Godło
02 Marzec 2024 - Heleny i Pawła
Międzynarodowy Dzień Obrony Cywilnej

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

7 października 2021 Aktualności, Ogłoszenia

W miniony tygodniu odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, który jest przedstawicielem i głosem wszystkich uczniów ZSTiH. Jest też pomysłodawcą i współorganizatorem wielu szkolnych przedsięwzięć.

Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie.  W głosowaniu wzięło udział 449 uczniów, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 7 kandydatów. Wszystkie głosy były ważne. Komisja wyborcza w składzie: Kamila Świąder, Łukasz Kołacz, Kacper Augustyniak, czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Przebieg wyborów był monitorowany przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego panią Alicję Grabską. 

Spośród wszystkich chętnych do pracy w samorządzie, podczas tajnego głosowania wybrano:

§  Przewodniczącego: Wiktora Siemińskiego z klasy 3 dtp  ( 138 głosów)

§  Zastępcę przewodniczącego: Angelikę Kawiorską z klasy 2 bt  (69 głosów)

§  Sekretarza: Mikołaja Szafarza z klasy 3 atp  (67 głosów)

§ Członka: Oliwię Woźniak z klasy 2 ct ( 66 głosów)

§ Członka: Patrycję Nikiel z klasy 3 btg ( 62 głosów)

Gratulujemy zarządowi Samorządu Uczniowskiego, życzymy wielu pomysłów i zapału do pracy w nowym roku szkolnym 2021/2022.