Godło
05 Grudzień 2022 - Kryspina i Saby
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Udział w lekcji bibliotecznej w Książnicy Beskidzkiej

28 października 2022 Aktualności, Galerie, Wydarzenia

W słoneczną październikową środę klasa 1ct udała się wraz z opiekunem do Książnicy Beskidzkiej, gdzie uczniowie wzięli udział w ciekawej lekcji bibliotecznej. Zwiedzili cały budynek tej największej biblioteki regionu od piwnic aż po strych. Zapoznali się z działami i katalogami biblioteki, dowiedzieli się jak się zapisać i jak korzystać z jej zasobów, nie tylko w sposób tradycyjny, ale również multimedialny. Dowiedzieli się jakie wydarzenia i atrakcje Książnica organizuje, w których można wziąć udział. Zwiedzili wystawę tymczasową. Ta nietypowa lekcja bardzo się uczniom podobała, zapewniali, że na pewno wykorzystają zdobytą podczas niej wiedzę!