Godło
13 Kwiecień 2024 - Przemysława i Hermenegildy
Światowy Dzień Pamięci Ofiar Katynia

Nasi uczniowie laureatami Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości!

7 czerwca 2021 Aktualności, Konkursy

Miło nam poinformować, że Wiktor Bień, Jędrzej Żurek oraz Maximilian Rohmann zostali laureatami ogólnopolskiego etapu Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości – blok A, kategoria: pomoc dydaktyczna. Sukces ten zawdzięczają ciężkiej pracy i determinacji. Uczestnictwo w olimpiadzie wymagało znajomości m.in. takich zagadnień jak: fizyka, informatyka, elektronika,  mechanika i automatyka. Praca uczniów pt: „BEFAMA BOT – edukacyjny robot przemysłowy” najpierw zajęła I miejsce w szkolnym konkursie „Giełda pomysłów”, następnie I miejsce w Okręgowej Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości (zawody II stopnia), a ostatecznie II miejsce w zawodach III stopnia na szczeblu ogólnopolskim.

Serdecznie gratulujemy!