Godło
22 Kwiecień 2024 - Leona i Łukasza
Dzień Ziemi

68 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – eliminacje szkolne

22 marca 2023 Aktualności, Galerie, Konkursy, Wydarzenia

17 marca w piątek z inicjatywy p. Anny Maśki przeprowadziliśmy eliminacje szkolnego 68 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Każdy z uczestników zaprezentował jeden wiersz i fragment prozy w kategorii recytatorskiej a w kategorii wywiedzione ze słowa zaprezentowany był jeden utwór z dodatkowymi elementami – rekwizyty, środki niewerbalne itp. W jury zasiadły panie polonistki: Alicja Grabska, Dominika Kołodziej i Małgorzata Figura. Opowiadane historie były czasem zabawne a czasem nostalgiczne, a poezja zawsze jest poezją!  Laureaci będą reprezentować nasze szkoły na eliminacjach miejskich w Domu Kultury Włókniarza 1 kwietnia – Jakub Paszek z 3bt, Karol Madejczyk z 3et, Lukrecja Krawczyk z 3bt, Milena Sulkowska z 1bt i Nikola Brańka z 3bt. Życzymy powodzenia w następnym etapie!

Autorzy zdjęć: Antonina Protzner i Adrian Zmiertka kl 3et.