Godło
25 Luty 2024 - Wiktora i Cezarego

Wirtualny Dzień Otwarty / wirtualne stoisko LOTAMS

15 czerwca 2020 Aktualności

Moi drodzy

Poniżej przedstawiamy e-maila otrzymanego od firmy LOTAMS, która patronuje naszym klasom o profilu lotniczym. Zapraszamy i zachęcamy serdecznie naszych przyszłych i obecnych uczniów do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Szanowni Państwo,

Rusza rekrutacja do szkół technicznych. Chcielibyśmy wspomóc Państwa w rekrutacji do naszych klas patronackich o profilach lotniczych i przedstawić perspektywy pracy w branży lotniczej. Aby jeszcze bardziej zainteresować ofertą edukacyjną Waszych szkół – chcielibyśmy zorganizować  Wirtualny Dzień Otwarty / wirtualne stoisko LOTAMS, na którym będziemy zachęcać do podjęcia nauki na kierunku technik mechanik lotniczy/ technik awionik oraz kierunkach wspierających (m.in. logistyk). Chcemy odtworzyć nasze stoisko targowe i zorganizować transmisję live, w trakcie której będziemy opowiadali o zawodzie i namawiali młode osoby, aby w trakcie rekrutacji do szkół technicznych wybierali nasze klasy patronackie. Spotkanie live na Facebooku poprowadzą nasi pracownicy. Chcemy to nagłośnić, poinformować szkoły, uczniów i rodziców. Zainteresowani rodzice / uczniowie będą mogli zadawać pytania w komentarzach, a cały live trwałby ok godzinę. W trakcie organizacji tego typu spotkań zainteresowanie rodziców i uczniów było dość duże, więc myślę, że w dobrze wypromowanym wydarzeniu również wzięłoby udział Wielu zainteresowanych uczniów i rodziców.

Szanowni Państwo,
Wydarzenie odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 18:00 na naszym Facebooku.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/622956495094630/

Z poważaniem,
Eliza Mosionek

Specjalista ds. Komunikacji i Edukacji
Zespół Marketingu i Relacji Publicznych