Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

XX Finał Szlachetnej Paczki

7 stycznia 2021 Aktualności

Za nami XX Finał Szlachetnej Paczki. Ludzie o niesamowitych sercach obdarowali nadzieją i wzruszeniem rodzinę, która nie miała odwagi prosić kogokolwiek o pomoc, spełniliśmy wszystkie potrzeby rodziny. Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły, za to, że chcecie podać swoją dłoń, wszędzie tam, gdzie nikt inny nie dociera. Najpiękniejsze w paczce jest właśnie obdarowanie drugiej osoby, nie tyle rzeczami materialnymi, ale właśnie nadzieją i świadomością, że gdzieś obok żyją ludzie nieobojętni na cudze nieszczęście. Dziękujemy szkolnemu koordynatorowi p. Pawłowi Kolisowi – opiekunowi rodzin włączonych do projektu. Szlachetna Paczka, to nie tylko obdarowanie rodziny, to wiele dni rozmów, uśmiechu, płaczu czy szczęścia. Już teraz zapraszamy na XXI Finał Szlachetnej Paczki!