Godło
16 Czerwiec 2024 - Aliny i Justyny
Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim

Kurs pilotażu dronów

16 marca 2022 Aktualności, Galerie, Wydarzenia

Sukcesem zakończył się kurs pilotażu dronów, wszyscy biorący w nim udział uczniowie ZSTiH uzyskali stosowne certyfikaty i kwalifikacje. 

Nasza szkoła już kolejny raz wzięła udział w projekcie UE „Nowe perspektywy zawodowe” podnoszącym kwalifikacje zawodowe. W ramach tego projektu uczniowie mogli bezpłatnie odbyć szkolenie pilotażu dronów, operatora wózków widłowych, spawania MAG, AutoCad 2D i AutoCad 3D. Nadal trwają zajęcia z kursu prawa jazdy oraz podstawowego szkolenia lotniczego (teoria i zajęcia praktyczne – zad A I za wyciągarką). Natomiast w czasie wakacji ponownie odbędą się dla chętnych uczniów płatne staże zawodowe w wybranych firmach.