Godło
25 Lipiec 2024 - Jakuba i Krzysztofa
Dzień Bezpiecznego Kierowcy

Euroweek

17 czerwca 2024 Aktualności, Video

Euroweek to cykl warsztatów anglojęzycznych organizowanych w różnych malowniczo położonych regionach Polski.  W dniach 13-17.05 brała udział grupa uczniów z naszej szkoły. Zajęcia w języku angielskim prowadzili trenerzy pochodzących z różnych stron świata. Poza praktycznym wykorzystaniem umiejętności komunikacyjnych uczniowie wzmacniali szereg kompetencji miękkich –  osobowościowych.

Działo się to podczas różnych ćwiczeń, zabaw i animacji. W załączniku dołączamy film z tego wydarzenia. Dzięki wizualnej relacji łatwiej będzie można wyobrazić sobie na czym polega program Euroweek. Kolejny wyjazd odbędzie się w przyszłym roku szkolnym. Zapisy ruszą już od września! Szlifujcie swój angielski! Zapraszamy!