Godło
20 Czerwiec 2024 - Bogny i Florentyny
Światowy Dzień Uchodźcy

32 Dni Fotografii w Świdnicy

25 września 2019 Aktualności, Galerie

W dniach 13-15 września uczniowie klas fotograficznych wybrali się pod opieką P. Borowicza i K. Pileckiego do Świdnicy aby wziąć udział w 32 Dniach Fotografii.

W drugim dniu, 14 września, odbył się Fotomaraton.  Od 10-22 uczestnicy tego konkursu musieli zrealizować zdjęcia na 12 zadanych tematów. W Fotomaratonie na ogólną ilość 34 zawodników uczestniczyło 16 naszych uczniów. W rezultacie dwoje z nich zostało wyróżnionych – Łucja Płonka (2ct) i Małgorzata Tomczak (3ct) – zaś Krystian Wielgus (3ct) zajął trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy bo to jedna z najtrudniejszych form rywalizowania w fotografii.

Podczas Dni Fotografii zaprezentowany został projekt fotograficzny ANIMA URBIS zrealizowany przez naszych uczniów z klasy 4ct. Wystawa została entuzjastycznie przyjęta a nasi uczniowie zaproszeni na kolejną edycję Dni Fotografii w 2020 roku.