Godło
22 Kwiecień 2024 - Leona i Łukasza
Dzień Ziemi

Konkurs Wiedzy Olimpijskiej

21 kwietnia 2023 Aktualności, Galerie, Konkursy

W piątek 14 IV  w SP 32 w Wapienicy odbył się Powiatowy Konkurs  Wiedzy Olimpijskiej, który swą obecnością zaszczycili beskidzcy  sportowcy- olimpijczycy.

Coroczny Konkurs organizowany przez Beskidzką Radę Olimpijską składał się z dwóch części. pierwsza obejmowała znajomość tematyki olimpijskiej z uwzględnieniem udziału w Igrzyskach sportowców Podbeskidzia.

Druga część miała  charakter sportowy i składała się z rzutu do kosza , skoku z miejsca i biegu na 20 m.

W klasyfikacji indywidualnej  Kinga Herzyk z IV ctg zajęła 3 m., a drużyna ZSTiH  w składzie : K. Herzyk, Paweł  Heller z IV atp oraz Michał Matlak z I at została  sklasyfikowana na  IV m wśród  szkół średnich.

Serdeczne gratulacje!