Godło
03 Grudzień 2023 - Franciszka i Ksawerego
Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Zstih bierze udział w II edycji bezpłatnego programu Świadomość Procentuje

16 marca 2022 Aktualności, Wydarzenia

Zespół Szkół Technicznych i Handlowych bierze udział w II edycji bezpłatnego programu Świadomość Procentuje organizowanego przez Fundację World Healthy Living Foundation. Projekt ma na celu edukację i wsparcie nowego pokolenia w zakresie zdrowia mentalnego i fizycznego. Eksperci poruszą niezwykle ciekawe i inspirujące tematy, takie jak samorozwój, budowanie własnego potencjału czy samoakceptacji. Program „Świadomość Procentuje” obejmuje nie tylko rozwój młodzieży, odbędą się również zajęcia dedykowane dla nauczycieli, rodziców i opiekunów.Realizacja programu rozpocznie się w marcu 2022 i odbędzie się w pełni online.Zapraszamy do udziału w projekcie🙂