Godło
18 Maj 2024 - Feliksa i Aleksandry
Międzynarodowy Dzień Muzeów

Kiermasz świąteczny 2022

14 grudnia 2022 Aktualności, Galerie, Wydarzenia

W dniach 5-7 grudnia 2022r. w naszej szkole odbył się wielki kiermasz świąteczny. W ciągu pierwszych dwóch dni można było kupić pyszne ciasta, ciasteczka, babeczki, torty oraz rozgrzewającą herbatę zimową. W trzecim dniu, po dwóch dniach słodkiej rozpusty przyszedł czas na zdrowe jogurty z owocami i orzechami, pyszne kanapki podane na żytnim pieczywie i słodkie dżemy na chałce. Równocześnie sprzedawaliśmy piękne ozdoby świąteczne wykonane i podarowane przez naszych uczniów.

Pieniądze zebrane podczas kiermaszu świątecznego zostały przekazane na rehabilitację Piotrusia Caputy i Frania Mendrocha.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację kiermaszu oraz tym którzy nie przeszli obojętnie i zrobili zakupy na naszym szkolnym stoisku.

Dziękujemy;)))