19 Kwiecień 2024 - Adolfa i Tymona

Za nami kolejna, V już edycja „Giełdy pomysłów”

23 lutego 2020 Aktualności, Galerie, Konkursy

Za nami kolejna, V już edycja „Giełdy pomysłów”. Konkurs ten wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród młodzieży. Tym razem zgłoszonych zostało 5 projektów, a wybór tych najlepszych okazał się niezwykle trudny. Myśl przewodnia konkursu: „Wymyśl coś ciekawego i wciel to w życie” spowodowała, że pomysły uczestników były bardzo różne i dotyczyły wielu dziedzin nauki. Zaprezentowane prace  wymagały od uczestników dużej wiedzy i ogromnej pracy.

Jury w składzie:

• mgr inż. Aleksander Ellnain, (przewodniczący),
  • mgr Marta Kmiotek – przedstawiciel firmy EATON,
  • mgr inż. Marta Jarosz,
  • mgr Małgorzata Kalika,
  • mgr inż. Agnieszka Kukla,
  • mgr inż. Marcin Kępka

przyznało:

• I MIEJSCE – Wiktorowi Bieniowi za projekt: „Robota edukacyjnego do nauki programowania”,
  • II MIEJSCE ex aequo – Tomaszowi Stachurze za „Model samolotu” oraz Michałowi Kociołkowi za „Blokera”,
  • III MIEJSCE – Piotrowi Stróżkowi i Kacprowi Murzec za „Colin gun”.

Autorzy zwycięskich prac otrzymali wartościowe nagrody, którymi były tablety oraz zestawy głośników. Wszyscy uczestnicy obdarowani zostali dyplomami, a także interesującymi gadżetami.

Dziękujemy serdecznie sponsorom konkursu, którymi były: Dealer BMW Gazda Group Gliwice,  EATON Automotive Systems Sp. z o.o. – Bielsko-Biała, CREAM Profesjonalne Technologie Spożywcze, Tartak Meble, DP-Smart Usługi Informatyczne.

Duże podziękowania należą się także uczniom klasy 3ct: Małgorzacie Tomczak oraz Krystianowi Wielgusowi za oprawę fotograficzną imprezy.

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnej edycji już za rok.

Organizator konkursu: Małgorzata Kalika