24 Kwiecień 2024 - Grzegorza i Aleksandra
Międzynarodowy Dzień Solidarności Młodzieży

100-lecie PCK

20 grudnia 2019 Aktualności, Galerie

W 2019 roku Polski Czerwony Krzyż obchodzi Jubileusz 100-lecia istnienia. Z tej okazji 13 grudnia odbyła się wspaniała gala w sali koncertowej Szkoły Muzycznej w Bielsku-Białej. Oddział Rejonowy PCK świętował wraz z zaproszonymi gośćmi, na czele z Prezydentem Miasta p. Jarosławem Klimaszewskim. Został przekazany i poświęcony nowy sztandar dla Oddziału Rejonowego PCK, były nagrody i odznaczenia. Całość uświetnił Big Band Szkoły Muzycznej świątecznym koncertem.

Naszą szkołę reprezentowała opiekun SK PCK p. Joanna Lubertowicz-Stokłosa, uczennice kl.1btp (Julia Jekiełek, Kinga Kasolik, Katarzyna Kozieł, Weronika Szymańska), które aktywnie uczestniczyły i pomagały w rozdawaniu medali i obsłudze uroczystości oraz uczniowie kl.2ct (Łucja Płonka, Szymon Zborowski, Filip Kałat), którzy wykonali profesjonalny fotoreportaż, który będzie wykorzystany przez PCK. SK PCK ZSTIH też zostało docenione, otrzymaliśmy dyplom za aktywną działalność na rzecz potrzebujących.

Zobaczcie fotoreportaż!