Godło
19 Lipiec 2024 - Wincentego i Wodzisława
Dzień Czerwonego Kapturka

Lotniczo i fotograficznie

2 listopada 2022 Aktualności, Galerie, Wydarzenia

Uczniowie 1at – technik mechanik i technik mechanik lotniczy – wraz z wychowawczynią p. Dorotą Fuchs i p. Krzysztofem Cieślawskim – nauczycielem przedmiotów zawodowych lotniczych, pojechali na wycieczkę na lotnisko Górskiej Szkoły Szybowcowej na Żarze. Przy okazji odwiedzili Zakład Produkcyjno-Remontowy Szybowców naszego absolwenta pana Jerzego biskupa, a że pogoda lotnicza dopisała uczniowie mogli obserwować starty samolotów i szybowców, a także loty na tak zwanym żaglu. Oczywiście była także okazja do zrobienia zdjęć. W tej klasie są też pasjonaci fotografii lotniczej. Nie zabrakło też gór, był i dobry spacer po Beskidach podczas pięknej pogody.
Autorzy zdjęć: Olga Hardy, Marcin Dobija, Mateusz Ślęczka, Mateusz Borys.