Godło
24 Lipiec 2024 - Kingi i Krystyny
Dzień Policjanta

II etap – eliminacji okręgowych – Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce

3 kwietnia 2023 Aktualności, Wydarzenia

W piątek 24 marca 2023 roku odbył się II etap – eliminacje okręgowe – Olimpiady Innowacji Technicznych w Telekomunikacji i Informatyce. Dział Telekomunikacji i Informatyki został podzielony na bloki: programistyczny i teletechniczny. Do etapu szkolnego zgłosiło się 6 uczniów. Trzy najlepsze osoby z bloku przeszły do etapu Okręgowego. Naszą szkołę reprezentowali:

blok programistyczny – Jakub Gola z 4 dtg

blok teletechniczny – uczniowie klasy 2dt – Emil Loranc, Bogdan Lukin i Piotr Łyszko.

Do finału ogólnopolskiego przeszedł Emil Loranc , zajmując 1 miejsce w II stopniu zawodów. GRATULUJEMY i życzymy powodzenia podczas zawodów ogólnopolskich!