Godło
25 Lipiec 2024 - Jakuba i Krzysztofa
Dzień Bezpiecznego Kierowcy

I Mistrzostwa Polski Pierwszej Pomocy dla Szkół Ponadpodstawowych Podbeskidzie 2023

1 czerwca 2023 Aktualności, Galerie, Wydarzenia

30.05.2023 r. na terenie Kampusu ATH w Bielsku-Białej odbyły się I Mistrzostwa Polski Pierwszej Pomocy dla Szkół Ponadpodstawowych Podbeskidzie 2023. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Weronika Szymańska, Kinga Kasolik, Konrad Kraus i Jakub Rosner. W ramach zawodów rywalizowało ze sobą 15 szkół z województwa śląskiego, małopolskiego i mazowieckiego, w 6 konkurencjach. Na każde zadanie zawodnicy mieli 10 minut, podczas których musieli wykazać się wiedzą, sprawnością, organizacją i profesjonalizmem podczas wykonywanych czynności ratujących życie i zdrowie poszkodowanych.  

Ogromne gratulacje dla Konrada Krausa, który otrzymał wyróżnienie indywidualne !!!