Godło
25 Lipiec 2024 - Jakuba i Krzysztofa
Dzień Bezpiecznego Kierowcy

„Starobielscy Święci”

25 listopada 2022 Aktualności, Video, Wydarzenia

Przygotowujemy widowisko multimedialne, które swoim patronatem objął Jarosław Klimaszewski – Prezydent Bielska-Białej Projekt „Starobielscy Święci” – to wystawa fotografii i grafik wykonanych przez uczniów technika fotografii i multimediów pod kierunkiem Sławomira Pilcha i Zbigniewa Poraniewskiego oraz widowisko multimedialne, które oparte jest na „Misterium” Józefa Argasińskiego – o świętych z kościoła Parafia Św. Stanisława Bielsko-Biała. Spektakl multimedialny wyreżyseruje Anna Maśka, która prowadzi też pracownię multimediów, gdzie powstają animacje i filmy. Śpiew przygotowują uczniowie naszej szkoły, a w nagraniach dialogów pomoże nam Teatr Manufaktura DK Kamienica.