Godło
01 Październik 2023 - Danuty i Remigiusza
Międzynarodowy Dzień Ludzi Starszych
Międzynarodowy Dzień Lekarza
Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu

XI edycja REJONOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA MŁODZIEŻY „MOJA PASJA”

16 marca 2023 Aktualności, Konkursy, Moja Pasja

Z przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół Technicznych i Handlowych im. Franciszka Kępki w Bielsku – Białej jest organizatorem XI edycji REJONOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA MŁODZIEŻY „MOJA PASJA”.
Konkurs ma na celu popularyzowanie twórczej postawy oraz aktywnego spędzania wolnego czasu przez młodzież, kształtowanie umiejętności plastycznych wśród dzieci i młodzieży, przygotowanie świadomego odbiorcy reklamy w ramach edukacji medialnej.
Tematem jest szeroko rozumiana pasja twórcza, sportowa inna – niech młodzież opowie o niej za pomocą technik plastycznych i cyfrowych.
Na prace plastyczne, grafikę komputerową, fotografie i filmy czekamy do 15 maja.

W załączeniu regulamin, karta zgłoszenia, zgody RODO.