR1 - Miszczyk R. (SGim1) Wychowanie fizyczne 3 3ab WF DZ-GR3 - Miszczyk M. (Świet) |
Organizacja i techniki sprzedaży 3 b - Ciemała E. (CZYT2) |
||
7 | 12:50-13:35 | Obsługa klientów 3 b - Gołyszny K. (13) |
Wiedza o społeczeństwie 3 b - Sapeta U. (13) |
Towar jako przedmiot handlu 3 b - Czyżowska D. (CZYT2) |
||
8 | 13:40-14:25 | Obsługa klientów 3 b - Gołyszny K. (13) |
Towar jako przedmiot handlu 3 b - Czyżowska D. (13a) |
Język rosyjski 3 3ab Ros - Kozaczko A. (3) |
||
9 | 14:35-15:20 | Język niemiecki 3 b Niem - Janikowska-Irauth A. (11) Język angielski 3 b Ang - Kapała E. (14) |
Język rosyjski 3 3ab Ros - Kozaczko A. (5) |
|||
10 | 15:25-16:10 | Język niemiecki 3 b Niem - Janikowska-Irauth A. (11) |
||||
11 | 16:15-17:00 | |||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Budowa i naprawa maszyn i urządzeń 3 bg M - Kępka M. (2) Technika przetwórstwa spożywczego 3 bg S - Jarosz-Pasierbek M. (5) |
Wiedza o społeczeństwie 3 bg - Duda-Majdak J. (5) |
|||
2 | 08:10-08:55 | Zajęcia z wychowawcą 3 bg - Kępka M. (PomTeatr) |
Chemia 3 bg - Woźniczka A. (11) |
|||
3 | 09:05-09:50 | Budowa i naprawa maszyn i urządzeń 3 bg M - Kępka M. (PomTeatr) Towaroznawstwo 3 bg S - Gołyszny K. (13a) |
Matematyka 3 bg - Czaicka A. (CZYT2) |
Wiedza o społeczeństwie 3 bg - Duda-Majdak J. (PomTeatr) |
||
4 | 09:55-10:40 | Język polski 3 bg - Piskorek K. (CZYT2) |
Historia 3 bg - Wawrzyszkiewicz J. (PomTeatr) |
Matematyka 3 bg - Czaicka A. (11) |
||
5 | 11:00-11:45 | Język polski 3 bg - Piskorek K. (CZYT2) |
Informatyka 3 bg - Greń G. (13a) |
Język angielski 3 bg - Biela S. (CZYT2) |
||
6 | 11:55-12:40 | Język niemiecki 3 bg Niem - Janikowska-Irauth A. (CZYT1) Język rosyjski 3 bg Ros - Kozaczko A. (13a) |
Matematyka 3 bg - Czaicka A. (13) |
Język polski 3 bg - Piskorek K. (1) |
||
7 | 12:50-13:35 | Historia 3 bg - Wawrzyszkiewicz J. (11) |
Język polski 3 bg - Piskorek K. (PomTeatr) |
Geografia 3 bg - Kurz B. (7) |
||
8 | 13:40-14:25 | Religia 3 bg Religia - Rzymek M. (PomTeatr) |
Fizyka 3 bg - Kalika M. (CZYT2) |
Biologia 3 bg - Sobół-Guzik L. (14) |
||
9 | 14:35-15:20 | Język angielski 3 bg - Biela S. (10) |
||||
10 | 15:25-16:10 | |||||
11 | 16:15-17:00 | |||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Język angielski w działalności reklamowej 3 bt GR1 - Plewa A. (2) Język angielski w działalności reklamowej 3 bt GR2 - Sachajko A. (7) |
Organizacja i techniki reklamy 3 bt - Berek M. (10) |
Marketing w działalności reklamowej 3 bt - Berek M. (8) |
Język angielski 3 bt GR1 - Wójtowicz-Brzezińska I. (2) Język angielski 3 bt GR2 - Kapała E. (8) |
|
2 | 08:10-08:55 | Historia i społeczeństwo - przedmiot uzupełniający 3 bt - Wylężek J. (9) |
Organizacja i techniki reklamy 3 bt - Berek M. (10) |
Marketing w działalności reklamowej 3 bt - Berek M. (8) |
Język angielski 3 bt GR1 - Wójtowicz-Brzezińska I. (2) Język angielski 3 bt GR2 - Kapała E. (8) |
Projektowanie kampanii reklamowej 3 bt GR2 - Maśka A. (8) |
3 | 09:05-09:50 | Język polski 3 bt - Kuś E. (5) |
Religia 3 bt Religia - Rzymek M. (2) Etyka 3 bt Etyka - Piskorek K. (CZYT2) |
Działalność gospodarcza w reklamie 3 bt - Czyżowska D. (13) |
Grafika komputerowa 3 bt GR1 - Maśka A. (3) Grafika komputerowa 3 bt GR2 - Wilusz-Kotwicz A. (4) |
Projektowanie kampanii reklamowej 3 bt GR2 - Maśka A. (8) |
4 | 09:55-10:40 | Język polski 3 bt - Kuś E. (5) |
Działalność gospodarcza w reklamie 3 bt - Czyżowska D. (6) |
Organizacja i techniki reklamy 3 bt - Berek M. (10) |
Grafika komputerowa 3 bt GR1 - Maśka A. (3) Grafika komputerowa 3 bt GR2 - Wilusz-Kotwicz A. (4) |
Wychowanie fizyczne 3 3btct WF CHŁ - Koźmiński J. (SGim1a) Wychowanie fizyczne 3 3atbt WF DZ - Krywult M. (Świet) |
5 | 11:00-11:45 | Prawo, etyka i kultura zawodowa 3 bt - Puchałka B. (12) |
Język polski 3 bt - Kuś E. (6) |
Język angielski 3 bt GR1 - Wójtowicz-Brzezińska I. (PomTeatr) Język angielski 3 bt GR2 - Kapała E. (9) |
Wychowanie fizyczne 3 3btct WF CHŁ - Koźmiński J. (SGim1a) Wychowanie fizyczne 3 3atbt WF DZ - Krywult M. (Świet) |
Geografia 3 bt - Caputa M. (4) |
6 | 11:55-12:40 | Prawo, etyka i kultura zawodowa 3 bt - Puchałka B. (12) |
Matematyka 3 bt - Szczechura B. (6) |
Język angielski 3 bt GR1 - Wójtowicz-Brzezińska I. (PomTeatr) Język angielski 3 bt GR2 - Kapała E. (9) |
Wychowanie fizyczne 3 3btct WF CHŁ - Koźmiński J. (SGim1a) Wychowanie fizyczne 3 3atbt WF DZ - Krywult M. (Świet) Etyka 3 bt Etyka - Piskorek K. (10a) |
Geografia 3 bt - Caputa M. (4) |
7 | 12:50-13:35 | Język niemiecki 3 bt Niem - Janikowska-Irauth A. (4) |
Matematyka 3 bt - Szczechura B. (6) |
Religia 3 bt Religia - Rzymek M. (Świet) |
Zajęcia z wychowawcą 3 bt - Wilusz-Kotwicz A. (13) |
Techniki poligraficzne 3 bt - Wilusz-Kotwicz A. (3) |
8 | 13:40-14:25 | Język włoski 3 3atbtct Wł - Niemirowska D. (5) |
Fotografia reklamowa 3 bt - Godek B. (13) |
|||
9 | 14:35-15:20 | Fotografia reklamowa 3 bt - Godek B. (13) |
||||
10 | 15:25-16:10 | Projektowanie kampanii reklamowej 3 bt GR1 - Wilusz-Kotwicz A. (4) |
||||
11 | 16:15-17:00 | Projektowanie kampanii reklamowej 3 bt GR1 - Wilusz-Kotwicz A. (4) |
||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Projekty multimedialne 3 ct GR1 - Berek J. (4) Techniki fotograficzne 3 ct GR2 - Godek B. (12) |
Matematyka 3 ct - Szlagor P. (11) |
Projekty multimedialne 3 ct GR2 - Berek J. (4) |
Matematyka 3 ct - Szlagor P. (6) |
|
2 | 08:10-08:55 | Projekty multimedialne 3 ct GR1 - Berek J. (4) Techniki fotograficzne 3 ct GR2 - Godek B. (12) |
Techniki fotograficzne 3 ct GR1 - Godek B. (12) Cyfrowa obróbka obrazu 3 ct GR2 - Maśka A. (7) |
Projekty multimedialne 3 ct GR2 - Berek J. (4) |
Cyfrowa obróbka obrazu 3 ct GR1 - Maśnica A. (3) Cyfrowa obróbka obrazu 3 ct GR2 - Maśka A. (4) |
Techniki fotograficzne 3 ct GR2 - Godek B. (12) Język angielski 3 ct GR1 Ang - Kapała E. (CZYT2) |
3 | 09:05-09:50 | Techniki multimedialne 3 ct - Szlagor P. (3) |
Techniki fotograficzne 3 ct GR1 - Godek B. (12) Cyfrowa obróbka obrazu 3 ct GR2 - Maśka A. (7) |
Historia i społeczeństwo - przedmiot uzupełniający 3 ct - Wylężek J. (9) |
Procesy fotograficzne 3 ct - Borowicz P. (12) |
Techniki fotograficzne 3 ct GR2 - Godek B. (12) Język angielski 3 ct GR1 Ang - Kapała E. (CZYT1) |
4 | 09:55-10:40 | Techniki multimedialne 3 ct - Szlagor P. (3) |
Zajęcia z wychowawcą 3 ct - Godek B. (2) |
Matematyka 3 ct - Szlagor P. (9) |
Procesy fotograficzne 3 ct - Borowicz P. (12) |
Wychowanie fizyczne 3 3btct WF CHŁ - Koźmiński J. (SGim1a) Wychowanie fizyczne 3 ct WF DZ - Miszczyk M. (SGim2) |
5 | 11:00-11:45 | Chemia 3 ct - Jarosz-Pasierbek M. (8) |
Religia 3 ct Religia - Rzymek M. (11) |
Chemia 3 ct - Jarosz-Pasierbek M. (10) |
Wychowanie fizyczne 3 3btct WF CHŁ - Koźmiński J. (SGim1a) Wychowanie fizyczne 3 ct WF DZ - Miszczyk M. (SGim2) |
Działalność gospodarcza w fotografii 3 ct - Czyżowska D. (CZYT1) |
6 | 11:55-12:40 | Język polski 3 ct - Kuś E. (6) |
Język polski 3 ct - Kuś E. (CZYT2) |
Działalność gospodarcza w fotografii 3 ct - Czyżowska D. (10) |
Wychowanie fizyczne 3 3btct WF CHŁ - Koźmiński J. (SGim1a) Wychowanie fizyczne 3 ct WF DZ - Miszczyk M. (SGim2) |
Procesy fotograficzne 3 ct - Borowicz P. (12) |
7 | 12:50-13:35 | Język angielski 3 ct GR2 - Mędrzak-Belczyk J. (13a) |
Język polski 3 ct - Kuś E. (8) |
Cyfrowa obróbka obrazu 3 ct GR1 - Maśnica A. (14) |
Język niemiecki 3 at Niem - Janikowska-Irauth A. (CZYT1) |
Procesy fotograficzne 3 ct - Borowicz P. (12) |
8 | 13:40-14:25 | Język angielski 3 ct GR2 - Mędrzak-Belczyk J. (13a) |
Język rosyjski 3 3atct Ros - Kozaczko A. (4) Język włoski 3 3atbtct Wł - Niemirowska D. (5) Język niemiecki 3 ct Niem - Janikowska-Irauth A. (CZYT2) |
Cyfrowa obróbka obrazu 3 ct GR1 - Maśnica A. (14) |
Język angielski 3 ct GR2 - Mędrzak-Belczyk J. (12) Język angielski 3 ct GR1 Ang - Kapała E. (7) |
|
9 | 14:35-15:20 | Techniki fotograficzne 3 ct GR1 - Godek B. (12) |
Religia 3 ct Religia - Rzymek M. (8) |
|||
10 | 15:25-16:10 | Techniki fotograficzne 3 ct GR1 - Godek B. (12) |
||||
11 | 16:15-17:00 | |||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Matematyka 4 at - Szlagor P. (5) |
Organizacja procesów produkcji 4 at TM - Sarapata Z. (CKP) |
Techniki wytwarzania - tm 4 at TM - Polak M. (13a) |
Organizacja procesów produkcji 4 at TM - Sarapata Z. (CKP) |
|
2 | 08:10-08:55 | Matematyka 4 at - Szlagor P. (5) |
Działalność gospodarcza 4 at - Czyżowska D. (6) |
Techniki wytwarzania - tm 4 at TM - Polak M. (13a) Język angielski lotniczo-techniczny 4 at TML - Wójtowicz-Brzezińska I. (CKP31) |
Organizacja procesów produkcji 4 at TM - Sarapata Z. (CKP) |
|
3 | 09:05-09:50 | Historia i społeczeństwo - przedmiot uzupełniający 4 at - Hojczyk R. (10) |
Działalność gospodarcza 4 at - Czyżowska D. (6) |
Techniki wytwarzania - tm 4 at TM - Polak M. (13a) Język angielski lotniczo-techniczny 4 at TML - Wójtowicz-Brzezińska I. (CKP31) |
Wychowanie fizyczne 4 at WF CHŁ-Gr1 - Koźmiński J. (SGim1) |
|
4 | 09:55-10:40 | Religia 4 at Religia - Rzymek M. (10) |
Matematyka 4 at - Szlagor P. (11) |
Fizyka 4 at - Kalika M. (11) |
Wychowanie fizyczne 4 at WF CHŁ-Gr1 - Koźmiński J. (SGim1) |
Procesy produkcji - tm 4 at TM - Ciućka T. (3) |
5 | 11:00-11:45 | Język polski 4 at - Majdak-Maj H. (5) |
Język angielski 4 at - Biela S. (8) |
Wychowanie fizyczne 4 at WF CHŁ-Gr1 - Koźmiński J. (SGim1) |
Język angielski w branży mechanicznej 4 at TM - Kwaśniak A. (13a) Budowa i eksploatacja statków powietrznych - tml 4 at TML - Stokłosa A. (10) |
Procesy produkcji - tm 4 at TM - Ciućka T. (3) |
6 | 11:55-12:40 | Język polski 4 at - Majdak-Maj H. (5) |
Fizyka 4 at - Kalika M. (11) |
Wyposażenie statku powietrznego 4 at TML - Kroczek M. (CZYT1) |
Język angielski w branży mechanicznej 4 at TM - Kwaśniak A. (CZYT2) Budowa i eksploatacja statków powietrznych - tml 4 at TML - Stokłosa A. (10) |
Język angielski 4 at - Biela S. (8) |
7 | 12:50-13:35 | Język niemiecki 4 at Niem - Ellnain A. (8) |
Język angielski lotniczo-techniczny 4 at TML - Wójtowicz-Brzezińska I. (CZYT1) |
Wyposażenie statku powietrznego 4 at TML - Kroczek M. (CZYT1) |
Zajęcia z wychowawcą 4 at - Szlagor P. (9) |
Organizacja procesów produkcji 4 at TM - Sarapata Z. (CKP) Wyposażenie statku powietrznego 4 at TML - Kroczek M. (CZYT1) |
8 | 13:40-14:25 | Język angielski lotniczo-techniczny 4 at TML - Wójtowicz-Brzezińska I. (CZYT1) |
Budowa i eksploatacja silników lotniczych 4 at TML - Kopeć J. (5) |
Fizyka 4 at - Kalika M. (11) |
Organizacja procesów produkcji 4 at TM - Sarapata Z. (CKP) Wyposażenie statku powietrznego 4 at TML - Kroczek M. (CZYT1) |
|
9 | 14:35-15:20 | Język francuski 4 4atbtct Fran - Pietrzyk J. (1/1) |
Budowa i eksploatacja silników lotniczych 4 at TML - Kopeć J. (5) |
Matematyka 4 at - Szlagor P. (10) |
Organizacja procesów produkcji 4 at TM - Sarapata Z. (CKP) Budowa i eksploatacja silników lotniczych 4 at TML - Kopeć J. (1/1) |
|
10 | 15:25-16:10 | Język rosyjski 4 4atbt Ros - Kozaczko A. (1) |
Techniki wytwarzania - tm 4 at TM - Polak M. (7) Budowa i eksploatacja silników lotniczych 4 at TML - Kopeć J. (1/1) |
|||
11 | 16:15-17:00 | |||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | |||||
2 | 08:10-08:55 | Język angielski 4 bt GR1 - Wójtowicz-Brzezińska I. (3) |
Język angielski 4 bt GR2 - Wójtowicz-Brzezińska I. (5) |
|||
3 | 09:05-09:50 | Język angielski 4 bt GR1 - Wójtowicz-Brzezińska I. (6) |
Język angielski 4 bt GR1 - Wójtowicz-Brzezińska I. (3) |
Wychowanie fizyczne 4 bt WF DZ-Gr4 - Kolis P. (SGim2) |
Wychowanie fizyczne 4 4btct WF CHŁ-Gr2 - Krywult M. (SGim1a) |
Język angielski 4 bt GR2 - Wójtowicz-Brzezińska I. (6) |
4 | 09:55-10:40 | Psychologia reklamy 4 bt - Olszewska-Patykiewicz E. (6) |
Grafika komputerowa 4 bt GR2 - Maśka A. (7) Projektowanie kampanii reklamowej 4 bt GR1 - Wilusz-Kotwicz A. (3) |
Wychowanie fizyczne 4 bt WF DZ-Gr4 - Kolis P. (SGim1) |
Wychowanie fizyczne 4 4btct WF CHŁ-Gr2 - Krywult M. (SGim1a) |
Geografia 4 bt - Caputa M. (9) |
5 | 11:00-11:45 | Religia 4 bt Religia - Jóźwiak M. (2) |
Grafika komputerowa 4 bt GR2 - Maśka A. (7) Projektowanie kampanii reklamowej 4 bt GR1 - Wilusz-Kotwicz A. (3) |
Działalność gospodarcza w reklamie 4 bt - Czyżowska D. (1/1) |
Organizacja i techniki reklamy 4 bt - Rzymek J. (7) |
Język polski 4 bt - Kuś E. (5) |
6 | 11:55-12:40 | Geografia 4 bt - Caputa M. (2) |
Projektowanie kampanii reklamowej 4 bt GR2 - Maśka A. (7) Grafika komputerowa 4 bt GR1 - Wilusz-Kotwicz A. (4) |
Organizacja i techniki reklamy 4 bt - Rzymek J. (8) |
Zajęcia z wychowawcą 4 bt - Kozaczko A. (8) |
Język polski 4 bt - Kuś E. (5) |
7 | 12:50-13:35 | Wychowanie fizyczne 4 bt WF DZ-Gr4 - Kolis P. (SGim1a) Wychowanie fizyczne 4 4btct WF CHŁ-Gr2 - Krywult M. (SGim1) |
Projektowanie kampanii reklamowej 4 bt GR2 - Maśka A. (7) Grafika komputerowa 4 bt GR1 - Wilusz-Kotwicz A. (4) |
Projektowanie kampanii reklamowej 4 bt GR2 - Maśka A. (7) Projektowanie kampanii reklamowej 4 bt GR1 - Wilusz-Kotwicz A. (4) |
Geografia 4 bt - Caputa M. (2) |
Organizacja i techniki reklamy 4 bt - Rzymek J. (8) |
8 | 13:40-14:25 | Projektowanie kampanii reklamowej 4 bt GR2 - Maśka A. (7) Grafika komputerowa 4 bt GR1 - Wilusz-Kotwicz A. (3) |
Psychologia reklamy 4 bt - Olszewska-Patykiewicz E. (13) |
Projektowanie kampanii reklamowej 4 bt GR2 - Maśka A. (7) Projektowanie kampanii reklamowej 4 bt GR1 - Wilusz-Kotwicz A. (4) |
Matematyka 4 bt - Szlagor P. (10) |
Matematyka 4 bt - Szlagor P. (8) |
9 | 14:35-15:20 | Projektowanie kampanii reklamowej 4 bt GR2 - Maśka A. (7) Grafika komputerowa 4 bt GR1 - Wilusz-Kotwicz A. (3) |
Język francuski 4 4atbtct Fran - Pietrzyk J. (1/1) Język włoski 4 4btct Wł - Niemirowska D. (11) |
Projektowanie kampanii reklamowej 4 bt GR2 - Maśka A. (7) Projektowanie kampanii reklamowej 4 bt GR1 - Wilusz-Kotwicz A. (4) |
Organizacja i techniki reklamy 4 bt - Rzymek J. (8) |
Historia i społeczeństwo - przedmiot uzupełniający 4 bt - Wylężek J. (9) |
10 | 15:25-16:10 | Grafika komputerowa 4 bt GR2 - Maśka A. (7) Projektowanie kampanii reklamowej 4 bt GR1 - Wilusz-Kotwicz A. (8) |
Język niemiecki 4 bt Niem GR2 - Janikowska-Irauth A. (6) Język rosyjski 4 4atbt Ros - Kozaczko A. (1) |
Język angielski 4 bt GR2 - Wójtowicz-Brzezińska I. (6) |
Język niemiecki 4 bt Niem GR1 - Ellnain A. (2) |
|
11 | 16:15-17:00 | Grafika komputerowa 4 bt GR2 - Maśka A. (7) Projektowanie kampanii reklamowej 4 bt GR1 - Wilusz-Kotwicz A. (8) |
||||
12 | 17:10-17:55 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 07:20-08:05 | Techniki multimedialne 4 ct - Stefko P. (7) |
Techniki multimedialne 4 ct - Stefko P. (7) |
|||
2 | 08:10-08:55 | Religia 4 ct Religia - Jóźwiak M. (1/1) |
Techniki multimedialne 4 ct - Stefko P. (7) |
Techniki multimedialne 4 ct - Stefko P. (7) |
||
3 | 09:05-09:50 | Projekty multimedialne 4 ct GR1 - Borowicz P. (8) Projekty multimedialne 4 ct GR2 - Maśnica A. (4) |
Projekty multimedialne 4 ct GR1 - Borowicz P. (4) Język angielski 4 ct GR2 - Mędrzak-Belczyk J. (PomTeatr) |
Wychowanie fizyczne 4 ct WF DZ-Gr3 - Miszczyk R. (SGim2) Wychowanie fizyczne 4 4btct WF CHŁ-Gr2 - Krywult M. (SGim1a) |
Techniki multimedialne 4 ct - Stefko P. (7) |
|
4 | 09:55-10:40 | Projekty multimedialne 4 ct GR1 - Borowicz P. (8) Projekty multimedialne 4 ct GR2 - Maśnica A. (4) |
Projekty multimedialne 4 ct GR1 - Borowicz P. (4) Język angielski 4 ct GR2 - Mędrzak-Belczyk J. (2) |
Wychowanie fizyczne 4 ct WF DZ-Gr3 - Miszczyk R. (SGim2) Wychowanie fizyczne 4 4btct WF CHŁ-Gr2 - Krywult M. (SGim1a) |
Historia i społeczeństwo - przedmiot uzupełniający 4 ct - Hojczyk R. (1/1) |
|
5 | 11:00-11:45 | Język angielski 4 ct GR1 - Mędrzak-Belczyk J. (CZYT1) Projekty multimedialne 4 ct GR2 - Maśnica A. (3) |
Matematyka 4 ct - Szlagor P. (10) |
Matematyka 4 ct - Szlagor P. (14) |
Projekty multimedialne 4 ct GR1 - Borowicz P. (4) Projekty multimedialne 4 ct GR2 - Maśnica A. (3) |
Matematyka 4 ct - Szlagor P. (6) |
6 | 11:55-12:40 | Język angielski 4 ct GR1 - Mędrzak-Belczyk J. (PomTeatr) Projekty multimedialne 4 ct GR2 - Maśnica A. (3) |
Język polski 4 ct - Piskorek K. (1/1) |
Język niemiecki 4 ct Niem - Janikowska-Irauth A. (1/1) |
Projekty multimedialne 4 ct GR1 - Borowicz P. (4) Projekty multimedialne 4 ct GR2 - Maśnica A. (3) |
Matematyka 4 ct - Szlagor P. (6) |
7 | 12:50-13:35 | Wychowanie fizyczne 4 ct WF DZ-Gr3 - Miszczyk R. (SGim2) Wychowanie fizyczne 4 4btct WF CHŁ-Gr2 - Krywult M. (SGim1) |
Język polski 4 ct - Piskorek K. (10) |
Chemia 4 ct - Jarosz-Pasierbek M. (1/1) |
||
8 | 13:40-14:25 | Chemia 4 ct - Jarosz-Pasierbek M. (14) |
Zajęcia z wychowawcą 4 ct - Hojczyk R. (1/1) |
Chemia 4 ct - Jarosz-Pasierbek M. (5) |
||
9 | 14:35-15:20 | Techniki multimedialne 4 ct - Stefko P. (4) |
Język francuski 4 4atbtct Fran - Pietrzyk J. (1/1) Język włoski 4 4btct Wł - Niemirowska D. (11) |
Techniki multimedialne 4 ct - Stefko P. (7) |
||
10 | 15:25-16:10 | Techniki multimedialne 4 ct - Stefko P. (4) |
Techniki multimedialne 4 ct - Stefko P. (7) |
|||
11 | 16:15-17:00 | Techniki multimedialne 4 ct - Stefko P. (4) |
||||
12 | 17:10-17:55 |