Godło
13 Kwiecień 2024 - Przemysława i Hermenegildy
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia

RozBudowany rok szkolny 2021/2022!

6 września 2021 Aktualności, Galerie, Ogłoszenia

Każdego roku pierwszego września szkolna rzeczywistość nabiera niezwykłego tempa, dla naszej Szkoły dzień ten był wyjątkowy podwójnie……wreszcie mogliśmy pochwalić się zmodernizowanym budynkiem i cieszyć końcem remontu!

Przygotowywaliśmy się i z niecierpliwością oczekiwaliśmy na ten moment dwa lata, więc łatwo wyobrazić sobie, jaką radość i dumę czuliśmy, kiedy razem: nauczyciele i uczniowie – inaugurowaliśmy rok szkolny 2021/2022.

Naszą uroczystość uświetnili swoją obecnością m.in. prezydent miasta Bielska – Białej, pan Jarosław Klimaszewski; zastępca prezydenta miasta Bielska – Białej, pan Piotr Kucia; Wiceprzewodnicząca  Rady Miejskiej w Bielsku – Białej, pani Dorota Piegzik – Izydorczyk; Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu w  Bielsku-Białej, pani  Ewa Szymanek-Płaska; Naczelnik Wydziału Inwestycji w Bielsku – Białej – Pan Michał Ciok; Dyrektor Centrum Usług Wspólnych – Pan Krzysztof Bańczyk; dyrektor  Delegatury Śląskiego Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej, pan Tomasz Kowalik.  

Na tę okoliczność uczniowie przygotowali słowno – muzyczno – taneczny montaż,  udało się wywołać uśmiechy na twarzy  publiczności i  sentymentalnie wprowadzić w  nowy rok szkolny. Społeczność Zespołu Szkół Technicznych i Handlowych zaczyna nowy rozdział w ulepszonym, zreorganizowanym i pięknym budynku przy ul. Lompy 11!