Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

I Edycja Konkursu Matematyczno-Angielskiego

26 stycznia 2024 Aktualności, Galerie, Konkursy

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom I Edycji Konkursu Matematyczno-Angielskiego za zaangażowanie i trud. Wasza pasja do matematyki w języku angielskim zasługuje na wielkie uznanie! 🌟💪 Wasze wysiłki przyczyniły się do podniesienia poziomu tego wyjątkowego wydarzenia.

Szczególne gratulacje dla zdobywców miejsc 1, 2 i 3! 🏆🥇🥈🥉 Wasza zdolność rozwiązywania problemów matematycznych w języku angielskim zasługuje na najwyższe uznanie. Jesteście dla nas wszystkich inspiracją i reprezentujecie szczytowe osiągnięcia naszej społeczności.

Życzymy wszystkim dalszych sukcesów i gorąco zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu!

Niech pasja matematyczno- angielska rozwija się nadal!🚀🎉📚

Organizatorzy: Iwona Wójtowicz-Brzezińska / Agnieszka Raczek.