Godło
01 Październik 2023 - Danuty i Remigiusza
Międzynarodowy Dzień Ludzi Starszych
Międzynarodowy Dzień Lekarza
Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu

XXII MINIATURY TEATRALNE Wojewódzki Przegląd Krótkich Przedstawień i Monodramów

24 maja 2023 Aktualności, Galerie, Wydarzenia

16 maja wzięliśmy udział w XXII MINIATURACH TEATRALNYCH Wojewódzkim Przeglądzie Krótkich Przedstawień i Monodramów w Gminnym Ośrodku Kultury w Buczkowicach. Naszą szkołę reprezentowało 2 uczniów pracujących pod kierunkiem naszej nauczycielki Anny Maśki. W kategorii monodramu wystąpili: Lukrecja Krawczyk i Jakub Paszek. Oboje zostali nagrodzeni – jeszcze nie wiemy jak dokładnie bo koncert laureatów jest dopiero 7 czerwca w GOKu w Buczkowicach. Wzięliśmy też udział w fantastycznych warsztatach teatralnych z Michałem Czaderną. 7 czerwca dowiemy się szczegółów na koncercie laureatów.