Godło
24 Lipiec 2024 - Kingi i Krystyny
Dzień Policjanta

„Sprawny w zawodzie sprzedawca”

29 maja 2019 Aktualności, Galerie, Konkursy

✔️Ile można odnieść sukcesów w szkolnym tygodniuWiele….? Z przyjemnością chwalimy się kolejnymi osiągnięciami, tym razem uczennic klasy 3b: Joanny Mąki i Alicji Zbieg, które 24 maja w Cieszynie wzięły udział w prestiżowym konkursie ➡️ „Sprawny w zawodzie sprzedawca”??? 
Bezkonkurencyjna??, zarówno w częściach – teoretycznej z wszystkich przedmiotów zawodowych – jak i praktycznej, okazała się być NASZA Uczennica?‍??‍?? – JOANNA MĄKA, która pokonała doskonałymi umiejętnościami i wiedzą resztę uczestników i zajęła 1 ???miejsce na szczeblu rejonowym konkursu. 
‼️Handlowiec to jeden z najbardziej popularnych zawodów, a zapotrzebowanie na profesjonalnych sprzedawców rośnieℹ️?wraz z rozwojem sektora usług, tym bardziej cieszymy się ze zwycięstwa naszej Uczennicy – potwierdza przecież jakość kształcenia w zawodzie „Sprzedawca” w ZSTiH ?‼️?