29 Marzec 2024 - Wiktora i Eustachego
Dzień Metalowca

VIII edycja „Giełdy Pomysłów”

13 marca 2023 Aktualności, Galerie, Konkursy, Wydarzenia

27 lutego 2023r. w naszej szkole kolejny raz odbyła  „GIEŁDA POMYSŁÓW”. To już VIII edycja tego popularnego konkursu, który jednocześnie stanowi etap szkolny Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości.

Tegoroczna formuła konkursu została nieco zmieniona. Po przerwie związanej z pandemią na widownię wróciła publiczność, która mogła zapoznać się projektami prezentowanymi przez uczestników Giełdy Pomysłów, zasadami konkursu oraz regulaminem Olimpiady Innowacji Technicznych.

Podczas spotkania zaprezentowane zostały dwa projekty:

•  PROJEKT I  Gabriel Wójtowicz, Nikodem Ulrych , Michał Fleszar (4atp) pomoc dydaktyczna „Udoskonalenie Edukacyjnego Symulatora Szybowca”,
  •  PROJEKT II Tomasz Stachura (4atg) pomoc dydaktyczna – „Model Osprzętu Silnika Odrzutowego”.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz cenne nagrody. Gratulujemy pomysłów i zapraszamy Wszystkich do udziału w następnej edycji w przyszłym roku.

Skład Komisji Konkursowej:

• mgr inż. Andrzej Stokłosa (przewodniczący),