DATA
|
PRZEDMIOT |
KOMISJA |
27.08.2018r.
(poniedziałek)
godz.: 9:00
SALA nr 1 |
HISTORIA |
Przew.: J. Wawrzyszkiewicz
Egz.: R. Hojczyk
Czł.: J. Wylężek
|
27.08.2018r.
(poniedziałek)
godz.: 9:00
SALA nr 5
|
JĘZYK POLSKI |
Przew.: J. Wawrzyszkiewicz
Egz.: K. Piskorek
Czł.: D. Kołodziej |
27.08.2018r.
(poniedziałek)
godz.: 9:00
SALA nr 5
|
JĘZYK POLSKI |
Przew.: J. Duda-Majdak
Egz.: D. Kołodziej
Czł.: K. Piskorek
|
27.08.2018.
(poniedziałek)
godz.: 9:00
SALA nr 8 |
JĘZYK ANGIELSKI |
Przew.: J. Wawrzyszkiewicz
Egz.: S. Maciaś
Czł.: E. Kapała |
27.08.2018.
(poniedziałek)
godz.: 9:00
SALA nr 8
|
JĘZYK ANGIELSKI |
Przew.: J. Duda-Majdak/ M. Twardzik
Egz.: E. Kapała
Czł.: S. Maciaś |
27.08.2018.
(poniedziałek)
godz.: 9:00
SALA nr 8 |
JĘZYK ANGIELSKI |
Przew.: J. Duda-Majdak
Egz.: J. Mędrzak-Belczyk
Czł.: E. Kapała |
|
|
|
28.08.2018r.
(wtorek)
godz.: 9:00
SALA nr 8 |
GEOGRAFIA |
Przew.: A.Procyk-Prusak
Egz.: B. Kurz
Czł.: J. Wylężek |
28.08.2018r.
(wtorek)
godz.: 9:00
SALA nr 5
|
MATEMATYKA |
Przew.: A.Procyk-Prusak
Egz.: A. Czaicka
Czł.: M. Janik |
28.08.2018r.
(wtorek)
godz.: 9:00
SALA nr 5 |
MATEMATYKA |
Przew.: A. Procyk-Prusak
Egz.: M. Janik
Czł.: A. Czaicka |
28.08.2018r.
(wtorek)
godz.: 9:00
SALA nr 6 |
MATEMATYKA |
Przew.: A. Procyk-Prusak
Egz.: P. Szlagor
Czł.: D. Fuchs
|
28.08.2018.
(wtorek)
godz.: 9:00
SALA nr 6 |
MATEMATYKA |
Przew.: A. Procyk-Prusak
Egz.: P. Szlagor
Czł.: D. Fuchs
|
28.08.2018.
(wtorek)
godz.: 9:00
SALA nr 6 |
MATEMATYKA |
Przew.: A. Procyk-Prusak
Egz.: D. Fuchs
Czł.: P. Szlagor
|
28.08.2018.
(wtorek)
godz.: 9:00
SALA nr 6
|
MATEMATYKA |
Przew.: M. Twardzik
Egz.: E. Olszewska-Patykiewicz
Czł.: D. Fuchs
|
28.08.2018.
(wtorek)
godz.: 9:00
SALA nr 2
|
Organizacja i techniki sprzedaży |
Przew.: A. Procyk-Prusak
Egz.: D. Czyżowska
Czł.: K. Gołyszny |
28.08.2018.
(wtorek)
godz.: 9:00
SALA nr 1 |
Podstawy konstrukcji maszyn |
Przew.: J. Duda-Majdak
Egz.: T. Puczka
Czł.: A. Ellnain |
28.08.2018.
(wtorek)
godz.: 9:00
SALA nr 1 |
Podstawy technik wytwarzania |
Przew.: J. Duda-Majdak
Egz.: A. Ellnain
Czł.: T. Puczka |
|
|
|
29.08.2018.
(środa)
godz.: 9:00
SALA nr 5 |
JĘZYK NIEMIECKI |
Przew.: J. Duda-Majdak
Egz.: A. Ellnain
Czł.: A. Janikowska-Irauth |
29.08.2018.
(środa)
godz.: 9:00
SALA nr 6 |
CHEMIA |
Przew.: A. Procyk-Prusak
Egz.: M. Jarosz
Czł.: A.Woźniczka |
29.08.2018.
(środa)
godz.: 9:00
SALA gimnastyczna |
Wychowanie fizyczne |
Przew.: A. Procyk-Prusak
Egz.: R. Miszczyk
Czł.: M. Krywult |
29.08.2018.
(środa)
godz.: 9:00
SALA gimnastyczna |
Wychowanie fizyczne |
Przew.: A. Procyk-Prusak
Egz.: P. Kolis
Czł.: M. Krywult |
29.08.2018.
(środa)
godz.: 9:00
SALA nr 11 |
FIZYKA |
Przew.: A. Procyk-Prusak
Egz.: M. Kalika
Czł.: P. Szlagor |
29.08.2018.
(środa)
godz.: 11:00
SALA nr 4 |
IFORMATYKA |
Przew.: A. Procyk-Prusak
Egz.: P. Szlagor
Czł.: M. Kalika |