20 Kwiecień 2024 - Czesława i Agnieszki
Międzynarodowy Dzień Wolnej Prasy

XII edycja Konkursu „Szanuj energię, chroń klimat”

24 czerwca 2022 Aktualności, Galerie, Konkursy

Kolejny sukces naszych uczniów, którzy zdobyli nagrodę w konkursie „Piątka dla ekologii w Bielsku-Białej” realizowanego w ramach 12 edycji kampanii promocyjno-edukacyjnej „Bielsko-Biała chroni klimat”.

Formuła konkursu opierała się na 5-ciu zagadnieniach związanych z ekologią: energia i powietrze, odpady, woda, przyroda i elektromobilność, które były tematami przewodnimi realizowanych przez uczestników filmów.

Projekt trwał sześć miesięcy i miał na celu zwiększenie świadomości ekologicznej młodzieży. Nasi uczniowie wykonali wszystkie pięć zadań.

Gratulujemy uczestnikom:

• Marko Frankiw, Robert Jaszek, Michał Martynek (3dtg)
  • Dominik Zajączkowski (3ctp)
  • Kinga Kasolik, Kamil Macioch, Joanna Zalewska,  Julia Jakiełek, Ola Kowalik, Emilia Bathelt, Weronika Szymańska, Karolina Sebastiańska, Klaudia Adamczyk (3btp)

Zespół Szkół Technicznych i Handlowych „PRZYBIŁ PIĄTKĘ” i otrzymał certyfikat SZKOŁY Z DOBRĄ ENERGIĄ, jako jedna z 9 szkół ponadpodstawowych w Bielsku-Białej.