Godło
05 Marzec 2024 - Fryderyka i Wacława
Dzień Dentysty
Dzień Teściowej

Barcelona. Kurs z programu Erasmus +. Team Building

3 czerwca 2022 Aktualności, Bilsem, Erasmus+, Galerie

Kolejny wyjazd doszkalający z projektu Erasmus + dla naszej kadry miał miejsce w Barcelonie w dniach 09-13 maja 2022. Nauczycielka Anna Plewa wzięła udział w szkoleniu z zakresu psychologii i pedagogiki tworzenia zespołów.

– To było świetne doświadczenie edukacyjne. Mogłam poszerzyć umiejętności z zakresu pracy w zespole, budowania relacji i wyznaczania celów. Ale nie tylko. Wyjazd dał mi możliwość nawiązania kontaktów z nauczycielami z Grecji, Włoch, Łotwy, Niemiec, Finlandii, Węgier, Niemiec i Ameryki.
Z ogromnym entuzjazmem przyjęto w Barcelonie prezentacje prac naszych uczniów, informacje
o szkole ZSTiH i mieście Bielsku-Białej. Mogłam także pochwalić się udziałem naszych uczniów w projekcie międzynarodowym BILSEM – mówi Anna Plewa.