Godło
02 Marzec 2024 - Heleny i Pawła
Międzynarodowy Dzień Obrony Cywilnej

Absolwenci-artyści

10 października 2019 Aktualności

Lotnicy  często mają artystyczną duszę…Ale i w innych technicznych  zawodach mamy sporo absolwentów , którzy wybrali studia artystyczne i humanistyczne.Niektórzy wydają książki , parają się poezją ,inni są dziennikarzami i artystami fotografikami , jeszcze inni są muzykami czy też aktorami…Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość , że nasz absolwent z 1996 roku(budowa płatowców) , po ukończeniu szkoły teatralnej we Wrocławiu i pracy w różnych teatrach w Polsce,wrócił do Bielska-Białej,aby po znakomitej poprzedniczce Lucynie Kozień zasiąść w fotelu dyrektora Teatru Lalek”Banialuka” .Gratulujemy Jackowi Popłąwskiemu, ogromnie cieszymy się z jego sukcesu i wierzymy , że wniesie sporo fermentu artystycznego do naszego bielskiego życia kulturalnego i -jak zwykle-wszystko mu się uda.Powodzenia. (HMM)