Godło
13 Kwiecień 2024 - Przemysława i Hermenegildy
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia

ZSTiH….o 10 lat młodsi niż miasto Bielsko – Biała

10 września 2021 Aktualności

Dyrektor naszej szkoły, pan Andrzej Stokłosa podzielił się wrażeniami po zakończonym remoncie z redaktorką Radia Bielsko. To niezwykle miłe uczucie, gdy można dzielić się ze społecznością lokalną swoimi sukcesami, a takich w szkole nie brakuje.

Nowoczesna sala gimnastyczna i  boisko zewnętrzne, doskonale wyposażone sale dydaktyczne, pracowania fotograficzna  i sala fitness stają się wizytówką naszej szkoły, a w połączeniu z jakością edukacji, wyrażoną w szczególnych osiągnieciach naszych uczniów, tworzą kompletną informację –  tu, w Zespole Szkół Technicznych i Handlowych im. F. Kępki łączy się przyjemne z pożytecznym – zdobywa wykształcenie w przyjaznej atmosferze, w pełni wykorzystując swój i szkoły potencjał. A szczegóły znajdziecie w linku, zapraszamy do wysłuchania wywiadu z dyrektorem ZSTiH, panem Andrzejem Stokłosą: