Godło
18 Maj 2024 - Feliksa i Aleksandry
Międzynarodowy Dzień Muzeów

Malowanie światłem

26 marca 2024 Aktualności, Galerie, Wydarzenia

Zapraszamy serdecznie Nauczycieli, Rodziców i Uczniów na wernisaż wystawy dyplomowej klasy branżowej 3b pt. „Malowane Światłem”, który odbędzie się w dniu 3 kwietnia (środa) na dużej przerwie o 10.30, w hallu 1p szkoły, gdzie od dziś można ją oglądać.

Projekt ukazuje jak pięknym i subtelnie przyjmującym światło medium jest skóra człowieka, na której kolor kładzie się delikatnie niczym na płótnie malarskim.

Światło nadaje formy „zwykłemu” ciału człowieka, tworzy zupełnie nową formę, odgrywa sceny niczym w teatrze. Każda fotografia opowiada inną historię i pokazuje enigmatyczną wrażliwość fotografa co jest kwintesencją sztuki fotografii.

Projekt zrealizowaliśmy wspólnie z naszym nauczycielem fotografii p. Beatą Godek-Dudzińską i jest zbiorem wielkoformatowych plakatów wykonanych czystą fotografią (bez fotomontażu).

Komisarz wystawy Konrad Kocot.