Godło
02 Październik 2023 - Teofila i Dionizego

Kiermasz świąteczny 03.2023

4 kwietnia 2023 Aktualności, Galerie

W dniach 27-29 marca 2023r. w naszej szkole odbył się wielki kiermasz świąteczny. W ciągu pierwszych dwóch dni można było kupić pyszne ciasta, ciasteczka, babeczki, torty oraz wiosenna herbatę. W trzecim dniu, po dwóch dniach słodkości przyszedł czas na zdrowe kanapki podane na żytnim pieczywie i babeczki z sałatka jarzynową. Równocześnie sprzedawaliśmy piękne ozdoby świąteczne wykonane i podarowane przez uczniów z klas technik reklamy oraz nauczycieli naszej szkoły.

Pieniądze zebrane podczas kiermaszu świątecznego zostały przekazane na rehabilitację Klary i Piotrusia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację kiermaszu oraz tym którzy nie przeszli obojętnie i zrobili zakupy na naszym szkolnym stoisku.

Dziękujemy;)))

https://vm.tiktok.com/ZMY4GbrSK/