28 Marzec 2024 - Anieli i Sykstusa

Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości

18 maja 2020 Aktualności, Galerie, Konkursy
Uczeń naszej szkoły Wiktor Bień z klasy 3at zakwalifikował się  do finału tegorocznej Olimpiady Innowacji Technicznych i Wynalazczości w  bloku A innowacji technicznych. Eliminacje do olimpiady odbyły się w naszej szkole w lutym a stanowił je zorganizowany przez panią profesor  Małgorzatę Kalikę konkurs uczniowskich projektów wynalazczych. Robot zaprojektowany przez Wiktora  został uznany przez szkolne jury za najlepszy projekt i reprezentował naszą szkołę eliminacjach okręgowych olimpiady. Jest to już drugi projekt opracowany przez Wiktora, który zdobył sobie uznanie na zawodach okręgowych i zapewnił mu miejsce eliminacjach krajowych. Teraz czekamy na ocenę projektu przez jurorów na zawodach centralnych.