Godło
18 Maj 2024 - Feliksa i Aleksandry
Międzynarodowy Dzień Muzeów

Kiermasz wielkanocny

3 kwietnia 2024 Aktualności, Galerie

W dniach 11-13 marca 2024r. w naszej szkole odbył się wielki kiermasz świąteczny. W ciągu pierwszych dwóch dni  można było kupić pyszne ciasta, ciasteczka, babeczki, torty oraz wiosenną herbatę. W trzecim dniu, po dwóch dniach słodkiej rozpusty przyszedł czas na zdrowe kanapki podane na żytnim pieczywie, przekąski, sałatki, tarty. Dodatkowo uczniowie języka angielskiego oraz włoskiego postanowili również zaakcentować swój udział w kiermaszu. Wykonali plakaty przedstawiające zwyczaje świąteczne w innych krajach, ozdoby oraz słodkości, charakterystyczne dla danego obszaru językowego.

W trakcie kiermaszu także sprzedawaliśmy piękne ozdoby świąteczne wykonane i podarowane przez uczniów z klas technik reklamy oraz nauczycieli naszej szkoły.

Pieniądze zebrane podczas kiermaszu świątecznego zostały przekazane na rehabilitację Klary i Piotrusia.

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w organizację kiermaszu oraz tym wszystkim, którzy nie przeszli obojętnie i zrobili zakupy na naszym szkolnym stoisku.

Dziękujemy;)))