Godło
13 Kwiecień 2024 - Przemysława i Hermenegildy
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia

Nauczycielskie podróże z Erasmusem – cenne lekcje!

13 października 2021 Aktualności, Galerie

„Każda, nawet tysiącmilowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku”

Lao Tzu

W dniach 03.09-17.09.2021 grupa nauczycielek Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych uczestniczyła w kursach projektu Erasmus plus na Malcie. Karina Gołyszny, Irina Mrowiec, Dorota Fuchs, Alicja Wilusz-Kotwicz i Anna Plewa w szkole Easy School of Languages, która znajduje się w stolicy Malty – Valetcie, podnosiły swoje kompetencje komunikacji w języku angielskim, stosowały technologie informatyczne; uczyły się, jak zarządzać zespołem klasowym i stosować metodę CLIL na lekcjach.

Udział w projekcie pozwolił na spotkanie z kulturą, historią i obyczajami goszczącej nas Malty, dodatkowo sprzyjał pokonywaniu barier językowych.

Zdobyta wiedza, umiejętności i doświadczenia będą miały duży wpływ na jakość i atrakcyjność prowadzonych lekcji, życie szkoły, relacje uczeń-nauczyciel.