Godło
28 Październik 2021 - Szymona i Tadeusza

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH


HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

w roku szk. 2020/2021

DATA/ sala PRZEDMIOT ZDAJĄCY KOMISJA
25.08.2021r. (środa)   Godz.: 9:00   Sala 001 Matematyka 2atg 3bt 2ctp 2dtp 3dt Przewodniczący: A. Procyk-Prusak Egzaminator: Ewa Olszewska-Patykiewicz Członek komisji: Bożena Szczechura
25.08.2021r. (środa) Godz.: 9:00   Sala 001 Matematyka 1ct 4ct Przewodniczący: A. Procyk-Prusak Egzaminator: Bożena Szczechura Członek komisji: Ewa Olszewska-Patykiewicz  
25.08.2021r. (środa)   Godz.: 9:00   Sala 003   Matematyka 2btg 2btg 3c Przewodniczący: A. Procyk-Prusak Egzaminator: Marta Jarosz Członek komisji: Dorota Fuchs
25.08.2021r. (środa)   Godz.: 9:00   Sala 003     Matematyka 2atp 2atp 2atp 3ct   Przewodniczący: A. Procyk-Prusak Egzaminator: Dorota Fuchs Członek komisji: Marta Jarosz
25.08.2021r. (środa) Godz.: 9:00   Sala 101 Język polski 2bp 3ct 3bt 2ctg 3at Przewodniczący: J. Duda-Majdak Egzaminator: Dominika Kołodziej Członek komisji: Kinga Piskorek  
25.08.2021r. (środa) Godz.: 9:00   Sala 101 Język polski 1bt 1b Przewodniczący: J. Duda-Majdak Egzaminator: Kinga Piskorek Członek komisji: Dominika Kołodziej
25.08.2021r. (środa)   Godz.: 11:00   Sala 003 Chemia 2ct Przewodniczący: A. Procyk-Prusak Egzaminator: Marta Jarosz Członek komisji: Lucyna Sobół-Guzik
25.08.2021r. (środa)   Godz.: 9:00   Sala 201 Grafika komputerowa 4bt Przewodniczący: A. Procyk-Prusak Egzaminator: Alicja Wilusz-Kotwicz Członek komisji: Anna Maśnica  
25.08.2021r. (środa)   Godz.: 9:00   Sala 201 Informatyka 2atp Przewodniczący: A. Procyk-Prusak Egzaminator: Małgorzata Kalika Członek komisji: Anna Maśnica
 
26.08.2021r. (czwartek)   Godz. 9:00   Sala nr 201 Projekty multimedialne 3ct Przewodniczący: A. Procyk-Prusak Egzaminator: Anna Maśnica Członek komisji: Magdalena Berek
26.08.2021r. (czwartek)   Godz. 9:00   Sala nr 201 Marketing w działalności gospodarczej 3bt 1bt Przewodniczący: A. Procyk-Prusak Egzaminator: Magdalena Berek Członek komisji: Joanna Rzymek
26.08.2021r. (czwartek)   Godz. 9:00   Sala nr 201 Kompetencje personalne i społeczne 3c Przewodniczący: A. Procyk-Prusak Egzaminator: Joanna Rzymek Członek komisji: Magdalena Berek
26.08.2021r. (czwartek)   Godz. 9:00   Sala nr 201 Organizacja i techniki reklamy 4bt Przewodniczący: A. Procyk-Prusak Egzaminator: Magdalena Berek Członek komisji: Joanna Rzymek
26.08.2021r. (czwartek)   Godz.: 9:00   Sala 001   Podstawy konstrukcji maszyn 1at Przewodniczący: A. Procyk-Prusak Egzaminator: Tadeusz Puczka Członek komisji: Marcin Kępka  
26.08.2021r. (czwartek)   Godz.: 10:00   Sala 001   Rysunek techniczny 1a Przewodniczący: A. Procyk-Prusak Egzaminator: Marcin Kępka Członek komisji: Wiesław Dziubek
26.08.2021r. (czwartek)   Godz.: 10:00   Sala 001   Rysunek techniczny 2ctp Przewodniczący: A. Procyk-Prusak Egzaminator: Wiesław Dziubek Członek komisji: Marcin Kępka  
26.08.2021r. (czwartek)   Godz.: 9:00   Sala gimnastyczna   Wychowanie fizyczne 2bg 2bg Przewodniczący: J. Duda-Majdak Egzaminator: Paweł Kolis Członek komisji: Roman Miszczyk  
26.08.2021r. (czwartek)   Godz.: 10:00   Sala 001   Język rosyjski 2bp   Przewodniczący: J. Wylężek Egzaminator: Anna Kozaczko Członek komisji: Irina Mrowiec  
26.08.2021r. (czwartek)   Godz.: 10:00   Sala 001   Język angielski 2ctg Przewodniczący: J. Wylężek Egzaminator: Ewa Kapała Członek komisji: Joanna Mędrzak-Belczyk  
27.08.2021r. (piątek) Godz. …… Zespół Pracowni nr 4 ul. Rejtana 15 *) Termin i godzina będą podane prze dyrektora BCE Zajęcia praktyczne 1a K. Z. 10:00 1a K. K. 7:30 Przewodniczący: Piotr Kamiński Egzaminator: Andrzej Adamus Członek: Zbigniew Sarapata