25 Kwiecień 2024 - Marka i Jarosława
Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem

Giełda pomysłów 2020!

11 lutego 2020 Aktualności, Galerie, Konkursy

20 lutego odbędzie się szkolny konkurs projektów uczniowskich. W konkursie zaprezentują się uczniowie, którzy nie przez przypadek znaleźli się w technikum. Osoby posiadające dorobek w dziedzinie techniki na przykład model, pomysł na modernizację istniejącego przedmiotu albo wynalazek zaprezentują swoje pomysły przed szerszym audytorium i przed jurorami. Konkurs stanowi jednocześnie etap eliminacji do Ogólnopolskiego Konkursu Innowacji Technicznych. W tym miejscu należy przypomnieć że zeszłoroczny laureat konkursu Wiktor Bień zakwalifikował się do eliminacji krajowych. Konkurs wzbudził zainteresowanie również w otoczeniu szkoły czego przejawem są cenne i atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych sponsorów.