Godło
29 Maj 2024 - Teodozji i Magdaleny
Dzień Działacza Kultury i Drukarza

XXVII edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego ,,MIESZKAM w BESKIDACH”

27 maja 2020 Aktualności, Galerie, Konkursy

W bieżącej edycji naszego konkursu łącznie wzięło udział około dziewięć tysięcy uczestników z ponad trzystu placówek oświaty i kultury oraz osoby indywidualne. Prace na konkurs nadesłano z Polski, Czech, Słowacji, Ukrainy, Litwy i Austrii. Na drugi etap konkursu wpłynęło około sześciu tysięcy prac z pośród których jury nagrodziło łącznie około tysiąc pięćset laureatów oraz wyróżniło około tysiąc trzysta pięćdziesiąt autorów prac. Liczba ta wynika z przeglądowego charakteru i konkursu oraz wyjątkowo wysokiego poziomu nadesłanych prac. W związku z panującą sytuacją epidemiologiczno-gospodarczą Organizatorzy podjęli następujące decyzje; 

1. Odwołanie spotkań z laureatami 
2. Przesłanie dyplomów dla nagrodzonych, wyróżnionych oraz podziękowań.do szkół i placówek kultury lub za pośrednictwem urzędów miast i gmin