Godło
16 Czerwiec 2024 - Aliny i Justyny
Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim

Powiatowy Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

28 kwietnia 2022 Aktualności, Konkursy

Kim jesteśmy? Jesteśmy zwycięzcami!!
Wczoraj reprezentanci Szkoły, uczniowie klasy 3atg: Tymoteusz Kowalczyk, Paweł Piechowicz, Arkadiusz Urbaniak i Jakub Rosner pod opieką nauczyciela, pana Marcina Kępki wywalczyli🥇 1 miejsce 🏆w Powiatowym Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym, który przeprowadzili policjanci z bielskiej drogówki. 🚗🚌🏍


Naszą dumę potęguje fakt, że Tymek został najlepszym uczestnikiem Turnieju, wykazując się nieprzeciętną wiedzą, zatem składamy mu podwójne gratulacje!
Okazuje się, że w tej dziedzinie jesteśmy najlepsi w Bielsku – Białej!


Turniej składał się z dwóch części – teoretycznej, która polegała na rozwiązaniu testu na prawo jazdy oraz części praktycznej – w tej należało przejechać samochodem ustalony slalom, rzecz jasna w jak najkrótszym czasie. Podczas jazdy uwzględniano popełnione błędy, np.: potrącenie pachołków lub brak użytkowania kierunkowskazów.


Pierwsze miejsce naszej drużyny oznacza awans do etapu okręgowego, tam będziemy rywalizować z reprezentantami powiatów cieszyńskiego, pszczyńskiego i żywieckiego.
Trzymajcie kciuki!