Godło
19 Lipiec 2024 - Wincentego i Wodzisława
Dzień Czerwonego Kapturka

Wybory do samorządu uczniowskiego

25 października 2022 Aktualności, Galerie, Wydarzenia

Okres wyborów szkolnych w Zespole Szkół Technicznych i Handlowych to zawsze czas zaciętej rywalizacji. W tegorocznej edycji, na urząd Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego startowało aż sześciu kandydatów.

W piątek, 7 października 2022 r odbyło się tajne głosowanie nad którego prawidłowym przebiegiem sprawowała komisja w składzie Kacper Augustyniak, Marcel Gawlas-Pilarz, Konrad Koć. Przebieg wyborów był monitorowany przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego Panią mgr Alicję Grabską.

Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Oliwia Woźniak z klasy 3 ct, a jej zastępcą został Paweł Talik z klasy 4dtp . Na stanowisko Szkolnego Sekretarza została wybrana Angelika Kawiorska z klasy 3 bt.

Gratulujemy zarządowi Samorządu Uczniowskiego, życzymy wielu pomysłów i zapału do pracy w nowym roku szkolnym 2022/2023.