28 Marzec 2024 - Anieli i Sykstusa

Czytam – to lubię! Znamy zwycięzców!

9 marca 2020 Aktualności, Galerie, Konkursy

Biblioteka szkolna w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa wraz z nauczycielką plastyki, profesor Brygidą Feiklowicz-Górecką, zorganizowała konkurs na plakat z hasłem promującym czytelnictwo „Czytam – lubię to!”. Był on skierowany do uczniów klas pierwszych, a jego celem było stworzenie plakatu z hasłem reklamowym, które zachęci do czytania książek.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a dostarczone prace zostały wykonane różnymi technikami plastycznymi.

5 marca 2020 r jury konkursu w składzie: prof. Brygida Feiklowicz – Górecka, prof. Dorota Fuchs, prof. Ewa Korzonkiewicz oraz prof. Agnieszka Marek po długich konsultacjach nagrodziło i wyróżniło następujących Autorów:

I miejsce – Joanna Sofka, 1 BTP

II miejsce – Gabriel Wójtowicz, 1 ATP

III miejsce – Karolina Piadek, 1 CTP

Angelika Mynarska, 1 CTP

Filip Górecki, 1 ATP

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, nagrodzonym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!