18 Kwiecień 2024 - Bogusławy i Bogumiły
Międzynarodowy Dzień Ochrony Zabytków

39 Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy

26 kwietnia 2022 Aktualności, Galerie, Konkursy, Wydarzenia

Z przyjemnością informuję że w niedzielę 24 IV szkolna drużyna licząca ponad 30 osób wygrała  w konkurencji szkół średnich 39 Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego!

Po tradycyjnym starcie z Placu Ratuszowego kolumna kolarzy udała się na półmetek do Czechowic -Dz., a zakończenie miało miejsce na terenie bielskiego Parku Słowackiego.

Drużyna ZSTiH składająca się z uczniów ,nauczycieli, oraz ich rodzin ,po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna , i wraz z p. dyr. A. Stokłosą , który oczekiwał na mecie, odebrała okazały puchar.

Szczególne podziękowania dla grupy tegorocznych absolwentów, stałych uczestników Rajdów,którzy mimo obowiązków związanych z przygotowaniem do Egzaminu Maturalnego  i tym razem znależli czas!

Już dziś zapraszamy na jesień 2022 do udziału w jubileuszowej 50 edycji Bielskiego Rajdu!