29 Marzec 2024 - Wiktora i Eustachego
Dzień Metalowca

Akcja URATUJ PSISKO, WSPOMÓŻ SCHRONISKO!

16 grudnia 2019 Aktualności, Galerie

Akcja URATUJ PSISKO, WSPOMÓŻ SCHRONISKO!

Od 28 października do 18 listopada 2019 r.  w naszej szkole trwała akcja dobroczynna na rzecz Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Zebrane zostały najpotrzebniejsze dary: koce, ręczniki, karmy, obroże, smycze oraz zabawki dla zwierząt. Wszystkie z nich zostały przekazane bezdomnym czworonogom 🙂

Trzy uczennice klasy 2bt Patrycja Cader, Adrianna Markiel i Agata Pawlińska
(wraz z opiekunką akcji p. Kingą Piskorek) osobiście odwiedziły czworonożnych podopiecznych bielskiego schroniska.

Wizyta polegała przede wszystkim na głaskaniu, drapaniu i przytulaniu zwierzaków, które BARDZO potrzebują bliskości, więzi i kontaktu z człowiekiem.

Zobaczcie sami, jak wyglądało to spotkanie.

Celem akcji była pomoc rzeczowa Naszym Braciom Mniejszym i przede wszystkim uświadomienie uczniom, że zwierzęta również mają uczucia i przeżywają ból utraty kogoś bliskiego.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy włączyli się do akcji!
Za wrażliwość i zaangażowanie dziękują też pracownicy bielskiego schroniska i choć odrobinę radośniejsze psie i kocie serduszka.