Godło
18 Maj 2024 - Feliksa i Aleksandry
Międzynarodowy Dzień Muzeów

Uczniowie ZSTiH rozpoczną swoje miesięczne staże w wybranych firmach

21 czerwca 2019 Aktualności

Już w lipcu uczniowie ZSTiH rozpoczną swoje miesięczne staże w wybranych firmach. Dwoje uczniów będzie uczyło się i pracowało w Wytwórni konstrukcji kompozytowych Andrzej Papiorek, troje uczniów w Aeroklubie Bielsko Biała, uczennica z kierunku TOR będzie sprawdzała się jako grafik, ale też jako specjalista d/s wizerunku w firmie Jantar Bielsko Biała. Uczniowie zdobędą cenne doświadczenie, uzupełnią swoją wiedzę, ale co ważne otrzymają za to wynagrodzenie w wysokości 1600 zł. Przypomnę w ramach projektu „Efektywne kształcenie kluczem do sukcesu na lokalnym rynku pracy” realizowane są różne projekty: bezpłatne kursy, szkolenia, staże (płatne, ale to uczeń otrzymuje wynagrodzenie) będzie on trwał do końca 2020 roku. Szersza relacja wzbogacona zdjęciami po zakończonym stażu, już w sierpniu.

koordynator projektu: Joanna Rzymek